خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد ⚖️【سال1403】

تمامی ساکنین شهرکرد می توانند با کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد، با راهکارهای قانونی و حقوقی و همچنین رویه دادگاه ها و مراجع قضایی آشنا شوند و جهت حل و فصل مشکلات حقوقی و قضایی خود به آسانی در کمترین برهه زمانی ممکن و با صرف حداقل هزینه، با کمترین میزان استرس و احتمال بالای موفقیت پرونده حقوقی، اقدام کنند. در حقیقت با سپردن پرونده به یک وکیل خوب ، مشکل حقوقی و کیفری افراد با صرفه جویی در زمان و هزینه حل و فصل خواهد شد. در ادامه توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار می دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در شهرکرد کیست؟

بهترین وکیل مهریه در شهرکرد کیست؟

بهترین وکیل مهریه در شهرکرد به عنوان یک فرد متخصص موظف است که با وجدان کاری و اخلاق انسانی بی دلیل و به نحو اغراق آمیز موکل را در مورد نتایج پرونده نگران نکند. مهم ترین مزیت داشتن یک وکیل مجرب و کاربلد شاید انتخاب کوتاه ترین، مطمئن ترین و کم هزینه ترین روش جهت حصول نتیجه باشد. کمک گرفتن از بهترین وکیل شهرکرد و پرداخت حق الوکاله هزینه اضافی نیست بلکه حضور و مدیریت یک وکیل خوب نتیجه دعوا شما را تضمین می کند.

همواره توصیه می شود که برای حل مشکلتان به دنبال یک وکیل با حق الوکاله کم نباشید چرا که بعضاً بود و نبود او تفاوتی ندارد. چون وکلای غیر حرفه ای ناگزیر روش آزمون و خطا را برای مدیریت دعوا بر می گزینند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهرکرد سال 1403!

کورش صابری

کورش صابری

جناب آقای کورش صابری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرکرد می باشد. ایشان دارای کارنامه کاری قابل قبولی هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه فصیحی، مجتمع حقوقی کوثر، ط 1

شماره تماس: 09133810645

اکرم روحی

اکرم روحی

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرکرد هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق و مهریه را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، خیابان حافظ، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09132822941

مرجان غفاری فارسانی

مرجان غفاری فارسانی

سرکار خانم مرجان غفاری فارسانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرکرد می باشند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای شهرکرد جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • وکیل و مشاور حقوقی در حوزه های کاری مختلف
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی و …

آدرس دفتر: شهرکرد، بلوار حافظ، روبه روی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 09133841976

امید رئیسی دهکردی

امید رئیسی دهکردی

جناب آقای امید رئیسی دهکردی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از شناخته ترین وکلای کاربلد شهرکرد محسوب می شود. ایشان تا به امروز توانسته اند اعتبار بسیاری را در بین موکلین بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کاری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، شهرداری و …

آدرس دفتر: شهرکرد، خ کاشانی، خ تربیت، نبش بن بست اول

شماره تماس: 09133842096

پوران کاویانی

سرکار خانم پوران کاویانی وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سابقه ی درخشانی در حوزه ی خانواده دارند و تعداد زیادی پرونده با موضوع نفقه، مهریه و حضانت را در رزومه ی خود ثبت کرده اند. ایشان مشاوره های حرفه ای در زمینه خانواده ارائه می دهند و از بهترین وکیل های مهریه شهر کرد شناخته می شوند.

آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی، میدان آیت اله دهکردی، ساختمان کهکشان، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۸۸۶۰۳۱۰

مجتبی نادری

جنای آقای مجتبی نادری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او بیش از 10 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه ها را دارد و همچنین بصورت تخصصی وکالت دعاوی خانواده را بر عهده می گیرد. آقای نادری از بهترین وکیل های مهریه ی شهر کرد می باشد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان رضایت صد در صدی مشتریان را در پی داشته است.

آدرس: شهرکرد، خیابان ۱۲ محرم، نرسیده به فلکه آبی، روبروی بانک کشاورزی، طبقه فوقانی پوشاک ارمغان

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۵۲۴۶۰


ویژگی بهترین وکیل مهریه در شهرکرد

بهترین وکیل مهریه در شهرکرد نیازمند داشتن یک سری ویژگی ها و خصوصیات خاص می باشد که برخی از آنها عبارت است از:

 • یک وکیل مهریه خوب می بایست به روز باشد: با درنظر گرفتن کلیه تغییراتی که به طور مداوم در قوانین و مقررات کشور رخ می دهد، لازم و ضروری است که یک وکیل مهریه خوب، خود را با قوانین و مقررات جدید بروز رسانی کند و صرفاً به دانش سال های گذشته خود تکیه نکند.
 • یک وکیل مهریه خوب می بایست امین و امانت دار باشد: یک وکیل مهریه خوب باید محرم اسرار موکلینش باشد و هرگز اطلاعات و مشکلات حریم خانواده موکل خود را حتی پس از اتمام پرونده نزد هیچ شخصی افشا نسازد.
 • پرهیز از گفتن مهارت های غیر قانونی و لاف گفتن: به صورت کلی بهترین وکیل زن در شهرکرد هرگز نباید موکل خود را بی هیچ دلیل مشخصی امیدوار سازد، بلکه با توضیحاتی جامع و قابل قبولل، مسیر صحیح قانونی و طریقه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکلین خود شفاف سازی کند و هرگز با بیان مسائلی اغراق آمیز، سعی در فریب و صرفاً اخذ حق الوکاله بیشتر را نداشته باشد.
 • یک وکیل مهریه خوب آسان ترین، به صرفه ترین و سریع ترین راهکار را پیشنهاد می دهد: یک وکیل مهریه خوب پس از بررسی اسناد و مستندات ارائه شده و صحبت های لازم با موکلین جهت حل مشکل رخ داده، می بایست چندین راهکار قانونی را روی میز داشته باشد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید تلاش کند مسئله رخ داده را با مذاکره و لاوی گری به نتیجه برساند. اگر به اجبار پروسه قضایی را انتخاب کرد نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل به صورت واضح شرح دهد.
 • استفاده از تجارب دیگران و کمک به قاضی جهت وضوح سازی ابهامات پرونده: عمدتا بهترین وکیل مهریه در شهرکرد علاوه بر تکیه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران نیز جهت حل مسائل گوناگون کمک می گیرد و جهت کشف حقایق، تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام می دهد و نباید هرگز از آن سوء استفاده کند که این بر خلاف شان وکالت یک وکیل خوب است.
 • برخورد صحیح با قاضی موکل طرف مقابل: یک وکیل مهریه خوب علاوه بر اینکه باید تمامی جوانب را مورد ارزیابی قرار دهد، نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.
 • یک وکیل مهریه خوب دارای یک یا چندین تخصص است: با توجه به این مسئله که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه های کاری از پیچیدگی و دشواری خاصی برخوردار است، لذا وکلایی که به شکل تخصصی صرفا در یک یا چند حوزه دعاوی، مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در تمامی حوزه ها فعالیت می کنند برخوردارند.
ویژگی بهترین وکیل مهریه در شهرکرد

مهمترین نکات در زمان انتخاب وکیل

جهت انتخاب بهترین وکیل مهریه در شهرکرد می بایست به یک سری نکات حقوقی توجه لازم شود. رعایت این نکات برای شما این امکان را فراهم می کند تا با آگاهی و اطلاعات کامل، فرد متخصص و مجربی را برای موضوع مدنظر خود انتخاب کنید. اگر در زمینه مطالب حقوقی از اطلاعات کافی برخوردار نیستید، می‌ توانید با مشورت کارشناسان حقوقی، فردی را انتخاب کنید که به‌ لحاظ تسلط بر قوانین و تجربه کافی، بتواند به شما کمک های لازم را ارائه دهد. این مسئله مهم را در نظر داشته باشید که می‌ توانید برای دعاوی حقوقی، از وکیل معتبر و شناخته شده ای کمک بگیرید که در مسائل حقوقی از تبحر و تخصص بیشتری برخوردار است.

با توجه به این مسئله که بعضی از وکلا درطول سال‌ های وکالت خود، ممکن است پرونده‌ هایی را مورد پذیرش قرار دهند که صرفاً حقوقی باشند، به همین دلیل مهارت و تجربه آنها در حوزه دعاوی و امورات حقوقی بیشتر است. در مقابل بعضی از وکلا در مسائل کیفری متخصص هستند. چراکه اکثر پرونده‌ های آنها در حوزه جرایم کیفری بوده‌ است. با این روش می‌ توانید در خصوص مسئله ای که به وکیل سپرده شده است، اطمینان کامل بدست آورید.

مسئله دیگر این است که قوانین همواره در معرض اصلاح یا تغییر قرار دارند، لذا نیاز است که یک وکیل مهریه خوب، مطالعه مداوم داشته باشد. یعنی اطلاعات خود را بر طبق مباحث حقوقی و کیفری به‌ روزرسانی کند. چرا که اگر وکیلی فقط به اطلاعات دوران قبولی خود، در آزمون وکالت اکتفا کند، قطعاً این‌ موضوع به ضرر او و موکل خواهد بود. به دلیل اینکه حقوق علمی است که افراد باید جهت یادگیری نکات جدید آن و آگاهی از قوانین و مقررات، همواره در تلاش باشند.

مهمترین نکات در زمان انتخاب وکیل

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، آدرس، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در شهرکرد آشنا کنیم تا دغدغه ای از طرف انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا