ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک ⚖️【سال1403】

از پرونده های مهمی که پیوسته در دادگاه های اراک به چشم می خورند، مسائل ملکی هستند. امروزه با توجه به تخلفاتی که در معامله های ملکی صورت می گیرد بهتر است، افراد با شخصی آگاه و مسلط به امور مرتبط با آن مشورت کنند، چرا که قوانین و تبصره های پرونده های ملکی را تنها با مهارت کافی می توان بکار برد. وکیل ملکی، در این زمینه تخصص دارد تا اشخاص را برای دفاع از حقوقشان یاری دهد. اهتمام ورزیده ایم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک را معرفی کنیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در اراک

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اراک

بهترین وکیل ملکی در اراک کیست؟

در کشور ما هر کدام از افرادی که مدرک وکالت خود را از کانون وکلا گرفته و دارای پروانه کسب هستند، می توانند در حوزه دعاوی ملکی فعالیت داشته باشند. با توجه به پیشرفت و موفقیت برخی وکلا در پرونده های ملکی، آن ها تمام تمرکز خود را بر حل چنین مسائلی می گذارند و به عنوان متخصص عرصه ی حقوق ملکی، فعالیت می کنند.

با توجه به حساسیت دعاوی ملکی، احتمال تضرر مالی سنگین در آن ها وجود دارد، لذا همواره وجود مشاوری خبره حس می شود. باید دقت شود فرد مورد نظر شما، مشاوری قابل اعتماد باشد چرا که تمامی اسناد و مدارک را جهت بررسی پرونده در اختیار وی قرار می دهید.

وقت شناسی یکی دیگر از معیارهای انتخاب وکیل تلقی می شود، زیرا با توجه به وضعیت کنونی املاک و زمین، هر چقدر سریع تر روند کارها پیش برود، خسارت کمتری بابت دعوی ملکی، پرداخت خواهد شد. شیوایی کلام به همراه تسلط بر قوانین از ویژگی های حائز اهمیت در برگزیدن وکیل است؛ چون به موجب آن مانع از اجحاف حق فرد در دادگاه می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

سعی کرده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک به همراه شماره تماس و آدرس، آشنا کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل بخوانید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک سال 1403!

مجید امامی نژاد

مجید امامی نژاد بهترین وکیل ملکی در اراک

آقای امامی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در اراک، مشاور حقوقی، دارای سابقه حقوقی بالا در زمینه وکالت دعاوی مختلف به ویژه ملکی و … می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مجید امامی نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 08633664262
تلفن همراه: 09181609886
آدرس دفتر:
اراک، بلوار قدس، نبش خیابان علامه جعفری، ابتدای گلستان 9، پلاک 6


ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای ابوالفضل میرجوادی وکیل پایه یک دادگستری در اراک است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، تسلط بر زبان انگلیسی و سمت های حقوقی معتبر، دارای بیش از 9 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور ارشد، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای میرجوادی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور ملکی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای ابوالفضل میرجوادی را می توان جزو وکیل ملکی خوب در اراک معرفی کرد.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان فرمانداری سابق، ساختمان باران، مجتمع باران

شماره تماس: 08634656249

حسین خدیو

جناب آقای حسین خدیو

جناب آقای حسین خدیو وکیل پایه یک دادگستری در اراک هستند. ایشان کارشناس و مشاور حقوقی همراه بیش از 5 سال تجربه در زمینه های مختلف قضائی از جمله حقوق ملکی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای خدیو با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای حسین خدیو در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مسائل مربوط به معاملات، جزو وکیل ملکی خبره در اراک محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

شماره تماس: 09388612252

فرنوش مهاجرانی

سرکار خانم فرنوش مهاجرانی

سرکار خانم فرنوش مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری در اراک هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای چندین سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های ملکی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

خانم مهاجرانی با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل ملکی حاذق در اراک دانست.

آدرس دفتر: اراک، خیابان حسابی، نبش کوچه ملت، ساختمان پارس، طبقه 1

شماره تماس: 09185235909


حین خرید، باید به چه نکاتی در قولنامه توجه شود؟

برخی از نکات که باید در نوشتن قولنامه رعایت شده باشند عبارتند از:

  • خریدار باید خودش شخصا سند را مشاهده کند تا مطمئن شود، ملک وثیقه نیست.
  • خریدار باید کد رهگیری را جهت این که ملک به شخص دیگری نیز فروخته نشده باشد، پیگیری کند.
  • اگر اموالی را که می خواهید خریداری کنید، به واسطه ی ارث بدست فروشنده رسیده باید برگه ی تسویه مالیات بر ارث و گواهی انحصار وراثت را مشاهده کنید.
  • تا زمانی که سند به نام شما نگشته، از پرداخت کامل مبلغ خودداری کنید.
  • اگر ملکی را معامله می کنید، توجه داشته باشید تمام ملحقات آن مثل پارکینگ، انباری، برق، تلفن، گاز و … در قولنامه ذکر شود.
  • زمان نوشتن، علاوه بر امضاء فروشنده و خریدار باید امضاء فرد بنگاه دار و دو نفر شاهد که طرفین به آن ها اعتماد دارند، در قولنامه باشد.
  • حتما زمان، تاریخ و مکان دفترخانه برای تنظیم سند باید در آن ذکر شود.
  • باید 3 نسخه از آن تهیه شود، و هر کدام از فروشنده، خریدار و بنگاه دار آن را داشته باشند.

جهت معامله های سنگین مالی، بهتر است تمامی قوانین و نکات مربوط به آن را از بهترین وکیل ملکی در اراک جویا شوید.

بهترین وکیل ملکی در اراک

دعوای تخلیه ملک شامل چه نکاتی می شود؟

دعاوی تخلیه ملک به علت نقض قوانین توسط مستاجر به وجود می آید. لذا هرگاه تخلفی توسط مستاجر صورت بگیرد، موجر این حق را دارد که علیه او اقدام قانونی کند. از مهم ترین عللی که سبب دعاوی تخلیه ملک شده، به پایان رسیدن مدت اجاره و تخلیه نکردن توسط مستاجر است. بر اساس قانون برای اجاره یا خرید ملک باید مقدار دو سوم از مبلغ، پرداخت شود و مابقی حین اخذ کلید، دریافت می شود.

گاهی شخص فروشنده یا مستاجر توجهی به این گونه مسائل ندارد، به همین دلیل شاکی می تواند اظهارنامه تخلیه ملک خریداری شده را تقدیم دادگاه کند. برای گرفتن حکم تخلیه، همواره دو راه پیش روی افراد قرار می گیرد: راه اول این است که مبیع ملزم به تنظیم سند رسمی شده و سپس ملک را تخلیه کند.

راه دوم این که، فرد شاکی در ابتدا اظهارنامه ای برای شخصی که ملک را تخلیه نمی کند بفرستد و از او تقاضای تخلیه ملک در زمان تعیین شده را داشته باشد، دادگاه حدود 10 روز به فرد مهلت می دهد که منزل را تخلیه کند در غیر این صورت حکم تخلیه صادر می شود، در نظر داشته باشید که حتی اگر فروشنده ملک تنظیم سند را به تعویق انداخته باشد، خریدار می تواند تقاضای خسارت تاخیر کند.

نکته دیگر این که، قرارداد می تواند رسمی و غیر رسمی باشد که همین امر تعیین کنند حکم دادگاه است. اگر قرارداد رسمی باشد، زمانی که موجر قصد گرفتن حکم تخلیه را داشته باشد حتما باید به اداره ثبت اسناد مراجعه کند و درخواست حکم تخلیه کند، سپس درخواست صدور و اجرای آن را به دفتر اسناد رسمی بپردازد. در مواردی بهترین وکیل ملکی در اراک می تواند با اطلاعات خود از قوانین شما را راهنمایی کند.

بهترین وکیل ملکی در اراک

کلام آخر

از توجه شما عزیزان تا آخر این مقاله، سپاس گزاریم. امید است مطالب ذکر شده، از جمله معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اراک، نکات خرید قولنامه ای و دعوای تخلیه ملک، مفید واقع گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید، مطالب مربوطه را در سایت برترین وکیل بخوانید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =

دکمه بازگشت به بالا