ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سنندج ⚖️【سال1403】

تمامی افرادی که در سنندج دارای ملک و املاک هستند، بیشتر با مشکلات ملکی مواجه می شوند. به خصوص در طی سالیان اخیر به علت بالا رفتن نرخ ملک، تعداد افراد کلاهبردار بسیار زیاد شده است و در نتیجه به تبع آن تعداد پرونده های حقوقی در زمینه دعاوی ملکی نیز بیشتر شده است و نیاز است از یک وکیل خوب و کاربلد کمک گرفته شود. در ادامه مقاله به ارائه توضیحاتی درباره بهترین وکیل ملکی در سنندج می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در سنندج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در سنندج کیست؟

بهترین وکیل ملکی در سنندج به کسی گفته می شود که از طریق وکالت معقول و منصفانه خود موجب رضایت مردم و موکلین شده است و به همین دلیل در شهر سنندج به شهرت رسیده است. فقط کافیست کمی تحقیق و تفحص در زمینه یافتن بهترین وکیل ملکی انجام دهید تا بتوانید به انتخاب مد نظر خود دست پیدا کنید. کلیه ساکنین شهر سنندج با انتخاب بهترین وکیل سنندج ترجیح می دهند از یک وکیل خوب در نزدیکی محل سکونت خود کمک بگیرند چرا که با جو آن منطقه آشنایی بیشتری دارد.

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در سنندج می توانید به مراکز و موسسات حقوقی معتبری که در شهر سنندج و استان کردستان وجود دارند، مراجعه کنید و با توجه به نوع پرونده حقوقی خود به سراغ وکیل مربوطه بروید، رزومه او را مورد بررسی قرار دهید و کشف کنید که چه میزان موفقیت در پرونده های حقوقی مشابه پرونده شما را داشته است. یک وکیل ملکی خوب در پیروزی پرونده شما نقش بسیار تاثیرگذاری را ایفا می کند و نباید در انتخاب آن عجولانه عمل کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سنندج بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سنندج سال 1403!

سارا بهمن پور

سارا بهمن پور

سرکار خانم سارا بهمن پور یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر سنندج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای تعهد کاری بالا
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی و …

آدرس دفتر: سنندج، خیابان مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه 2، واحد 10

شماره تماس: 09183770357

اسعد امجدی

اسعد امجدی

جناب آقای اسعد امجدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای اسعد امجدی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر سنندج محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: سنندج، پاسداران، ششم بهمن، تعریف تاج، کوچه نیلوفر، نیکان

شماره تماس: 09183713317

کاوه وکیلی

کاوه وکیلی

جناب آقای کاوه وکیلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. آقای وکیلی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه ی فوقانی، واحد 5

شماره تماس: 09188737595

مازیار صیادی

مازیار صیادی

جناب آقای مازیار صیادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج هستند. ایشان تعداد زیادی پرونده موفق در کارنامه خود را دارا می باشند و تمام تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده های مراجعینش انجام می دهد. آقای مازیار صیادی در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و … مشغول به فعالیت هستند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: سنندج، خیابان حافظ، ساختمان روژا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09121714425

فرزاد بنی بشر

فرزاد بنی بشر

جناب آقای فرزاد بنی بشر یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر سنندج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: سنندج، ابتدای خيابان حسن آباد، کوچه هیمن ساختمان وکلای یاسان

شماره تماس: 09181710821

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در سنندج

معمولاً زمانی یک فرد به عنوان بهترین وکیل ملکی در سنندج شهرت پیدا می کند که از یک سری ویژگی ها و خصوصیات برخوردار باشد و به سبب آن در کار خود به موفقیت دست یافته باشد. برخی از این ویژگی ها به شرح موارد زیر است که عبارتند از:

 • سوابق بالا و تجربیات یک وکیل یکی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در سنندج است که موجب می شود مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند و در انتخاب او دچار سستی نشوند. وکیلی که دارای رزومه و تجربه کاری بالایی است بی شک نسبت به پرونده های حقوقی مختلف آگاه تر عمل می کند و با چالش ها و مشکلات آشنایت بسیاری دارد و می تواند به خوبی آنها را مدیریت کند.
 • به روز بودن اطلاعات حقوقی وکلا از دیگر ویژگی‌ های بهترین وکیل ملکی در سنندج است که موجب می شود یک وکیل از رقبا و همکارانش عقب نماند. چرا که معمولاً تغییر و تحولات در قوانین حقوقی به طور متعدد اتفاق می افتد و وکلا باید در این خصوص آگاهی کامل داشته باشند تا اطلاعات و دانش خود را به روز رسانی کنند.
 • بهترین وکیل ملکی در سنندج دارای تحصیلات عالیه وکالتی است و تمامی دوره های مربوط به وکالت را با نمره بالا پشت سر گذاشته است. هر میزان که تحصیلات یک وکیل بیشتر باشد، تسلط او بر قوانین حقوقی نیز بیشتر خواهد بود. در نتیجه یکی از راه های شناخت بهترین وکیل ملکی در سنندج تحصیلات او در حوزه های وکالتی است.
ویژگی های بهترین وکیل ملکی در سنندج
 • وکیلی که راه های خلاقانه ارائه دهد و به موفقیت هر چه تمام پرونده بپردازد و به دنبال جمع آوری اطلاعات محکمه پسند برای موفقیت پرونده موکل باشد.
 • یک وکیل ملکی خوب و قابل اعتماد فقط به فکر منفعت خود نمی باشد و یا اینکه حق الزحمه او تنها ملاک کاری او نیست، بلکه نسبت به حرفه خود علاقه قلبی دارد و سعی می کند با وجدان کاری بالا به تعهدات خود عمل کند و در مقابل پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است وظایف و مسئولیت هایی را بر عهده دارد و باید رضایت موکلین و مراجعین را حفظ کنند.
 • علم روانشناسی شاید چندان مهم به نظر نیاید اما در حرفه وکالت و به خصوص در پرونده های کیفری، در زمان برقراری ارتباط با موکلین بسیار مهم و حائز اهمیت است. بهترین وکیل کیفری در سنندج باید در زمان صحبت با متهمان از آرامش خاصی برخوردار باشد و باید بداند در چه زمان، چه اقدام خاصی را انجام دهد. یک وکیل خوب باید از دادن وعده و وعید های دروغین به موکلین جلوگیری کند و اعتمادی که موکلین به او دارند سوء استفاده نکنند و تمام تلاش خود را در جهت موفقیت رساندن پرونده های حقوقی بر عهده گرفته باشد.
 • یک وکیل خوب جدای مهارت های خاص در حوزه وکالت می بایستی دارای خلق و خوی عام پسند باشد چرا که اکثر افراد به دلیل استرس زیاد در رابطه با پروندشان به دنبال وکیلی صبور هستند.

مهمترین شکایت های دعاوی ملکی حقوقی

بیشترین شکایات دعاوی ملکی مربوط به دعاوی ملکی حقوقی می باشد، دعاوی ملکی حقوقی توسط قاضی محترمه دادگاه با توجه به قوانین مشخص تجزیه وتحلیل میشود و بعد از اتمام بررسی کامل داوری انجام می شود. در این زمینه نیاز است از بهترین زن در سنندج کمک گرفته شود. برخی از مهم ترین شکایات ملکی حقوقی عبارت است از:

مهمترین شکایت های دعاوی ملکی حقوقی
 • درخواست برای مطالبه ی اجرت المثل
 • فسخ قراردادهایی که دارای نقص می باشند
 • افزایش یا کاهش اجاره بها طبق عرف جامعه
 • شکایات در خصوص الزام به رهن و سندهای ضمانتی
 • شکایات مربوط به انتقال دادن منافع شخصی به شخص دیگر
 • شکایت درخصوص الزام تنظیم سند به صورت رسمی برای املاک
 • شکایات مربوط به درخواست سرقفلی و دراختیار داشتن حق کسب و پیشه خود
 • ابطال قراردادها برای زمانی که مشکلاتی در قوانین و مفاد قرارداد وجود داشته باشد
 • شکایات مربوط به تخلیه اماکن تجاری که دارای مواد قانونی مختص به خود می باشند
 • دعاوی های مربوط به الزام صورت مجلس، مربوط به ساختمان هایی که دارای واحد های جداگانه یا چندگانه هستند
 • دعاوی های مربوط به الزام برای دریافت پایان کار برای ساختمان هایی که مراحل ساخت آن ها به پایان رسیده است و توسط کارشناس به مرحله تایید رسیده است

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در سنندج توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا