وکیل

10 تا از بهترین وکیل زنجان ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل زنجان بپردازیم. اگر شما تا به حال درگیر مشکلات حقوقی شده باشید می دانید که این پروسه چقدر می تواند ذهن را درگیر کند. یک وکیل خوب در زنجان باید بتواند به خوبی مشکل حقوقی شما را متوجه شود و بهترین راه های موجود را برای حل آن انتخاب کند. این کار نیاز به اطلاعات و تحصیلات بالا و همچنین تجربه کاری قابل قبولی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زنجان

مطلب پیشنهادی : بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل زنجان کیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل خوب باید داشته باشد، این است که از مهارت های ارتباطی بالایی برخوردار باشد و بتواند که با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کند. شاید برای بعضی از افراد این موضوع چندان مهم به نظر نرسد، ولی باید بدانید که وکیلی که از مهارت های ارتباطی بالایی برخوردار باشد به شکلی بهتر می تواند پیگیری های لازم را برای پرونده های حقوقی شما انجام داده و آن را به سرانجام برساند.

در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم که 10 تا از بهترین وکیل زنجان به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم.

جناب آقای عطااله پورحسین

جناب آقای عطااله پورحسین

آقای پورحسین وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با سابقه بالا و فعال در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیزات حکومتی، خانواده، دعاوی قاچاق، اجراییات می باشد. از سوابق کاری و آموزشی آقای پورحسین می توان به وکیل مجموعه قضایی، مدرس دانشگاه های زنجان، مدرس دادسرای نظامی اشاره کرد. آخرین مدرک تحصیلی ایشان دکتری حقوق عمومی از دانشگاه تبریز بوده است.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد 4

شماره تماس: 09122426339

جناب آقای علی پزشکی

جناب آقای علی پزشکی

آقای علی پزشکی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان به عنوان رییس کانون وکلا زنجان انتخاب شده است. بر اساس اعلام روابط عمومی کانون وکلا زنجان، دکتر علی پزشکی که سابقه نایب رییسی اسکودا را نیز در رزومه خود دارد، از سوی اعضای هیات مدیره کانون زنجان به سمت ریاست این کانون انتخاب شد.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان شهریار طبقه 3 واحد 11

شماره تماس: 02414249686

جناب آقای محمود برجی

جناب آقای محمود برجی

آقای برجی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا زنجان می باشد. وضعیت کار ایشان صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری در استان زنجان می باشد. از تخصص های ایشان می توان به وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی اشاره کرد. همچنین آقای محمود برجی نایب رئیس هیات مدیره کانون وکلا در استان زنجان می باشد.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم پلاک 237 واحد 4

شماره تماس: 02433472869

جناب آقای محمد باقر مهدیون

جناب آقای محمد باقر مهدیون

آقای محمد باقر مهدیون وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای زنجان می باشد. زمینه کاری آقای مهدیون وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … می باشد. همچنین آقای محمد باقر مهدیون بازرس و عضو اصلی هیأت مدیره در کانون وکلای زنجان هستند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

شماره تماس: 02433323466

جناب آقای محمدرضا هاشمی

جناب آقای هاشمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، استاد و مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد حقوقی خصوصی، مسئول حقوقی بیمه آسیا در زنجان بوده و به تازگی به عنوان مسئول کمیته حقوقی هیئت اسکواش استان زنجان نیز منتخب گردیده است. ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری داشته که با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه امیرکبیر، ساختمان امیر کبیر، طبقه 3، واحد 304

شماره تماس: 09124421658

جناب آقای ناصر بیات

جناب آقای ناصر بیات

آقای ناصر بیات وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان زنجان می باشد. همچنین عضو کانون وکلا دادگستری در استان زنجان هستند. زمینه کاری ایشان حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی می باشد.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان آریا، واحد 405

شماره تماس: 02433334050

جناب آقای محمد تقی ظهیریان

محمد تقی ظهیریان

آقا محمد تقی ظهیریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان زنجان می باشد. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا و فعال در زمینه های حقوقی اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق قضائی می باشد.

نشانی دفتر: زنجان، خرمدره، میدان امام حسین، مجتمع بهاران

شماره تماس: 09122413833

سرکار خانم فرشته دارش

سرکار خانم فرشته دارش

خانم فرشته دارش دانشجوی دکتری حقوق خصوصی در دانشگاه علامه طباطبایی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری، مولف مقالات علمی، مشاوره حقوقی چندین شرکت معتبر می باشد. از سوابق کاری و آموزشی خانم دارش می توان به وکیل و مشاور حقوقی بانک قوامین، وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی، وکیل مشاور حقوقی شرکت های خصوصی اشاره کرد.

تخصص های ایشان استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، شرکت های تجاری، شهرداری عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، ثبت شرکت های برند، داوری دعاوی حمل و نقل، دیوان عدالت داوری، آیین دادرسی می باشد.

شماره تماس: زنجان، ابتدای سعدی شمالی، روبه روی بانک ملی، پلاک 77 طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 02433441403

سرکار خانم مرجان فیروزبخت

سرکار مرجان فیروزبخت، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تبریز که در سال 1388 در آزمون وکالت قبول شده و از همان سال کار وکالت را آغاز نموده است. از سال ۱۳۸۸ تا کنون با بانک‌های ملی، کشاورزی، صندوق مهر امام رضا، اداره شیلات و آبزیان، شرکت سیمان خمسه، مجموعه پار صنعت صعود و … همکاری داشته و بطور حرفه‌ای پرونده‌های ملکی، وصول مطالبات و خانواده برعهده گرفته وبا درصد بالایی از موفقیت به پایان می‌رساند. دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه به می‌باشد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36

شماره تماس: 09024419804

جناب آقای محمدرضا دقیقی

جناب آقای محمدرضا دقیقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زنجان، در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، روابط کار و کارگری، اسناد رسمی و کیفری تخصص داشته و پرونده‌های بسیاری در مدت بیش از 5 سال سابقه کاری خویش در این موارد قبول و به نتیجه مثبت و دلخواه موکل رسانده است. دارای پروانه وکالت از قوه قضاییه و دارای پروانه وکالت که در سال 1395 صادره شده است، می‌باشد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه ۳ ، واحد ۳۰۶

شماره تماس: 09127431729

ویژگی های وکیل خوب در زنجان چیست؟

انتخاب یک وکیل خوب و خبره در زنجان بر اساس ویژگی ها و خصوصیاتی انجام می شود. که شما می توانید با دانستن این خصوصیات در انتخاب وکیل دقت لازم را بالا ببرید. البته وکیل در برخی از موارد امری بسیار مهم به حساب می آید و ممکن است در صورت عدم انتخاب وکیل، در دعاوی قضایی محکوم شوید و نتوانید دفاع از خود را انجام دهید.

ویژگی های یک وکیل خوب در زنجان چیست؟

وکیل کارکشته وکیلی است که در ابتدا به صورت کامل با دانش وکالت آشنایی داشته باشد. همچنین غیر از آن باید بتواند تمام ماده قانونی مورد نیاز را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد که این کار مستلزم مطالعه و تسلط کامل بر قانون است. همچنین یک وکیل خبره در زنجان باید قبل از همه چیز، اطلاعات کاملی از موکل خود و مشکل او داشته باشد و بتواند اتهامات وی را مورد بررسی قرار بدهد و همچنین تحقیقات لازم را برای بررسی نحوه اتهامات انجام دهد.

نکات بسیار مهم در انتخاب وکیل زنجان

در انتخاب وکیل خوب باید به چند نکته توجه کنیم که در ادامه برایتان ذکر می کنیم:

یک وکیل خوب باید صداقت و تجربه خوب در این زمینه داشته باشد. در غیر این صورت مردم به وکلایی که صادق نباشند و همچنین سابقه خوبی از خود به جای نگذاشته باشند دیر اعتماد می کنند.

یک وکیل پایه یک باید دارای اطلاعات کافی در زمینه حقوقی خود باشد تا بتواند به فردی که وکالت او را بر عهده گرفته است به خوبی کمک کند و اقدامات لازم را در جهت پیروزی در دعاوی قضائی اجرا کند. در این مواقع همیشه با اطلاعات بیشتر در مورد پرونده، راه های پیروزی را در جلسه رسمی دادگاه بررسی می نماید.

وکیل پایه یک دادگستری شاید زیاد باشد، اما همانطور که گفتیم در مقاطع حساس فقط باید به شخصی اعتماد کرد که توانایی لازم برای انجام دفاعیه را دارا باشند و احتمال پیروزی ما را در دادگاه و دعاوی قضایی افزایش دهند.

قبل از انتخاب وکیل باید میزان حق الوکاله دریافتی را مشخص نمایید تا بعدا به مشکل برنخورید.

نکات بسیار مهم در انتخاب وکیل که باید رعایت بکنیم؟

برای انتخاب یک وکیل خوب باید نکاتی را در نظر داشته باشید که رعایت این نکات به شما کمک می کند تا با آگاهی کامل، فرد متخصص و مناسبی را برای موضوع مورد نظر خود انتخاب نمایید. اگر در زمینه مطالب حقوقی اطلاعات و آگاهی ندارید با مشورت کارشناسان حقوقی، فردی را انتخاب نمایید که به جهت و تسلط بر قوانین و تجربه کافی به شما کمک کند.

یک نکته ای که باید در نظر داشته باشید می توانید برای دعاوی حقوقی، از وکیلی کمک بگیرید که در مسائل حقوقی مهارت بیشتری داشته باشد. به این دلیل که بعضی از وکلا در سال های وکالت خود ممکن است که پرونده هایی را قبول کنند که صرفا کیفری باشد، به همین دلیل مهارت و تجربه آن ها در زمینه دعاوی و امور کیفری بیشتر است.

کلام آخر

از شما تشکر می کنم که تا پایان مقاله بهترین وکیل زنجان همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کرده ایم که شما را با تعدادی از بهترین وکلای زنجان آشنا کنیم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد دارید خوشحال می شوم برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا