وکیل

10 تا از بهترین وکیل زنجان ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل زنجان بپردازیم. اگر شما تا به حال درگیر مشکلات حقوقی شده باشید می دانید که این پروسه چقدر می تواند ذهن را درگیر کند. یک وکیل خوب در زنجان باید بتواند به خوبی مشکل حقوقی شما را متوجه شود و بهترین راه های موجود را برای حل آن انتخاب کند. این کار نیاز به اطلاعات و تحصیلات بالا و همچنین تجربه کاری قابل قبولی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زنجان

مطلب پیشنهادی : بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل زنجان کیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل خوب باید داشته باشد، این است که از مهارت های ارتباطی بالایی برخوردار باشد و بتواند که با دیگران به راحتی ارتباط برقرار کند. شاید برای بعضی از افراد این موضوع چندان مهم به نظر نرسد، ولی باید بدانید که وکیلی که از مهارت های ارتباطی بالایی برخوردار باشد به شکلی بهتر می تواند پیگیری های لازم را برای پرونده های حقوقی شما انجام داده و آن را به سرانجام برساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم که 10 تا از بهترین وکیل زنجان به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم:

خدیجه ابراهیم خانی

سرکار خانم خدیجه ابراهیم خانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی امور وکلا با بیش از 14 سال سابقه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده زنجان وکالت می کند. از افتخارات روز افزون وی میتوان به 10 سال سابقه همکاری با بانک های کشاورزی، صادرات و تجارت اشاره کرد، همچنین او یکی از بهترین مشاوران قوه قضاییه می باشد.

برخی از تخصص خانم ابراهیم خانی:

 • وکالت در پرونده های زیادی اعم از امورات بانکی، تنظیم قرارداد، اسناد تجاری و …
 • وکالت انواع دعاوی حقوقی: (تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه چک و ….
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم خدیجه ابراهیم خانی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09124419364
آدرس دفتر: زنجان، سعدی وسط، خیابان زینبیه، ساختمان هشت بهشت، طبقه ۶ واحد ۶۰۱

علی پزشکی

جناب آقای علی پزشکی

آقای علی پزشکی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان به عنوان رییس کانون وکلا زنجان انتخاب شده است. بر اساس اعلام روابط عمومی کانون وکلا زنجان، دکتر علی پزشکی که سابقه نایب رییسی اسکودا را نیز در رزومه خود دارد، از سوی اعضای هیات مدیره کانون زنجان به سمت ریاست این کانون انتخاب شد.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان شهریار طبقه 3 واحد 11

شماره تماس: 02414249686

محمود برجی

جناب آقای محمود برجی

آقای برجی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا زنجان می باشد. وضعیت کار ایشان صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری در استان زنجان می باشد. از تخصص های ایشان می توان به وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی اشاره کرد. همچنین آقای محمود برجی نایب رئیس هیات مدیره کانون وکلا در استان زنجان می باشد.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم پلاک 237 واحد 4

شماره تماس: 02433472869

محمد باقر مهدیون

جناب آقای محمد باقر مهدیون

آقای محمد باقر مهدیون وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای زنجان می باشد. زمینه کاری آقای مهدیون وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … می باشد. همچنین آقای محمد باقر مهدیون بازرس و عضو اصلی هیأت مدیره در کانون وکلای زنجان هستند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

شماره تماس: 02433323466

محمد ولی پور

جناب آقای محمد ولی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در زنجان مشغول وکالت می باشد ایشان با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده پرونده های موفق بسیاری داشته اند، وی با هماهنگی و رزرو وقت قبلی به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: زنجان ، سعدی شمالی، ساختمان ستاره شهر، طبقه سوم واحد ۳۰۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۲۲۳۵۴

ناصر بیات

جناب آقای ناصر بیات

آقای ناصر بیات وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان زنجان می باشد. همچنین عضو کانون وکلا دادگستری در استان زنجان هستند. زمینه کاری ایشان حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی می باشد.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان آریا، واحد 405

شماره تماس: 02433334050

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل زنجان

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور و وکالت خانم فائزه آیت اللهی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09127411090
آدرس دفتر:
زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد ۴۰۷

علی طومارخانی

علی طومارخانی

آقای علی طومارخانی وکیل پایه یک دادگستری، مهندس فوق لیسانس از دانشگاه زنجان، با بیش از ۱۶ سال سابقه کارشناس رسمی دادگستری، بیش از 20 سال سابقه در تنظیم قراردادهای شرکتهای تجاری و پیمانکاری می باشند. قبول کلیه دعاوی بالاخص دعاوی جامعه مهندسی، معدن، شرکتهای مشاور و ایضا پرونده دیوان عدالت اداری از تمام نقاط کشور پذیرفته می شود.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • قبول وکالت در کلیه دعاوی بالاخص دعاوی ملکی (به جهت تخصص در امور کارشناسی و ثبتی)
 • دعاوی معدنی (به جهت فعالیت در امور معدنی)
 • دعاوی تجاری
 • دعاوی مطالبات پیمانکاران عملیات عمرانی و سایر
 • تنظیم قراردادهای تجاری شرکتها و پیمانکاران و مهندسین مشاور (به جهت تخصص و فعالیت حرفه ای با شرکتهای تجاری، عمرانی و مهندسین مشاور)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور و وکالت آقای علی طومارخانی، با شماره زیر در تماس باشید:

تلفن دفتر: 02433420986
تلفن همراه: 09125410418
آدرس دفتر:
زنجان، اعتمادیه، خیابان معلم، روبروی بسیج دانشجویی، نبش خیابان نهم وسط پلاک 68، واحداول

محمد تقی ظهیریان

محمد تقی ظهیریان

آقا محمد تقی ظهیریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان زنجان می باشد. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا و فعال در زمینه های حقوقی اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق قضائی می باشد.

نشانی دفتر: زنجان، خرمدره، میدان امام حسین، مجتمع بهاران

شماره تماس: 09122413833

فرشته دارش

سرکار خانم فرشته دارش

خانم فرشته دارش دانشجوی دکتری حقوق خصوصی در دانشگاه علامه طباطبایی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری، مولف مقالات علمی، مشاوره حقوقی چندین شرکت معتبر می باشد. از سوابق کاری و آموزشی خانم دارش می توان به وکیل و مشاور حقوقی بانک قوامین، وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی، وکیل مشاور حقوقی شرکت های خصوصی اشاره کرد.

تخصص های ایشان استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، شرکت های تجاری، شهرداری عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، ثبت شرکت های برند، داوری دعاوی حمل و نقل، دیوان عدالت داوری، آیین دادرسی می باشد.

شماره تماس: زنجان، ابتدای سعدی شمالی، روبه روی بانک ملی، پلاک 77 طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 02433441403

ویژگی های وکیل خوب در زنجان چیست؟

انتخاب یک وکیل خوب و خبره در زنجان بر اساس ویژگی ها و خصوصیاتی انجام می شود. که شما می توانید با دانستن این خصوصیات در انتخاب وکیل دقت لازم را بالا ببرید. البته وکیل در برخی از موارد امری بسیار مهم به حساب می آید و ممکن است در صورت عدم انتخاب وکیل، در دعاوی قضایی محکوم شوید و نتوانید دفاع از خود را انجام دهید.

وکیل کارکشته وکیلی است که در ابتدا به صورت کامل با دانش وکالت آشنایی داشته باشد. همچنین غیر از آن باید بتواند تمام ماده قانونی مورد نیاز را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد که این کار مستلزم مطالعه و تسلط کامل بر قانون است. همچنین یک وکیل خبره در زنجان باید قبل از همه چیز، اطلاعات کاملی از موکل خود و مشکل او داشته باشد و بتواند اتهامات وی را مورد بررسی قرار بدهد و همچنین تحقیقات لازم را برای بررسی نحوه اتهامات انجام دهد.

ویژگی های یک وکیل خوب در زنجان چیست؟

نکات بسیار مهم در انتخاب وکیل زنجان

در انتخاب وکیل خوب باید به چند نکته توجه کنیم که در ادامه برایتان ذکر می کنیم:

 • یک وکیل خوب باید صداقت و تجربه خوب در این زمینه داشته باشد. در غیر این صورت مردم به وکلایی که صادق نباشند و همچنین سابقه خوبی از خود به جای نگذاشته باشند دیر اعتماد می کنند.
 • یک وکیل پایه یک باید دارای اطلاعات کافی در زمینه حقوقی خود باشد تا بتواند به فردی که وکالت او را بر عهده گرفته است به خوبی کمک کند و اقدامات لازم را در جهت پیروزی در دعاوی قضائی اجرا کند. در این مواقع همیشه با اطلاعات بیشتر در مورد پرونده، راه های پیروزی را در جلسه رسمی دادگاه بررسی می نماید.
 • وکیل پایه یک دادگستری شاید زیاد باشد، اما همانطور که گفتیم در مقاطع حساس فقط باید به شخصی اعتماد کرد که توانایی لازم برای انجام دفاعیه را دارا باشند و احتمال پیروزی ما را در دادگاه و دعاوی قضایی افزایش دهند.
 • قبل از انتخاب وکیل باید میزان حق الوکاله دریافتی را مشخص نمایید تا بعدا به مشکل برنخورید.
 • برای انتخاب یک وکیل خوب باید نکاتی را در نظر داشته باشید که رعایت این نکات به شما کمک می کند تا با آگاهی کامل، فرد متخصص و مناسبی را برای موضوع مورد نظر خود انتخاب نمایید. اگر در زمینه مطالب حقوقی اطلاعات و آگاهی ندارید با مشورت کارشناسان حقوقی، فردی را انتخاب نمایید که به جهت و تسلط بر قوانین و تجربه کافی به شما کمک کند.
 • یک نکته ای که باید در نظر داشته باشید می توانید برای دعاوی حقوقی، از وکیلی کمک بگیرید که در مسائل حقوقی مهارت بیشتری داشته باشد. به این دلیل که بعضی از وکلا در سال های وکالت خود ممکن است که پرونده هایی را قبول کنند که صرفا کیفری باشد، به همین دلیل مهارت و تجربه آن ها در زمینه دعاوی و امور کیفری بیشتر است.
نکات بسیار مهم در انتخاب وکیل که باید رعایت بکنیم؟

کلام آخر

از شما تشکر می کنم که تا پایان مقاله بهترین وکیل زنجان همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کرده ایم که شما را با تعدادی از بهترین وکلای زنجان آشنا کنیم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد دارید خوشحال می شوم برایمان کامنت کنید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

نویسنده سایت

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا