وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در نیشابور ⚖️【سال1403】

اگر در یک دعوای حقوقی یکی از طرفین دعوا زن باشد، بیشتر ترجیح می‌ دهد که از یک وکیل زن متبحر و کاربلد کمک بگیرد. این انتخاب می‌ تواند دلایل گوناگونی داشته باشد نظیر درک بهتر یک وکیل زن از جزئیات پرونده، توجه بیشتر به موکل زن و دلایل دیگر. لازم به ذکر است بگوییم که تفاوت چندان زیادی میان وکلای مرد و وکلای زن وجود ندارد اما برخی از زنان به علت حس اعتماد و راحتی با یک وکیل زن، ترجیح می‌ دهند از وکلای مرد کمک نگیرند. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل زن در نیشابور در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در نیشابور کیست؟

بهترین وکیل زن در نیشابور کیست؟

منظور از بهترین وکیل زن در نیشابور در واقع فردی تحصیل کرده و حقوقدان است که از تجربه و مهارت لازم در اخذ پرونده‌ های حقوقی مختلف برخوردار است. اکثر موکلین زن ترجیح می‌ دهند پرونده حقوقی خود را به یک وکیل زن کاربلد بسپارند. اما یکی از ویژگی‌ هایی که موکل در انتخاب بهترین وکیل نیشابور می‌ بایست در نظر داشته باشد، اعتماد و امانتداری وکیل است. چرا که موکل تمامی اسرار و رازهای خود را با وکیل در میان می‌ گذارد و وکیل مسئول حفاظت از این اسرار است.

پیش از انتخاب بهترین وکیل زن در نیشابور می‌ بایست یک سری مسائل را ملاک قرار دهیم. به عنوان مثال موکل باید پیش از بستن قرارداد با وکیل زن، از معتبر بودن پروانه وکالت او و همچنین شخصیت، مهارت و صلاحیت وکیل مد نظر مطمئن شود. چرا که گاهاً دیده شده است برخی از افراد با معرفی خود به عنوان یک وکیل دادگستری مبالغ هنگفتی را از موکلین دریافت می‌ کنند و در عوض هیچگونه خدمات حقوقی را ارائه نمی‌ دهند و هیچگونه مجوزی برای حضور در دادگاه ندارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در نیشابور می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در نیشابور سال 1403!

زهرا اوسطی

زهرا اوسطی

سرکار خانم زهرا اوسطی یکی از برترین وکلای زن در شهر نیشابور می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خراسان رضوی هستند و همچنین متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: نیشابور، خ دارائی، ساختمان پاسارگاد، ط 2، واحد 5

شماره تماس: 09153514249

سمیه برجی

سمیه برجی

سرکار خانم سمیه برجی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان دارای کارنامه اجرایی قابل قبولی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان 15 خرداد، ساختمان سامان، طبقه 2

شماره تماس: 09157130218

مریم بامشاد

مریم بامشاد

سرکار خانم مریم بامشاد یکی دیگر از وکلای زن رده بالا در حوزه های حقوقی مختلف در نیشابور می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: نیشابور، خیابان 15 خرداد، مقابل بانک مسکن ساختمان پاسارگاد، طبقه 4، واحد 14

شماره تماس: 09153526142

زهرا عارفخانی

زهرا عارفخانی

سرکار خانم زهرا عارفخانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نیشابور می باشد. ایشان دارای کارنامه اجرایی قابل قبولی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: نیشابو، بلوار15 خرداد، مقابل مسجدامیرالمومنین، ساختمان پارسه واحد 602

شماره تماس: 09153818191

عاطفه لعل عارفی

عاطفه لعل عارفی

سرکار خانم عاطفه لعل عارفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در نیشابور هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این شهر می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و … مشغول به کارند و رزومه قابل قبولی دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: نیشابور، میدان امام خمینی، کوچه میخک، ساختمان روح الامین، ط 4، واحد 43

شماره تماس: 09151503060

ویژگی‌ های بهترین وکیل زن در نیشابور

بهترین وکیل زن در نیشابور پیش از پذیرفتن یک پرونده ابتدا جلسات مشاوره با موکل برگزار می‌ کند تا بتواند به صورت مفصل با موکل راجع به جزئیات پرونده صحبت کند، در نتیجه می‌ تواند آینده پرونده حقوقی را به نوعی پیش بینی کند و با موکل خود در میان بگذارد. همان گونه که بهترین وکیل خانواده در نیشابور در جلسات مشاوره با موکل خود راجع به مسائل مختلفی اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … صحبت می‌ کند و حقایق را با او در میان می‌ گذارد، بهترین وکیل زن در نیشابور نیز موظف است جوانب مختلف پرونده را برای موکل خود شفاف سازی کند و از گفتن مسائل اغرارآمیز بپرهیزد. همچنین نیاز است یک وکیل زن شروع قدرتمندی داشته باشد.

یکی از ویژگی‌ های بهترین وکیل زن در نیشابور این است که در تحلیل یک پرونده به موکل خود چیزی را بگوید که به حقیقت نزدیک‌ تر است نه چیزی که صرفاً موکل را خوشحال می‌ کند. چرا که انجام این کارها منجر به اتلاف وقت موکل می‌ شود و همچنین موجب می‌ شود زمان زیادی صرف بازگرداندن موکل به واقعیت شود. به همین دلیل بهتر است از همان ابتدای کار موکل را با واقعیت پرونده حقوقی چه بسا اگر عاقبت خوبی نداشته باشد، مطلع سازد. بدین شکل یک وکیل می‌ تواند برای خود اعتبار کسب کند و به عنوان بهترین وکیل زن در نیشابور شناخته شود. دیگر ویژگی‌ هایی که یک وکیل زن می‌ بایست دارا باشد عبارت است از:

بار علمی یک وکیل زن خوب بالا است: یکی از مسائل مهمی که یک موکل باید در داشتن بهترین وکیل زن در نیشابور مد نظر داشته باشد، تجربه و بار علمی او در پرونده حقوقی است. یک وکیل خوب با مطالعه پرونده قادر است جزئیات مربوط به پرونده را در اختیار موکل قرار دهد و این خود کمک بزرگی می‌ باشد.

ویژگی‌ های بهترین وکیل زن در نیشابور

یک وکیل زن خوب به خوبی بر تمامی قوانین حقوقی تسلط دارد: بهترین وکیل زن در نیشابور کسی است که بر کلیه قوانین حقوقی، کیفری، ثبتی و … تسلط دارد و با قانون آشنا است و به خوبی می‌ تواند در تمامی شرایط، تشخیص صحیح و نظریه درست را ارائه دهد و همچنین قادر است با تسلط بر تمامی قوانین، قاضی پرونده را با ادله صحیح قانع کند. به طور کلی کلیه وکلا اعم از بهترین وکیل کیفری در نیشابور یا دیگر وکلا بر روی قوانین و تبصره‌ های جدید تسلط دارند و همواره در حال به روزرسانی اطلاعات خود می‌ باشند تا در زمان مواجهه با پرونده‌ های پیچیده به مشکل خاصی بر نخورند.

یک وکیل زن خوب باید قابل اعتماد و امانتدار باشد: یکی دیگر از ویژگی‌ های یک وکیل زن خوب در نیشابور، امانت داری و حفظ اسرار موکلین است. چرا که موکل باید وکیل را امین خود بداند. یک وکیل خوب به علت ماهیت شغلی خود با واقعیت‌ های بسیار زیادی از جانب موکل مواجه است که اخلاق حرفه‌ ای وکیل ایجاب می‌ کند که آن اسرار را تحت هیچ شرایطی برملا نکند.

یک وکیل خوب کم هزینه‌ ترین و سریع‌ ترین راه حل را پیشنهاد می‌ دهد: بهترین وکیل زن در نیشابور پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت‌ های لازم با موکل جهت حل مشکل رخ داده، می‌ بایست چندین راهکار قانونی را بر روی میز قرار دهد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید تلاش کند مسئله پیش آمده را با مذاکره و تحلیل به نتیجه برساند. اگر فردی حقوقدان ناچار شود پروسه قضایی را انتخاب کند می‌ بایست نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل تشریح سازد.

اصلی‌ ترین وظایف یک وکیل زن خوب

داشتن مهارت‌ های ارتباطی قوی: بهترین وکیل زن در نیشابور می‌ بایست در دادگاه با ارائه مستندات کافی از موکل خود دفاع کند که بدون داشتن مهارت‌ های ارتباطی نظیر کلامی و نوشتاری این کار امکان‌ پذیر نمی‌ باشد. همچنین با توجه به اینکه پیش از حضور در دادگاه باید شواهد جمع آوری شده، مکتوب شود و به قاضی ارائه گردد. یک وکیل زن خوب باید مهارت‌ های نوشتاری قوی نیز داشته باشد.

اصلی‌ ترین وظایف یک وکیل زن خوب

داشتن خلاقیت در قضاوت: جهت ارائه نمودن بهترین دفاعیات در دادگاه تنها داشتن مهارت ارتباطی، توانایی پژوهش و تفکر عادلانه کافی نمی‌ باشد. بهترین وکیل زن در نیشابور باید اندکی خلاقیت در کار داشته باشد و در نتیجه مسیر پرونده را به سمت و سویی پیش ببرد که زودتر به نتایج مطلوب دست یابد.

داشتن توانایی در قضاوت صحیح: یکی از کارهای مهمی که یک وکیل باید در پروسه اجرایی گرفتن حق و حقوق موکل خود انجام دهد، جمع آوری اطلاعات و نتیجه‌ گیری بر اساس آنها می‌ باشد. متاسفانه تمامی پرونده‌ های قضایی ساده و پیش پا افتاده نیستند و در پرونده‌ های بزرگ و دشوار یک وکیل باید با استفاده از اطلاعات محدود و مبهم به جمع‌ بندی و نتیجه‌ گیری اولیه برسد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل زن در نیشابور توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا