کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان ⚖️【سال1403】

رفتارهایی در قانون مساوی با جرم قلمداد شده اند. ممکن است فرد خواسته یا ناخواسته یکی از جرم های تعیین شده در قانون را مرتکب شود و دعوایی در محاکم قضایی علیه او اقامه شده باشد. به هر حال حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و بدون اطلاع از قوانین و مقررات نمی توانید قدم مثبتی در این راه بردارید. انتخاب یک وکیل مجرب و خبره در این زمینه می تواند باعث جبران ضعف های حقوقی موکل شود. در این مقاله سعی داریم بهترین وکیل کیفری در زنجان را به شما معرفی کنیم تا راه برای انتخاب گزینه مطلوب از میان انبوه وکلا هموارتر از هر زمان دیگری به نظر برسد. در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در زنجان

بهترین وکیل کیفری در زنجان کیست؟

در صورتی می توان در محاکم قضایی به موفقیت رسید که از یک وکیل کاربلد استفاده کرد؛ اما یافتن وکلای شاخص و مطرح همواره به همین سادگی هم نیست و لازم است در ابتدا معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت های وکلا را مورد بررسی قرار دهید. بهترین وکیل کیفری در زنجان دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل کیفری در زنجان در تلاش است تا همواره با اعتماد به دنفس در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و تمام توان خود را به کار بگیرد تا منافع موکل خود را تامین نماید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زنجان سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده است. باید توجه داشته باشید که تجربیات بهترین وکیل زنجان او را در رسیدن به موفقیت در دادگاه کمک می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در زنجان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در زنجان سال 1403!

علی آقای مرادی

علی آقای مرادی بهترین وکیل کیفری در زنجان

آقای علی آقای مرادی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر زنجان هستند که به وکالت در انواع دعاوی کیفری می پردازند. ایشان سابقه حقوقی بالایی در زمینه وکالت و حضور در محاکم قضایی دارند و لذا می توانند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین کسب کنند. ایشان در حرفه وکالت بیش از 17 سال سابقه کار دارند.

آدرس دفتر: زنجان، قیدار، خیابان تختی، روبروی شورای حل اختلاف

شماره تماس: 09123422118

آمنه یاوری

آمنه یاوری بهترین وکیل کیفری در زنجان

خانم آمنه یاوری وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه، دانشجوری دکترای تخصصی حقوق خصوصی و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت می باشند. ایشان متخصص در انواع دعاوی ملکی و کیفری و آشنا با رویه های محاکم قضایی هستند و بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین به دست می آورند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، روبروی خیابان بهار، ساختمان بهشت، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09122329787

ابوالحسن اسدی

ابوالحسن اسدی وکیل کیفری در زنجان

آقای ابوالحسن اسدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر زنجان، مشاور حقوقی، متخصص در وکالت انواع پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جعل و سرقت و …. هستند. ایشان بیش از 6 سال سابقه حقوقی دارند و تجارب ارزشمندی را در این سال ها به دست آورده اند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی از خدماتی است که به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: زنجان، خرمدره، بلوار امیرکبیر، بلوار امام خمینی

شماره تماس: 09125531465

پرویز جهانی

پرویز جهانی بهترین وکیل کیفری در زنجان

آقای پرویز جهانی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، متخصص در وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی می باشند و سابقه وکالت بالایی در این زمینه دارند. یکی از خدماتی که به صورت حضوری و تلفنی به موکلین ارائه می دهند مشاوره حقوقی است.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان اشراق، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09121418335

قهرمان علیپور

قهرمان علیپور وکیل کیفری در زنجان

آقای قهرمان علیپور وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی کیفری هستند. ایشان سابقه حقوقی بالایی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند و به صورت حضوری و تلفنی آماده ارائه مشاوره می باشند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، بعد از بانك ملت، پلاك77

شماره تماس: 09126844868

رازهایی درباره حق الوکاله وکیل کیفری زنجان

همواره می توان با حضور در موسسات حقوقی به وکلای کیفری دست پیدا کرد و از آن ها برای عهده دار شدن پرونده دعوت به عمل آورد؛ اما باید همواره این نکته را در نظر داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب تنها با استخدام وکلای شاخص و مطرح امکان پذیر است و برای این کار لازم است تحقیقات جامعی در خصوص توانایی و مهارت های گزینه های مختلف انجام دهید. با وجود چنین وکلایی است که می توان نتیجه پرونده های حساس و پیچیده کیفری را به نفع موکل تغییر داد و از خسارت هایی به مانند مجازات در امان بود.

به میزان دستمزدی که باید به بهترین وکیل کیفری در زنجان در ازای انجام امورات حقوقی پرداخت شود، در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می گویند. در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف حقایقی وجود دارد که در ادامه به سه مورد از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم داشت:

دستمزد وکلا با یکدیگر تفاوت می کند: یکی از تصورات غلطی که در سطح جامعه در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف نهادینه شده این می باشد که اکثر افراد درگیر در یک پرونده کیفری بر این باور هستند که دستمزد تمامی وکلا با یکدیگر یکسان است. این در حالی است که هر یک از وکلا بسته به عواملی ممکن است دستمزد خاص خود را از موکل مطالبه کنند. وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع باعث این موضوع است.

لازم نیست تمام حق الوکاله در همان ابتدا پرداخت کنید: یکی دیگر از حقایقی که می بایست در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در زنجان به آن توجه داشته باشید این است که لازم نیست در همان لحظه امضای قرارداد با وکیل مورد نظر تمامی دستمزد او را تسویه نمایید. نحوه و زمان پرداخت دستمزد وکیل نیز به مانند مبلغ حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد؛ اما به طور معمول حق الوکاله را در دو قسط به وکیل پرداخت می کنند.

میزان حق الوکاله معیار مناسبی برای سنجش مهارت وکیل نیست: هرگز نباید چنین تصور شود که اگر دستمزد یک وکیل در مقایسه با دیگری بیشتر باشد، پس به طور حتم دارای مهارت های بیشتری در مقایسه با او می باشد. دستمزد وکیل از میزان مهارت های وکیل سرچشمه می گیرد اما ممکن است برخی وکلای تازه کار نیز مبالغ هنگفتی را مطالبه کنند. از سوی دیگر ممکن است وکیلی با سابقه در ازای عهده دار شدن پرونده مبلغی معقولانه را از موکل درخواست نماید.

بهترین وکیل کیفری در زنجان

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل کیفری در زنجان

همواره لازم است تا معیارهایی را در نظر داشته باشیم تا با استفاده از آن ها مهارت های وکیل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهیم؛ زیرا تنها از این طریق است که می توان وکلای شاخص و مطرح را به خدمت گرفت. پس از کسب اطمینان از بهترین وکیل کیفری در زنجان لازم است با دفتر وی تماس گرفته و پس از شرح مختصر در خصوص پرونده از وکیل وقتی را برای ملاقات حضوری درخواست کنید. وکیل و موکل ملزم هستند تا در زمان مقرر در محل قرار حاضر شوند و با یکدیگر دیدار کنند.

در این جلسات می بایست ویژگی های اخلاقی و مهارت های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در زنجان را تحت رصد قرار دهید تا مشخص شود که فن بیان، حسن اخلاق و زمان شناس بودن وکیل در چه اندازه ای است. لازم است در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهد تا از کلیات آن اطلاعات مفیدی به دست آورد. تنها در این صورت است که می تواند نظر خود را در خصوص ادامه همکاری و نیز مبلغ درخواستی به عنوان حق الوکاله به موکل اعلام دارد.

در صورت توافقات کامل بر سر موضوعات مختلف لازم است تا قراردادی بین دو طرف منعقد شود. لازم است در این قرارداد تعهدات و وظایف دو طرف به طور کامل ذکر شود. هرگز نباید از درج کردن کوچک ترین موضوعات نیز غافل شوید. امضای قرارداد بین وکیل و موکل از بروز اختلافات جدی در آینده جلوگیری می کند. بهتر است پیش از امضای قرارداد با یک فرد آگاه به مسائل حقوقی مشورت داشته باشید. به هر اندازه که اطلاعات شما در این زمینه بیشتر باشد، قرارداد بهتری را خواهید داشت.

بهترین وکیل کیفری در زنجان

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در زنجان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به گزینه های مطلوب خود دسترسی آسانی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا رازهایی را در خصوص دستمزد وکلای کیفری برای شما بازگو کنیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری و نیز امضای قرارداد را به طور دقیق گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان عزیز درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا