خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج ⚖️【سال1403】

خانواده مهم ترین عنصر هر جامعه ای است. عوامل مختلفی وجود دارد که ممکن است بنیان خانواده را تحت تاثیر قرار دهد. در مواجهه با مشکلاتی که در سطح خانواده رخ می دهد بهتر است با اتکا به قوانین و دانش حقوقی به دنبال حل اختلافات باشیم. گاهی این مشکلات به حدی عمیق می شوند که حل آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. استخدام یک وکیل خانواده مجرب و کاربلد در این زمینه می تواند کمک های زیادی به موکل داشته باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در سنندج آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید.

بهترین وکیل خانواده در سنندج

بهترین وکیل خانواده در سنندج کیست؟

افزایش وکیل در سطح شهری به وسعت سنندج باعث می شود تا یافتن بهترین ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال آن که اگر معیار درستی در اختیار نداشته باشیم هرگز نمی توانیم مهارت ها و توانایی های وکلای مختلف را محک بزنیم و اینجاست که از استخدام برترین ها باز می مانیم. بهترین وکیل سنندج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و همین تحصیلات به منزله مجوزی برای ورود وی به محاکم قضایی است.

بهترین وکیل خانواده در سنندج به قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده و جزئیات آن آگاهی کامل دارد و می تواند در صورت نیاز بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد و تلاش می کند تا علم خود را به روز نگه دارد و از رقبای قدرتمندش عقب نماند. بهترین وکیل خانواده در سنندج سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته تجربیات گران بهایی در حل و فصل دعاوی خانواده به دست آورد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در شهر سنندج می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج سال 1403!

پرویز پروین

پرویز پروین بهترین وکیل خانواده در سنندج

آقای پرویز پروین از وکلای خبره و متخصص در دعاوی خانواده در شهر سنندج هستند. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت در انواع دعای حقوقی و کیفری، خانواده و … را در رزومه خود ثبت کرده اند و به انواع پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده اعم از طلاق، طلاق توافقی، مهریه و نفقه رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه 2

شماره تماس: 09183805268

مازیار صیادی

مازیار صیادی وکیل خانواده در سنندج

آقای مازیار صیادی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج و یکی از وکلای خبره در دعاوی خانوادگی می باشند. ایشان سابقه حقوقی بیش از 5 سال در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی اعم از طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان حافظ، جنب بانک مهر ایران، مجتمع روژا

شماره تماس: 09121714425

سارار بهمن پور

سارار بهمن پور وکیل خانواده در سنندج

خانم سارا بهمن پور از وکلای پایه یک دادگستری در شهر سنندج می باشند. ایشان تجربه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، بانکی و … را در رزومه کاری خود دارند. وکالت در انواع پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه دوم، واحد ١٠

شماره تماس: ٠٩١٨٣٧٧٠٣۵٧

محمد ظاهر محمدی

محمد ظاهر محمدی وکیل خانواده در سنندج

آقای محمد ظاهر محمدی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، تنظیم انواع قرارداد، تنظیم شکواییه و … می باشند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی توسط ایشان به موکلان و متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: سنندج، خيابان پاسداران، سرای وكيلی، طبقه دوم، دفتر وكالت

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۱۲۱۸۵

کاوه وکیلی

کاوه وکیلی وکیل خانواده در سنندج

آقای کاوه وکیلی وکیل پایه یه دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های خانواده و دارای سابقه حقوقی بالا در این زمینه می باشند. آقای وکیلی به انواع پرونده های مرتبط با حوزه خانواده، مهریه، نفقه، طلاق یک طرفه، طلقا توافقی و … رسیدگی و قبول وکالت می کنند.

آدرس دفتر: سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه ی فوقانی، واحد 5

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۷۳۷۵۹۵

در انتخاب وکیل خانواده خبره در سنندج باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از بهترین راه ها برای یافتن وکلای شاخص و خبره، مشهور بودن آن ها است. در واقع شما می بایست به دنبال وکلایی باشید که در زمینه کاری خود به شهرت رسیده اند. شهرت بهترین وکیل خانواده در سنندج از توانایی او در کسب موفقیت در پرونده های مختلف ناشی شده است و به معنی برتر بودن آن وکیل است. با اندکی پرس و جو از افراد آگاه یا کسانی که زیاد با پرونده های گوناگون دست به گریبان بوده اند، می توانید اطلاعات خوبی در خصوص وکلای مشهور در سنندج پیدا کنید.

همه روزه تبلیغات بسیار زیادی از وکلای مختلف در فضای مجازی و تلویزیون می بینیم. این تبلیغات پر رنگ و لعاب که گاهی اوقات وکلا هزینه زیادی را صرف آن ها می کنند، تنها جنبه بازاریابی دارد و به هیچ عنوان ربطی به توانایی های وکلا ندارد. در صورت مواجهه با چنین تبلیغاتی لازم است خودتان دست به کار شوید و درباره سوابق و مهارت های وکیل مورد نظر اطلاعات کسب کنید و هرگز خود را به تعریف و تمجید های تبلیغات نسپارید و صرفا از روی تبلیغات وکیل انتخاب نکنید.

دقت کنید که لازم است توجه ویژه ای بر روی تخصص بهترین وکیل خانواده در سنندج داشته باشید. تجربه نشان می دهد که شانس افرادی که از وکلای متخصص در زمینه خانواده استفاده می کنند به مراتب بیشتر از سایرین است. وکلا در مقطعی از سابقه کاری خود و قبول پرونده های گوناگون، متوجه این مسئله می شوند که کارایی و توانمندی آن ها در برخی از دعاوی خاص بیشتر است. علاقه و مهارت بهترین وکیل مهریه در سنندج باعث شده است تا ترجیح او قبول پرونده های مرتبط با تخصص اش است.

لازم است پس از تحقیقات در خصوص توانمندی های یک وکیل، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در این جلسه لازم است توجه ویژه ای بر روی رفتار، اخلاق و مهارت های وکیل مورد نظر داشته باشید. در واقع در این جلسه می بایست به این نتیجه برسید که این شخص همان وکیلی بوده است که برای حل پرونده به دنبال او بوده اید. گذشته از این، در جلسات حضوری به سادگی می توانید از مشاوره ها و راهنمایی های وکیل خانواده بهره مند شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب وکیل خانواده

حق الوکاله وکیل خانواده خوب در سنندج چقدر است؟

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که باید به بهترین وکیل خانواده در سنندج در ازای انجام امورات قضایی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. وکالت شغل آزاد محسوب می شود و از این رو، نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله در نظر گرفت و اعلام کرد. در بالا لیست کاملی از وکلای خانواده در سنندج وجود دارد. برای اطلاع از حق الوکاله هر یک از آن ها می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و پس از تبادل نظر و یا شرکت در جلسات حضوری از میزان دستمزد درخواستی اطلاع حاصل کنید.

میزان حق الوکاله وکیل خانواده به صورت توافقی تعیین می شود. برای این کار لازم است در جلسه ای حضوری با وکیل به تبادل نظر در خصوص ابعاد مختلف پرونده بپردازید. همچنین لازم است خواسته ها و اهداف خود از مطرح کردن دعاوی خانواده را بازگو نمایید. وکیل پس از اطلاع کامل از زوایای پنهان پرونده می تواند نظر خود در خصوص دستمزد درخواستی را اعلام کند. در این مرحله موکل نیز می تواند رقم پیشنهادی خود را اعلام کند تا در نهایت دو طرف روی رقم واحدی به توافق برسند.

پس از کسب اطلاع از دستمزد پیشنهادی وکیل و رسیدن به رقم واحد لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد می بایست به تمامی نکات مربوط به دقت اشاره شود. تنظیم قرارداد باعث می شود تا در آینده حرف و حدیثی در هیچ یک از موارد پیش نیاید و دو طرف بتوانند با آرامش خاطر به کار خود ادامه دهند. در قرارداد لازم است قید شود که مبلغ حق الوکاله در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او اعطا می شود. همچنین باید زمان و نحوه پرداخت ها نیز مشخص گردد.

عوامل مختلفی ممکن است در میزان حق الوکاله بهترین وکیل زن در سنندج تاثیر گذار باشد. در ابتدا باید بدانید که مهارت و سابقه یک وکیل در میزان حق الوکاله موثر است. گذشته از این هر چه زمان رسیدگی به پرونده مربوط به دعاوی خانواده بیشتر باشد، بدیهی است که وکیل نیز مبلغ بیشتری را درخواست می کند. یکی دیگر از عوامل دخیل در دستمزدها، پیچیدگی پرونده است. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل امضا نشده باشد، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه خواهد شد.

حق الوکاله وکیل خانواده

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در سنندج آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی را صرف یافتن یک وکیل مجرب و کاربلد کنید. در ادامه تلاش کردیم تا به نکاتی اشاره کنیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل الزامی به نظر می رسد. در انتهای مطلب نیز به نحوه محاسبه حق الوکاله وکیل در دعاوی خانواده اشاره داشتیم تا با اطلاعات کامل به امضای قرارداد با وکیل مورد نظر بپردازید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا