طلاقوکلا

10تااز بهترین وکیل طلاق در زنجان⚖️+ آدرس و شماره☎️️【سال1403】

مسیر زندگی با پستی و بلندی های بسیاری همراه است و هر گاه ممکن است زوجین به مرحله ای برسند که دیگر نتوانند در کنار یکدیگر زندگی کنند. در این شرایط است که برای گرفتن طلاق تصمیم می گیرند و به جدایی فکر می کنند. اما گرفتن طلاق از نظر قانونی نیازمند طی کردن مراحلی است و زوجین می بایست از قوانین حاکم بر آن اطلاع کامل داشته باشند. استخدام یک وکیل می تواند به زوجین این امکان را بدهد تا با سرعت و دقت بالاترین این مرحله را طی نمایند و طلاق بگیرند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در زنجان آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر شود.

بهترین وکیل طلاق دز زنجان

بهترین وکیل طلاق در زنجان کیست؟

تعدد وکلا در شهر زنجان باعث شده است تا یافتن یک گزینه مطلوب از میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در چنین شرایطی لازم است متر و معیاری در دست داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم توانایی و مهارت های وکلا را محک بزنیم و به بهترین ها برسیم. بهترین وکیل طلاق در زنجان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات او می تواند میزان دانش حقوقی او را به موکل نشان داده و راهگشای بسیاری از مسائل باشد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل زنجان

بهترین وکیل طلاق در زنجان آگاهی کاملی در خصوص قوانین و مقررات دعاوی طلاق دارد و می تواند با استفاده از همین آگاهی بهترین راهکار برای عبور از مشکل را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل طلاق در زنجان تجربه بالایی در رسیدگی به پرونده های طلاق دارد و در مواجهه با پرونده های مشابه می تواند موفق عمل نماید. او جسارت و جنگندگی بالایی برای حضور در دادگاه دارد. بهترین وکیل طلاق در زنجان در تلاش است تا در حفظ اسرار و رازهای موکل خود کوشا باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در زنجان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در زنجان سال 1403!

فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل زنجان

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

آدرس دفتر: زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد ۴۰۷

شماره تماس: 09127411090

جبار کابلی

جبار کابلی وکیل طلاق در زنجان

آقای جبار کابلی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، وکیل خبره در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و دارای سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و … می باشند. ایشان یکی از وکلای دلسوز و پیگیر در پرونده موکل خود هستند و از تمام دانش و تجربه خود بای موفقیت در دادگاه استفاده می کنند.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان سعدی شمالی، ساختمان ستاره مهر، واحد 103

شماره تماس: 09124421652

مسلم ولی بیگلو

مسلم ولی بیگلو وکیل طلاق در زنجان

جناب آقای مسلم ولی بیگلو وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای ولی بیگلو متخصص در پرونده های خانواده و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه، مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه،اثبات واقعه نکاح می باشد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان شهدا، روبروی بانک مسکن، ساختمان کاشی و سرامیک نوری، طبقه ۳واحد ۳۱

تلفن تماس: 09127414103

شبنم نوحی

شبنم نوحی وکیل طلاق در زنجان

سرکار خانم شبنم نوحی وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم نوحی در دعاوی خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. با سابقه بودن خانم نوحی باعث شده تا بهترین مشاوره ها را در اختیار موکلین خود قرار دهند.

آدرس دفتر: زنجان، ابهر، خیابان سی متری معلم ،ساختمان وکلا، طبقه ۲ شرقی

تلفن تماس: 09123420347

سپیده نوزاد

سپیده نوزاد وکیل طلاق در زنجان

خانم سپیده نوزاد وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا، دارای سابقه حقوقی بالا، متخصص در انوع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، امور قراردادها و … می باشند. ایشان به دلیل دانش و سابقه ای که در وکالت دعاوی خانواده کسب نموده اند، بهتر از هر شخصی می توانند در این راه به شما کمک کنند.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان سعدی وسط، روبروی بانک ملی، ساختمان 55

شماره تماس: 09127404801

حسین جعفریان

حسین جعفریان وکیل طلاق در زنجان

آقای حسین جعفریان یکی دیگر از وکلای خوب در شهر زناجن می باشند که به وکالت در انواع دعاوی خانواده به ویژه طلقا می پردازند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا هستند و سوابق ارزشمندی را در سال های وکالت خود به دست آورده اند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری یکی از خدماتی است که به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: زنجان، سجاس روبروی دادگستری

شماره تماس: 09126416014


وکالت انواع طلاق توسط یک وکیل توانمند در زنجان

لازم به ذکر است که در هنگام ازدواج طبق قانون، حقوقی برای زوجین در نظر گرفته می شود و تعهداتی برای طرفین تعریف می گردد. در هنگام طلاق لازم است هر دو طرف به تعهدات خویش عمل کرده و سپس برای جدایی اقدام نمایند. در قانون حق طلاق به مرد داده شده است و در عوض زن نیز حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد. این حقوق برای ایجاد توازن در حقوق است. بسته به اینکه چه کسی برای طلاق پیش قدم شود، طلاق را می توان به سه دسته کلی تقسیم بندی کرد.

در صورتی که مرد مایل به گرفتن طلاق باشد، در ابتدا باید تمامی تعهدات مالی خود به همسر را به طور کامل انجام دهد. مهریه یکی از چالش برانگیز ترین حقوق زن است و همواره بحث آن در دوران طلاق بسیار پر رنگ است. ممکن است مرد برای فرار از پرداخت مهریه اقدام به معامله صوری نماید. در این صورت زن نمی تواند به حقوق خود برسد. در چنین شرایطی است که استخدام بهترین وکیل طلاق در زنجان که تخصص در دعوی خانواده و طلاق دارد می توان راهگشای مسائل باشد و موکل را به حقوقش برساند.

طلاق توافقی زمانی اتفاق می افتد که طرفین به طور همزمان مایل به گرفتن طلاق باشند. در واقع در این نوع از طلاق مرد از یک سری از حقوق خود گذشته و زن نیز از برخی از حقوق خودش صرف نظر می نماید. برای مثال زن قسمتی از مهریه را در ازای رضایت مرد به طلاق می بخشد. دقت داشته باشید که در طلاق توافقی لازم است به کمک بهترین وکیل طلاق در زنجان توافق نامه ای به امضا برسد و به دادگاه تحویل داده شود. در صورت استفاده از وکیل دیگر نیازی به حضور زوجین در دادگاه نیست.

طلاق از طرف زن را می توان پیچیده ترین نوع طلاق دانست. می دانیم که در قانون حق طلاق با مرد است و بدیهی است که زن برای جدایی لازم است دلایل محکمه پسندی در اختیار داشته باشد. مرد در زمان ازدواج مختار است شروطی در عقدنامه ذکر شده است را امضا نماید. در صورت محقق نشدن یکی از این شروط زن می تواند برای طلاق پیش قدم شود. غیبت مرد برای چهار سال، عدم پرداخت نفقه برای 6 ماه و ازدواج مجدد مرد باعث می شود تا زن بتواند به کمک بهترین وکیل طلاق در زنجان برای گرفتن طلاق پیش قدم شود.

انواع طلاق

در انتخاب یک وکیل خوب در زنجان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

دقت داشته باشید که لازم است موکل با بهترین وکیل طلاق در زنجان ارتباط نزدیکی داشته باشد. این ارتباط نزدیک باعث می شود تا اطلاعات وکیل از پرونده به مراتب افزایش یافته و امکانی فراهم شود که وکیل بتواند راهکار مناسبی برای جدایی را به موکل خویش ارائه دهد. اما باید توجه داشت که این ارتباط نزدیک می بایست با رعایت کامل اصول رفتار حرفه ای همراه باشد. معمولا خانم ها در دعاوی طلاق می توانند با وکلای زن ارتباط نزدیک تری برقرار نمایند و نمی توان به آن خرده گرفت.

لازم به ذکر است که فن بیان یک وکیل در قامت سلاح او است. در واقع وکیل باید از کلامی قوی بهره مند شود. قدرت کلام به او کمک می کند تا دانش خود را به خوبی بروز دهد و بتواند قاضی را مجاب نماید تا به نفع موکلش رای نهایی را صادر کند. دانش بهترین وکیل طلاق در زنجان هر چه قدر هم که بالا باشد، باز هم نیاز است از فن بیان بالایی بهره مند باشد. در ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن در زنجان، نیاز است تمامی مهارت های او را تحت نظر قرار دهید. در این بین فن بیان نیز دارای اهمیت است.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل زن در زنجان

لازم است در انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های مختلف به تخصص آن ها توجه ویژه ای داشته باشیم. تجربه نشان داده است که در صورت استفاده از یک وکیل متخصص در پرونده همواره نتایج مطلوب تری رقم خواهد خورد. یک وکیل سال ها از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده و در نهایت متوجه شده که در یک سری از دعاوی تخصص بیشتری دارد. بدیهی است که اگر پرونده خود را به یک وکیل متخصص در زمینه طلاق ارجاع دهیم، احتمال موفقیت افزایش می یابد.

انتخاب وکیل

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در زنجان آشنا کنیم تا به این شکل توانسته باشیم قدم مثبتی برای حل و فصل مشکلات مربوط به طلاق برداشته باشیم. در ادامه تلاش کردیم شما را با انواع طلاق و نقش وکیل در به سرانجام رساندن هر یک را مشخص کنیم. در پایان نیز نکاتی را بیان کردیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل ضروری است. از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا