طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد ⚖️【سال1403】

عوامل مختلفی ممکن است ثبات رابطه را دچار خدشه کند و زندگی مشترک را به خطر بیندازد. در چنین شرایطی است که زوجین برای جدایی از یکدیگر تصمیم به طلاق و طی کردن روال قانونی آن می گیرند. لازم است برای گرفتن طلاق با حقوق خود آشنا باشید و قوانین و مقررات را به خوبی بدانید. در صورت عدم بهره مندی از دانش حقوقی ممکن است خسارات جبران ناپذیری به فرد تحمیل شود. استخدام یک وکیل می تواند به میزان زیادی ضعف حقوقی افراد را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شهرکرد آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب بیش از هر زمان دیگری برای شما ساده به نظر برسد.

بهترین وکیل طلاق در شهرکرد

بهترین وکیل طلاق در شهرکرد کیست؟

تعدد وکلا در شهرکرد باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه ها از میان آن ها کار بسیار سختی به نظر برسد. شما می تواند وکالت پرونده خود به کدام از وکلای شهرکرد بسپارید، اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که نتایج مطلوب تنها از طریق شاخص ترین وکلا به دست می آید. بهترین وکیل طلاق در شهرکرد دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است. تحصیلات بهترین وکیل طلاق در شهرکرد به شما این امکان را می دهد تا بهترین راهکار برای طلاق را در پیش بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در شهرکرد از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق آگاه است. او همچنین تغییرات قوانین را به طور مستمر تحت رصد قرار می دهد تا از رقبای خویش جا نماند. بهترین وکیل طلاق در شهرکرد تجربه بسیار زیادی در رسیدگی به پرونده های طلاق دارد. سابقه درخشان او باعث می شود تا بتواند پرونده های مختلف در حوزه خانواده را با دقت هر چه تمام تر به سرانجام برساد. او همچنین از شجاعت مثال زدنی در میدان دادگاه برخوردار است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در شهرکرد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرکرد سال 1403!

علی براتی

جناب آقای علی براتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در شهر کرد مشغول وکالت می باشد.ایشان تبحر و تخصص فوق العاده ای در زمینه دعاوی خانواده دارد، همچنین وی دارای مدرک دکتری حقوق کیفری و جرم‌شناسی می باشد.آقای براتی به صورت24/7 با هماهنگی قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: شهر کرد، بلوارآیت الله کاشانی، نبش خیابان شهیدرجایی کوچه ۲۱ پلاک۲۳ طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۳۹۲۰۳

اکرم روحی

سرکار خانم اکرم روحی وکیل پایه یک دادگستری دارای 9 سال سابقه وکالت و مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق می باشد.ایشان در شهرکرد وکالت دعاوی کیفری و خانواده را بر عهده میگیرد.وی پرونده های موفق متعددی را در زمینه طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … دارد.

آدرس دفتر: شهرکرد, خیابان ۱۷شهریور، سعدی، کوچه 27، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۲۲۹۴۱

بهناز خیری

سرکار خانم بهناز خیری وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده در شهر کرد مشغول وکالت می باشد.ایشان همه روزه به مراجعین خود در خصوص پروندهایشان مشاوره ارائه میدهد

آدرس دفتر: شهرکرد، بلوار آیت الله کاشانی، تقاطع حافظ

شماره تماس: 09133816647

بهنام میرزاخانی

آقای بهنام میرزاخانی وکیل پایه یک دادگستری دارای 11 سال سابقه وکالت در شهر کرد می باشد، وکالت دعاوی کیفری و خانواده را بر عهده میگیرد.وی پرونده های موفقی را در زمینه طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … به اتمام رسانده.

آدرس دفتر: شهرکرد، خیابان سعدی، کوچه۱/۴۷، ساختمان ارم، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۸۴۸۴۰۱

جهانبخش صادقی

جناب آقای جهانبخش صادقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده در شهر کرد مشغول وکالت می باشد.ایشان تبحر و تخصص فوق العاده ای در زمینه دعاوی خانواده ( طلاق اعم از توافقی و یک طرفه ، مهریه ، نفقه ، حضانت و… ) دارد، همچنین وی دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم‌شناسی می باشد.آقای صادقی به صورت24/7 با هماهنگی قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: شهرکرد، دوازده محرم، بین سعدی و 12

شماره تماس: 09131837730

طلاق از طرف زن با کمک گرفتن از بهترین وکیل شهرکرد

حد و مرز طلاق و نیز حقوق زوجین را قانون تعیین می کند. بر طبق قانون حق طلاق در اختیار مرد است و در بسیاری از موارد رضایت وی برای انجام طلاق الزامی است. در مقابل قانون زن را نیز از حق دریافت مهریه برخوردار کرده است. در واقع مهریه نوعی تعهد مالی در هنگام ازدواج از سوی مرد به زن است. در صورتی که مرد قصد جدایی از همسرش را داشته باشد، لازم است در ابتدا تمامی تعهدات مالی خود نظیر نفقه، مهریه، اجرت المثل و… را به انجام برساند.

در بالا اشاره کردیم که بر طبق قانون حق طلاق با مرد است. حال ممکن است این سوال پیش بیاید پس اگر چنین است زن مجبور به پذیرش هر شرایط سختی در زندگی است؟ در جواب این سوال باید اشاره کنیم که زن نیز تحت شرایط خاصی که قانون در نظر گرفته است، می تواند برای جدای از همسرش پیش قدم شود و بدون اینکه از او رضایتی داشته باشد از او طلاق بگیرد. در واقع به شرایطی که زن در صورت محقق شدن آن ها می تواند طلاق بگیرد، دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن می گویند.

شروط دوازده گانه ای در عقدنامه ذکر شده است. مرد مختار است در زمان ازدواج به امضای این شروط بپردازد. در صورتی که مرد این شروط را به امضا رسانده باشد، زن می تواند در صورت نقض هر کدام برای گرفتن طلاق به دادگاه مراجعه کرده و درخواست رسیدگی به درخواست خود را بدهد. دقت داشته باشید که اثبات دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن کار بسیار دشواری است و به طور قطع لازم است از دانش حقوقی بهترین وکیل طلاق در شهرکرد بهره مند شوید.

غیبت مرد برای چهار سال متوالی به صورتی که خبری از زنده بودن یا مرگ او در دست نباشد، اثبات عقیم بودن مرد بعد از 5 سال از گذشت ازدواج، سوء رفتار مستمر از سوی مرد به گونه ای که در این کار شهره باشد، ازدواج مجدد مرد بدون کسب رضایت از همسر قبلی، ضرب و جرح همسر، اعتیاد مرد به گونه ای که سلامت جسمی و روحی خانواده را تهدید کند و… جزو مهم ترین دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن هستند که برای اثبات آن ها لازم است از تجربیات بهترین وکیل طلاق در شهرکرد استفاده کنید.

طلاق از طرف زن

بهترین وکیل طلاق در شهرکرد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

لازم است بهترین وکیل طلاق در شهرکرد ارتباط نزدیکی با موکل خود داشته باشد. این مسئله به وکیل این امکان را می دهد تا اطلاعات دقیق تری در خصوص پرونده به دست بیاورد و نیز بتواند زوایای ناپیدای پرونده را نیز موشکافی کند. همین موضوع احتمال پیروزی در پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. از طرفی موکل در ارتباط نزدیک با وکیل این امکان را به دست می آورد که دغدغه ها و خواسته های خود در خصوص پرونده را به راحتی با وکیل در میان بگذارد.

در ابتدا لازم است وکیل با دقت به مطالعه پرونده بپردازد تا از جزئیات آن مطلع شود. تنها در این مرحله است که بهترین وکیل طلاق در شهرکرد می تواند جایگاه موکل در پرونده طلاق را تعیین کرده و احتمال موفقیت در دعاوی مطرح شده را تخمین بزند. وکیل می بایست با موکل خود صادق باشد و به طور صریح نظر خود در خصوص پرونده طلاق را ابراز بدارد. لازم است وکیل از ارائه قول های خلاف واقع جدا اجتناب کرده و از روی بازارگرمی موکل را امیدوار به حل و فصل پرونده نکند.

در بین تمامی مهارت های یک وکیل، فن بیان او در جایگاه بالاتری قرار می گیرد. در واقع فن بیان مهم ترین سلاح یک وکیل برای پیروزی در میدان جنگ دادگاه است. لازم است وکیل بتواند دانش حقوقی خود را از طریق کلام به نمایش بگذارد و به گونه ای ادله و مستندات را به قاضی ارائه دهد که او برای صدور رای به نفع موکل متقاعد شود. در ملاقات حضوری لازم است به انرژی وکیل توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین لازم است فن بیان او را نیز مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی وکیل طلاق

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل طلاق در شهرکرد آشنا کردیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده مطلوب ترین گزینه برای رسیدگی به پرونده طلاق را برگزینید. در ادامه تلاش کردیم امکان طلاق از طرف زن را مورد بررسی قرار دهیم و دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن را مورد ارزیابی قرار دهیم. در پایان نیز تلاش ما بر این بود تا مهم ترین ویژگی های یک وکیل طلاق خبره را برشمریم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا