وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن شهر قدس ⚖️【سال1403】

تبحر بالای زنان در امر وکالت سبب شده است که بسیاری از افراد برای پیگیری و رسیدگی به پرونده‌های خود به دنبال بهترین وکیل زن باشند. همانطور که همه ما می‌دانیم مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی در همه شهرها از جمله شهر قدس رواج دارد و سبب شده است که روزانه افراد زیادی به دنبال پیدا کردن بهترین وکیل زن در شهر قدس باشند. تعداد زیادی وکیل زن در شهر قدس فعالیت دارند و همین موضوع سبب شده است که افرادی که به دنبال بهترین وکیل زن در این شهر هستند، سردرگم شده و نتوانند تصمیم درستی برای انتخاب بهترین وکیل بگیرند. پیدا کردن بهترین وکیل زن شهر قدس اهمیت زیادی دارد، زیرا هرچه یک وکیل در زمینه فعالیت خود ماهر و متخصص‌تر باشد، می‌توان شاهد عملکرد و نتایج بهتری نیز بود.
البته امروزه پیدا کردن بهترین وکیل ازجمله بهترین وکیل زن شهر قدس به سختی گذشته نیست و با کمی جستجو و تحقیق در اینترنت می‌توان بهترین وکیل را پیدا کرد. ما نیز در این مقاله به معرفی برخی از بهترین وکلای زن شهر قدس و شماره تماس و آدرس آن‌ها پرداخته‌ایم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در شهر قدس

بهترین وکیل زن شهر قدس چه کسی است؟

اگر به دنبال بهترین وکیل زن هستید باید ابتدا بدانید که یک وکیل زن باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد‌. مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تنوع و گستردگی زیادی دارند که باتوجه به نوع مشکل و موضوع پرونده، باید وکیلی متخصص در آن زمینه نیز انتخاب شود. وکیلی که انتخاب می‌شود باید به همه قوانین و مقررات و موضوعی که در آن زمینه فعالیت دارد مسلط بوده و بتواند از موکل خود به خوبی دفاع کند. همچنین بهترین وکیل شهر قدس باید دانش کاملی درمورد مسائل حوزه فعالیت خود داشته باشد و در مواقع پیچیده بتواند بهترین راه حل و تصمیم‌گیری را اتخاذ نماید.

وکیل زنی که در شهر قدس انتخاب می‌شود، باید به تمامی مراحل و فرایند پیگیری و شکایت مسلط باشد و با زمان‌بندی دقیق و منظم به همه امو رسیدگی کند. از دیگر ویژگی‌هایی که بهترین وکیل زن در قدس باید داشته باشد، ارائه بهترین مشاوره و راهنمایی به موکل خود است تا با همکاری یکدیگر بهترین اقدامات صورت گیرد. بهتر است وکیل زنی که انتخاب می‌شود از تجربه کافی نیز برخوردار باشد و به پرونده‌های زیادی رسیدگی کرده باشد تا بتواند از حق و حقوق موکل به خوبی دفاع نموده و همه امور را مطابق با قوانین و به صورت دقیق انجام دهد.

ویژگی وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به منظور انتخاب بهترین وکیل زن شهر قدس، در ادامه لیستی از بهترین وکلای زن این شهر و ویژگی ها و مشخصات آن‌ها بیان شده است.

10 تا از بهترین وکیل زن شهر قدس سال 1403!

آرزو حسینی لاهوردی

آرزو حسینی لاهوری

سرکار خانم آرزو حسینی لاهوردی یکی از بهترین وکلای زن شهر قدس است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه مسائل حقوقی دارد. همچنین خانم حسینی علاوه بر وکالت، در زمینه مشاوره حقوقی نیز تخصص داشته و با دانش و تخصص بالایی که دارد، بهترین مشاوره و راهنمایی را ارائه می‌دهد.

 • حیطه فعالیت: دعاوی ملکی، تنظیم سند، امور ثبتی، تملک آپارتمان‌ها و شهرداری و دعاوی خانواده
 • تخصص و مهارت: ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم و تدوین انواع قراردادها

آدرس : شهر قدس، بلوار 45 متری انقلاب، نبش بلوار امام خمینی، پلاک 203، ساختمان یاس، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09121665891

زينب حاجی زاده شرقی

زينب حاجی زاده شرقی

خانم زینب حاجی زاه شرقی نیز با داشتن رزومه و سابقه درخشان در لیست بهترین وکیل زن شهر قدس قرار دارد. سرکار خانم زينب حاجی زاده بعد از اتمام تحصیلات و دریافت مدرک تحصیلی خود به منظور کسب مهارت در  دوره‌های آکادمیک نیز شرکت نموده و هم اکنون یکی از بهترین وکلای زن شهر قدس است. خانم حاجی زاده شرقی تا کنون به پرونده‌های قضایی و کیفری زیادی رسیدگی نموده و موفقیت‌های زیادی در این زمینه کسب نموده است. همچنین این وکیل ماهر هم اکنون وکالت چند شرکت در شهر قدس را بر عهده دارد و به اموری مانند، ثبت برند و ثبت شرکت، تنظیم قرارداد و غیره نیز می‌پردازد.

 • حیطه فعالیت: امور ثبتی، قرارداد، املاک، کلاهبرداری
 • تخصص و مهارت: کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، ثبت برند و ثبت شرکت، تنظیم و ابطال انواع قرارداد، وکیل شرکت‌های صنعتی

آدرس : شهر قدس، میدان جهاد، ابتدای خیابان جویبار، خیابان میرهادی شرقی، پلاک 23، طبقه دوم واحد 6

شماره تماس: 09123443799

فرحناز ملک فام

فرحناز ملک فام

خانم فرحناز ملک فام وکیل پایه یک توانای دیگری است که در شهر قدس فعالیت دارد و داشتن ویژگی‌هایی مانند دانش، تخصص و تجربه بالا سبب شده که به عنوان بهترین وکیل زن شهر قدس شناخته شود. خانم ملک فام علاوه‌بر وکالت در زمینه‌های ذکر شده، در زمینه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند.

 • حیطه فعالیت: دعاوی خانواد، امور ثبتی، تنظیم اسناد قراردادی و امور کیفری
 • تخصص و مهارت: دعاوی خانواده و حضانت فرزندان، مهریه، پرونده‌های ملکی، ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس : شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد 1

شماره تماس: 46880010

مرضیه شرافتی

مرضیه شرافتی

یکی دیگر از بهترین وکلای زن پایه یک شهر قدس خانم مرضیه شرافتی است. بنابراین اگر به دنبال وکیل زنی متخصص و باتجربه در زمینه‌های مختلف حقوقی و کیفری هستید، خانم شرافتی می تواند کمک زیادی به شما بکند. همچنین امکان دریافت مشاوره از خانم شرافتی نیز وجود دارد.

 • حیطه فعالیت: دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده
 • تخصص و مهارت: وکالت و مشاوره در زمینه انواع پرونده‌های حقوقی و کیفری

آدرس : شهرقدس، بلوار45 متری انقلاب، جنب کوچه توحید، پلاک97، ساختمان پاسارگاد، طبقه4، واحد10

تلفن تماس: 09122891944

سمیه عاشوری

سمیه عاشوری

خانم سمیه عاشوری نیز نیز جزو وکلای ماهر و در لیست بهترین وکیل زن شهر قدس است. خانم عاشوری دارای کارشناسی ارشد بوده و بیش از 7 سال سابقه دارد و در این مدت به بیش از 400 پرونده کیفری و حقوقی رسیدگی نموده است. خانم سمیه عاشوری تخصص، دانش و مهارت بالایی در زمینه پرونده‌های خانواده و ملکی دارند.

 • حیطه فعالیت: امور ملکی و ثبتی، امور خانواده
 • تخصص و مهارت: تسلط به امور خانواده ( طلاق، مهریه، حضانت، تمکین و غیره)، تسلط به امور ملکی ( تنظیم سند، تصرف، خلع ید، ثبت و غیره)

آدرس : شهر قدس، بلوار 45 متری انقلاب، روبروی بلوار امامزاده، جنب نمایندگی سامسونگ، پلاک 24، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123152740

مریم درخشنده

مریم درخشنده

خانم مریم درخشنده با داشتن کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 5 سال سابقه نیز یکی دیگر از بهترین وکلای زن در شهر قدس است. خانم درخشنده دارای تخصص و دانش بالا در زمینه پرونده‌های مربوط به مسائل خانواده، امور ملکی و ثبتی و پرونده‌های کیفری است.

 • حیطه فعالیت: حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی
 • تخصص و مهارت: تسلط به امور ملکی و ثبتی، انجام بالای پرونده های خانواده، سوابق پرونده‌های کیفری

آدرس : شهر قدس ، بلوار 45 متری کلهر ،کوچه روبروی اداره اگاهی، پلاک 1

شماره تماس: 09128820862

ستاره اسماعیلی

ستاره اسماعیلی

سرکار خانم ستاره اسماعیلی نیز جزو بهترین وکلای زن شهر قدس محسوب می شود که به پرونده‌هایی در زمینه خانواده، دعاوی کیفری و دعاوی ملکی رسیدگی می‌کند. همچنین خانم حیدری وکیل پایه یک دادگستری، دارای چندین سال سابقه مشاوره حقوقی و وکالت بوده و به پرونده‌های زیادی رسیدگی نموده است.

 • حیطه فعالیت: خانواده ( طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، طلاق توافقی و غیره)، دعوای کیفری، دعاوی ملکی
 • تخصص و مهارت: مشاوره حقوقی و وکالت دعاوی خانواده، دعاوی کیفری و دعاوی ملکی

آدرس : شهر قدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امامزاده، ساختمان‌ پاردایس، واحد 204

شماره تماس: 09126587462

حق الوکاله وکیل زن در شهر قدس

مسائل و امور قضایی برای افراد عادی پیچیدگی زیادی دارند و باتوجه به وجود قوانین مختلف و لزوم انجام مراحل مختلف، همه افراد نمی‌توانند به تنهایی به این مسائل رسیدگی کنند. بنابراین وجود وکیلی که دانش و تخصص کافی به همه قوانین و امور مربوطه دارد، بسیار کمک کننده است.

اما یکی از دغدغه‌هایی که برای انتخاب بهترین وکیل زن شهر قدس وجود دارد، حق الوکاله یا همان دستمزد وکیل است. میزان حق الوکاله وکیل به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده بستگی دارد و نمی‌توان مبلغ مشخصی برای آن بیان نمود. وکیل ابتدا پرونده را از نظر پیچیدگی و زمان‌بر بودن آن بررسی نموده و سپس دستمزد نهایی خود را برای رسیدگی به پرونده بیان می‌کند. البته موکل نیز می‌تواند با چانه زنی از وکیل بخواهد که مقداری تخفیف برای حق الوکاله خود در نظر گرفته و مبلغ کمتری دریافت کند.

نکته دیگری که باید به آن توجه شود این است که می‌توان با وکیل موردنظر خود صحبت نموده و در صورت توافق وکیل، حق الوکاله را در چند نوبت پرداخت نمود.

بهترین وکیل زن شهر قدس

کلام آخر

روزانه افراد زیادی در شهر قدس برای پیگیری و رسیدگی به امور مختلف به وکیل نیاز پیدا می‌کنند که باتوجه به تخصص و مهارت بالای زیاد وکلای زن، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند وکیل مناسب خود را از بین وکلای زن انتخاب کنند. اما به دلیل تعداد زیاد وکلای زن در شهر قدس، انتخاب بهترین وکیل زن به یکی از چالش‌ها و دغدغه‌های مهم تبدیل شده است. به همین دلیل ما در این مقاله ضمن بیان ویژگی‌های بهترین وکیل زن شهر قدس و میزان حق الوکاله آن‌ها، به معرفی برخی از بهترین وکلای زن این شهر  و مشخصات و آدرس و شماره تماس آن‌ ها نیز پرداختیم تا بتوانید خیلی راحت‌تر و سریع‌تر وکیل موردنظر خود را انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

دکمه بازگشت به بالا