طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اراک ⚖️【سال1403】

گاهی مسیر زندگی آنگونه که فکر می کنیم جلو نمی رود و در مسیر خود با چالش ها و ناهمواری های گوناگونی رو به رو می شود. در چنین شرایطی ادامه زندگی سخت و سخت تر می شود و در نهایت زوجین به طلاق می اندیشند. لازم است مراحل دشوار طلاق را به کمک یک وکیل مجرب طی کنید تا خسارتی به شما تحمیل نشود؛ اما یافتن وکیل معتبر و شاخص و اطمینان به او کار ساده ای نیست. از این رو، سعی داریم در این مقاله از مجله حقوقی برترین وکیل شما را با بهترین وکیل طلاق در اراک آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده به نظر برسد. همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در اراک

بهترین وکیل طلاق در اراک کیست؟

لازم است از میان وکلای دادگستری شخصی را برای طلاق انتخاب کنیم که دارای تمامی ویژگی ها و شاخص های یک وکیل خوب باشد. بهترین وکیل طلاق در اراک تحصیل کرده یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و توانسته دانش حقوقی لازم برای عهده دار شدن پرونده در دعاوی خانواده را به دست بیاورد. بهترین وکیل طلاق در اراک از قوانین و مقررات حاکم بر مهریه، نفقه، تمکین، نشوز، اجرت المثل، حضانت فرزندان و… آگاه است و می توانید بهترین راهکار را برای حل مشکل به موکل ارائه دهد.

بهترین وکیل خانواده در اراک تجربه سال ها حضور در دادگاه های مختلف و وکالت در دعاوی طلاق را دارد و می تواند با استفاده از تجربیات کسب شده، پرونده را در مسیری درست قرار دهد. او همواره سعی دارد در برخورد با موکل خود رفتار حرفه ای را رعایت کرده و زمان لازم برای شنیدن صحبت های موکل را در اختیار او قرار دهد. بهترین وکیل طلاق در اراک لازم است ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند و تمامی دغدغه ها و اهداف او را در نظر بگیرد؛ زیرا این مسئله باعث می شود آگاهی وکیل از پرونده افزایش یابد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در اراک بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اراک سال 1403

الهام مشهدی

الهام مشهدی بهترین وکیل طلاق اراک

الهام مشهدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری استان مرکزی (اراک)،کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه قم و لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اراک می باشد. قبول وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، دیوان عدالت اداری، امور حسبی، و ….

برخی دستاوردها و تخصص های وکیل الهام مشهدی:

  • بیش از ده سال سابقه کار در دادگستری
  • رتبه یک اختبار کانون وکلای استان مرکزی
  • پذیرفته شده آزمون قضاوت و مرکز وکلای قوه قضاییه
  • قبول پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی؛ ابطال سند، اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی و مزاحمت ملکی …
  • خانواده: طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، تنصیف دارایی، الزام به تمکین، حضانت و سلب حضانت و لغو حضانت، اذن ازدواج مجدد، ملاقات طفل، تحویل فرزند …
  • ثبت احوال: اثبات نسب، نفی نسب، تغییر نام کوچک، اثبات واقعه فوت، کاهش و افزایش سن، ….
  • مالی و غیرمالی: مطالبه وجه چک، سفته، اجرائیه چک و اجرای احکام، تایید فسخ، اعلام بطلان، انفساخ و ابطال قرارداد، اجرت المثل، اجور معوقه، ابطال و اجرای رای داور، استرداد اموال، تحویل و تسلیم مبیع، ابطال شرط،
  • دعاوی کیفری: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس و ارتشا، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین و تهدید و افترا، تخریب، ایراد صدمه بدنی عمدی، قتل، تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، ترک انفاق، ممانعت از حق، قصور پزشکی، جرائم رایانه ای، .
  • امور حسبی: حجر و قیمومت، حصر وراثت، مهر و موم و تحریر و تقسیم ترکه، تنفیذ وصیت نامه، ….
  • کارگر و کارفرما و دیوان عدالت اداری: حقوق و مزایا، بیمه و سنوات، بازنشستگی و از کار افتادگی، بازگشت به کار، اخراج، استعفا، استخدام، تبدیل وضعیت، تخلفات اداری .

هماهنگی و تماس: 08633141510 – 09183475311
آدرس دفتر: اراک، میدان جهاد (کنارگذر شهیدان رجایی)، ابتدای بلوار جهان پناه، طبقه فوقانی بستنی ملت، واحد1

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی وکیل طلاق در اراک

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل متخصص در انواع پرونده های خانواده به ویژه پرونده های طلاق هستند. تخصص دیگر ایشان در زمینه دعاوی ملکی، تخلیه، سرقفلی، اثبات مالکیت، تملک املاک و اراضی و … است.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، نبش کوچه دانشسرا، ساختمان پاسارگاد

شماره تماس: 09188637455

مجید امامی نژاد

مجید امامی نژاد وکیل طلاق در اراک

آقای امامی نژاد از وکلای باسابقه اراک در حل و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های خانواده و به ویژه طلاق هستند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اراک، بلوار قدس، نبش خیابان علامه جعفری، ابتدای گلستان 9، پلاک 6

شماره تماس: 09181609886

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوش سادات مهاجرانی وکیل طلاق در اراک

خانم فرنوش سادات مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، وکیل متخصص در پرونده های طلاق، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و دارای سابقه وکالتی بالا در زمینه های پرونده های مختلف هستند. ایشان برای حب مشکلات متقاضیان و موکلان خود ارائه مشاوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده اند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، ابتدا چهارراه گردو، مجتمع یاس، طبقه 4، واحد چپ

شماره تماس: 09185235909

مسعود نقدی

مسعود نقدی وکیل طلاق در اراک

جناب آقای مسعود نقدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. زمینه فعالیت آقای نقدی در دعاوی خانواده و حقوقی همچون طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت، طلاق یکطرفه از ناحیه زن، طلاق یکطرفه از ناحیه مرد، طلاق توافقی، طلاق با داشتن حق طلاق و… است.

آدرس دفتر: اراک، میدان شریعتی، ابتدای خیابان دکتر بهشتی، مقابل بانک ملی، ساختمان مهر، طبقه اول، واحد ۲

تلفن تماس: 09183681741

ندا مظفری

ندا مظفری وکیل طلاق در اراک

سرکار خانم ندا مظفری یکی دیگر از وکلای با تجربه در شهر اراک هستند. ایشان با سابقه بالایی که در پرونده های حقوقی و خانواده داشته اند، توانستند رضایت بسیاری از موکلین خود را جلب کنند. شما نیز می توانید با دریافت مشاوره از ایشان پرونده خود را سریع تر پیش ببرید.

آدرس دفتر: اراک، میدان فرمانداری، مجتمع فرمانیه، طبقه ۵ ، واحد۲۰

تلفن تماس: 09188484809

سید اکبر موسوی

سید اکبر موسوی وکیل طلاق در اراک

جناب آقای سید اکبر موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. تخصص وی در دعاوی خانواده از جمله طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …است.

آدرس دفتر: اراک، خیابان داوران، پلاک۶۸۱۶

تلفن تماس: 09120534620

ابوالفضل آب جامه

ابوالفضل آب جامه وکیل طلاق در اراک

جناب آقای ابوالفضل آب جامه وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکیل های طلاق اراک شناخته می شود. آقای آب جامه در تمامی حوزه های حقوقی فعال بوده و پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده و طلاق وکالت می کند و پیشینه ی بسیار خوبی در این زمینه دارد.

آدرس: اراک، خیابان حاج باشی، روبروی هنرستان قائم مقام، مجتمع آفتاب، طبقه ۱، واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۶۱۹۵۴۲

طلاق توافقی چیست؟

احتمالا شما نیز بارها عبارت طلاق توافقی به گوشتان خورده باشد و حتی ممکن است اندکی با مباحث حقوقی مربوط به آن آشنا باشید. در قانون حق طلاق با مرد است. در عوض نیز قانون حق برخورداری از مهریه را به زن اعطا کرده است. گذشته از این زن می تواند در برخی از موارد برای طلاق اقدام نماید. در طلاق توافقی طرفین برای جدایی از یکدیگر بر سر مسائل مختلف با یکدیگر توافق می کنند. برای مثال ممکن است زن مقداری از مهریه را در ازای دریافت حق طلاق از مرد ببخشد.

در طلاق توافقی می بایست زوجین توافق نامه ای را به امضا برسانند تا تکلیف تمامی امورات فی مابین تعیین شود. این توافق نامه در نهایت می بایست به امضای هر دو طرف رسیده و به دادگاه رسیدگی به پرونده تحویل داده شود؛ اما این نکته را نباید فراموش کرد که تنظیم توافق نامه کاری سخت و پیچیده است. در واقع برای تنظیم توافق نامه طلاق توافقی بهتر است روی کمک بهترین وکیل طلاق در اراک حساب باز کنید. وکیل مجرب قادر است با استفاده از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را ارائه کند.

لازم به ذکر است که در مواردی دیده شده که بر اثر تنظیم غلط توافق نامه در طلاق توافقی، زن پس از بخشیدن مهریه خود توانسته با استناد به برخی از مواد قانونی مجددا برای دریافت مهریه خود پیش قدم شود. از این رو، این ضرورت احساس می شود که توافق نامه زیر نظر بهترین وکیل طلاق در اراک تنظیم شود. اگر در طلاق توافقی از وجود یک وکیل معتبر و شاخص بهره مند باشید، دیگر لازم نیست زوجین در تمامی جلسات دادگاه حضور پیدا کنند. در این صورت حضور وکیل کافی است.

اگر چه نمی توان زمان دقیقی را برای طلاق توافقی در نظر گرفت؛ اما می توان به صراحت این نکته را گوشزد کرد که مدت زمان طلاق توافقی در مقایسه با طلاق از طرف زن و اقدام برای طلاق از طرف مرد کمتر است. طلاق توافقی بسته به روند رسیدگی به پرونده ممکن است از شش ماه تا یک سال به طول انجامد. استفاده از یک وکیل خانواده می تواند علاوه بر اینکه روند طلاق توافقی را تسهیل می کند، تاثیر به سزایی در کاهش مدت زمان طلاق توافقی نیز داشته باشد.

طلاق توافقی

طلاق از طرف زن چگونه انجام می شود؟

همان طور که در بالا گفته شد قانون مرد را دارای حق طلاق در نظر گرفته است؛ اما این بدان معنا نیست که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای طلاق اقدام کند. در قانون مواردی در نظر گرفته شده است که زن پس از وقوع هر یک از آن ها می تواند برای گرفتن طلاق پیش قدم شود. در این صورت است که قاضی مربوطه پس از مشاهده ادله و مستندات زوجه و نیز بررسی تمامی جوانب پرونده، می تواند دستور به طلاق از طرف زن نماید. البته این روش طلاق قدری پیچیده و زمان بر خواهد بود.

برای اقدام برای طلاق از طرف زن لازم است عسر و حرج زن برای قاضی پرونده محرز شود. در واقع باید کیفیت زندگی مشترک به حدی برای زن سخت شود که دیگر قادر به ادامه دادن آن نباشد. گذشته از این مرد در زمان نکاح شروط دوازده گانه ضمن عقدنامه را به امضا می رساند. در صورت تخطی از این شروط در زندگی، زن می تواند با استناد به آن ها درخواست طلاق کند. باید دقت داشته باشیم که اثبات شروط دوازده گانه برای دادگاه کاری دشوار بوده و باید روی کمک بهترین وکیل طلاق در اراک حساب کنیم.

طلاق از طرف زن

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی و تخصص بهترین وکیل طلاق در اراک آشنا کنیم تا شاید قدمی برای انتخاب وکیل از سوی شما برداشته باشیم. در ادامه نیز سعی کردیم گریزی به طلاق توافقی زده و مباحث حقوقی آن را مورد ارزیابی قرار دهیم. در پایان نیز تلاشمان بر این بود تا شروط لازم برای طلاق از طرف زن را بررسی کنیم تا ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب هویدا شود. حال از شما دعوت می کنیم تا اگر تجربه یا نظری در خصوص طلاق و انتخاب وکیل دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا