وکلا

10 تا از بهترین وکیل سنندج ⚖️【سال1403】

سنندج مرکز استان کردستان و یکی از شهر های پرجمعیت ایران، محسوب می شود. این شهر جزو شهرهایی است که روزانه بر تعداد پرونده های حقوقی در دادگاه های آن افزوده می شود و افراد زیادی خواهان بهترین وکیل سنندج هستند تا پرونده های حقوقی خود را به آن ها بسپارند تا وکلا این پرونده ها را به موفقیت نزدیک کنند و نتیجه ی مطلوب خود را بگیرند. اگر به دنبال وکیل خوب در سنندج هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل سنندج

مهمترین وظایف وکیل سنندج چیست؟

کسب موفقیت در محاکم قضایی نیازمند در اختیار داشتن سواد لازم در این زمینه است چرا که علم حقوق بسیار گسترده بوده و اینکه افراد عادی بتوانند در دعاوی مطرح شده پیروزی‌های بزرگی را کسب نمایند قدری دور از ذهن به نظر می‌رسد. بهترین وکیل سنندج به واسطه سال‌ها تجربه‌ای که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری به دست آورده می‌تواند در تنظیم دادخواست و یا شکواییه به موکل خود کمک کند. او مجموعه‌ای از مدارک و مستنداتی را که جمع آوری کرده را به متن دادخواست و یا شکواییه پیوست خواهد کرد.

برای کسب موفقیت در محاکم قضایی لازم است پرونده را به شیوه‌ای درست پیگیری کنید. وکیل از روند قانونی دادرسی اطلاع کامل دارد و می‌تواند این وظیفه را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند. تنها با ارائه دلایل و مستندات کافی در جلسات ارائه دفاعیات است که می‌توانید قاضی را برای اعلام رای نهایی به نفع موکل متقاعد کنید. وکیل با اتکا به دانش حقوقی و فن بیان بالایی که در اختیار دارد می‌تواند در جلسات دادگاه حضور موفقی را داشته باشد و به بهترین شکل از منافع موکل خود دفاع نماید.

بهترین وکیل سنندج کیست؟

همان طور که می دانید انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه یکی از اصلی ترین کارها برای پیشبرد پرونده های حقوقی می باشد و در سرنوشت پرونده تاثیر بسیار زیادی دارد، و بالعکس انتخاب یک وکیل کم تجربه ممکن است صدمات بسیار زیادی برای پیشرفت عالی پرونده ی داشته باشد.

بهترین وکیل کردستان با دانش، سابقه و تجاربی که در پرونده های پیشین به دست آورده است، همواره تلاش می کند تا در دادگاه به نفع موکل خویش صحبت کند و نتیجه قابل قبولی را برای او به دست بیاورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل سنندج را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای سنندج همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل سنندج ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

حمیده طاهائی

سرکار خانم حمیده طاهائی

خانم حمیده طاهائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در انواع دعاوی خانوادگی، ملکی و کیفری می باشند. سابقه حقوقی بالا در وکالت و دفاع از حقوق موکلین، یکی از ویژگی های ایشان محسوب می شود که سبب شده درصد موفقیت در پرونده های برعهده گرفته شده، به طور چشمگیری بالا برود.

تخصص خانم حمیده طاهائی:

 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند، ارث و انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی ملکی: الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: جعل، سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری و …
 • رسیدگی به امور قراردادها
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم حمیده طاهائی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09183766400
آدرس دفتر:
سنندج، خیابان مولوی، کوچه ی طلوع، مجتمع تارا، طبقه ی سوم، واحد 10


مازیار صیادی

مازیار صیادی بهترین وکیل سنندج

جناب آقای مازیار صیادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و متخصص در امور حقوقی، قراردادها، خانواده و امور کیفری می باشند. ایشان به عنوان یکی از اعضای رسمی کانون وکلای دادگستری تا به امروز دارای بیش از 17 سال سابقه در امور حقوقی است که فعالیت خود را در امورات مختلف حقوقی با بیش از 400 پرونده موفق ادامه داده است.

جناب آقای مازیار صیادی یکی از برجسته ترین وکلا در سطح کشور و در شهر سنندج می باشد که تا به امروز به خوبی توانسته است اعتماد موکلان خود را جلب کند. از جمله سوابق برجسته ایشان می توان به قبولی وکالت در حوزه دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ثبتی و دعاوی ملکی اشاره نمود.

برخی از سوابق و فعالیت های ایشان:

 • اخذ مدرک وکیل حرفه ای از کانون وکلای مرکز
 • اخد مدرک دانشگاه تهران در مسائل کاربردی قرارداد های اجاره املاک تجاری(حق کسب و پیشه و سرقفلی)
 • اخد مدرک دانشگاه تهران در بررسی دعاوی پر کاربرد قراردادی در رویه قضایی
 • اخذ مدرک وکیل حرفه ای در دعاوی ملکی از کانون وکلای مرکز
 • اخذ مدرک از کانون وکلای مرکز با عنوان وکیل حرفه ای در مهارت های بنیادین وکالت
 • نکات حرفه ای تنظیم قراردادهای حق الوکاله و صفر تا صد کار با سامانه خودکاربری وکلا
 • دادخواست نویسی
 • اجرای احکام و اسناد
 • لایحه نویسی فن دفاع و ایرادات شکلی
 • پرونده خوانی
 • دعاوی قراردادهای مشارکت در ساخت
 • حقوق ثبت املاک کاربردی
 • مقررات شهرداری
 • تغییر کاربری اراضی
 • دعاوی پرکاربرد ملکی
 • دادخواست نویسی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مازیار صیادی با شماره زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09121714425
آدرس دفتر: سنندج، خیابان حافظ، ساختمان روژا، طبقه 2، واحد 4


زمانه محبتی

زمانه محبتی

سرکار خانم زمانه محبتی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری سنندج با بیش از 22 سال سابقه وکالت درخشان خود و همچنین با درصد بالایی از پرونده های موفق خود توانسته است تا جایگاه ویژه ای بین وکلای دادگستری شهر سنندج کسب کند. در تخصص های وی نیز می توان به دعاوی ملکی، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده اشاره نمود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم زمانه محبتی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09183771713
آدرس دفتر:
سنندج، خیابان مولوی، ساختمان مجتمع اداری میلاد، طبقه 6، واحد 118


مهرداد علی خانی

جناب آقای مهرداد علی خانی

یکی دیگر از وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در سنندج، جناب آقای علی خانی هستند با چندین سال سابقه وکالت در دعاوی ملکی، اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر و دعاوی خانوادگی مانند، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه و …، دعاوی ثبتی، حقوقی و کیفری بسیار خوش درخشیده اند و زبان زد عام و خاص می باشد.

آدرس دفتر: سنندج، میدان بسیج، رو به روی دادگستری، کوچه کوثر سوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۹۷۴۸۱

سحر خسروی

سرکار خانم سحر خسروی

سرکار خانم خسروی با چندین سال سابقه ی وکالت در دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی، حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص می باشد. یکی از وکیل های پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج می باشد. از خدمات وکالتی ایشان می توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره ی حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱۸

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۳۰۳۷۱

سروش احمدی زاده

سروش احمدی زاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سنندج

سروش احمدی زاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سنندج یکی از وکلا متبحر در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان با دانش حقوقی و تخصص لازمه در محضر دادگاه حاضر شده و از موکل خود به درستی و در راستای قوانین وکالت دفاع می کند.

آدرس دفتر: سنندج، میدان آزادی، کوچه ارشاد اسلامی، مجتمع بارین ،طبقه سوم، واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۰۰۰۶۳

مرتضی جوانمردی صاحب

 مرتضی جوانمردی صاحب

جناب مرتضی جوانمردی صاحب، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سنندج، دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، عضو اصلی کانون وکلا می‌باشد. دارای چند سال سابقه وکالت که در این مدت توانسته پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، تخلیه و…)، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی خانواده به عهده گرفته و با تلاش و پشتکار خویش توانسته موکل را به نتیجه دلخواه برساند.

از خدمات وکالتی آقای جوانمردی می‌توان به اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد. با توجه به موفقیت‌های بسیاری که در پرونده‌های موکوله به وی، می‌توان آقای جوانمردی را در بین بهترین‌های سنندج جای داد.

آدرس دفتر: سنندج، ابتداي خیابان حسن اباد، كوچه هيمن، ساختمان وكلاي ياسان

شماره تماس: 09181710855


ویژگی های یک وکیل خوب

همان طور که گفته شد برای پیشبرد پرونده ی حقوقی خود، به یک وکیل کاربلد و ماهر نیاز داریم. برای انتخاب یک وکیل کارکشته باید به یک سری از ویژگی هایی که در این قسمت به آن می پردازیم توجه کرد تا بتوانیم به نتیجه ی مطلوب خود برسیم.

قبل از هر چیزی یک وکیل متخصص و کاربلد قبل از پذیرش پرونده، جلسه ای را با موکل خود ترتیب می دهد تا مفصلا راجب به پرونده صحبت کند، همچنین تمامی اسناد و مدارک ارائه شده توسط موکل را جزء به جزء بررسی می کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او در میان می گذارد و در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی و حق والوکاله ی وکیل و زمان تقریبی برای رسیدگی به پرونده را به موکل خود اطلاع می دهد.

اولین ویژگی و مهم ترین ویژگی یک وکیل خوب و متخصص، رازداری و امین بودن می باشد. وکیل خوب محرم اسرار موکلش می باشد و نباید هرگز اتفاقات و اطلاعات موکل خود را پیش هیچ کس، حتی بعد از اتمام کار پرونده فاش نکند.

یک وکیل زبده باید اطلاعات به روز داشته باشد. زیرا با گذر زمان و تغییر شرایط زندگی افراد قوانین نیز تغییر می کنند، در نتیجه قوانین و اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد ندارند. برای اینکه یک وکیل بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد بایدا طلاعات خود را به روز نگه دارد و از تبصره ها و تغییراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشد تا بتواند بهترین دفاع را ارائه دهد.

   یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل خوب این است که باید با دقت و ریز بین باشد و به جزئیات پرونده بسیار دقت کند تا بتواند برای حل آن از ساده ترین و بهترین روش اقدام کند. و بالعکس اگر یک وکیل دقت بالایی نداشته باشد، اطلاعات مهمی از پرونده را نادیده بگیرد و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده ایجاد کند.

ویژگی های یک وکیل خوب

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند در همه ی امور حقوقی مانند مشاوره ی حقوقی، تنظیم دادخواست و لایحه برای موکل خود اعلام وکالت نماید، باید پروانه ی وکالت دادگستری از مراجع قانونی داشته باشد. پروانه ی وکالت پایه یک و پایه دو دادگستری سبب اجازه ی قانونی برای انجام امور حقوقی به عنوان وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری می گردد.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری در این است که، وکیل پایه یک دادگستری بدون هیچ محدودیتی این اجازه را دارد که در تمامی محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت داشته باشد، اما وکیل پایه دو فقط حق شرکت در آن دسته از محاکم کیفری را دارد که به جرایم تعزیری حبس کمتر از ۱۰ سال ، شلاق و جزای نقدی و همچنین در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به جز اصل نکاح و طلاق و اثبات نسب و نفی نسب، را دارد.

تعرفه حق الوکاله وکیل سنندج در صورت شکست در پرونده

گاهی ممکن است بهترین وکیل سنندج تمام تلاش خود را برای رسیدگی به پیروزی و کسب موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری به کار بگیرد. اما در نهایت نتواند انتظارات موکل را برطرف کند. از این رو، باید فکری به حال دستمزد وکیل در صورت شکست در پرونده شود. به دستمزدی که باید به وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود حق الوکاله گفته می شود. علی رغم وجود تعرفه های وکالت در آیین نامه ها، بسیاری از وکلا ابراز تمایل می کنند تا میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کنند.

دقت داشته باشید که علاوه بر میزان حق الوکاله شما می توانید نحوه پرداخت و جزئیات مربوط به دستمزد را نیز با موافقت وکیل حقوقی و کیفری تعیین نمایید. از آن جایی که وکالت شغل آزاد محسوب می شود این موضوع بلا مانع است. بنابراین می توانید در همان ابتدا تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های قضایی را مشخص کنید. برای مثال می توانید با وکیل توافق کنید که نیمی از حق الوکاله در صورت شکست در پرونده به او پرداخت نشود و یا اینکه وکیل به تمام حقوق مالی خود حتی در صورت شکست در پرونده برسد.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری

کلام آخر

تشکر می کنم از تمامی افرادی که تا انتهای مقاله ی بهترین وکیل سنندج همراه ما بودید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما بزرگواران با وکلایی که در شهر سنندج فعالیت می کنند، تعدادی از آن ها را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه ی مقاله به توضیح درباره ی ویژگی ها و تفاوت وکیل پایه یک و دو پرداختیم. امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد و شما را در انتخاب بهترین وکیل یاری دهد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

3.9/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یازده =

دکمه بازگشت به بالا