طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی پدیده طلاق به یکی از رایج ترین معضلات اجتماعی تبدیل شده است که معمولا طرفین سعی می کنند از یک وکیل طلاق کاربلد کمک بگیرند تا به اجرای پروسه طلاق، سرعت ببخشند و پرونده طلاق را به نفع خود به اتمام برسانند. جهت کسب اطلاعات درباره بهترین وکیل طلاق در سنندج می توانید در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در سنندج کیست؟

بهترین وکیل طلاق در سنندج کیست؟

به صورت کلی این گونه می توان شرح داد که بهترین وکیل طلاق در حوزه طلاق زوجین وظایف بسیار مهمی را برعهده دارد و جهت اجرای صحیح خواسته موکلان به کار گرفته می شود. انتخاب بهترین وکیل طلاق در سنندج کار بسیار دشواری می باشد، چرا که یک وکیل طلاق حاذق می بایست خصوصیات بسیار مهمی را دارا باشد تا بتوان پروسه اجرایی پرونده را با خیال راحت به او واگذار کرد.

یکی از خصوصیات مهمی که بهترین وکیل خانواده در سنندج می بایست دارا باشد، صداقت در کار است و اینکه بتواند تمامی حقایق و آنچه را که پیشروی موکل است، به او نشان دهد و داشتن این خصوصیت موجب می گردد تا هم وکیل و هم موکل دچار اختلاف نظر نشوند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در سنندج را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای طلاق در سنندج همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج ⚖️ + شماره تلفن ☎️️

مازیار صیادی

مازیار صیادی وکیل طلاق در سنندج

جناب آقای مازیار صیادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و متخصص در امور حقوقی، قراردادها، خانواده و امور کیفری می باشند. ایشان به عنوان یکی از اعضای رسمی کانون وکلای دادگستری تا به امروز دارای بیش از 17 سال سابقه در امور حقوقی است که فعالیت خود را در امورات مختلف حقوقی با بیش از 400 پرونده موفق ادامه داده است.

جناب آقای مازیار صیادی یکی از برجسته ترین وکلا در سطح کشور و در شهر سنندج می باشد که تا به امروز به خوبی توانسته است اعتماد موکلان خود را جلب کند. از جمله سوابق برجسته ایشان می توان به قبولی وکالت در حوزه دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ثبتی و دعاوی ملکی اشاره نمود.

برخی از سوابق و فعالیت های ایشان:

 • اخذ مدرک وکیل حرفه ای از کانون وکلای مرکز
 • اخد مدرک دانشگاه تهران در مسائل کاربردی قرارداد های اجاره املاک تجاری(حق کسب و پیشه و سرقفلی)
 • اخد مدرک دانشگاه تهران در بررسی دعاوی پر کاربرد قراردادی در رویه قضایی
 • اخذ مدرک وکیل حرفه ای در دعاوی ملکی از کانون وکلای مرکز
 • اخذ مدرک از کانون وکلای مرکز با عنوان وکیل حرفه ای در مهارت های بنیادین وکالت
 • نکات حرفه ای تنظیم قراردادهای حق الوکاله و صفر تا صد کار با سامانه خودکاربری وکلا
 • دادخواست نویسی
 • اجرای احکام و اسناد
 • لایحه نویسی فن دفاع و ایرادات شکلی
 • پرونده خوانی
 • دعاوی قراردادهای مشارکت در ساخت
 • حقوق ثبت املاک کاربردی
 • مقررات شهرداری
 • تغییر کاربری اراضی
 • دعاوی پرکاربرد ملکی
 • دادخواست نویسی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مازیار صیادی با شماره زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09121714425
آدرس دفتر: سنندج، خیابان حافظ، ساختمان روژا، طبقه 2، واحد 4


پرویز پروین

جناب آقای پرویز پروین

جناب آقای پرویز پروین وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای بیش از از 8 سال سابقه وکالت و مشاوره در حوزه امورات کیفری، حقوقی، کلیه دعاوی اعم از دعاوی ملکی، خانواده، قراردادی، کیفری به جز مواد مخدر می باشد.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان‌ مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه دوم‌

شماره تماس: 08733226463

سارا بهمن پور

سرکار خانم سارا بهمن پور

سرکار خانم سارا بهمن پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان پرونده های مختلفی را در حوزه قضایی اخذ نموده اند و مشاوره های حضوری و غیرحضوری را در اختیار موکلان خود قرار داده اند. از جمله سوابق تخصصی ایشان می‌ توان به فعالیت در حوزه امورات ملکی، دعاوی نیروهای مسلح، دعاوی بانکی، دعاوی خانواده، دعاوی امور وکالت، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات حکومتی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، آیین دادرسی، ارث و وصیت و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد 13، طبقه 3

شماره تماس: 09183770357

منوچهر اسکندری

جناب آقای منوچهر اسکندری

جناب آقای منوچهر اسکندری وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان مشاور حقوقی از سوی کانون وکلای دادگستری فعالیت می کند، از جمله خدمات مهم ایشان می توان به تنظیم قرارداد، اخذ پرونده و ارائه مشاوره های حقوقی اشاره نمود. آقای منوچهر اسکندری در طول چندین سال فعالیت خود توانسته است پرونده های بسیاری را در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد اعم از تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از راه نامشروع، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری و حقوقی و … را بر عهده گیرد.

آدرس دفتر: سنندج، پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه سوم، واحد 18

شماره تماس: 09184142952

مرتضی جوانمردی صاحب

جناب آقای مرتضی جوانمردی صاحب، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج، دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، عضو اصلی کانون وکلا می‌باشد. دارای چند سال سابقه وکالت که در این مدت توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول و …، دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت نفقه، مهریه، اجرت المثل، …). از خدمات وکالتی آقای جوانمردی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: سنندج، ابتداي خیابان حسن آباد، كوچه هيمن، ساختمان وكلای ياسان

شماره تماس: 09181710855

فرزاد مرادی

جناب آقای فرزاد مرادی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج، مدرس دانشگاه، دارای 15 سال سابقه وکالت که در این مدت توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر و…)، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت نفقه، مهریه، اجرت المثل، …) فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: سنندج، میدان بسیج، اول بلوار جانبازان، جنب فرش فروش اسپادانا

شماره تماس: 09188771088

دنیا حاجی احمدی

سرکار خانم دنیا حاجی احمدی وکیل طلاق در سنندج

سرکار خانم دنیا حاجی احمدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای چند سال سابقه وکالت که در این مدت توانسته پرونده‌های بسیاری را به عهده گرفته از خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. دعاوی ملکی، امور بین الملل، مطالبه وجه، امور ثبتی، بیمه، اعسار،دعاوی بانکی، داوری، آیین دادرسی، دعاوی خانواده از جمله دعاوی است که خانم حاجی احمدی در آنها قبول پرونده کرده است.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، کوچه نیکان، مجتمع مروارید، واحد7، دفتر وکالت خانم دنیا رضایی

شماره تماس: 09127619567

تارا آقابیگی امینی

سرکار خانم تارا آقابیگی امینی با سالها تجربه عضو کانون وکلای سنندج می باشد و در تمامی حوزه ها فعال بوده و پرونده قبول میکند. وی در حوزه های کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی، تجاری و… مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: سنندج خیابان پاسداران پاساژ بهاره طبقه آخر واحد۱۵

شماره تماس: 09183287710


اصلی ترین وظایف وکیل طلاق در سنندج

در حال حاضر یکی از رایج ترین معضلات اجتماعی، طلاق می باشد که تقریباً در تمامی شهرهای کشور رایج است و شهر سنندج نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. امروزه زندگی زناشویی در مقایسه با گذشته دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است، چرا که زوجین در صورت بروز کوچک ترین مسائل در زندگی مشترک تصمیم به طلاق می گیرند.

بنابراین نیاز است از فردی کمک بگیرند که تجربه و تخصص لازم در این زمینه را دارا باشد و وکیل طلاق می تواند بهترین گزینه باشد.

به زبان ساده تر این گونه می توان گفت که وکیل طلاق شخصی است که در رشته حقوق تحصیلات عالیه را به دست آورده و همچنین در حوزه طلاق تخصص لازم را کسب کرده است و به متقاضیان مشاوره های لازم را ارائه می کند. بهترین وکیل سنندج می بایست موکل خود را در مسیر درست راهنمایی کند، صرفاً جهت جدایی قطعی و فوری اقدام نکند و در قدم اول پیشنهاد سازش را جهت حفظ بنیان خانواده ارائه دهد.

دیگر وظایف مهم یک وکیل طلاق خوب می تواند به شرح موارد زیر باشد که عبارت است از:

 • در محدوده خارج از وکالت نامه عمل نکند
 • در پروسه های دادرسی حضور داشته باشد
 • در پروسه های دادرسی حضور داشته باشد
 • انصاف و اعتدال را سر لوحه کار خود قرار دهد
 • تمام تلاش خود را برای سازش طرفین بکار گیرد
 • پیگیری مداوم پرونده از مراجع رسیدگی و موکل
 • از تجربیات پرونده‌های گذشته نهایت استفاده را ببرد و روند پرونده را سرعت ببخشد
 • تمامی سعی و تلاش خود را در مسیر پس گرفتن حق و حقوق موکل خود به کار گیرد
 • سعی در پیدا کردن و ارائه نمودن مدارک و مندرجات لازم جهت دفاع از موکل خود داشته باشد
 • موکل را از حق و حقوق خود و مسیر مراحل رسیدگی مطلع کندتمام تلاش خود را برای سازش طرفین بکار گیرد
اصلی ترین وظایف وکیل طلاق در سنندج

مشاوره با وکیل طلاق در سنندج چه مزیت هایی دارد؟

با توجه به این مسئله که پروسه قضایی پرونده های طلاق دارای پیچیدگی و دشواری های خاصی می باشد، لذا نیاز است از یک وکیل کاربلد کمک گرفته شود تا از زمان طولانی اجرای پرونده کاسته شود. گاهی ممکن است شرایط به گونه ای پیش رود که طرفین پرونده با یک سری مشکلات عدیده روبه رو شوند.

اکثر خانم ها ترجیح می دهند با وکیل زن مشورت کنند و راهنمایی های لازم را از وی دریافت کنند، اگر شما هم از آن دسته افراد هستید بهتر است به بهترین وکیل زن در سنندج مراجعه کنید.

در صورت عدم مشاوره با یک وکیل طلاق سریعاً دلسرد شده و در کار خود نا امید می شوند. وکیل طلاق در این زمینه می تواند کارگشا باشد، چرا که راه حل های مربوطه را در اختیار موکل خود قرار می دهد.

همچنین در حال حاضر افراد بیشتر تمایل دارند به صورت غیر حضوری پیگیر کارهای خود باشند و وکیل طلاق این شرایط را فراهم می کند تا هیچ گونه نیازی به حضور فیزیکی جهت پیگیری پرونده نباشد و موجب سهولت کار موکل می شود.

مشاوره با وکیل طلاق چه مزیت هایی دارد؟

کلام آخر

از تمامی افرادی که تا پایان مقاله همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال بهترین وکیل طلاق در سنندج هستند، قرار دهیم و اصلی ترین وظایف وکلای طلاق را شرح دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 5 =

دکمه بازگشت به بالا