کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهرکرد ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی انواع و اقسام مسائل و مشکلات کیفری پدید آمده اند و هر کسی ممکن است در برهه‌ ای از زمان، به هر دلیلی درگیر این مسائل شوند. با توجه به اینکه این مشکلات به شکل مستقیم با جان و مال و آبروی افراد در ارتباط است، نیاز است توجه داشته باشیم که در صورت درگیر شدن با چنین مشکلاتی، بهتر است به یک وکیل کیفری خوب مراجعه کنیم تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بر این مشکلات غلبه کنیم و یا حداقل از شدت گرفتن آنها جلوگیری به عمل آوریم. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در شهرکرد در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد کیست؟

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد کیست؟

بهترین وکیل کیفری در شهرکرد، یکی از مهمترین اشخاصی است که می‌ تواند در این زمینه به افراد درگیر کمک کند. وکلای کیفری ماهر و با کفایت که تمامی ویژگی‌ ها و خصوصیات مورد نیاز را داشته باشند، قادر هستند آنقدر خوب عمل کنند که احقاق حقوق به بهترین صورت انجام گیرد و در این حالت در واقع حق به حقدار می رسد و حق هیچ فردی ضایع نمی‌ گردد. بهترین وکیل شهرکرد جهت مقابله با انواع مشکلات حقوقی، تمام تلاش خود را به کار می گیرد.

آن دسته از وکلایی که اجازه دارند در حوزه دعاوی کیفری ورود پیدا کنند، به عنوان بهترین وکیل کیفری در شهرکرد شهرت پیدا می کنند. 

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهرکرد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهرکرد سال 1403!

عبدالرشید خرسندی

عبدالرشید خرسندی

جناب آقای عبدالرشید خرسندی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد هستند و بر امورات حقوقی و کیفری تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در شهرکرد توسط مردم انتخاب شده اند. آقای خرسندی در مقابل کار و امورات وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارند تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، دعاوی کیفری، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: شهرکرد، حدفاصل چهارراه فصیحی وفلکه آبی، پاساژ چهارسوق، طبقه دوم

شماره تماس: 09139813350

اکرم روحی

اکرم روحی

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، خیابان حافظ، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09132822941

همایون شاهینی

همایون شاهینی

جناب آقای همایون شاهینی یکی دیگر از وکلای کیفری معروف و شناخته شده در شهرکرد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: شهرکرد، خ حافظ، روبروی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 09133104430

علی براتی

علی براتی

جناب آقای علی براتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرکرد است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری و …

آدرس دفتر: شهر کرد، بلوار آیت الله کاشانی، نبش خ شهید رجایی، ک 21، پ 23، ط 4

شماره تماس: 09131839203

پوران کاویانی

سرکار خانم پوران کاویانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او پرونده های موفق زیادی در حوزه ی کیفری داشته و از بهترین وکیل های کیفری شهرکرد به حساب می آید. او هم چنین در تمامی زمینه ها پرونده قبول کرده و به ارائه یمشاوره می پردازد. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری او بهره مند شوید.

آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی، میدان آیت اله دهکردی، ساختمان کهکشان، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۸۸۶۰۳۱۰

صفورا ختوان هفشجانی

سرکار خانم صفورا ختوان با سال ها تجربه موفق، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان سال های زیادی با حضور در دادگاه های کیفری توانسته اند رای مثبت برای پرونده خود کسب کنند و به همین علت از بهترین وکلای کیفری شهرکرد شناخته شده اند. خانم ختوان هم چنین در حوزه های خانواده و حقوقی نیز پرونده قبول می کند.

آدرس: شهرکرد، بلوار فرهنگ، کوچه ۱۲، پلاک۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۰۶۶۳۳۱۴

فرشته‌ ابراهیمی ‌دستگردی‌

فرشته‌ ابراهیمی ‌دستگردی‌

خانم فرشته‌ ابراهیمی ‌دستگردی‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در شهرکرد فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره با فن بیان شیوا و دانش حقوقی مکفی توانسته در زمینه دعوی کیفری پرونده های مهم و موفق زیادی را پشت سر گذارد و جز بهترین وکلا شهرکرد می باشد. او به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سعدی شرقی، نبش کوچه ۴۵، پلاک ۳۱، طبقه اول، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۴۳۳۲۶

سمیه اسدی اقبلاغی

سمیه اسدی اقبلاغی

خانم سمیه اسدی اقبلاغی وکیل و مشاور حقوقی دادگستری با بیش از 12 سال سابقه کاری در شهر کرد مشغول وکالت می باشد ایشان یکی از وکلا نام دار در حوزه دعا وی کیفری می باشد و پرونده های مهم بسیاری را با موفقیت در سابقه کاری خود جای داده است و هم چنین ایشان به صورت حضوری با تخصص لازمه در تمامی دعاوی حقوقِ کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین در خصوص پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان کاشانی، نبش کوچه ۲۱، مجتمع وکلا، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۵۶۷۳۴

فرزاد امیدی

فرزاد امیدی

آقای فرزاد امیدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شهرکرد با توجه به سابقه درخشانشان پرونده های مهمی را عهده دار هستند و در تمامی زمینه های دعاوی وکالت می پذیرند اما چیزی که ایشان را با وکلای دیگر متمایز میکند تبحر و تخصصشان در پرونده های کیفری است. او قبل از شروع دادگاه به جمع آور ادلئه محکمه پسند می باشد و در روز موعد در محضر دادگاه با ارائه مستندات پرونده موکل خود را به موفقیت به اتمام می رساند.

آدرس دفتر: شهر کرد، چهارراه فصیحی، کوچه۴۸، مجتمع کوثر، طبقه۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۸۰۱۰۵۶

سولماز اشراقی

سولماز اشراقی

خانم سولماز اشراقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهرکرد با بیش از 10 سال سابقه وکالت درحوزه دعوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی کیفری پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته و با بیان شیوا و تخصص لازمه در دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان ولوی، نبش کوچه ۴۱/۱

شماره تماس: ۰۹۱۰۳۱۲۰۴۸۹

مرضیه علیدوستی شهرکی

مرضیه علیدوستی شهرکی بهترین وکیل کیفری در شهرکرد

خانم مرضیه علیدوستی شهرکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. قابل ذکر است که ایشان بیش از 13 سال سابقه در حوزه وکالت دارد . وی پرونده های متعدد موفقی در حوزه کیفری اعم از سرقت، فساد، صرب و جرح و … را در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: شهرکرد،میدان انقلاب، نبش کوچه ۳۹،طبقه ی اول، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۳۸۷۹۹۳۰۹


انواع مختلف جرایم کیفری در شهرکرد

اگر فردی مرتکب جرایم کیفری شده باشد و در قانون برای آن جرم، مجازات خاصی در نظر گرفته شده باشد، در این صورت فرد شاکی این حق را دارد که از طرف مقابل شکایت کند و این نوع شکایت به عنوان شکایت کیفری محسوب می‌ شود. در هر حوزه حقوقی این شرایط فراهم است. به عنوان مثال اگر فردی درگیر مسائل و دعاوی خانواده باشد، با کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در شهرکرد می تواند از آن فرد شکایت کند و در چی حق و حقوق خود باشد. در ادامه به توضیح برخی از انواع جرایم کیفری می پردازیم که عبارتند از:

جرایم کیفری شخصی: جرایم شخصی به دسته ای از جرایم اتلاق می گردد که موجب وارد شدن آسیب جسمی یا روحی به اشخاص دیگر می‌ شود. این نوع از جرایم شامل دو زیر مجموعه اصلی یعنی قتل و دیگر جرایم خشونت‌ آمیز اعم از ضرب و شتم، تجاوز جنسی، آتش‌ سوزی، آدم ربایی و کودک‌ آزاری است که می توان برای رفع اتهام از بهترین وکیل کیفری در شهرکرد کمک گرفت.

جرایم کیفری علیه اموال: به طور معمول جرایم علیه اموال به جرایمی اتلاق می گرددذ که یکی از لازمه‌ های انجام آن دخالت در اموال افراد دیگر است و به سبب آن فرد صاحب مال از استفاده از آن محروم می شودد و یا دیگر نخواهد توانست از استفاده از آن لذت ببرد. این نوع از جرایم شامل مواردی از قبیل خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل، انتقال و فروش مال غیر و سرقت می باشد.

جرایم کیفری رایانه ای: جرایم کیفری رایانه‌ ای به دسته ای از جرایم اتلاق می گردد که از طریق کامپیوتر صورت می گیرد و از این طریق به اطلاعات افراد و حریم خصوصی آنها به شکل غیرقانونی دسترسی پیدا می شود. انواع جعل کامپیوتری، جرایم علیه عفت و اخلاق، جاسوسی‌ کامپیوتری و کلاهبرداری‌ کامپیوتری از جمله زیر مجموعه‌ های این نوع جرایم به حساب می آیند.

انواع مختلف جرایم کیفری در شهرکرد

یک وکیل کیفری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل کیفری در شهرکرد از آن جهت است که حافظ آبروی هر یک از طرفین دعاوی است. وی می بایست توجه داشته باشد که آیا واقعا جرمی رخ داده است یا خیر و پس از بررسی نوع اتهام، به قضاوت بپردازد. با توجه به اینکه مسئله دعاوی کیفری برخلاف مدنی که بیشتر مالی می باشد، با جان افراد سروکار دارد و کوچکترین اشتباه و خطا در دفاع ممکن است موجب ضربه زدن یا نابود شدن با ارزش ترین دارایی افراد گردد که همان جان انسان ها است. برخی از ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شهرکرد عبارت است از:

 • وقت‌ شناس بودن: اغلب در پرونده های حقوقی و کیفری، زمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لذا یک وکیل کیفری خوب می بایست وقت شناس باشد تا در زمان لازم عمل فوری را انجام دهد. در غیر این صورت برای موکل خود مشکلات بسیار زیادی را شخصا پدید می آورد.
 • عادل بودن: برای آن که در حق هیچ کدام از طرفین اجحاف نشود، نیاز است یک وکیل کیفری خوب و کاربلد عدالت را تا حد کامل سرلوحه کار خود قرار دهد.
 • تسلط بر علم روانشناسی افراد: غلبه و تسلط کافی بر موضوعات، از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل نیاز است تا یک وکیل خوب با استفاده از علم روانشناسی، سلطه و غلبه لازم برای دیگر مسائل را پیدا کند و از ابعاد گوناگون قادر به حل آنها باشد.
 • پزشکی قانونی: اغلب موارد دیده شده است که در مسائل کیفری به پزشکی قانونی نیاز می شود. به همین دلیل نیاز است تا یک وکیل خوب اطلاعات لازم را در خصوص پزشکی قانونی در اختیار داشته باشد که در صورت بروز خطا و ایرادات بتواند آنها را اصلاح کند.
 • آگاهی علمی و عملی: از بین تمامی مباحث گوناگونی که در زمینه آگاهی علمی بیان می گردد، اثر انگشت و کشف جعل در موارد کیفری از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. یک وکیل کیفری خوب با تشخیص صحیح و به جا به کشف جعل می پردازد و به موکل خود کمک بسیاری می کند.
 • افزایش اطلاعات: عمدتا بهترین وکیل کیفری در شهرکرد می بایست همواره از مسائل روزمره و ریز جزئیات جامعه آگاهی لازم را داشته باشد و انواع وب سایت ها، فضای مجازی و کتب مختلف را در زمینه پلیس جنایی مورد بررسی و پیگیری قرار دهد. با این کار همواره می تواند به روز باشد و از سایر وکلا و رقیبان خود عقب نمی افتد.
یک وکیل کیفری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل کیفری در شهرکرد توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا