خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در زنجان ⚖️【سال1403】

در حال حاضر، بخش زیادی از پرونده های موجود در دادگاه های شهر زنجان مربوط به مسائل خانواده می باشد. مواردی همچون طلاق، حضانت، مطالبه مهریه، نفقه و … شامل چنین پرونده هایی می گردند که تمامی آن ها قوانین خاص خود را دارند. چنین دعاوی همواره وجود وکیل خبره و متخصصی را می طلبد، چرا که مسیر پیچیده ای در پیش روی افراد است. خوشبختانه زنجان، دارای مشاورین حقوقی حاذقی می باشد که موکلین خود را یاری نمایند. سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در زنجان بپردازیم. ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زنجان

بهترین وکیل خانواده در زنجان

بهترین وکیل خانواده در زنجان کیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات افراد برای پیگیری بهتر پرونده های خانواده، انتخاب وکیلی متخصص و خبره می باشد. قرار گرفتن در جریان پرونده های خانواده کار ساده ای نیست و به سادگی نباید از کنار آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی را از روال پرونده های خانواده، طی روند امور آن، بر مشکلات خود می افزایند.

قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور حقوقی، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامترهای پر اهمیت محسوب می گردد.

زمان نیز معیار مهمی است، خصوصا اگر بخواهیم آن را وقف مشکلات کنیم؛ لذا استخدام فردی پایبند به وقت سبب می شود تا در بازه زمانی مناسب، سختی های مربوط به مسائل پرونده خانواده که قطعا زندگی شخصی را هم درگیر می کند، پایان یابد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این مقاله اهتمام ورزیده ایم که 10 تا از بهترین وکیل خانواده در زنجان را همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. جهت مطالعه، ادامه این مطلب را در مجله برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در زنجان سال 1403!

عطااله پورحسین

جناب آقای عطااله پورحسین

جناب آقای عطااله پورحسین وکیل پایه یک دادگستری در زنجان است. ایشان با اخذ دکتری حقوق عمومی، تدریس در دانشگاه و دادسرای نظامی دارای بیش از 10 سال سابقه مستمر در حوزه فعالیت های حقوقی من جمله وکالت، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای پورحسین موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های خانواده بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای عطااله پورحسین را می توان جزو وکیل خانواده خوب در زنجان معرفی کرد.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد

شماره تماس: 09122426339

محمدرضا دقیقی

جناب آقای محمدرضا دقیقی

آقای محمدرضا دقیقی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان است. ایشان با اخذ مدرک کارشناسی حقوق و دارای بیش از 6 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل خانواده، دارای سوابق و تجربیات خوبی هستند.

آقای دقیقی دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های خانواده، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل دقیقی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای محمدرضا دقیقی را می توان به عنوان وکیل خانواده شایسته در زنجان معرفی کرد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه 3، واحد 306

شماره تماس: 09127431729

سمیه رضایی

سرکار خانم سمیه رضایی

سرکار خانم سمیه رضایی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، با بیش از 6 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های خانواده دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم رضایی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم سمیه رضایی در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مسائل مربوط به خانواده جزو وکیل خانواده شایسته در زنجان محسوب می شوند.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان طبقه 2

شماره تماس: 09127409553

جواد شعوری

جناب آقای جواد شعوری

جناب آقای جواد شعوری وکیل پایه یک دادگستری در شهر زنجان هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی همراه بیش از 4 سال فعالیت دارای سوابق ارزشمندی می باشند. آقای شعوری با تسلط بر قوانین، بیان شیوا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل شعوری همواره با دلسوزی، پیگیر امور حقوقی افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان در زمینه های مختلف من جمله خانواده، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو جناب شعوری را می توان جزو وکیل خانواده خبره در زنجان به شمار آورد.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

شماره تماس: 091234224937

مهین علی محمدی

مهین علی محمدی وکیل خانواده در زنجان

سرکار خانم مهین علی محمدی یکی دیگر از وکلای با تجربه در شهر زنجان هستند. خانم علی محمدی متخصص در دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، نفقه، ترک نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجرت المثل حضانت، استرداد جهیزیه، تمکین، ارث و انحصار وراثت و …هستند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی، نبش کوچه زند، طبقه فوقانی مشاور املاک، پلاک ۲۵۹

تلفن تماس: 09367280320

بهرام علی قنبری

 بهرام علی قنبری  وکیل خانواده در زنجان

جناب آقای بهرام علی قنبری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای علی قنبری در دعاوی خانواده، طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های ایشان راهنمایی و مشورت بگیرید.

آدرس دفتر: زنجان، فلکه کوچشمکی، ساختمان قایم، طبقه۱، واحد۱۰۵

تلفن تماس: 09122411004


پرداخت نفقه، بعد از طلاق چگونه است؟

نفقه مقدار مبلغی است که از جانب مرد به زن جهت رفع نیاز های مالی مانند خوراک و پوشاک پرداخت می شود. پس از طلاق، زوج دیگر مسئول آن نمی باشد؛ مگر به دو صورت، که آن ها را در ادامه مقاله بهترین وکیل خانواده در زنجان شرح می دهیم.

مورد اول، بارداری زن است که در این شرایط، مرد با صرف نظر از نوع طلاق، ملزم به پرداخت نفقه می شود. باید در نظر داشت که پس از وضع حمل نیز مرد، موظف به پرداخت نفقه فرزندش می باشد، اما دیگر در مقابل نفقه زوجه وظیفه ای ندارد. طبق ماده 1107 قانون مدنی، نفقه پرداختی باید تمام نیاز های متعارف و مناسب یک زن باردار را پوشش دهد و صرفا ارتباطی با اوضاع مالی زوج ندارد.

مورد دوم، طلاق رجعی می باشد. طلاق رجعی بر خلاف طلاق بائن است و مرد می تواند در ایام عده به زن رجوع کرده و مجددا زندگی مشترک خود را آغاز کنند، همچنین زن موظف به سکونت در منزل همسرش تا هنگام به پایان رسیدن مدت عده طلاق می باشد، در مقابل آن، مرد هم ملزم به پرداخت نفقه این مدت می گردد. البته به شرطی که زن ناشزه نباشد.

بهترین وکیل خانواده در زنجان

نفقه از چه زمانی به زن تعلق می گیرد؟

یکی از سوالات رایجی که در پرونده های خانواده مطرح می گردد، این است که نفقه از چه زمانی به زن تعلق می گیرد؟ پاسخ این سوال را در ادامه ی مقاله بهترین وکیل خانواده در زنجان خواهیم یافت. این مسائل شامل یکسری نکات قانونی می شود. همان طور که ذکر شد، نفقه نیازها و هزینه های مربوط به زن است که مرد موظف به فراهم آوردن آن ها می گردد.

براساس ماده 1102 قانون مدنی، زمانی که عقد نکاح جاری شد؛ رابطه زوجیت میان زن و مرد شکل می گیرد و تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر برقرار می گردد. لذا می توان گفت بلافاصله بعد از بسته شدن عقد، مرد موظف به پرداخت نفقه و زن مستحق آن می شود.

البته بر اساس قانون مدنی، دریافت نفقه نیز شامل شرایطی است. من جمله آن، تمکین از طرف زن می باشد و اگر زن بدون دلیل موجه و محکمی از تمکین خودداری کند، مرد الزام به پرداخت نفقه نخواهد شد. بنابراین در صورتی نفقه به زن تعلق می گیرد که از همسر خود تمکین کند. اگر زوجین هنوز به خانه مشترک نرفته اند، زن ملزم به اعلام خود برای زندگی مشترک می شود، غیر از این به دلیل عدم تمکین نفقه به وی تعلق نمی گیرد.

همچنین مسئله ای به نام حق حبس وجود دارد که زن می تواند از آن بهره ببرد. بدین صورت که، بر اساس ماده 1085 قانون مدنی، زن پس از جاری شدن عقد می تواند در شرایط عدم دریافت کامل مهریه از انجام وظایف خود و تمکین امتناع بورزد، در این حالت نیز کماکان نفقه به وی تعلق می گیرد.

بهترین وکیل خانواده در زنجان

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در زنجان، شرایط پرداخت نفقه بعد از طلاق و زمان الزام پرداخت نفقه، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا