کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سنندج ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است فرد خواسته یا ناخواسته مرتکب رفتاری شده باشد که قانون آن را به منزله جرم تلقی می کند. همچنین ممکن است وقوع جرمی باعث پایمال شدن حقوق شما شود. در چنین مواردی لازم است حل اختلافات به طور قطع به محاکم قضایی سپرده شود. برای حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از حقوق از دست رفته خود لازم است دانش حقوقی کافی در اختیار داشته باشید. استخدام یک وکیل در دعاوی کیفری می تواند از بروز خسارات احتمالی جلوگیری کرده و شما را به کسب موفقیت نزدیک تر کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در سنندج آشنا کنیم تا دیگر نیاز نباشد وقت زیادی را صرف انتخاب مطلوب ترین گزینه ها کنید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در سنندج

بهترین وکیل کیفری در سنندج کیست؟

اگر قدمی در خیابان های سنندج بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو می شویم که وکلای مشغول به کار در آن ها آماده پذیرش پرونده های مربوط به دعاوی کیفری هستند. اما دقت داشته باشید که دعاوی کیفری در مقایسه با سایر دعاوی از پیچیدگی های بالاتری برخوردار هستند و برای کسب نتایج بهتر لازم است به سراغ بهترین گزینه ها بروید. بهترین وکیل کیفری در سنندج دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است.

بهترین وکیل سنندج از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری اطلاعات کاملی دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار برای حل مشکلات را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل کیفری در سنندج در تلاش است تا از آخرین تغییرات قانون مطلع گردد تا بتواند از این طریق علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل کیفری در سنندج در طی سال های متمادی پرونده های پیچیده ای را حل و فصل کرده و از این طریق به تجربه های بسیاری دست پیدا کرده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در سنندج می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سنندج سال 1403!

کاظم مفاخری

کاظم مفاخری بهترین وکیل سنندج

آقای کاظم مفاخری وکیل پایه یک دادگستری در سنندج، دارای دکترای حقوق خصوصی در مرحله دفاع، عضو سامانه جامع داوری ایران و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می باشند.

برخی از سوابق آقای کاظم مفاخری:

  • رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه استان کردستان
  • رئیس کمیسیون حقوق عامه مرکز وکلاء و کارشناسان و مشاوران خانواده استان کردستان
  • مشاور حقوقی رادیو تلویزیون در صدا سیما
  • عضو اصلی هیئت مدیره دوره اول و سوم و چهارم
  • عضویت در تمام کمیسیون های مرکز
  • مدیرعامل باشگاه ورزشی، فرهنگی وچان

شماره تماس: 09188729800
آدرس دفتر: سنندج، میدان آزادی، کوچه شورای حل اختلاف، روبروی پزشکی قانونی استان کردستان، مجتمع زند، طبقه ۵، واحد ۱۴

زمانه محبتی

زمانه محبتی

سرکار خانم زمانه محبتی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری سنندج با بیش از 22 سال سابقه وکالت درخشان خود و همچنین با درصد بالایی از پرونده های موفق خود توانسته است تا جایگاه ویژه ای بین وکلای دادگستری شهر سنندج کسب کند. در تخصص های وی نیز می توان به دعاوی ملکی، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده اشاره نمود.

شماره تماس: 09183771713
آدرس دفتر: سنندج، خیابان مولوی، ساختمان مجتمع اداری میلاد، طبقه 6، واحد 118

شهرام گروهی

شهرام گروهی وکیل کیفری در سنندج

آقای شهرام گروهی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج، متخصص درپرونده های کیفری، کلاهبرداری، قاچاق، موادمخدر، قتل، آدم ربایی و … و دارای سابه حقوقی بالا در امرو وکالت هستند ایشان به ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری به متقاضیان می پردازند و وتلاش می کنند آنانن را به بهترین مسیر راهنمایی کنند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان حسن آباد، خیابان هیمن، ساختمان وکلای یاسان، طبقه چهارم، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۱۰۰۰۶

شهرام محمدی

شهرام محمدی وکیل کیفری در سنندج

آقای شهرام محمدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، وکیل متخصص در پرونده های کیفری و دارا سابقه بالا در این حوزه هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر در سنندج به وکالت پرونده های کیفری می پردازند و تمام تلاش خود را می کنند تا در این راه باعث احقاق حقوق موکل شوند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع هورام (جنب پارکینگ عمومی هورام )، طبقه سوم، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۰۵۷۰۶

مجید شاملی

مجید شاملی وکیل کیفری در سنندج

آقای مجید شاملی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج، مشاور حقوقی، یکی لز وکلای متخصص در پیگیری دعاوی کیفری و دارای سابقه وکالت بالا در این شهر هستند. آقای مجید شاملی در انواع پرونده های کیفری وارد شده و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از حقوق موکل در دادگاه دفاع نمایند.

آدرس دفتر: سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، كوچه هيمن، ساختمان وكلای ياسان

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۴۰۲۵۵

ماهی رحمانی

ماهی رحمانی وکیل کیفری در سنندج

خانم ماهی رحمانی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های کیفری و دارای سابقه وکالت بالا در حوزه انواع دعاوی کیفری هستند. ارائه مشاوره حقوقی، وکالت در انواع دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، حقوقی، خانواده و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان حسن آباد، کوچه هیمن، مجتمع اختصاصی ساختمان وکلای یاسان، طبقه ٣

شماره تماس: ٠٩١٨٣٧٢١٨٨٠

غلامرضا رضایی

غلامرضا رضایی وکیل کیفری در سنندج

آقای غلامرضا رضایی وکیل پایه یک دادگستری در سنندج، یکی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، قاچاق کالا، قتل و … در شهر سنندج هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در شهر سنندج دارند و علاوه بر دعاوی کیفری به دعاوی حقوقی، خانوادگی و ملکی نیز رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: سنندج، بلوار پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه سوم، واحد ۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۱۱۵۵۱


انواع دعاوی کیفری و لزوم استفاده از وکیل خبره در سنندج

به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری دسته بندی کرد. دعاوی حقوقی از آن دسته دعاوی هستند که خواهان در آن ها تنها به دنبال دسترسی مجدد به حقوق خود است و تنها خواستار رفع تصرف خوانده از حقوقی است که قانون برای او در نظر گرفته است. اما دعاوی کیفری زمانی مطرح می شود که ضایع شدن حق از فرد همراه با ارتکاب نوعی جرم باشد. فرد با شکایت علاوه بر دسترسی مجدد به حقوق، مجازات شدن فرد متخلف را نیز خواستار است.

دعاوی کیفری با پیچیدگی های خاص خود همراه هستند. باید حساب این نوع از دعاوی را از سایر دعاوی مطرح شده در دادگاه جدا کرد. شکست در دعاوی کیفری ممکن است عواقبی به بزرگی اعدام، شلاق، حبس، جریمه نقدی، تبعید و… برای فرد متخلف به همراه داشته باشد. از این رو، به دلیل حساسیت بالای دعاوی کیفری لازم است برای رسیدگی به پرونده به طور قطع از بهترین وکیل کیفری در سنندج استفاده کنید تا با اتکا به دانش و مهارت های خود بتواند متهم را از اعمال مجازات تبرئه کند.

دعاوی کیفری بسته بر اینکه فرد متخلف با وقوع جرم چه نوع حقوقی را از فرد سلب کرده باشد، به دو دسته کلی دعاوی کیفری علیه اموال و دعاوی کیفری علیه اشخاص دسته بندی می شود. در دعاوی کیفری علیه اموال، ادعا می شود که سوء رفتار متهم باعث از دست رفتن مال و اموال فرد شاکی شده است. کلاهبرداری، اختلاس، تصرف عدوانی، سرقت و… جزو مهم ترین دعاوی کیفری علیه اموال هستند که تعداد زیادی از پرونده های موجود در دادگاه ها به این جرایم اختصاص داده شده است.

دعاوی کیفری علیه اشخاص زمانی رخ می دهد که بر اثر رفتار مجرمانه فرد متهم جان، آبرو و جسم فرد شاکی مورد تهدید قرار بگیرد. توهین، ضرب و جرح، قتل و… جزو این دسته از دعاوی کیفری دسته بندی می شود. در صورتی که وقوع این جرم ها در دادگاه اثبات شود، متهم به مجازات هایی که در قانون برای چنین جرم هایی پیش بینی شده، محکوم می شوند. بهترین وکیل کیفری در سنندج در تلاش است تا کمک گرفتن از علم، تجربه و مهارت هایی که کسب کرده فرد را به بهترین شکل یاری کند.

انواع دعاوی کیفری

مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری کاربلد در سنندج

مشهور بودن: دقت داشته باشید که دعاوی کیفری با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند و شما برای کسب موفقیت در آن ها لازم است وکلایی استفاده کنید که در کار خود سر آمد هستند و می توانند احتمال موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. لازم است برای رسیدگی به پرونده های کیفری به دنبال وکلای مشهور در دعاوی کیفری باشید. شهرت یک وکیل از توانایی ها و موفقیت های پی در پی او در دعاوی مختلف پدیدار می شود و در واقع شما را در رسیدن به مقصود یاری خواهد کرد.

فن بیان قوی: لازم است بهترین وکیل کیفری در سنندج از قدرت کلام و فن بیان بسیار قوی بهره مند باشد. در واقع این یکی از مهم ترین معیارهایی است که باید در ملاقات حضوری با وکیل آن را مورد سنجش قرار دهید. دانش یک وکیل هر چه قدر هم که زیاد باشد، باز هم اگر فن بیان قوی نداشته باشد هیچ ارزشی ندارد. زیرا او نمی تواند ادله و مستندات لازم را به درستی برای قضات تشریح کند و حقوق از دست رفته موکل خود را مطالبه کند. دقت داشته باشید که همواره دانش از راه زبان است که جاری می شود.

شجاع بودن: یکی از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین وکیل زن در سنندج، محک زدن میزان شجاعت و جسارت او است. دقت داشته باشید که جسارت و شجاعت یک وکیل به او کمک می کند تا در دادگاه بدون هیچ ترسی حاضر شود و از حقوق موکل خود به شکلی درست دفاع نماید. معمولا دعاوی کیفری با تنش های بسیاری رو به رو هستند. وکیل باید تسلط خاصی بر روی احساسات خود داشته باشد و به هیچ عنوان اسیر جو دادگاه نشود تا بتواند آن طور که باید دفاعیات لازم را به انجام برساند.

امانت دار بودن: در هنگام انتخاب وکیل کیفری باید توجه ویژه ای بر روی امانت دار بودن او داشته باشید. در دعاوی کیفری جرم و جنایت رخ داده است و فرد سعی می کند از همه گیر شدن این قبیل رفتارها جلوگیری کند. در واقع هیچ موکلی دوست ندارد که اسرارش پخش شده و به گوش آشنایان و نزدیکان او برسد. وکیل می بایست اصول حرفه ای را در رفتار خود حفظ نماید و به گونه ای رفتار کند که رضایت مندی موکل با آن همراه باشد تا در نهایت همین رضایت مندی به پیشرفت او نیز کمک کند.

معیارهای انتخاب وکیل کیفری

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در سنندج آشنا کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده به بررسی توانمندی های وکلا بپردازید و یکی را در نهایت انتخاب کنید. در ادامه تلاش کردیم انواع دعاوی کیفری را معرفی کرده و به تشریح هر یک از آن ها بپردازیم. در انتهای مطلب نیز مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا