وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در شهرکرد ⚖️【سال1403】

برای حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از حقوق خود لازم است دانش حقوقی مربوط به دعاوی مطرح شده را در اختیار داشته باشید. در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات ممکن است با خسارات جبران ناپذیری رو به رو شوید و آینده شما تحت تاثیر قرار بگیرد. اما مشکل اینجاست که عموم مردم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارند. استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند این مشکل را برطرف کند. در این بین بسیاری از افراد جامعه ترجیح می دهند وکالت پرونده خود را به یک وکیل زن بسپارند. از این رو، در این مقاله از مجله برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در شهرکرد آشنا کنیم تا بتوانید گزینه های مطلوب برای حل و فصل اختلافات را پیدا کنید.

بهترین وکیل زن در شهرکرد

بهترین وکیل زن در شهرکرد کیست؟

اگر قدمی در خیابان های شهرکرد بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو خواهیم شد که وکلای حاضر در آن ها حاضرند وکالت پرونده را بر عهده بگیرند. اما باید دقت داشته باشیم که برای کسب نتایج مطلوب می بایست از بهترین گزینه ها انتخاب کنیم. بهترین وکیل زن در شهرکرد دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلاتش را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور پشت سر گذاشته است و در تمام این سال ها توانسته خود را برای حضوری موفق در دادگاه آماده کند.

بهترین وکیل زن در شهرکرد با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آشنایی کامل دارد. او همچنین تغییرات قوانین را نیز به طور مستمر تحت رصد قرار می دهد تا از سایر رقبای خود در این زمینه عقب نماند. بهترین وکیل شهرکرد سابقه درخشانی در رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری دارد و می تواند از تجربیات خود در جهت حل اختلافات کمک بگیرد. بهترین وکیل زن در شهرکرد به دلیل ویژگی های زنانه خود درک بهتری از احساسات موکل خواهد داشت.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای زن خبره در زمینه پرونده های مختلف در شهرکرد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در شهرکرد سال 1403!

مریم مختاری نیا

مریم مختاری نیا وکیل زن در شهرکرد

خانم مریم مختاری نیا وکیل پایه یک دادگستر در شهرکرد، دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، تنظیم لایحه، شکوائیه، تنظیم قرارداد و … و یکی از وکلای زن متخصص در وکالت انواع پرونده های خانوادگی همچون طلاق و مهریه می باشند. مشاوره حقوقی خانم مختاری نیا به دو صورت حضوری و غیرحضوری به موکلین ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه فصیحی، خیابان سعدی غربی، نبش کوچه ۴۸، ساختمان مهرگان، طبقه دوم، واحد ۶

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۵۶۰۶۳

خدیجه کرمی

خدیجه کرمی وکیل زن در شهرکرد

خانم خدیجه کرمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در شهرکرد هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاویی حقوقی و کیفری و خانوادگی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط خانم خدیجه کرمی انجام می شود.

آدرس دفتر: شهرکرد، سورشجان، خیابان عدالت، جنب دادگاه عمومی بخش لاران

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۸۸۸۸۳۰

اکرم روحی

اکرم روحی بهترین وکیل ملکی در شهرکرد

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه با مدرک فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی، دارای «گواهینامه بین المللی رضایت مشتری» 2004:ISO 10002 می باشند. از ایشان دو عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

سوابق شغلی زیر را دارا می باشند:

 • عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد (مرکز استان چهارمحال بختیاری با رقم ۱۲۵۴۴ رای)
 • عضو کمیسیون ماده 100 شهرداری
 • عضو کمیسیون حل اختلاف مالیاتی
 • رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر
 • کارشناس و نماینده حقوقی شهرداری مرکز استان
 • دبیر شورای حل اختلاف دادگستری شهرکرد

برخی از تخصص های خانم اکرم روحی عبارت است از:

 • تخصص در پرونده های قاچاق کالا و ارز
  دعاوی خانواده: (مهریه،اعسار از پرداخت مهریه ، توقیف اموال، دادخواست عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی ، ازدواج مجدد و …
 • دعاوی ملکی و مالی شامل: بطلان معاملات، ابطال سند رسمی، قراردادها (شامل اثبات و فسخ و تقاضای اجرای مفاد آنها)، تقسیم ترکه و تقاضای صدور دستور فروش ملک، اعسار از پرداخت محکوم به، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد و …
 • دعاوی و امور مربوط به شهرداری‌ها: در خصوص حکم تخریب بنا، تغییر کاربری ملک و یا جریمه صادره از کمیسیون ماده صد، طرح شکایت در دیوان عدالت اداری و امور مربوط به اخذ پایان کار و مطالبه معوض املاک مشمول طرح یا تحت تصرف شهرداری و …
 • دعاوی کیفری: (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین، تهدید، افترا، ضرب و جرح عمدی، تصادف منجر به خسارت، دیه یا فوت، اعتیاد، شرب خمر و …)

وکالت در سراسر کشور پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اکرم روحی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 03833346365
تلفن همراه: 09132822941
آدرس دفتر:
شهرکرد، خیابان ۱۷ شهریور_ سعدی، کوچه ۲۷، پلاک ۱۸/۱
( حضور در دفتر از ساعت 17 الی 20 امکان پذیر است)

بتول نیکخواه

بتول نیکخواه وکیل زن در شهرکرد

خانم بتول نیکخواه وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و از وکلای زن خبره در شهرکرد محسوب می شوند. سابقه وکالت بالا در پیگیری انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … دارند و مشاوره حقوقی به صورت حضور و غیرحضوری به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهرکرد

فریبا شکراللهی دهکردی

فریبا شکراللهی دهکردی وکیل زن در شهرکرد

خانم فریبا شکراللهی دهکردی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و یکی از وکلای خبره در پیگیری انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. ایشان دانش حقوقی بالای دارند و به انواع امور قراردادها، تنظیم سند و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان کاشانی، نبش رجائی، کوچه ۲۱، پلاک ۲۳، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۵۶۲۱۹

مهم ترین مزایای مراجعه به یک وکیل زن در شهرکرد

دقت داشته باشید که وکیل می بایست ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. البته این ارتباط نزدیک می بایست با رعایت تمامی اصول حرفه ای انجام شود. بهترین وکیل زن در شهرکرد به دلیل شاخصه های زنانه خود می تواند ارتباط بهتری با موکل برقرار نماید و از خواسته ها و دغدغه های او به طور کامل مطلع گردد. آگاهی از اهداف موکل به وکیل کمک می کند تا قدم های بهتری برای حل پرونده بردارد و احتمال موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

اعتماد کردن به یک وکیل زن بسیار ساده تر از اعتماد کردن به یک وکیل مرد است. در واقع لازم است موکل به تمامی اقدامات وکیل اعتماد داشته باشید و به از این مسئله اطمینان حاصل نماید که رفتارها و فعالیت های بهترین وکیل زن در شهرکرد در نهایت منجر به حل مشکل و کسب موفقیت در دادگاه خواهد شد. از سوی دیگر یک وکیل زن درک درستی از احساسات موکل خواهد داشت و خواسته های او را به درستی متوجه می شود. این مسئله به بهبود شرایط پرونده کمک می کند.

فن بیان یکی از مهم ترین ابزارهای یک وکیل برای جنگ در میدان دادگاه است. در واقع دانش یک وکیل هر چقدر هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم برای بازگو کردن آن به کلامی قوی و پر نفوذ نیاز دارد تا با استفاده از آن بتواند با استناد به قوانین در دادگاه از حق موکل دفاع نماید و قاضی را مجاب کند تا به نفع موکل رای صادر کند. بهترین وکیل زن در شهرکرد از فن بیان خاص خانم ها برخوردار است و می تواند از این ابزار مهم به بهترین شکل ممکن بهره ببرد.

پر انرژی بودن یک وکیل نقش تعیین کننده ای در روند دفاع از موکل دارد. در واقع لازم است وکیل با قدرت و جسارت بالایی در میدان دادگاه حضور پیدا کند و برای دفاع از حقوق موکل خود بجنگند. یک وکیل زن از انرژی بالایی برخوردار است و می تواند این وظیفه را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. بهترین وکیل زن در شهرکرد با پشت کاری خستگی ناپذیر به جمع آوری ادله و مستندات کافی برای ارائه به دادگاه می پردازد و در دفاع از موکل خود یک لحظه هم سستی نمی کند.

بهترین وکیل زن در شهرکرد

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل زن مجرب در شهرکرد

لازم است در انتخاب بهترین وکیل زن در شهرکرد تحقیقات کاملی را انجام دهید. برای این کار می بایست متر و معیار مناسبی در دست داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید مهارت و توانایی های یک وکیل را محک بزنید. همچنین دقت داشته باشید که جنسیت و سن یک وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. در واقع انتخاب یک وکیل زن از سوی شما تا میزان زیادی سلیقه ای است و نمی توان به آن خرده ای گرفت. اما باید میان وکلای زن دنبال مطلوب ترین گزینه باشید.

پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است با او تماس گرفته و یک یا چند جلسه برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در این جلسات می بایست به تبادل نظر و گفت و گو با بهترین وکیل زن در شهرکرد بپردازید و وکیل را از جوانب مختلف پرونده آگاه سازید. وکیل نیز در این جلسات لازم است با دقت به صحبت های موکل گوش دهد تا آگاهی اش در خصوص پرونده به میزان قابل توجهی افزایش یابد. در صورت ثمر بخش بودن این جلسات لازم است در نهایت قرارداد همکاری امضا کنید.

در این جلسات ملاقات حضوری باید به رفتار و خلقیات وکیل دقت داشته باشید. بسیاری از ویژگی های بهترین وکیل زن در شهرکرد را می توان در خلال همین گف و گو ها کشف کرد. صادق بودن یک وکیل در خصوص پرونده و موقعیت موکل در آن جزو مهم ترین شاخصه هایی است که در ملاقات حضوری می توانید به آن پی ببرید. پر انرژی بودن یک وکیل، زمان شناس بودن، خوش اخلاق بودن، رفتار حرفه ای و… جزو مهم ترین ویژگی های یک وکیل است که می توان در ملاقات حضوری متوجه آن شد.

اهمیت ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن در شهرکرد

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در شهرکرد آشنا کنیم تا شما با خیال آسوده بتوانید گزینه مناسب برای رسیدگی به پرونده حقوقی و کیفری خود را برگزینید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین مزایای مراجعه به یک وکیل زن را مورد ارزیابی قرار دهیم تا ضرورت استفاده از این وکلا برای شما مشخص شود. در پایان نیز اهمیت تدارک جلسه حضوری برای ملاقات با وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

دکمه بازگشت به بالا