خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اراک ⚖️【سال1403】

گاهی زندگی مشترک به حدی دشوار می شود که ادامه آن غیر ممکن می شود. در چنین شرایطی راهی جز طلاق برای زوجین باقی نمی ماند. اما طلاق یک پروسه قانونی است و در آن لازم است بسیاری از مسائل تعیین و تکلیف شوند تا حقوقی از کسی ضایع نشود. یکی از این مسائل مهم که معمولا پس از طلاق بسیار حساسیت ایجاد می کند، مهریه است. لازم است در مباحث مربوط به مهریه از کمک یک وکیل بهره مند باشید. در این مقاله از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را بهترین وکیل مهریه در اراک آشنا کنیم تا بتوانید با انتخاب آن، قدمی برای حل اختلافات بردارید، همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در اراک

بهترین وکیل مهریه در اراک کیست؟

معمولا مباحث مربوط به دریافت یا اعطای مهریه پس از طلاق بسیار تنش آفرین می شوند. بهترین وکیل مهریه در اراک لازم است دانش حقوقی لازم برای رسیدگی و حل و فصل مباحث مربوط به مهریه را در اختیار داشته باشد. او از قوانین و مقررات حاکم بر مهریه آگاه است و می تواند اختلافات پیش آمده را با اتکا به قانون رفع و رجوع کند. بهترین وکیل مهریه در اراک دانش آموخته رشته حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و می تواند بهترین راهکار در خصوص مهریه را ارائه دهد.

بهترین وکیل خانواده در اراک سال ها از عمر خود را در دادگاه های خانواده گذرانده و همواره با مباحث مربوط به طلاق از جمله مهریه دست و پنجه نرم کرده است. تجربیات او می توان راهگشای بسیاری از مشکلات زوجین در زمینه مهریه باشد. لازم است بهترین وکیل مهریه در اراک ضمن رعایت رفتار حرفه ای، ارتباط نزدیکی با موکل خود داشته باشد. این ارتباط نزدیک به موکل این امکان را می دهد تا دغدغه های خود را مطرح کرده و به تبع آن وکیل می تواند از جوانب پرونده اطلاع حاصل کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل اراک در زمینه پرونده های مهریه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه دراراک سال 1403

دکتر سید سعید میرمحمدی

دکتر سید سعید میرمحمدی وکیل مهریه در اراک

آقای میرمحمدی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق عمومی و مدرس دانشگاه و دارای سابق بالا در امر وکالت می باشند. از سوابق مهم آقای میرمحمدی می توان به مسئول حقوقی سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت وکیل و مشاور حقوقی شرکت های بزرگ صنعتی و معدن از جمله شرکت ایرالکو و … وکیل و مشاور حقوقی شرکت های بزرگ حوزه نفت و گاز از جمله هلدینگ انرژی سپهر و … دیگر اشاره کنیم.

آدرس دفتر: اراک، مصطفی خمینی، مجتمع آسمان، بلوک ۴، طبقه ۴، واحد ۶۰

شماره تماس: 09198228087

حسین خدیو

حسین خدیو وکیل مهریه در اراک

آقای خدیو وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی خانواده، مهریه، کیفری، قاچاق کالا، کمیسیون های پزشکی، تخلفات ساختمانی، اضافه بنا، دیوان عدالت اداری، کمیسیون های شهرداری، عوارض، تغییر کاربری، هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری و انضباتی، دعاوی بیمه و تامین اجتماعی، امور ایثارگران و … هستند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

شماره تماس: 09388612252

وحید صدیقی

وحید صدیقی وکیل مهریه در اراک

آقای صدیقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در استان اراک هستند. در زمینه انواع پرونده های خانوادگی، مهریه، طلاق، حضانت، دعاوی ملکی، کیفری، چک و … سابقه ای بیش از 8 سال دارند و اراء درخشانی را برای موکلین خود به دست آورده اند.

آدرس دفتر: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

شماره تماس: 09120660402

غلامرضا عیسائی

غلامرضا عیسائی وکیل مهریه در اراک

آقای عیسائی یکی دیگر از وکلای متخصص در پرونده های خانواده و مهریه در اراک هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در وکالت دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به پل هوایی، جنب کوچه شریعت (نان فانتزی نانک)، طبقه پایین

شماره تماس: 09188627797

محمود نادری

محمود نادری وکیل مهریه در اراک

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری در اراک، وکیل متخصص در پرونده های طلاق، مهریه، نفقه و …، دارای سابقه حقوقی بالا در زمینه وکالت در دعاوی مختلف هستند. ایشان علاوه بر تخصص در دعاوی خانواده، تبحر و توانایی لازم برای دفاع در پرونده های ملکی و ثبتی را نیز دارا هستند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان هپکو، روبروی منازل سازمانی شرکت نفت، ساختمان مهدی، طبقه اول

شماره تماس: 09188624454

رضا ابراهیمی

رضا ابراهیمی وکیل مهریه در اراک

جناب آقای رضا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل های مهریه اراک شناخته می شود. ایشان علاوه بر حوزه مهریه در حوزه های دیگر خانواده نیز سابقه خوبی را به نام خود ثبت کرده است. همچنین در این زمینه مشاوره های بسیار خوبی ارائه می دهد. جلسات مشاوره آقای ابراهیمی بصورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.

آدرس: اراک

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۶۷۰۴۹۷

عاطفه ابوالحسنی

عاطفه ابوالحسنی وکیل مهریه در اراک

سرکار خانم عاطفه ابوالحسنی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در تمامی زمینه های خانواده، ملکی، حقوقی، بین المللی و کیفری فعال می باشد و بصورت تخصصی در زیر شاخه های حوزه خانواده مثل مهریه و طلاق و حضانت پرونده قبول می کند. همچنین شما می توانید از مشاوره های تخصصی خانم ابوالحسنی برخوردار شوید.

آدرس: اراک، خیابان شهید بهشتی، کوچه شکرایی، ساختمان فارابی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۶۱۲۵۲۳

انتقال اموال برای فرار از پرداخت مهریه

مهریه در واقع نوعی تعهد مالی از سوی مرد در هنگام ازدواج با زن است. مرد ملزم به پرداخت مهریه ای است که آن را پیش از عقد نکاح تعیین کرده است. اما گاهی دیده می شود که مرد برای شانه خالی کردن از مسئولیت خود اقدام به معامله صوری می کند. در این روش بسیار دیده شده است که مرد تمامی اموال خود را به شخص دیگری که معمولا یکی از نزدیکان او است، واگذار می کند تا بعدها در دادگاه اثبات شود که او تمکن مالی برای پرداخت مهریه زوجه را ندارد.

روش دیگر برای اقدام در خصوص معامله صوری این است که مرد با تعهداتی صوری خود را بدهکار شخص دیگری که در اینجا نیز معمولا یکی از نزدیکان است، می کند. فرد طلبکار در ازای طلب خود اقدام به جلب تمامی اموال مرد می کند. دقت داشته باشید که اگر انتقال اموال پیش از دادخواست رسمی برای مطالبه مهریه از طرف زن صورت گرفته باشد، زوجه می بایست در دادگاه به اثبات این مسئله بپردازد که معامله صوری بوده است. لازم است برای اثبات از کمک بهترین وکیل مهریه در اراک استفاده کنید.

همانطور که در قانون حق مطالبه مهریه به زن داده شده است، حق انجام معامله بر روی اموال شخصی نیز برای مرد در نظر گرفته شده است و هیچ قانونی نمی تواند این حق را از طرفین سلب کند. اما در صورتی که معاملات انجام شده از طرف مرد پس از درخواست رسمی زن برای مطالبه مهریه صورت گرفته باشد، طبق قانون این اقدام در راستای معامله صوری برای فرار از دین مهریه در نظر گرفته می شود. لازم است زن پیش از مطالبه مهریه با بهترین وکیل مهریه در اراک مشورت کند.

انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه

اثبات صوری بودن معامله برای فرار از پرداخت مهریه

همان طور که در بالا گفته شد، گاهی مرد برای فرار از پرداخت مهریه اقدام به انجام معاملات صوری می کند. در صورتی که معامله ای بین مرد و شخص دیگری انجام شده باشد و زن از صوری بودن آن اطمینان داشته باشد، لازم است برای مطالبه حق خود غیر واقعی بودن معامله را در دادگاه اثبات کند. دقت داشته باشید که اثبات معامله صوری قدری سخت و پیچیده است و نیاز است با استخدام بهترین وکیل مهریه در اراک نسبت به آن اقدام کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

مطلوب ترین راه برای اثبات صوری بودن معامله این است که زن به کمک یک وکیل مجرب اثبات کند که مبلغی بین مرد و خریدار اموال جا به جا نشده است. یا اینکه برای دادگاه محرز شود که رقم جا به جا شده بین طرفین به هیچ عنوان در حد و اندازه ارزش اموال انتقال داده شده نبوده است. دادگاه در چنین شرایطی می تواند دستور به بررسی حساب بانکی مرد و فرد خریدار دهد تا مسئله بیش از پیش مشخص گردد. در صورت اثبات زن به حقوق خود خواهد رسید.

دقت داشته باشید که معمولا در معاملات صوری، تاریخ سند بر خلاف واقعیت تعیین می شود. در این صورت زن می تواند به کمک کارشناس تشخیص خط نسبت به سنجش واقعی بودن زمان سند کنکاش کند. در صورتی که غیر واقعی بودن زمان تعیین شده برای دادگاه محرز شود، قاضی اقدام به ابطال معامله خواهد کرد. گفتنی است که اگر طرف معامله یکی از اقوام، آشنایان و یا دوستان باشد، اثبات اینکه معامله صوری است، قدری ساده تر خواهد شد اما باز هم به کمک بهترین وکیل طلاق در اراک نیاز است.

معامله صوری برای فرار از پرداخت مهریه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص تعدادی از بهترین وکیل مهریه در اراک آشنا کنیم تا شاید با این کار قدمی برای سهولت در انتخاب وکیل مجرب از سوی شما برداشته باشیم. در ادامه نیز تلاش ما بر این بود تا عواقب حقوقی و کیفری انتقال اموال برای فرار از مهریه توسط مرد را کنکاش کنیم. در پایان نیز سری به معاملات صوری زدیم و راه های اثبات آن در دادگاه توسط زن را مورد بررسی قرار دادیم تا ضرورت استفاده از وکیل بیش از پیش مشخص گردد. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا