وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اراک ⚖️【سال1403】

عموم مردم جامعه از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آگاهی کاملی ندارند و همین موضوع باعث می شود که در دادگاه نتوانند آن طور که باید از حقوق خود دفاع نمایند. شکست در یک پرونده ممکن است عواقب و خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد که حتی آینده فرد را مورد تهدید قرار دهند. در چنین شرایطی، استفاده از مشورت های یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند ورق را به نفع موکل برگرداند. گاهی تمایل افراد به استفاده از وکیل زن برای رسیدگی به پرونده است. سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در اراک آشنا کنیم برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در اراک

بهترین وکیل زن در اراک کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر اراک باعث شده تا انتخاب از میان آن ها در صورت نداشتن متر و معیاری مشخص برای سنجش توانمندی ها، بسیار سخت و پیچیده به نظر برسد. بهترین وکیل زن در اراک دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او به طور کامل از قوانین و مقررات آگاه است و همواره تغییرات قانون در طی زمان های مختلف را تحت رصد قرار می دهد تا در دادگاه بتواند با استناد به دانش حقوقی خود پرونده را یک گام به موفقیت نزدیک تر کند.

بهترین وکیل اراک سال های زیادی را صرف رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی کرده است و از این رو، سابقه درخشانی در دست و پنجه نرم کردن با مواد قانونی دارد. تجربه بهترین وکیل زن در اراک به شما کمک می کند تا بهترین راهکار برای حل و فصل اختلافات را در پیش بگیرید و بتوانید به موفقیت برسید. بهترین وکیل زن در اراک همواره سعی می کند رفتار حرفه ای را با موکل خود رعایت نماید و از طرفی سعی می کند در حفظ اسرار موکل خود کوشا و امانت دار باشد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا از میان تعداد زیادی وکیل زن که در شهر اراک فعالیت می کنند، انتخاب یک نفر کار آسانی نیست، ما سعی کردیم تعدادی از وکلای خبره و مجرب شهر اراک را معرفی کنیم تا از میان آن ها انتخاب راحت تری داشته باشید. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در اراک سال 1403

مرجان نوازنی

مرجان نوازنی بهترین وکیل زن در اراک

سرکار خانم مرجان نوازانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان پرونده های موفق متعددی در سابقه خود جای داده است و همچنین پرونده های متعددی را در زمینه ثبتی و شهرداری به موفقیت رسانده، از این رو افراد بعد از دریافت مشاوره بدون درنگ به ایشان اعطای وکالت می کنند. از ویژگی های فردی ایشان می توان نویسندگی در زمینه حقوقی و شرکتی اشاره کرد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم مرجان نوازانی، با شماره زیر بگیرید.

شماره تماس: 09120086438
آدرس دفتر: اراک، ‎خيابان عباس آباد، بالاتر از ٣ راه ارامنه، روبروی داروخانه دکتر سوسن آبادی، جنب بيمه تامين اجتماعى، ساختمان تخصصى پزشكان اراک، طبقه ۴

سمیرا رضایی

سمیرا رضایی وکیل زن در اراک

خانم سمیرا رضایی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری و دارای بیش از 6 سال سابقه وکالت هستند. قبول وکالت در پرونده های مختلف اعم از خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و ثبتی و امور قراردادها توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اراک، ابتدای خیابان ملک، جنب سینما عصرجدید، مجتمع اداری اطلس، طبقه 4

معصومه ارزانلو

معصومه ارزانلو وکیل زن در اراک

خانم معصومه ارزانلو یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری در اراک هستند. ایشان به عنوان وکیل زن، تخصص و تبحر بالایی در حل پرونده های حقوقی دارند و بهترین نتایج را برای موکل خود کسب می نمایند. ایشان بیش از 9 سال سابقه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف را در رزومه خود دارند و به موکلین و متقاضیان مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی را ارائه می دهند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، روبروی کوچه دانش سر، ساختمان موج، بلوک۲، طبقه ۱، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۶۰۴۲۹۳

فاطمه اسکندری

فاطمه اسکندری وکیل زن در اراک

خانم فاطمه اسکندی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، عضو کانون وکلای اراک، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های حقوقی، خانواده، ثبتی، امور قراردادها و … هستند. ایشان در حرفه وکالت موفق به کسب سابقه ای بیش از 6 سال شده اند . در این سال ها به تجارب ارزشمندی دست یافته اند که کمک می کند تا در پرونده های بعدی موفق تر عمل کنند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ۲۲بهمن، نرسیده به میدان دارایی، ساختمان ۷۷، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۶۱۶۷۳۲

شیما مشیدی

شیما مشیدی وکیل زن در اراک

سرکار خانم شیما مشیدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری وغیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: اراک، خیابان پانزده خرداد، ساختمان راوش، طبقه 5، واحد 10

تلفن تماس: 09183601732

گلرخ محمودزاده

گلرخ محمودزاده وکیل زن در اراک

سرکار خانم گلرخ محمود زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. سابقه بالای خانم محمود زاده باعث شده موکلین بسیاری از ایشان خرسند باشند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شهیدبهشتی، روبروی مسجد،جنب رستوران حاتم، طبقه فوقانی بانک مسکن

تلفن تماس: 09186437053

عفت شمس

عفت شمس وکیل زن در اراک

سرکار خانم عفت شمس وکیل پایه یک دادگستری هستند. خانم شمس متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی،دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، مهریه، حضانت فرزند و… فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ۱۵ خرداد، جنب کارواش پایتخت، طبقه 4

تلفن تماس: 09188642770

در چه زمینه های می توان به یک وکیل زن باتجربه در اراک اعتماد کرد؟

دقت داشته باشید که عموم جامعه دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های خود را ندارند. در صورتی که با قوانین و مقررات آگاهی کامل نداشته باشیم، ناچار هستیم همه چیز را به قضا و قدر و شانس بسپاریم. در صورت شکست در پرونده ممکن است فرد با خساراتی مواجه شود که برای یک عمر زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو، لازم است برای در امان ماندن از عواقب ناگوار عدم پیروزی در یک پرونده، روی مشورت ها و توانمندی های بهترین وکیل زن در اراک حساب باز کنیم.

لازم است حل و فصل دعاوی کیفری را به بهترین وکیل زن در اراک بسپارید. بر کسی پوشیده نیست که دعاوی کیفری جزو آن دسته از دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی هستند که از پیچیدگی ها و دشواری های خاص خود برخوردار هستند. در این نوع از دعاوی نوعی جرم رخ داده است و قانون فرد مجرم را مستحق مجازات می داند. از این رو شکست در این نوع از دعاوی می تواند عواقبی ناگوار در پی داشته باشد. لازم است به طور قطع در این زمینه به بهترین وکیل زن در اراک مراجعه نمایید.

دعاوی ملکی نیز یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی هستند که رسیدگی به آن ها مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات لازم است. تصرف عدوانی، فروش سرقفلی، فروش مال غیر، مزاحمت ملکی و… از جمله مهم ترین این دعاوی هستند. دقت داشته باشید در صورتی که در دعاوی ملکی پیروز نشوید ممکن است خسارات مالی فراوانی به شما وارد شود. از این رو، لازم است در هنگام خرید و فروش و اجاره ملک با یک وکیل مجرب و کاربلد مشورت نمایید.

دعاوی خانواده را می توان یکی از مهم ترین زمینه هایی در نظر گرفت که برای حل و فصل آن ها ناچار هستیم به بهترین وکیل زن در اراک رجوع کنیم. در مسائلی نظیر مهریه، نفقه، نشوز، تمکین، طلاق، حضانت فرزندان و… کمک گرفتن از یک وکیل متعهد و خبره الزامی به نظر می رسد. دقت داشته باشید که تنها یک وکیل خانواده می تواند شما را در رسیدن به مقصودتان یاری نماید؛ بنابراین اگر قصد مطرح کردن یکی از دعاوی خانواده را دارید، حتما با بهترین وکیل زن در اراک ارتباط بگیرید.

در چه زمینه هایی می توان به وکیل مراجعه کرد

به وکلای زن در اراک اعتماد کنیم یا وکلای مرد؟

شاید این سوال برای شما نیز مطرح شده باشد که با استفاده از وکلای مرد می توان در یک پرونده پیروز شد یا وکلای زن؟ در پاسخ به این سوال باید ابتدا به این نکته اشاره داشته باشیم که هرگز جنسیت یک وکیل معیار درستی برای سنجش توانایی ها و انتخاب او نیست. اینکه تصمیم داشته باشید در دعاوی خود از یک وکیل آقا یا خانم استفاده کنید تا میزان زیادی به سلیقه شما بستگی دارد و هرگز نمی توان به آن خرده گرفت. فقط اینکه باید اولویت های دیگری نیز در اختیار داشته باشید.

اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل زن در اراک هستید می بایست توانایی و مهارت های مختلف وکلا را مد نظر قرار داده و از بین آن ها مطلوب ترین گزینه را برگزینید. مهم نیست که از وکلای زن یا مرد استفاده می کنید، بلکه مهم این است که شاخص ترین آن ها را با رصد مهارت ها و توانایی هایشان برگزینید. معمولا خانم ها با وکلای زن ارتباط نزدیک تری برقرار می کنند و بهتر می توانند با آن ها دغدغه هایشان را به اشتراک بگذارند. در عوض آقایان وکلای مرد را ترجیح می دهند.

اگر به دادگاه های خانواده مراجعه کنیم به زودی درخواهیم یافت که تعداد بسیار زیادی از وکلا در این زمینه را خانم ها تشکیل داده اند. در عوض می توان چنین گفت که در دعاوی کیفری نقش آقایان به مراتب پر رنگ تر از وکلای خانم است. شاید دلیل اصلی آن تفاوت ماهیت این دو دعوا و ارتباطشان با ویژگی های شخصیتی وکلا باشد. به هر حال لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل زن در اراک به فن بیان، پر انرژی بودن، با تجربه بودن و موارد دیگری از ویژگی های شخصیتی او توجه داشته باشید.

وکیل مرد یا زن

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در اراک آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید پس از انتخاب مطلوب ترین گزینه ها یک قدم به اهدافتان نزدیک تر شوید. در ادامه زمینه هایی را اشاره کردیم که در آن ها می توان به یک وکیل مجرب اعتماد نمود. در پایان نیز به بررسی تفاوت های میان وکلای زن و مرد پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 5 =

دکمه بازگشت به بالا