کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اراک ⚖️【سال 1403】

گاهی در سطح جامعه حوادثی رخ می دهد که باعث سوء رفتار از سوی فرد می شود. در صورتی که این رفتار مخالف با قوانین و مقررات باشد، فرد مرتکب جرم شده است و اگر حل اختلاف به دادگاه سپرده شود، او باید در مراجعه قضایی پاسخگوی رفتار خود باشد. در چنین شرایطی، عدم آگاهی از قوانین و مقررات کیفری و بی بهره بودن از دانش حقوقی می تواند فرد را دچار عواقب جبران ناپذیری کند. مراجعه به وکیل می تواند نقش موثری در جبران این نقص داشته باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در اراک آشنا کنیم تا به کمک آن بتوانید روند رسیدگی به پرونده خود را بهبود ببخشید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در اراک

بهترین وکیل کیفری در اراک کیست؟

تعدد وکلا در شهر اراک باعث می شود تا انتخاب مطلوب ترین گزینه از میان آن ها قدری سخت به نظر برسد. انتخاب وکیل نیازمند صرف زمان زیاد برای تحقیق در خصوص توانایی های فرد است. بهترین وکیل کیفری در اراک دانش حقوقی لازم برای ورود به دعاوی کیفری را در اختیار دارد. او از قوانین و مقررات آگاه است و همواره تغییرات قانون را مد نظر قرار می دهد تا در نتیجه بتواند بهترین راهکار برای خروج از مشکل پیش آمده را به موکل خود ارائه دهد.

بهترین وکیل کیفری در اراک دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و با حضور ممتد خود در دادگاه های مختلف توانسته است تجربیات گران بهایی برای پیروزی در این پرونده ها را کسب کند. پرونده های کیفری از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند. بهترین وکیل کیفری در اراک قادر است با جسارت و جنگندی خود قاضی را متقاعد سازد که با اتکا به قانون حق موکل را در نظر بگیرد. او در حفظ اسرار موکل همواره امانت دار بوده و همواره رفتار حرفه ای را حفظ می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های کیفری در اراک بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری دراراک سال 1403

الهام مشهدی

الهام مشهدی بهترین وکیل کیفری اراک

الهام مشهدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری استان مرکزی (اراک)،کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه قم و لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اراک می باشد. قبول وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، دیوان عدالت اداری، امور حسبی، و ….

برخی دستاوردها و تخصص های وکیل الهام مشهدی:

  • بیش از ده سال سابقه کار در دادگستری
  • رتبه یک اختبار کانون وکلای استان مرکزی
  • پذیرفته شده آزمون قضاوت و مرکز وکلای قوه قضاییه
  • قبول پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی؛ ابطال سند، اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی و مزاحمت ملکی …
  • خانواده: طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، تنصیف دارایی، الزام به تمکین، حضانت و سلب حضانت و لغو حضانت، اذن ازدواج مجدد، ملاقات طفل، تحویل فرزند …
  • ثبت احوال: اثبات نسب، نفی نسب، تغییر نام کوچک، اثبات واقعه فوت، کاهش و افزایش سن، ….
  • مالی و غیرمالی: مطالبه وجه چک، سفته، اجرائیه چک و اجرای احکام، تایید فسخ، اعلام بطلان، انفساخ و ابطال قرارداد، اجرت المثل، اجور معوقه، ابطال و اجرای رای داور، استرداد اموال، تحویل و تسلیم مبیع، ابطال شرط،
  • دعاوی کیفری: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس و ارتشا، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین و تهدید و افترا، تخریب، ایراد صدمه بدنی عمدی، قتل، تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، ترک انفاق، ممانعت از حق، قصور پزشکی، جرائم رایانه ای، .
  • امور حسبی: حجر و قیمومت، حصر وراثت، مهر و موم و تحریر و تقسیم ترکه، تنفیذ وصیت نامه، ….
  • کارگر و کارفرما و دیوان عدالت اداری: حقوق و مزایا، بیمه و سنوات، بازنشستگی و از کار افتادگی، بازگشت به کار، اخراج، استعفا، استخدام، تبدیل وضعیت، تخلفات اداری .

هماهنگی و تماس: 08633141510 – 09183475311
آدرس دفتر: اراک، میدان جهاد (کنارگذر شهیدان رجایی)، ابتدای بلوار جهان پناه، طبقه فوقانی بستنی ملت، واحد1

دکتر سید سعید میرمحمدی

دکتر سید سعید میرمحمدی وکیل کیفری در اراک

آقای میرمحمدی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق عمومی و مدرس دانشگاه و دارای سابق بالا در امر وکالت می باشند. از سوابق مهم آقای میرمحمدی می توان به مسئول حقوقی سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت وکیل و مشاور حقوقی شرکت های بزرگ صنعتی و معدن از جمله شرکت ایرالکو و … وکیل و مشاور حقوقی شرکت های بزرگ حوزه نفت و گاز از جمله هلدینگ انرژی سپهر و … دیگر اشاره کنیم.

آدرس دفتر: اراک، مصطفی خمینی، مجتمع آسمان، بلوک ۴، طبقه ۴، واحد ۶۰

شماره تماس: 09198228087

فرهاد علیخانی

فرهاد علیخانی وکیل کیفری در اراک

آقای فرهاد علیخانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای باسابقه در دعاوی کیفری هستند. ایشان در شهر اراک یکی از وکلای برتر هستند و به وکالت دعاوی مختلف اعم از حقوق و کیفری رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان قائم مقام، تقاطع شهدا، جنب داروخانه دکتر آرامی، ساختمان وکلا، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09189562077

غلامرضا عیسائی

غلامرضا عیسائی وکیل کیفری در اراک

آقای عیسائی یکی دیگر از وکلای متخصص در پرونده های کیفری در اراک هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در وکالت دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به پل هوایی، جنب کوچه شریعت (نان فانتزی نانک)، طبقه پایین

شماره تماس: 09188627797

محمدرضا میرزا حسینی

محمدرضا میرزا حسینی وکیل کیفری در اراک

آقای حسینی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، مشاور حقوقی، متخصص در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی می باشند. ایشان بیش از 9 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف و در مراجع قضایی مختلف را دارند و تجارب ارزشمندی را کسب نموده اند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان محسنی، روبروی فرش کویر یزد

شماره تماس: ۰۹۱۸۶۹۲۱۵۱۲

دعاوی کیفری به چه معناست؟

به طور کلی می توان دعاوی مطرح شده را می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی کرد. در واقع دعاوی کیفری آن دسته از اختلافات هستند که در آن ها جرمی رخ داده است. نوع جرم را قانون تعیین می کند و اگر فردی از چهارچوب قانون پای فراتر گذاشته باشد، مجرم شناخته می شود. در دعاوی کیفری در واقع فردی به محاکم قضایی مراجعه کرده و اعلام می کند که علیه او جرمی رخ داده است که حق و حقوقش را تحت تاثیر قرار داده است.

از مهم ترین رفتارهایی که قانون آن ها را جرم دانسته و تبع آن برایشان مجازات در نظر گرفته است می توان به سرقت، قتل، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، خیانت در امانت، تجاوز، توهین، فحاشی و… اشاره کرد. لازم است برای پیگیری هر یک از جرایم ذکر شده با بهترین وکیل کیفری در اراک ارتباط گرفته و مشورت کنید. یک وکیل مجرب قادر است راهکار مناسب برای رسیدن به حق و حقوق تلف شده در دعاوی کیفری را ارائه داده و برای کسب موفقیت در پرونده تلاش کند.

جرایم کیفری را بسته به نوع عمل متهم می توان به دو دسته جرایم علیه اشخاص و جرایم علیه اموال تقسیم بندی کرد. همان طور که از نام آن پیدا است، در جرایم علیه اشخاص به نوعی جسم، جان، هویت و آبروی فرد مورد تهدید قرار می گیرد. قتل، تجاوز و توهین جزو این دسته از جرایم کیفری هستند. در مقابل جرایم کیفری علیه اموال به نوعی مالکیت فرد بر برخی از دارایی های شخصی را مورد تهدید قرار می دهد. سرقت، کلاهبرداری و جعل سند جزو این دسته از جرایم کیفری هستند.

برای رسیدگی به دعاوی کیفری ابتدا تحقیقات در خصوص ارتکاب جرم انجام شده و سپس احضار متهم توسط بازپرس پس از مشخص شدن انجام جرم و شناسایی متهم از طریق احضاریه اتفاق می افتد.بعد از صدور کیفرخواست، رسیدگی های لازم در دادسرا و دادگاه های کیفری انجام می شود. دعاوی کیفری جزو حساس ترین و پیچیده ترین دعاوی هستند و لازم است رسیدگی به آن ها را به بهترین وکیل کیفری در اراک بسپارید تا او با دانش و تجربیات خود بتواند احتمال موفقیت را افزایش دهد.

دعاوی کیفری

قبل از انتخاب بهترین وکیل کیفری در اراک باید به چه نکاتی توجه کرد؟

پس از اقدام برای استخدام بهترین وکیل کیفری در اراک لازم است به این نکته توجه داشته باشید که دعاوی کیفری از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند. لذا می بایست در انتخاب وکیل در این حوزه حساسیت خاصی به خرج داد. لازم است در این خصوص از وکیل متخصص در دعاوی کیفری بهره مند شوید تا احتمال موفقیت شما در پرونده به میزان قابل توجهی افزایش یابد. بدیهی است که یک وکیل که بیشتر سابقه خود را صرف حضور در دعاوی خانواده کرده نمی تواند چندان کارایی داشته باشد.

لازم است پیش از استخدام بهترین وکیل کیفری در اراک شهرت او را در نظر بگیرید. با اندکی پرس و جو و صرف زمان برای تحقیق می توان از شاخص ترین وکلا در شهر اراک کسب اطلاع کرد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغاتی است که از وکلا همه روزه در فضای مجازی می بینیم. در واقع شهرت از توانایی و مهارت وکیل مورد نظر بدون خواست قبلی منتشر می شود. اما تبلیغات به نوعی رنگ و لعاب بخشیدن به وکیل و توانایی او است.

انتخاب بهترین وکیل کیفری در اراک

کلام آخر

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید، متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در اراک آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب و اطمینان به یک وکیل ساده تر از پیش به نظر برسد. همچنین تلاش ما بر این بود تا منظور از دعاوی کیفری در مسائل قضایی را به طور کامل برای مخاطب خود تشریح کنیم. در پایان نیز اشاره ای به برخی نکات داشتیم که رعایت آن ها پیش از انتخاب وکیل ضروری به نظر می رسد. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =

دکمه بازگشت به بالا