خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در زنجان ⚖️【سال1403】

گاهی ادامه زندگی آن قدر غیرممکن به نظر می رسد که زوجین راهی جز طلاق را پیش روی خود نمی بینند. طلاق از نظر قانونی دارای مراحل و ضوابطی است که زوجین ملزم به رعایت آن ها هستند. استخدام یک وکیل نقش موثری در تسریع امور مربوط به طلاق دارد. گرفتن مهریه در زمان طلاق همواره چالش برانگیز است و در صورتی که از یک وکیل استفاده کنید، می توانید میزان تنش را به حداقل رسانده و امکانی را فراهم کنید که حقوقی از شما ضایع نشود. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در زنجان آشنا کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید مشکلات مربوط به مهریه را حل و فصل نمایید. برای اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در زنجان

بهترین وکیل مهریه در زنجان کیست؟

دفاتر و موسسات حقوقی زیادی در سطح شهر زنجان هستند که می توانند شما را در چالش های مربوط به دعاوی مهریه یاری کنند؛ اما لازم است برای نتیجه بهتر، دنبال بهترین گزینه ها باشیم. برای یافتن بهترین ها باید معیارهای درستی در اختیار داشته باشیم. بهترین وکیل مهریه در زنجان دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. او از قوانین و مقررات آگاهی کامل و همواره تغییرات قانون را نیز رصد می کند تا بتواند بهترین راه برای رسیدن به مقصود را در اختیار موکل خود قرار دهد.

بهترین وکیل خانواده در زنجان سال های زیادی ا ز عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به طلاق و مهریه کرده است. از این رو، او توانسته تجربیات زیادی کسب نماید. این تجربیات امکانی را فراهم می کند تا بتواند پرونده های مشابه را در کمترین زمان به سرانجام برساند. بهترین وکیل مهریه در زنجان از جسارت و شجاعت بالایی در دادگاه برخوردار است و می تواند با دفاع موثر خود از حقوق موکل دفاع نماید. بهترین وکیل مهریه در زنجان در حفظ اسرار موکل خود کوشا است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل مهریه در زنجان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در زنجان سال 1403!

زهرا تصادقی رستمی

زهرا تصادقی رستمی وکیل مهریه در زنجان

خانم زهرا تصادقی رستمی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، یکی از وکلای زن خبره در این شهر برای وکالت در دعاوی خانواده و مهریه می باشند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی خانواده همچون طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، احجرت المثل ایام زوجیت و … رسیدگی می نمایند. انجام مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی یکی از خدماتیاست در دفتر وکالت خانم زهرا تصادقی رستمی به موکلان ارائه می شود.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان ستاره شهر، طبقه 2، واحد 205

شماره تماس: 09125412004

قهرمان محمدی

قهرمان محمدی وکیل مهریه در زنجان

آقای قهرمان محمدی وکیل پایه یک دادگستری در زنجانن، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در دعاوی خانواده می باشند. سابقه وکالت بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی خانواده در زمینه پرونده های طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: زنجان، میدان انقلاب، ساختمان پاستور، طبقه ۵، واحد ۵۰۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۱۶۴۹۷

مصطفی گل محمدی

مصطفی گل محمدی وکیل مهریه در زنجان

آقای مصطفی گل محمدی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان و یکی از وکلای خبره در پیگیری دعاوی خانواده به ویژه پرونده های مهریه می باشند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه دعاوی خانواده دارند و بهترین راه حل ها را برای حل هرچه بهتر پرونده پیشنهاد می کنند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 9124414929

لیلا داداشی

لیلا داداشی وکیل مهریه در زنجان

خانم لیلا داداشی یکی دیگر از وکلای زن خبره در زنجان مپ می باشند که به وکالت در پرونده های خانواده و مهریه می پردازند. ایشان سابقه حقوقی بالایی دارند و تجاری ارزشمندی را در سال های وکالت خود به دست آورده اند، از این رو می توانند بهترین راهنمایی و پیشنهاد را برای حل هرچه بهتر پرونده موکلین ارائه دهند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی وسط، ساختمان حکیم، واحد 7

شماره تماس: 09122412866

فاطمه طالبی

فاطمه طالبی وکیل مهریه در زنجان

خانم فاطمه طالبی، وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های خانواده و به خصوص دعاوی مهریه می باشند. ایشان با اتکا به سابقه حقوقی بالا، بهترین راه حل برای پیگیری و موفقیت پپرونده موکل را پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، مجتمع وکلاء، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09125426759

جلوگیری از معاملات صوری برای فرار از مهریه با وکیل خبره در زنجان

طبق قانون مرد دارای حق طلاق است و در عوض مواد قانونی امکانی را فراهم کرده اند که زن نیز از حق دریافت مهریه برخوردار باشد. در واقع مهریه نوعی تعهد از سوی مرد به زن است که هر زمانی که زن برای دریافت آن اراده نماید، مرد لازم است در ادای دین خود اقدام نماید. بالا بودن ارزش مهریه گاهی سبب می شود که مرد برای فرار از دین خود اقدام به انجام معاملات صوری نماید. این روش بسیار مرسوم است و امروزه پرونده های زیادی به این موضوع در دادگاه ها اختصاص داده شده است.

یکی از راه های مرسوم فرار از پرداخت مهریه که بارها توسط آقایان انجام شده است، انجام معاملات صوری است. در معامله صوری معمولا فرد تمام اموال خود را به نام یکی از آشنایان و یا نزدیکان خود می کند تا از پرداخت مهریه فرار کند؛ اما این معامله کاملا غیر واقعی است و در اصل مبلغی جا به جا نمی شود. همچنین ممکن است برای فرار از دین، مرد خود را به روشی بدهکار یکی از اعضای خانواده یا آشنایان خود کند و او به صورت صوری برای دریافت طلب خود، تمامی اموال مرد را جلب نماید.

دقت داشته باشید که همان طوری که زن دارای حق دریافت مهریه است، مرد نیز حق تصرف در اموال خود را دارد و می تواند آن را معامله کند. در صورتی که معامله قبل از ابلاغیه دادگاه برای مطالبه مهریه انجام شده باشد، معامله صحیح بوده و شامل معاملات صوری نمی شود؛ اما اگر مردی پس از دریافت ابلاغیه دادگاه مبنی بر دریافت مهریه نسبت به معامله اقدام نماید، این عمل او در نزد محاکم قضایی به عنوان فرار از دین شناخته می شود و در صورت شکایت زن درخور مجازات است.

لازم است زن قبل از به اجرا گذاشتن مهریه خود با بهترین وکیل مهریه در زنجان ارتباط بقرار کرده و از او درباره چند و جون کار کسب مشورت نماید. وکیل می تواند امکانی را فراهم کند تا از معاملات صوری جلوگیری شود. برای مثال بهترین وکیل مهریه در زنجان می تواند تمامی مراحل قانونی مطالبه مهریه را بدون اطلاع شوهر طی کرده و به سرانجام برساند تا از فرار از دین وی جلوگیری کند. در صورتی که با وکیل در خصوص مطالبه مهریه مشورت نشود ممکن است خسارات جبران ناپذیری پدیدار شود.

معامله صوری برای فرار از پرداخت مهریه

وکیل مهریه خوب در زنجان باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

فن بیان بهترین وکیل مهریه در زنجان می بایست در حد بالایی باشد. در واقع فن بیان مهم ترین سلاح یک وکیل برای پیروزی در میدان دادگاه است. دانش و مهارت یک وکیل هر اندازه هم که بالا باشد، باز هم برای بروز آن ها لازم است کلام قوی داشته باشد. قدرت کلام به وکیل این امکان را می دهد تا دفاع موثری از موکل خود در دادگاه ارائه دهد و قضات را متقاعد کند تا به نفع موکل او رای صادر نمایند. می بایست در انتخاب وکیل همواره به فن بیان او توجه ویژه داشت.

لازم است بهترین وکیل مهریه در زنجان به تعهدات کاری خود پایبند باشد. در واقع پس از ملاقات حضوری لازم است در خصوص مسائل مختلف تبادل نظر شود تا در نهایت دو طرف بتوانند از خواسته های یکدیگر اطلاع کسب کنند. در این جلسه باید برای وکیل توضیح داده شود که از او چه کمکی می خواهید و در عوض وکیل نیز باید تعهدات خود را به طور کامل انجام دهد. در صورتی که وکیل رفتار حرفه ای نداشته باشد، ممکن است رسیدگی به پرونده به شکل مطلوبی جلو نرود.

بهترین وکیل زنجان از زمان شناسی بالایی برخوردار است. او تمامی قول و قرارهای خود را به بهترین شکل اجرا می کند و همواره تلاش می کند تا رضایت موکل در این جلسات حفظ شود. از سوی دیگر وکیل باید حسن اخلاق داشته باشد و بتواند با رویی باز با موکل خود به گفتگو بپردازد. ارتباط نزدیک وکیل و موکل موقعیتی را فراهم می کند که مراجعه کننده بتواند دغدغه های خود در خصوص دعاوی طلاق و مهریه را بیان کرده و وکیل را از جوانب ناپیدای پرونده مطلع سازد.

ویژگی وکیل مهریه در زنجان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل مهریه در زنجان آشنا کنیم تا شما بتوانید با مطلوب ترین گزینه ها برای رسیدگی به دعاوی مهریه آشنا شده و فرآیند انتخاب را ساده تر کنید. در ادامه تلاش کردیم به مبحث حقوقی معامله صوری برای فرار از مهریه بپردازیم و نشان دادیم برای مطالبه مهریه مشورت با یک وکیل مجرب الزامی است. در پایان نیز مهم ترین ویژگی های یک وکیل کاربلد و خبره را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا