وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج ⚖️【سال1403】

برخی از افراد، مخصوصا بانوان حین مواجهه با مشکلات حقوقی، جهت مشورت و حل مسائل خود مایل به انتخاب وکیل زن می باشند. خوشبختانه وکلای خانم زیادی در حوزه های مختلف قضائی شهر سنندج، مشغول فعالیت هستند. باتوجه به نکته سنجی، ریز بینی و فن بیان وکلای زن، می توان آن ها را مدافعان خوبی برای اشخاص در دادگاه به شمار آورد. برگزیدن فردی خبره در روند امور بسیار تاثیرگذار است؛ لذا سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج را معرفی کنیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل زن در سنندج

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل سنندج

بهترین وکیل زن در سنندج کیست؟

هر فردی ممکن است، طی مسیر زندگی خود با پرونده های حقوقی مانند خانواده، کیفری، ملکی، پزشکی و … روبه رو شود. از آنجایی حین چالش ها و مشکلات، مشورت در امور همیشه حرف اول را می زند، بهتر است مشاور حقوقی خبره ای توسط شخص انتخاب شود تا بتواند مسائل خود را با او در میان بگذارد و راه حل آن را بیابد. لیکن هر انتخابی یکسری معیار را شامل می شود که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل زن، داشتن روحیه ی مسئولیت پذیر است، چرا که سبب می شود پرونده حقوقی موکل خود را با دلسوزی پیگیری نماید. مهارت های شنیداری و کلامی نقش بسزایی در درک و دفاع از افراد دارد. تسلط بر قوانین و علم به روز وکیل باعث می شود راه حل های مناسبی پیش روی دعاوی قرار بگیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ویژگی های اخلاقی همچون صداقت، شکیبایی، مورد اعتماد بودن و نظم، نیز از فاکتور های حائز اهمیت در خصوص وکیل انتخابی شماست. برای سهولت کار شما در جست و جوی وکیل زن ماهر و متخصص در حوزه های مختلف قضائی، اهتمام ورزیده ایم در ادامه ی این مقاله، به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج، همراه آدرس دفتر و شماره تماس بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر مجله برترین وکیل را دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج سال 1403!

دنیا حاجی احمدی

سرکار خانم دنیا حاجی احمدی

سرکار خانم دنیا حاجی احمدی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با چندین سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های قضائی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم حاجی احمدی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم دنیا حاجی احمدی در زمینه وکالت های مختلف، جزو وکیل زن خوب در سنندج محسوب می شوند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، کوچه نیکان، مجتمع مروارید، واحد 7

شماره تماس: 09127619567

حمیده طاهائی

سرکار خانم حمیده طاهائی

سرکار خانم حمیده طاهائی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج است. ایشان به عنوان مشاور حقوقی خبره با چندین سال تجربه در حوزه وکالت و فعالیت های مستمر، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص خانم طاهائی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های قضایی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا سرکار خانم حمیده طاهائی را می توان جزو وکیل زن خبره در سنندج معرفی کرد.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان فلسطین، کوچه حکمت 3

شماره تماس: 09183766400

سارا بهمن پور

سرکار خانم سارا بهمن پور

سرکار خانم سارا بهمن پور وکیل پایه یک دادگستری در سنندج هستند. ایشان به عنوان کارشناس حقوقی با 4 سال تجربه و عضویت در کانون وکلای دادگستری سنندج، در زمینه های مختلف قضائی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم بهمن پور با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم سارا بهمن پور در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق کیفری جزو وکیل زن حاذق در سنندج محسوب می شوند.

آدرس دفتر: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد 13، طبقه 3

شماره تماس: 09183770357

سحر خسروی

سرکار خانم سحر خسروی

خانم سحر خسروی وکیل پایه یک دادگستری در شهر سنندج است. ایشان دارای 7 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی می باشند. خانم خسروی با مدرک کارشناسی حقوق، پیوسته در حال افزایش آگاهی خود جهت بهبود روند پرونده های قضایی هستند.

با توجه به تجربه های بسیار خسروی، در مشاوره پرونده های حقوقی، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل زن شایسته در سنندج شناخته شوند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه 2، واحد 18

شماره تماس: 09181730371

زمانه محبتی

سرکار خانم زمانه محبتی

سرکار خانم زمانه محبتی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق و دارای 22 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

خانم محبتی با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل زن ماهر در سنندج دانست.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، سرای وکیلی، طبقه 2

شماره تماس: 09183771713


انواع وکالت چیست؟

طبق ماده 656 قانون مدنی، وکالت قراردادی است که یکی از طرفین آن، فرد مقابل را به عنوان نایب خود جهت انجام امور خود انتخاب می کند. این نوع عقد انواع مختلفی دارد که در ادامه ی مقاله بهترین وکیل زن در سنندج به آن می پردازیم.

یکی از انواع وکالت، وکالت مطلق است. بدین معنا که شخص، فردی را برای همه ی کارها همچون امور اداری و مالی را وکیل و نایب خود قرار دهد. فعالیت های وی شامل فروش، خرید، پرداخت هزینه های خانواده می شود. در وکالت مطلق، وکیل برای انجام امور نیاز به اجازه ی موکل ندارد.

یکی دیگر از این قرار داد، وکالت مقید است. در چنین حالتی فرد وکیل تنها در زمینه ای که برای وی مشخص گشته، می تواند وکالت شخص را بر عهده بگیرد. وکالت قضائی نیز بدین شرح است که وکیل انتخابی شما به امور و مسائل قضایی می پردازد، این امر نیازمند دانش، تخصص و آگاهی است لذا این مسئولیت مهم را به وکیل پایه یک دادگستری سپرده می شود.

نوع دیگر که مورد توجه است، وکالت بلا عزل می باشد. در این شرایط و قرارداد، فرد موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد. بهتر است در انتخاب وکیل خود دقت کنید، زیرا روند امور شما وابسته به وی خواهد بود.

بهترین وکیل زن در سنندج

شرایط صحت قرارداد با وکیل زن در سنندج چیست؟

وکالت هم مانند دیگر قراردادها، تحت شرایط خاصی جهت روند درست معاملات قابل اجرا می باشد. من جمله این شرایط می توان به معین و مشروع بودن موضوع مورد معامله، داشتن اهلیت لازم مانند عقل و بلوغ برای انعقاد عقد و قصد و رضا دو طرف برای ایجاد معامله اشاره کرد. همچنین زمانی که شخص موکل وکالت را به وکیل خود می دهد بدین معناست که وکیل را در مواردی خاص به نایب خود قرار می دهد، در نتیجه تنها اموری قابل وکالت هستند که نیابت پذیر باشند.

وکالت می تواند در همه ی حوزه ها صورت بگیرد، یعنی وکیل محدود به امور دادگاه ها نیست و در سایر فعالیت های حقوقی نیز می توان وکالت را به وکیل سپرد، مانند به نیابت قرار دادن در خرید و فروش، انعقاد اجاره، انعقاد عقد و … . توجه داشته باشید که یک وکیل تنها در عرصه اموری که برای وی مشخص گشته می تواند جهت انجام آن اقدام کند، لذا در مسائلی که به او، اجازه ای داده نشود نمی تواند به مسئله ورود کند. بهتر است برای سپردن وکالت خود از بهترین وکیل زن در سنندج راهنمایی بگیرید.

بهترین وکیل زن در سنندج

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج، انواع وکالت و شرایط صحت قرارداد با وکیل زن، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا