خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهرکرد ⚖️【سال1403】

گاهی در مسیر زندگی مشترک مشکلاتی به وجود می آید که بنیان خانواده را تهدید می کند. دعاوی خانواده شامل موارد بسیاری می شود که برای حل و فصل آن ها در محاکم قضایی لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشیم. از طلاق تا تمکین، همگی جزو تخصص های وکیل خانواده هستند. لازم است برای حل اختلافات خانوادگی خود به یک وکیل خبره و کاربلد مراجعه نمایید؛ اما انتخاب بهترین ها همواره کار دشواری است. از این رو، در مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در شهرکرد آشنا کنیم تا به این شکل دغدغه شما برای انتخاب وکیل را برطرف نماییم، خوشحال می شویم ما را همراهی بفرمایید.

بهترین وکیل خانواده در شهرکرد

بهترین وکیل خانواده در شهرکرد کیست؟

در مشکلات خانوادگی لازم است از مشورت های یک وکیل بهره مند شویم؛ اما مشکل اینجاست که تعدد وکلا در شهرکرد کار را برای انتخاب بهترین ها سخت کرده است. در واقع لازم است متر و معیاری در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم توانایی وکلای مختلف را محک بزنیم. بهترین وکیل خانواده در شهرکرد تحصیلات خود را در رشته حقوق دنبال کرده است و دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های داخل کشور است. دانش حقوقی او در سطح بالایی است.

بهترین وکیل شهرکرد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد و می تواند موکل را در دستیابی به موفقیت در خصوص پرونده یاری کند. او همواره تغییرات قانون را مطالعه کرده و از آن ها مطلع است تا مبادا از رقبای خود در این زمینه عقب بماند. بهترین وکیل خانواده در شهرکرد سال های متمادی از سابقه خود را صرف رسیدگی و دفاع از پرونده های خانوادگی کرده است و توانسته تجربیاتی به دست بیاورد که برای حل مسائل به منزله یک شاه کلید عمل می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های خانواده در شهرکرد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهرکرد سال 1403!

سید نصرالدین حسینی

سید نصرالدین حسینی وکیل شهرکرد

آقای نصرالدین حسینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرکرد و یکی از وکلای خبره در انجام دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. سابقه وکالت بالایی در پیگیری انواع پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی، تجاری، دعاوی ارث و میراث، امور قراردادها و … دارند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان آیت الله کاشانی، نبش رجائی، مجتمع وکلا، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۸۲۶۴۵۳

جهانبخش صادقی

جهانبخش صادقی بهترین وکیل شهرکرد

آقای جهانبخش صادقی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، رئیس کمیسیون معاضدت کانون وکلای استان چهارمحال بختیاری و وکیل شهرداری هستند. آقای صادقی متخصص وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، تجاری، خانواده، ملکی، ثبتی، مالیاتی و … می باشند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سعدی شرقی (چهار راه فصیحی)، مجتمع پزشکی امام حسین (ع)، طبقه فوقانی آزمایشگاه مهر

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۳۷۷۳۰

مهرداد محمدی ده چشمی

مهرداد محمدی ده چشمی وکیل شهرکرد

آقای مهرداد محمدی وکیل و مشاور حقوقی در شهرکرد، وکیل متخصص در دعاوی طلاق، دعاوی خانواده، کیفری، ثبتی، جرائم علیه اموال و اسناد، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، کلیه دعاوی مالی، تجاری و … می باشند. قبول وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، ساختمان پرویز، واحد 2

شماره تماس: 09131815854

پوران کاویانی

پوران کاویانی وکیل شهر کرد

خانم پوران کاویانی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد، دارای سابقه بالا در امر وکالت دعاوی خانوده به ویژه پرونده های طلاق، مهریه، نفقه، جعل اسناد و … هستند. سایر تخصص ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … می باشد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان کاشانی، میدان آیت اله دهکردی، ساختمان کهکشان، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۸۸۶۰۳۱۰

بهنام میرزاخانی نوآبادی

بهنام میرزاخانی نوآبادی وکیل شهرکرد

آقای بهنام میرزاخانی نوآبادی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، دارای بیش از 11 سال سابقه حقوقی و پیگیری انواع دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی، امور قراردادها و … میباشند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سعدی، کوچه۱/۴۷، ساختمان ارم، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۴۸۴۰۱

مهم ترین وظایف وکیل خانواده در شهرکرد

دعاوی خانواده مسائل زیادی را شامل می شود. این دعاوی می تواند شامل طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، نشوز، تمکین و… باشد. در واقع بهترین وکیل خانواده در شهرکرد وظیفه دارد تا اطلاع کاملی از این دعاوی داشته باشد و بتواند آن ها را با دقت بسیار بالایی حل و فصل نماید. آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده امکانی را برای وکیل فراهم می کند تا او بتواند مشورت های کارسازی را به موکلین ارائه دهد و آن ها را به کسب موفقیت نزدیک تر کند.

بهترین وکیل خانواده در شهرکرد وظیفه دارد در ابتدا به مطالعه کامل پرونده بپردازد و با استفاده از گفته های موکل به جوانب ناپیدای آن نیز دست پیدا کند. لازم است وکیل پیچ و خم های مسیر را نیز مد نظر قرار دهد و قوانین را در ذهن خود سبک و سنگین کند تا در نهایت بتواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. این پیشنهاد می بایست به صورت صادقانه و عاقلانه مطرح شود تا بتواند برای موکل راهگشا باشد. وکیل می بایست از قول های خلاف واقع و از روی بازارگرمی جدا خودداری نماید.

وکیل خانواده وظیفه دارد ارتباط نزدیک تری با موکل خود برقرار کند. همواره باید رفتار وکیل به گونه ای باشد که موکل با او احساس راحتی کرده و بتواند درباره خواسته ها و دغدغه های خود سخن به میان آورد. همچنین بهترین وکیل زن در شهرکرد وظیفه دارد با موکل خود ابراز همدردی و همدلی نماید تا بتواند به این شکل اعتماد او را نسبت به خود جلب نماید. اعتماد موکل به وکیل می تواند از نکات موثر در حل پرونده باشد. البته لازم است برقراری نزدیک با موکل از سوی وکیل با رعایت کامل اصول حرفه ای باشد.

بهترین وکیل خانواده در شهرکرد وظیفه دارد در ابتدا تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا اختلافات پیش آمده میاان زوجین را برطرف نماید و اجازه ندهد مشکلات به چالش جدی برای طرفین تبدیل شوند. همچنین وکیل خانواده وظیفه دارد با تمام توان برای دفاع از حقوق موکل خود در دادگاه تلاش نماید و اجازه ندهد هیچ حقی از او ضایع شود. علاوه بر این، وکیل خانواده باید همواره تلاش کند تا امانت دار خوبی برای رازهای موکل خود باشد و به گونه ای رفتار کند که موکل با او احساس رفاقت کند.

وظایف وکیل خانواده

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده در شهرکرد

در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مربوط به خانواده نظیر طلاق و مهریه ممکن است موکل با خسارات جبران ناپذیری در زمینه مادی و روانی رو به رو شود. این خسارات ممکن است آینده فرد را تحت تاثیر قرار دهد و عواقب ناگواری را برای او به همراه داشته باشد. مشورت گرفتن از بهترین وکیل خانواده در شهرکرد می تواند راهگشای بسیاری از گره های ایجاد شده در خانواده باشد. در واقع با مشاوره با یک وکیل خبره می توان از بروز چالش های جدی تر جلوگیری کرد.

امروزه با رشد شبکه های اجتماعی، علاوه بر مشاوره حضوری و تلفنی مخاطبان می توانند از طریق آنلاین نیز سوالات خود را با وکیل در میان بگذارند و از او کسب تکلیف نمایند. پس هیچ گونه بهانه ای برای عدم مراجعه به وکیل پذیرفته نیست. در صورتی که پس از مشاوره، اختلاف خانوادگی همچنان پا بر جا بود، لازم است برای حل آن در دادگاه اقدام نمایید. دقت داشته باشید وکیل خانواده به دلیل تجربه ای که در طی سال ها جمع آوری کرده است می تواند شما را در این مسیر یاری کند.

بهتر است فرد ابتدا زمانی را صرف انتخاب وکیل نماید و زمانی که از انتخاب خود اطمینان حاصل کرد، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببیند. در این جلسات لازم است فرد تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در دعاوی مطرح شده را به اطلاع وکیل برساند و از او مشورت بخواهد. مشاوره حضوری در مقایسه با شیوه های دیگر از مزیت های بیشتری برخوردار است. در این روش، وکیل اطلاع بیشتری از جزئیات پرونده کسب می کند و شما نیز می توانید با دقت توصیه های وکیل را بشنوید.

اهمیت مشاوره با وکیل خانواده

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در شهرکرد آشنا کنیم تا شما در دعاوی مربوط به خانواده بتوانید با خیالی آسوده وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف وکیل خانواده را مورد بررسی قرار دهیم تا شما با شناخت بیشتری بتوانید روی توانمندی های یک وکیل خانواده تکیه کنید. در پایان نیز اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده را گوشزد نمودیم؛ زیرا بسیاری از مشکلات پس از کسب تکلیف از وکیل به سادگی حل و فصل می شوند. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا