وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرکرد ⚖️【سال1402】

در این مقاله تلاش نموده ایم تا شما را با بهترین وکیل شهرکرد آشنا کنیم تا بهترین ویژگی ها و مهارت های یک وکیل موفق را شناخته و بتوانید که به او اعتماد کنید. شهرکرد هم مانند شهرهای دیگر، دارای وکیل خبره و متخصص می باشد که مشغول کار وکالتی در حوزه های مختلف مانند: ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره … هستند. در ادامه سعی در معرفی 10 تا از بهترین وکلای شهرکرد داریم. برای اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تماس آنها در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل شهر کرد را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین وکیل شهرکرد کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل شهر کرد باید به ویژگی ها، علم و آگاهی ای که وکیل دارد توجه کنیم. پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی و … حساسیت های خاص خود را دارند که کمی کوتاهی وکیل در پیگیری آنها موجب کاهش پیروزی در دادگاه می شود.

یک وکیل خوب در شهرکرد، قبل از بر عهده گرفتن پرونده، ابتدا یک جلسه مشاوره با موکل خود برگزار می کند تا مفصلا راجع به پرونده صحبت کند و تمام اسناد و مدارک ارائه شده را جز به جز بررسی نماید. وکیل در انتهای جلسه در مورد نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با موکل در میان می گذارد.

وکیل باید در مورد هزینه های دادرسی، حق الوکاله و … به طور مفصل با موکل صحبت کند. تا موکل یک تصمیم درست راجع به طرح دعوا یا عدم طرح بگیرید. در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهرکرد همراه با آدرس تلفن و شماره تماس بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

جناب آقای تیمور خدادوستان شهرکی

جناب آقای تیمور خدادوستان شهرکی

آقای خدادوستان شهرکی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشند. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اعسار، خانواده هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی فقه و حقوق امامی، کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: شهرکرد، فلکه آبی، روبه روی بانک ملی، مرکز تجاری قائم، طبقه سوم

شماره تماس: 09131821078

سرکار خانم مرجان غفاری فارسانی

سرکار خانم مرجان غفاری فارسانی

خانم غفاری وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال است. تحصیلات خانم غفاری کارشناس حقوق قضائی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد.

آدرس دفتر: شهرکرد، بلوار حافظ، روبه روی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس:09133841976

جناب آقای جمشید قاسمی

جمشید قاسمی وکیل شهرکرد

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در زمینه های که عبارتند از:

 • دعاوی ملکی: فسخ اجاره، حکم فروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …
 • دعاوی کیفری: قتل غیر عمد، نزاع دست جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سقط جنین، سرقت، استفاده از چک سفید امضاء و …
 • دعاوی خانواده: ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …

آقای قاسمی توانسته که پرونده های بسیار زیادی را بر عهده بگیرد و با پشتکار و آشنایی با قوانین توانسته پرونده ها را با نتایج مثبت به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: شهرکرد، کوی فرهنگیان، ده متری اول، پلاک 4

شماره تماس: 09133817447

جناب آقای همایون شاهینی

جناب آقای همایون شاهینی

آقای شاهینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، که در سال 1393 از سوی کانون وکلا قوه قضاییه صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای شاهینی می توانیم به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کنیم. مشاوره ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی می باشد.

از تخصص های آقای شاهینی می توانیم به دعاوی ملکی (فسخ اجاره، اعزام پایان کار، حکم فروش، اعلام بطلان معامله و …)، دعاوی کیفری (قتل غیر عمد، نزاع دست جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سقط جنین، سرقت، استفاده از چک سفید امضا و …) دعاوی خانواده ( ازدواج مجدد، دادخواست، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه)

از سوابق کاری و آموزشی آقای شاهینی :

 • وکیل و مشاوره حقوقی بانک قوانین،
 • وکیل و مشاوره حقوقی بانک اقتصاد قوامین،
 • وکیل و مشاوره اقتصادی بانک اقتصاد نوین،
 • وکیل شرکت بیمه معلم
 • کارشناس حقوق قضائی
 • رئیس هیات مدیره قوه قضائیه استان چهار محال بختیاری

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان حافظ، روبه روی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس:09133104430

جناب آقای عبدالرشید خرسندی

جناب آقای عبدالرشید خرسندی

آقای خرسندی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشند از خدمات وکیل می توان به اخذ پرونده و مشاوره حضوری اشاره کرد. تخصص آقای خرسندی در زمینه های حقوقی، بیمه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، مالیات، عقود و معاملات می باشد. تحصیلات آقای خرسندی کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: شهرکرد، حد فاصل چهارراه فصیحی و فلکه آبی، پاساژ چهار سوق، طبقه دوم

شماره تماس: 09139813350

جناب آقای سجاد شهباز قهفرخی

جناب آقای سجاد شهباز قهفرخی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرد می باشد که وی دکتری حقوق خصوصی دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی دانشگاه شهید مطهری، کارشناسی الهیات و معارف اسلامی (فقه و مبانی حقوق اسلامی) دانشگاه تهران را دارد.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سعدی، نبش کوچه ٤٥ طبقه فوقانی مبل فروشی

شماره تماس: 09132802290

جناب آقای کورش صابری

جناب آقای کورش صابری وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات خود را در سال ۸۴ در مقطع کارشناسی به پایان رسانده و دانش آموخته رشته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند ایشان از سال۸۶ فعالیت وکالتی خود را با قبولی در آزمون کانون وکلای اصفهان و چهارمحال و بختیاری آغاز نموده و مشغول خدمت رسانی به مردم شریف ایران به خصوص در استان های اصفهان ،چهارمحال و بختیاری ،تهران،فارس بوده اند.

هم اکنون وکیل شهرداری ، شرکتهای بیمه از جمله بیمه البرز و بیمه کارآفرین، بسیاری از شرکتهای خصوصی و در مقاطعی وکیل بانک صادرات نیز بوده اند . مسولیتهای وی در کانون وکلا شامل ریاست کمیسیون انفورماتیک کانون و دادیار انتظامی در دورهای قبل هییت مدیره بود و در حال حاضر نیز مستشار دادگاه انتظامی کانون وکلا می باشند.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان کاشانی، میدان آیت اله دهکردی (دانشگاه) مجتمع کهکشان طبقه دوم واحد ۲۰۵

شماره تماس: 09133810645

سرکار خانم اکرم روحی

سرکار خانم اکرم روحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد. در زمینه دعاوی خانواده (ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی (فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، حکم بفروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری(قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری را بر عهده گرفته است.

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه دامپزشکی، خیابان حافظ، ساختمان پارسیان، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس: 09132822941

جناب آقای بهنام صفدریان

جناب آقای صفدریان وکیل شهرکرد

جناب آقای بهنام صفدریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در زمینه دعاوی خانواده (ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)، دعاوی ملکی (فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، اعزام اخذ پایان کارو …)، دعاوی کیفری (قتل غیر عمد، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، منزل و مسکن، سقط جنین، کلاهبرداری، استفاده از سفید امضا، سرقت و …) پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساند.

آدرس دفتر: شهرکرد، چهارراه فصیحی، مجتمع امام حسین ع، طبقه ۲، پلاک ۱۹

شماره تماس: 09132833423

چرا باید وکیل داشته باشیم؟

پیدا کردن یک وکیل کاربلد در شهرکرد، یکی از نگرانی های افراد در مواجه با مشکلات حقوقی و کیفری است. امروزه به دلیل اوضاع نامناسب فرهنگی و اقتصادی جامعه، اکثر افراد درگیر شکایات دعاوی مختلف هستند. تمام افراد قادر نیستند بر قوانین و مقررات حقوقی تسلط کافی پیدا کنند، به همین دلیل لازم است جهت دفاع کامل از حقوق خود به جستجو بهترین وکیل شهرکرد پرداخته و طرح شکایت یا دفاع از پرونده خود را به او بسپارید.

ویژگی های بهترین وکیل شهرکرد

هر مسئله ی حقوقی که در زندگی پیش می آید، راه های مختلفی برای حل و فصل کردن آن وجود دارد، اما مناسب ترین راهکارها برای حل مسائل حقوقی، مراجعه به یک وکیل خبره است.

ویژگی های مهم در مورد وکیل مورد اعتماد در شهرکرد

باید به این نکته توجه کنیم که انتخاب و اخذ مشاوره از یک وکیل مورد اعتماد را به هیچ وجه تحت هیچ عنوان هزینه تلقی کرد، بلکه این امر را باید یک سرمایه گذاری محسوب کرد،تا وکیل بتواند شما را مسیرهای صعب العبور مشکلات حقوقی و کیفری دادگاه عبور کند.

ویژگی های مهمی که در مورد وکیل مورد اعتماد در شهر کرد باید مورد توجه قرار بگیرد؟

از ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل شهرکرد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • امانت دار بودن او است : در واقع وکیل حرفه ای در شهرکرد باید محرم اسرار موکل خود و امین او در تمام مراحل دادرسی می باشد. در بعضی موارد وکلا نیز مانند یک پزشک به سبب نوع حرفه و شغل خود، با وقایع و اسرار زیاد از سوی موکلین خود مواجه می شوند، یک وکیل اجازه ندارد که اسرار موکل خود را فاش کند.
 • پرهیز از اغراق گویی: بهترین وکیل شهرکرد، هموراه تعهد حرفه ای و اخلاق را باید بر دوش خود احساس نماید و از بیان مطالب غلو آمیز و ناممکن برای کسب سود و یا منفعت خود خودداری نمایند.
 • صداقت و درستی: بهترین وکیل شهرکرد، هیچگاه به طمع دریافت حق الوکاله، موکل خود را وارد یک دادرسی غیر ضروری نمی نماید. از مهمترین ویژگی های یک وکیل مورداعتماد، راستگویی و صداقت است.
 • ساده سازی وکیل در برابر مسائل حقوقی: از نقاط قوت وکیل خوب در شهرکرد، ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل خود است. وکیل حرفه ای باید تا حد ممکن از ارائه توضیحات گیج کننده و سردرگم و یا پیچیده کردن روند دادرسی برای موکل اجتناب نماید.
 • حفظ شان مقام قضایی: وکیل خوب باید با رفتار مودبانه و مدبرانه، شأن مقام قاضی، احترام دادگاه را حفظ نماید.

کلام آخر

از شما سپاسگزارم که تا پایان مقاله بهترین وکیل شهرکرد همراه ما بودید. در این مطلب سعی کردیم که بهترین وکلای شهرکرد را برایتان معرفی کنیم. خوشحال می شویم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید برایمان کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا