وکیل

10 تا از بهترین وکیل سنندج ⚖️【سال1402】

سنندج مرکز استان کردستان و یکی از شهر های پرجمعیت ایران، محسوب می شود. این شهر جزو شهرهایی است که روزانه بر تعداد پرونده های حقوقی در دادگاه های آن افزوده می شود و افراد زیادی خواهان بهترین وکیل سنندج هستند تا پرونده های حقوقی خود را به آن ها بسپارند تا وکلا این پرونده ها را به موفقیت نزدیک کنند و نتیجه ی مطلوب خود را بگیرند. اگر به دنبال وکیل خوب در سنندج هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین وکیل ایران

 بهترین وکیل سنندج

وکیل خوب سنندج کیست؟

همان طور که می دانید انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه یکی از مهم ترین و اصلی ترین کار برای پیشبرد پرونده های حقوقی می باشد و در سرنوشت پرونده تاثیر بسیار زیادی دارد، و بالعکس انتخاب یک وکیل کم تجربه ممکن است صدمات بسیار زیادی برای پیشرفت عالی پرونده ی داشته باشد. ما در این مقاله به معرفی ۱۰ نفر از بهترین وکیل سنندج می پردازیم، همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

جناب آقای کاوه وکیلی

جناب آقای کاوه وکیلی

جناب آقای کاوه وکیلی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی سنندج و عضو کانون وکلای دادگستری سنندج می باشد. وی در تمامی دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، ثبتی و کیفری پرونده دارند و درصد بالایی را به موفقیت رسانده اند.

آدرس دفتر: سنندج، میدان آزادی، پاساژ موسوی، طبقه ی فوقانی، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۷۳۷۵۹۵

جناب آقای مهرداد علی خانی

جناب آقای مهرداد علی خانی

یکی دیگر از وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در سنندج، جناب آقای علی خانی هستند با چندین سال سابقه وکالت در دعاوی ملکی، اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر و دعاوی خانوادگی مانند، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه و …، دعاوی ثبتی، حقوقی و کیفری بسیار خوش درخشیده اند و زبان زد عام و خاص می باشد.

آدرس دفتر: سنندج، میدان بسیج، رو به روی دادگستری، کوچه کوثر سوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۹۷۴۸۱

سرکار خانم سحر خسروی

سرکار خانم سحر خسروی

سرکار خانم خسروی با چندین سال سابقه ی وکالت در دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی، حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص می باشد. یکی از وکیل های پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج می باشد. از خدمات وکالتی ایشان می توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره ی حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱۸

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۳۰۳۷۱

سرکار خانم حمیده طاهائی

سرکار خانم حمیده طاهائی

خانم طاهائی در زمینه دعاوی املاک مانند، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، جرایم علیه اموال، جعل، تقلب، خیانت در امانت، دعاوی خانواده مانند، طلاق توافقی، حضانت فرزند، اجرت المثل، دریافت نفقه، مهریه و … بر عهده دارد. یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری در سنندج و مشاور حقوقی می باشند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان فلسطین، کوچه حکمت سوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۶۶۴۰۰

سرکار خانم سارا بهمن پور

سرکار خانم سارا بهمن پور

خانم بهمن پور یکی دیگر از وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج هستند. ایشان دارای چند سال سابقه ی وکالت می باشد و در این مدت توانسته در بسیاری از دعاوی در زمینه های املاک، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، جرایم علیه اموال غیر منقول، کلاهبرداری، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، دعاوی خانواده مانند، حضانت فرزند، طلاق توافقی، دریافت نفقه، مهریه، اجرت المثل و … بسیار خوش بدرخشد و درصد بالایی از موفقیت را در پرونده ها کسب کند.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد ۱۳، طبقه ی سوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۷۰۳۵۷

جناب آقای فرزاد مرادی

یکی دیگر از بهترین و متخصص ترین وکلا جناب آقای فرزاد مرادی می باشد. ایشان دارای سابقه ی ۱۵ ساله در حوزه ی وکالت دارند و در این مدت توانسته اند در بسیاری از پرونده های دعاوی املاک مانند، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت و … و دعاوی خانواده مانند طلاق، طلاق توافقی، دریافت نفقه، اجرت المثل و … را با موفقیت به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: سنندج، میدان بسیج، موسسه ی حقوقی راویژ

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۷۷۱۰۸۸

سرکار خانم دنیا حاجی احمدی

وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در سنندج هستند. سرکار خانم حاجی احمدی دارای چند سال سابقه ی وکالت در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی می باشند و از جمله خدمات ایشان می توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، کوچه ی نیکان، مجتمع مروارید، واحد هفت

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۱۹۵۶۷

جناب آقای مرتضی جوانمردی صاحب

جناب مرتضی جوانمردی صاحب، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج، دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، عضو اصلی کانون وکلا می‌باشد. دارای چند سال سابقه وکالت که در این مدت توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، تخلیه و…)، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی خانواده به عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته موکل را به نتیجه دلخواه برساند.

از خدمات وکالتی آقای جوانمردی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. با توجه به موفقیت‌های بسیاری که در پرونده‌های موکوله به وی، می‌توان آقای جوانمردی را در بین بهترین‌های سنندج جای داد.

آدرس دفتر: سنندج، ابتداي خیابان حسن اباد، كوچه هيمن، ساختمان وكلاي ياسان

شماره تماس: 09181710855

سرکار خانم زمانه محبتی

سرکار خانم زمانه محبتی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری سنندج با بیش از 22 سال سابقه وکالت درخشان خود و همچنین با درصد بالایی از پرونده های موفق خود توانسته است تا جایگاه ویژه ای بین وکلای دادگستری شهر سنندج کسب کند. در تخصص های وی نیز می توان به دعاوی ملکی، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده اشاره نمود.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان فردوسی، پاساژ آبیدر، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09183771713

جناب آقای فرزاد بنی بشر

جناب آقای فرزاد بنی بشر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کردستان می باشند که وی با سابقه بالای وکالت خود در زمینه های مختلفی مانند دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … توانسته است جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر سنندج کسب کند.

آدرس دفتر: سنندج، ابتدای خيابان حسن آباد، کوچه هیمن ساختمان وکلای یاسان

شماره تماس: 09181710821

ویژگی های یک وکیل خوب

همان طور که گفته شد برای پیشبرد پرونده ی حقوقی خود، به یک وکیل کاربلد و ماهر نیاز داریم. برای انتخاب یک وکیل کارکشته باید به یک سری از ویژگی هایی که در این قسمت به آن می پردازیم توجه کرد تا بتوانیم به نتیجه ی مطلوب خود برسیم.

قبل از هر چیزی یک وکیل متخصص و کاربلد قبل از پذیرش پرونده، جلسه ای را با موکل خود ترتیب می دهد تا مفصلا راجب به پرونده صحبت کند، همچنین تمامی اسناد و مدارک ارائه شده توسط موکل را جزء به جزء بررسی می کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او در میان می گذارد و در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی و حق والوکاله ی وکیل و زمان تقریبی برای رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می دهد.

ویژگی های یک وکیل خوب

اولین ویژگی و مهم ترین ویژگی یک وکیل خوب و متخصص، رازداری و امین بودن می باشد. وکیل خوب محرم اسرار موکلش می باشد و نباید هرگز اتفاقات و اطلاعات موکل خود را پیش هیچ کس، حتی بعد از اتمام کار پرونده فاش نکند.

یک وکیل زبده باید اطلاعات به روز داشته باشد. زیرا با گذر زمان و تغییر شرایط زندگی افراد قوانین نیز تغییر می کنند، در نتیجه قوانین و اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد ندارند. برای اینکه یک وکیل بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد بایدا طلاعات خود را به روز نگه دارد و از تبصره ها و تغییراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشد تا بتواند بهترین دفاع را ارائه دهد.

   یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل خوب این است که باید با دقت و ریز بین باشد و به جزئیات پرونده بسیار دقت کند تا بتواند برای حل آن از ساده ترین و بهترین روش اقدام کند. و بالعکس اگر یک وکیل دقت بالایی نداشته باشد، اطلاعات مهمی از پرونده را نادیده بگیرد و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده ایجاد کند.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند در همه ی امور حقوقی مانند مشاوره ی حقوقی، تنظیم دادخواست و لایحه برای موکل خود اعلام وکالت نماید، باید پروانه ی وکالت دادگستری از مراجع قانونی داشته باشد. پروانه ی وکالت پایه یک و پایه دو دادگستری سبب اجازه ی قانونی برای انجام امور حقوقی به عنوان وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری می گردد.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری در این است که، وکیل پایه یک دادگستری بدون هیچ محدودیتی این اجازه را دارد که در تمامی محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت داشته باشد، اما وکیل پایه دو فقط حق شرکت در آن دسته از محاکم کیفری را دارد که به جرایم تعزیری حبس کمتر از ۱۰ سال ، شلاق و جزای نقدی و همچنین در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به جز اصل نکاح و طلاق و اثبات نسب و نفی نسب، را دارد.

کلام آخر

تشکر می کنم از تمامی افرادی که تا انتهای مقاله ی بهترین وکیل سنندج همراه ما بودید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما بزرگواران با وکلایی که در شهر سنندج فعالیت می کنند، تعدادی از آن ها را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه ی مقاله به توضیح درباره ی ویژگی ها و تفاوت وکیل پایه یک و دو پرداختیم. امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد و شما را در انتخاب بهترین وکیل یاری دهد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا