ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد ⚖️【سال1403】

همه ما ممکن است حداقل یکبار در زندگی خود در زمان خرید و فروش املاک و یا اجاره آن دچار اختلافاتی شویم. گاهی این مشکلات به حدی عمیق می شوند که راهی جز ارجاع آن ها به محاکم قضایی باقی نمی ماند. برای رسیدگی به پرونده و انجام دفاعیات لازم در مراجع قضایی لازم است دانش حقوقی کافی داشته باشیم. در واقع آگاهی از قوانین ملکی می تواند از بروز خسارات مادی و روحی جلوگیری کند. استخدام یک وکیل در دعاوی ملکی می تواند به خوبی ضعف حقوقی افراد را جبران نماید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شهرکرد آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهرکرد

بهترین وکیل ملکی در شهرکرد کیست؟

تعدد وکلا در شهرکرد باعث شده است تا یافتن شاخص ترین ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار مناسبی در دست نداشته باشیم از انتخاب بهترین ها باز خواهیم ماند و نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. بهترین وکیل ملکی در شهرکرد دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است. در واقع تحصیلات بهترین وکیل ملکی در شهرکرد به منزله مجوزی برای حضور در دادگاه و انجام دفاعیات لازم است.

بهترین وکیل ملکی در شهرکرد از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی آگاهی کامل دارد و با استناد به دانش حقوقی خود می تواند بهترین راهکار برای حل مشکل را به موکل ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را نیز مد نظر قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از سایر وکلا عقب نماند. بهترین وکیل شهرکرد که در دعاوی ملک متخصص است، سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات گران بهایی کسب کرده که می تواند در مسیر حل اختلافات موثر باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد سال 1403!

اکرم روحی

اکرم روحی بهترین وکیل ملکی در شهرکرد

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه با مدرک فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی، دارای «گواهینامه بین المللی رضایت مشتری» 2004:ISO 10002 می باشند. از ایشان دو عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

سوابق شغلی زیر را دارا می باشند:

 • عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد (مرکز استان چهارمحال بختیاری با رقم ۱۲۵۴۴ رای)
 • عضو کمیسیون ماده 100 شهرداری
 • عضو کمیسیون حل اختلاف مالیاتی
 • رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر
 • کارشناس و نماینده حقوقی شهرداری مرکز استان
 • دبیر شورای حل اختلاف دادگستری شهرکرد

برخی از تخصص های خانم اکرم روحی عبارت است از:

 • تخصص در پرونده های قاچاق کالا و ارز
  دعاوی خانواده: (مهریه،اعسار از پرداخت مهریه ، توقیف اموال، دادخواست عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی ، ازدواج مجدد و …
 • دعاوی ملکی و مالی شامل: بطلان معاملات، ابطال سند رسمی، قراردادها (شامل اثبات و فسخ و تقاضای اجرای مفاد آنها)، تقسیم ترکه و تقاضای صدور دستور فروش ملک، اعسار از پرداخت محکوم به، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد و …
 • دعاوی و امور مربوط به شهرداری‌ها: در خصوص حکم تخریب بنا، تغییر کاربری ملک و یا جریمه صادره از کمیسیون ماده صد، طرح شکایت در دیوان عدالت اداری و امور مربوط به اخذ پایان کار و مطالبه معوض املاک مشمول طرح یا تحت تصرف شهرداری و …
 • دعاوی کیفری: (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین، تهدید، افترا، ضرب و جرح عمدی، تصادف منجر به خسارت، دیه یا فوت، اعتیاد، شرب خمر و …)

وکالت در سراسر کشور پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اکرم روحی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 03833346365
تلفن همراه: 09132822941
آدرس دفتر:
شهرکرد، خیابان ۱۷ شهریور_ سعدی، کوچه ۲۷، پلاک ۱۸/۱
( حضور در دفتر از ساعت 17 الی 20 امکان پذیر است)

علیرضا رییسی

علیرضا رییسی وکیل شهرکرد

آقای علیرضا رییسی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشد وی دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل است، همچنین دارای تخصص حقوقی بالا در انواع دعاوی ملکی، ثبتی، بانکی می باشد. . همینطور بیش از 4 سال سابقه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف هم چون حقوقی،کیفری و خانواده را دارد. در تمامی مراحل از تجربیات و دانش خود برای موفقیت موکل ها در دادگاه استفاده می کند.

آدرس دفتر: شهرکرد، محله شریعتی، بلوار کاشانی، بین خیابان پنجاه و پنجم و خیابان پنجاه و سوم

شماره تماس : 09133801327

عبدالرشیدخرسندی

عبدالرشید خرسندی

جناب آقای عبدالرشید خرسندی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد است. وی دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور و کارشناسی ارشد حقوق می باشد. همچنین سابقه کاری در پرونده های عقود و معاملات، مالیات و ملکی و … نیز دارد. او در 8 سال سابقه خود برای جهت موفقیت های پی در پی موکل ها در دادگاه از مهارت های لازم پرونده استفاده کرده است.

آدرس دفتر: شهرکرد-حدفاصل چهارراه فصیحی وفلکه آبی-پاساژ چهارسوق-طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۸۱۳۳۵۰

کورش صابری

کورش صابری

جناب آقای کورش صابری وکیل پایه یک داد گستری در شهرکرد است. وی با آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی تحصیلات خود را به سرانجام رسانده است. همچنین به صورت جدی از سال 86 با قبولی در آزمون کانون وکلای اصفهان و چهارمحال و بختیاری کار خود را شروع کرده است. او توانایی بالایی در تهیه و نوشتن دادخواست‌ها و شکایت‌ها نیز دارد، ایشان در طول 15 سال فعالیت خود پرونده‌های حقوقی و حقیقی بسیاری داشته است از جمله ثبتی، ملکی، خانوادگی، مالیاتی و …

آدرس دفتر: شهرکرد چهار راه فصیحی خیابان سعدی کوچه ۴۸ مجتمع حقوقی کوثر

شماره تماس: ۰۳۸۳۲۲۴۴۷۸۷

خدیجه کرمی

خدیجه کرمی

سرکار خانم خدیجه کرمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کیفری و خانواده در شهرکرد با توانایی های منحصر به فرد و شناخت کامل به قوانین توانسته در 9 سال سابقه کاری خود پرونده هایی هم چون کلاهبرداری، طلاق، قتل غیر عمد و … را به سر انجام برساند همچنین وی به یکی از وکلای زن در شهر کرد معروف است

آدرس دفتر: شهرکرد، سورشجان خیابان عدالت جنب دادگاه عمومی بخش لاران

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۸۸۸۸۳۰

رامین مردانی

رامین مردانی

جناب آقای رامین مردانی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشد. وی پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساندکه این درصدبالای موفقیت باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای شهرکرد جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای مردانی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: حدفاصل فلکه آبی و چهار راه فصیحی، ساختمان سیمرغ، طبقه سوم، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۸۳۲۵۶۸

روش های مختلف برای یافتن وکیل ملکی در شهرکرد

دقت داشته باشید که اگر به دنبال کسب نتایج مطلوب و پیروزی قطعی در دادگاه هستید، لازم است از بهترین وکیل ملکی در شهرکرد استفاده کنید. در واقع تخصص و دانش حقوقی وکلای برتر امکانی را فراهم می کند تا احتمال کسب موفقیت به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و در نهایت رای دادگاه به نفع شما صادر گردد؛ اما یافتن بهترین وکلا نیز با پیچیدگی هایی رو به رو است. در ادامه سعی داریم اشاره ای به مهم ترین روش ها برای یافتن وکلای خبره و کاربلد داشته باشیم:

سایت ها و مجلات حقوقی: سایت ها و مجلات حقوقی معتبر در تلاش هستند تا کار را تا آن جایی که ممکن است برای شما ساده کنند و به معرفی وکلای برتر بپردازند. شما می توانید تعداد زیادی از این سایت ها و مجلات حقوقی را در فضای اینترنتی مشاهده کنید. لازم است به دنبال مطرح ترین سایت ها باشید. مجله حقوقی برترین وکیل با سابقه ای درخشان در این زمینه تلاش دارد تا بهترین وکلا با تخصص های مختلف را به طور کامل به شما معرفی کرده و اطلاعات جامعی درباره آن ها ارائه دهد.

مراجعه به موسسات حقوقی: در سطح شهر شهرکرد با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم که وکلای مشغول به کار در آن ها می توانند شما را در یافتن بهترین گزینه ها یاری کنند. در واقع شما با مراجعه به موسسات حقوقی در تلاش خواهید بود تا از افراد حقوقدان در زمینه انتخاب وکیل مشورت کنید. البته لازم است پس از معرفی گزینه مورد نظر در موسسات حقوقی، تحقیقات در خصوص توانایی و مهارت های وکیل پیشنهادی را به میزان قابل توجهی انجام دهید.

شهرت وکیل: مشهور بودن یک وکیل در واقع یکی از بهترین راه ها برای انتخاب است. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل به صورت ناخواسته بر اثر کسب موفقیت های پی در پی ایجاد می شود. با اندکی پرس و جو و تحقیق از افراد مطلع می توانید مشهورترین وکلای شهرکرد کرد را بیابید. البته لازم به ذکر است که شهرت بهترین وکیل ملکی در شهرکرد کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همه روزه در تلویزیون و فضای مجازی از وکلای مختلف و اغلب تازه کار می بینیم.

روش های مختلف برای یافتن وکیل

برخی از مهم ترین وظایف وکیل ملکی در شهرکرد

تنظیم اظهارنامه قضایی: اظهارنامه قضایی در واقع یک نامه حقوقی است که از سوی اظهار کننده به سوی اظهار شونده ارسال می گردد. در واقع فرد با ارسال اظهارنامه در دعاوی ملکی برای آخرین بار به فرد متخلف به صورت محترمانه هشدار می دهد تا پایمال کردن حقوق ملکی دیگری را متوقف کند. در اصل اظهارنامه در یک قدمی طرح شکایت در دادگاه انجام می شود. تنظیم و ارسال اظهارنامه با قواعد و ضوابط حقوقی همراه است و از این رو انجام آن از وظایف بهترین وکیل ملکی در شهرکرد است.

ارائه دفاعیات لازم در دادگاه: یکی از مهم ترین وظایف وکیل ملکی خبره و کاربلد، ارائه دفاعیات لازم در مراجع قضایی است. برای این کار لازم است وکیل، ادله و مستندات لازم در دعاوی ملکی را جمع آوری کرده و به قضات ارائه دهد. در این وظیفه وکیل، قدرت کلام و فن بیان او بسیار اهمیت پیدا می کند. در واقع دانش یک وکیل ملکی هر چقدر هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم لازم است فن بیان قوی داشته باشد؛ زیرا همواره دانش از طریق زبان است که جاری می شود.

تحریر لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه در واقع یک متن حقوقی است که برای دفاع مکتوب از موکل انجام می شود. اگر چه خود فرد نیز از نظر قانونی می تواند نسبت به تحریر لایحه دفاعیه اقدام نماید، اما تنظیم آن با پیچیدگی های خاص خود همراه است. در واقع لازم است در لایحه دفاعیه علاوه بر رعایت تمامی اصول نگارشی، ادله و مستندات لازم نیز به آن پیوست شود. گذشته از این تمامی نکات حقوقی باید در متن لایحه لحاظ شود. از این رو، برای کسب نتیجه مطلوب بهتر است تنظیم لایحه دفاعیه به وکیل سپرده شود.

تنظیم دادخواست یا شکایت: بسته به اینکه در دعاوی ملکی قصد ارسال دادخواست یا شکایت علیه فرد متخلف را دارید، می توانید از توانایی های بهترین وکیل ملکی در شهرکرد بهره مند شوید. شکایت از متخلف در دعاوی کیفری انجام می شود. دعاوی کیفری با مجازات فرد بزهکار ملکی همراه خواهند بود؛ اما در دعاوی حقوقی که با ارسال دادخواست آغاز می گردد، فردی که حقی از او ضایع شده است تنها خواستار دسترسی مجدد به حقوق ملکی خود است. در تنظیم و ارسال دادخواست و شکایت لازم است با مشورت های وکیل ملکی جلو بروید.

مهم ترین وظایف وکیل ملکی

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در شهرکرد آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب ساده تر از هر زمان دیگری به نظر برسد. در ادامه تلاش کردیم روش های مختلف برای انتخاب وکیل ملکی را مورد ارزیابی قرار دهیم. در انتها نیز شما را با مهم ترین وظایف وکیل ملکی آشنا کردیم تا اطلاعات شما در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت به عمل می آوریم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص آن چیزی که گفته شد را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا