وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرکرد ⚖️【سال1402】

در این مقاله تلاش نموده ایم تا شما را با بهترین وکیل شهرکرد آشنا کنیم تا بهترین ویژگی ها و مهارت های یک وکیل موفق را شناخته و بتوانید که به او اعتماد کنید. شهرکرد هم مانند شهرهای دیگر، دارای وکیل خبره و متخصص می باشد که مشغول کار وکالتی در حوزه های مختلف مانند: ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره … هستند. در ادامه سعی در معرفی 10 تا از بهترین وکلای شهرکرد داریم. برای اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تماس آنها در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شهر کرد را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین وکیل شهرکرد کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل شهر کرد باید به ویژگی ها، علم و آگاهی ای که وکیل دارد توجه کنیم. پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی و … حساسیت های خاص خود را دارند که کمی کوتاهی وکیل در پیگیری آنها موجب کاهش پیروزی در دادگاه می شود.

یک وکیل خوب در شهرکرد، قبل از بر عهده گرفتن پرونده، ابتدا یک جلسه مشاوره با موکل خود برگزار می کند تا مفصلا راجع به پرونده صحبت کند و تمام اسناد و مدارک ارائه شده را جز به جز بررسی نماید. وکیل در انتهای جلسه در مورد نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با موکل در میان می گذارد.

وکیل باید در مورد هزینه های دادرسی، حق الوکاله و … به طور مفصل با موکل صحبت کند. تا موکل یک تصمیم درست راجع به طرح دعوا یا عدم طرح بگیرید. در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهرکرد همراه با آدرس تلفن و شماره تماس بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل شهرکرد را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای شهرکرد همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل شهرکرد ⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

مرضیه علیدوستی شهرکی

مرضیه علیدوستی شهرکی وکیل شهر کرد

مرضیه علیدوستی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در شهرکرد هستند. ایشان با بیش از ده سال سابقه ی وکالت، یکی از وکلای خوب شهرکرد به حساب می آیند. همچنین ایشان دارای گواهینامه های معتبر در زمینه ی نگارش تخصصی قرارداد می باشند.

از جمله خدمات ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پذیرش پرونده های حقوقی،ملکی ،خانوادگی ،کیفری، ثبتی، مالیاتی و …
 • ارائه ی مشاوره ی حقوقی وتخصصی
 • تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم لایحه ی دفاعیه
 • تنظیم انواع قرارداد از جمله: تنظیم انواع قرارداد خرید و فروش، تنظیم قرارداد اجاره، تنظیم قرارداد ارائه ی خدمات، تنظیم انواع قرارداد شراکت(مشارکت در ساخت )، تنظیم انواع قرارداد سرمایه گذاری، تنظیم انواع قراردادپیمانکاری، تنظیم انواع قرارداد تولید، تنظیم انواع قرارداد توزیع، تنظیم انواع قرارداد نمایندگی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09138799309
آدرس دفتر: شهرکرد، میدان انقلاب، نبش کوچه ۳۹، طبقه ی اول، واحد۳

اکرم روحی

اکرم روحی بهترین وکیل شهرکرد

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه با مدرک فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی، دارای «گواهینامه بین المللی رضایت مشتری» 2004:ISO 10002 می باشند. از ایشان دو عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

سوابق شغلی زیر را دارا می باشند:

 • عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد (مرکز استان چهارمحال بختیاری با رقم ۱۲۵۴۴ رای)
 • عضو کمیسیون ماده 100 شهرداری
 • عضو کمیسیون حل اختلاف مالیاتی
 • رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر
 • کارشناس و نماینده حقوقی شهرداری مرکز استان
 • دبیر شورای حل اختلاف دادگستری شهرکرد

برخی از تخصص های خانم اکرم روحی عبارت است از:

 • تخصص در پرونده های قاچاق کالا و ارز
  دعاوی خانواده: (مهریه،اعسار از پرداخت مهریه ، توقیف اموال، دادخواست عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی ، ازدواج مجدد و …
 • دعاوی ملکی و مالی شامل: بطلان معاملات، ابطال سند رسمی، قراردادها (شامل اثبات و فسخ و تقاضای اجرای مفاد آنها)، تقسیم ترکه و تقاضای صدور دستور فروش ملک، اعسار از پرداخت محکوم به، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد و …
 • دعاوی و امور مربوط به شهرداری‌ها: در خصوص حکم تخریب بنا، تغییر کاربری ملک و یا جریمه صادره از کمیسیون ماده صد، طرح شکایت در دیوان عدالت اداری و امور مربوط به اخذ پایان کار و مطالبه معوض املاک مشمول طرح یا تحت تصرف شهرداری و …
 • دعاوی کیفری: (قتل عمد و غیر عمد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، نزاع دسته جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین، تهدید، افترا، ضرب و جرح عمدی، تصادف منجر به خسارت، دیه یا فوت، اعتیاد، شرب خمر و …)

وکالت در سراسر کشور پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اکرم روحی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 03833346365
تلفن همراه: 09132822941
آدرس دفتر:
شهرکرد، خیابان ۱۷ شهریور، خط تیر سعدی، کوچه ۲۷، پلاک ۱۸/۱
( حضور در دفتر از ساعت 17 الی 20 امکان پذیر است)

بهنام صفدریان

جناب آقای صفدریان وکیل شهرکرد

جناب آقای بهنام صفدریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف می باشند. پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با پشتکار خویش و آشنایی خود نسبت به قوانین توانسته آنها را به نتیجه مثبت به پایان برساند.

برخی از تخصص آقای بهنام صفدریان:

 • پرونده های حقوقی (املاک، تقسیم ارث، اسناد، شرکتهای تجاری، مشاوره حقوقی و وکالت شرکتهای خصوصی، دعاوی بانکی، دعاوی خانواده
 • دعاوی خانواده (ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین زوج، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …)
 • دعاوی ملکی (فسخ اجاره، اعلام بطلان معامله، اعزام اخذ پایان کار و …)
 • دعاوی کیفری (قتل، آدم ربایی، سرقت، کلاهبردای، خیانت در امانت و…)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای بهنام صفدریان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132833423
آدرس دفتر:
شهرکرد، چهارراه فصیحی، مجتمع امام حسین ع، طبقه ۲، پلاک ۱۹

همایون شاهینی

همایون شاهینی بهترین وکیل شهر کرد

آقای شاهینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی، که در سال 1383 از سوی کانون وکلا قوه قضاییه صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای شاهینی می توانیم به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کنیم. مشاوره ایشان با هزینه و تعیین وقت قبلی می باشد.

از تخصص های آقای شاهینی می توانیم به دعاوی ملکی (فسخ اجاره، اعزام پایان کار، حکم فروش، اعلام بطلان معامله و …)، دعاوی کیفری (قتل غیر عمد، نزاع دست جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سقط جنین، سرقت، استفاده از چک سفید امضا و …) دعاوی خانواده ( ازدواج مجدد، دادخواست، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه)

از سوابق کاری و آموزشی آقای شاهینی :

 • وکیل بانک قوامین
 • وکیل و مشاوره اقتصادی بانک اقتصاد نوین
 • وکیل شرکت بیمه معلم
 • کارشناس حقوق قضائی
 • رئیس هیات مدیره قوه قضائیه استان چهار محال بختیاری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای همایون شاهینی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09133104430
آدرس دفتر: شهرکرد، نبش میدان انقلاب، نبش کوچه ۳۹، خیابان ۱۷شهریور، مجتمع هدیش، طبقه سوم، واحد ۸

مرجان غفاری فارسانی

سرکار خانم مرجان غفاری فارسانی

خانم غفاری وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال است. تحصیلات خانم غفاری کارشناس حقوق قضائی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد.

آدرس دفتر: شهرکرد، بلوار حافظ، روبه روی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس:09133841976

عبدالرشید خرسندی

جناب آقای عبدالرشید خرسندی

آقای خرسندی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشند از خدمات وکیل می توان به اخذ پرونده و مشاوره حضوری اشاره کرد. تخصص آقای خرسندی در زمینه های حقوقی، بیمه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، مالیات، عقود و معاملات می باشد. تحصیلات آقای خرسندی کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: شهرکرد، حد فاصل چهارراه فصیحی و فلکه آبی، پاساژ چهار سوق، طبقه دوم

شماره تماس: 09139813350

جمشید قاسمی

جمشید قاسمی وکیل شهرکرد

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در زمینه های که عبارتند از:

 • دعاوی ملکی: فسخ اجاره، حکم فروش، الزام به تکمیل بنا، اعزام اخذ پایان کارو …
 • دعاوی کیفری: قتل غیر عمد، نزاع دست جمعی، آدم ربایی، کلاهبرداری، سقط جنین، سرقت، استفاده از چک سفید امضاء و …
 • دعاوی خانواده: ازدواج مجدد، دادخواست عدم تمکین، استرداد جهیزیه، مطالبات نفقه، مطالبات اجرت المثل، طلاق توافقی و …

آقای قاسمی توانسته که پرونده های بسیار زیادی را بر عهده بگیرد و با پشتکار و آشنایی با قوانین توانسته پرونده ها را با نتایج مثبت به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: شهرکرد، کوی فرهنگیان، ده متری اول، پلاک 4

شماره تماس: 09133817447

تیمور خدادوستان شهرکی

جناب آقای تیمور خدادوستان شهرکی

آقای خدادوستان شهرکی وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد می باشند. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اعسار، خانواده هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی فقه و حقوق امامی، کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: شهرکرد، فلکه آبی، روبه روی بانک ملی، مرکز تجاری قائم، طبقه سوم

شماره تماس: 09131821078

ابراهیم افزون

ابراهیم افزون

آقای ابراهیم افزون وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهرکرد یکی از وکلای نام دار کیفری است و در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان برای روند بهتر پرونده موکلین قبل از شروع دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند است و در محضر دادگاه با دانش حقوقی و در جای مناسب از مستندات به دست آمده استفاده لازم را می کند و پرونده را به نفع موکلش تمام می کند. ایشان به رصورت حضوری و با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: شهرکرد، میدان ۱۲محرم، خیابان ملت، پاساژ بروجنی، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۸۵۴۳۶۰

سولماز اشراقی

سولماز اشراقی بهترین وکیل شهرکرد

سرکار خانم سولماز اشراقی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل در شهر کرد می باشد، ایشان با تسلطی که در حل دعاویحقوقی و کیفری دارد توانسته پروند های بیشماری رتا به سرانجام برساند، همچنین از ویژگی های این وکیل که مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده است می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، دانش حقوقی بالا، پایبندی به زمان اشاره کرد، همچنین ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهد چنانچه مرتاجعه کنندگان به خواهد وکالت ایشان را اخذ کنند می توانند از جلسات مشاوره این وکیل بهره مند شوند.

آدرس: شهرکرد، خیابان مولوی، نبش کوچه 1/41

شماره تماس: 03832244321


چرا باید وکیل داشته باشیم؟

پیدا کردن یک وکیل کاربلد در شهرکرد، یکی از نگرانی های افراد در مواجه با مشکلات حقوقی و کیفری است. امروزه به دلیل اوضاع نامناسب فرهنگی و اقتصادی جامعه، اکثر افراد درگیر شکایات دعاوی مختلف هستند. تمام افراد قادر نیستند بر قوانین و مقررات حقوقی تسلط کافی پیدا کنند، به همین دلیل لازم است جهت دفاع کامل از حقوق خود به جستجو بهترین وکیل شهرکرد پرداخته و طرح شکایت یا دفاع از پرونده خود را به او بسپارید.

هر مسئله ی حقوقی که در زندگی پیش می آید، راه های مختلفی برای حل و فصل کردن آن وجود دارد، اما مناسب ترین راهکارها برای حل مسائل حقوقی، مراجعه به یک وکیل خبره است.

ویژگی های بهترین وکیل شهرکرد

ویژگی های مهم در مورد وکیل مورد اعتماد در شهرکرد

باید به این نکته توجه کنیم که انتخاب و اخذ مشاوره از یک وکیل مورد اعتماد را به هیچ وجه تحت هیچ عنوان هزینه تلقی کرد، بلکه این امر را باید یک سرمایه گذاری محسوب کرد،تا وکیل بتواند شما را مسیرهای صعب العبور مشکلات حقوقی و کیفری دادگاه عبور کند.

از ویژگی های شخصیتی بهترین وکیل شهرکرد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • امانت دار بودن او است : در واقع وکیل حرفه ای در شهرکرد باید محرم اسرار موکل خود و امین او در تمام مراحل دادرسی می باشد. در بعضی موارد وکلا نیز مانند یک پزشک به سبب نوع حرفه و شغل خود، با وقایع و اسرار زیاد از سوی موکلین خود مواجه می شوند، یک وکیل اجازه ندارد که اسرار موکل خود را فاش کند.
 • پرهیز از اغراق گویی: بهترین وکیل شهرکرد، هموراه تعهد حرفه ای و اخلاق را باید بر دوش خود احساس نماید و از بیان مطالب غلو آمیز و ناممکن برای کسب سود و یا منفعت خود خودداری نمایند.
 • صداقت و درستی: بهترین وکیل شهرکرد، هیچگاه به طمع دریافت حق الوکاله، موکل خود را وارد یک دادرسی غیر ضروری نمی نماید. از مهمترین ویژگی های یک وکیل مورداعتماد، راستگویی و صداقت است.
 • ساده سازی وکیل در برابر مسائل حقوقی: از نقاط قوت وکیل خوب در شهرکرد، ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل خود است. وکیل حرفه ای باید تا حد ممکن از ارائه توضیحات گیج کننده و سردرگم و یا پیچیده کردن روند دادرسی برای موکل اجتناب نماید.
 • حفظ شان مقام قضایی: وکیل خوب باید با رفتار مودبانه و مدبرانه، شأن مقام قاضی، احترام دادگاه را حفظ نماید.
ویژگی های مهمی که در مورد وکیل مورد اعتماد در شهر کرد باید مورد توجه قرار بگیرد؟

کلام آخر

از شما سپاسگزارم که تا پایان مقاله بهترین وکیل شهرکرد همراه ما بودید. در این مطلب سعی کردیم که بهترین وکلای شهرکرد را برایتان معرفی کنیم. خوشحال می شویم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید برایمان کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 3 =

دکمه بازگشت به بالا