طلاقوکلا

10تااز بهترین وکیل طلاق در کاشان⚖️+ آدرس و شماره☎️️【سال1403】

گاهی زندگی مشترک آن طوری که از اول برنامه ریزی کرده بودیم پیش نمی رود. عوامل مختلفی ممکن است قبات رابطه را به خطر بیندازد و کار را به جایی برساند که راهی جز طلاق برای زوجین باقی نماند. طلاق یک روند قانونی است و برای طی کردن آن لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشیم و قوانین و مقررات را مد نظر قرار دهیم. استخدام یک وکیل خبره و کاربلد می تواند ما را در رسیدن به مقصود یاری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در کاشان آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در کاشان

بهترین وکیل طلاق در کاشان کیست؟

اگر قدمی در خیابان های شهر کاشان بزنیم دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری را مشاهده خواهیم کرد که می توانیم با مراجعه به هر یک از آن ها با وکلای مورد نظر ارتباط گرفته و از آن ها برای قبول وکالت پرونده خود کمک بخواهیم. اما باید دقت داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب تنها از طریق استخدام مطلوب ترین گزینه ها امکان پذیر است. بهترین وکیل طلاق در کاشان دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور توانسته است به پایان برساند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل خانواده در کاشان

بهترین وکیل طلاق در کاشان از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق اطلاعات کامل دارد و می تواند با استفاده از دانش حقوقی که در اختیار دارد بهترین راهکار برای حل اختلافات پیش آمده را پیشنهاد دهد. بهترین وکیل طلاق در کاشان همواره تغییرات قوانین را مورد رصد قرار می دهد تا به این شکل بتواند علم خود را به روز نگه دارد و به پیشرفت های خود ادامه دهد. بهترین وکیل طلاق در کاشان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به انواع طلاق کرده است و توانسته تجربیاتی به دست بیاورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کاشان بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کاشان سال 1403!

مهدیه کبریتی

مهدیه کبریتی وکیل طلاق در کاشان

خانم مهدیه کبریتی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای اصفهان، مشاور حقوقی و ویکی از وکلای متخص در پرونده های خانواده، طلاق، نفقه، حضانت فرزند و … در کاشان هستند. ایشان سابقه حقوقی بالایی دارند و همواره تلاش می کنند بهترین نتایج را برای موکل خود رقم بزنند. ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری یکی از خدماتی است که توسط ایشان به متقاضیان ارائه می گردد.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان زین العابدین کاشانی، ساختمان رازی، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09132632082

بنیامین حاج مبینی

بنیامین حاج مبینی وکیل طلاق در کاشان

آقای بنیامین حاج مبینی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و … هستند. ایشان بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع پرونده را کسب نموده اند و تجارب ارزشمندی دارند که در موفقیت پرونده های بعدی به ایشان کمک می کند.

آدرس دفتر: کاشان، چهارراه آیت اله کاشانی، مجتمع تجاری ملت، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09131615204

دکتر محسن خیری

دکتر محسن خیری وکیل طلاق در کاشان

آقای محسن خیری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان، دارای دکترای حقوق خصوصی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران هستند. ایشان مشاور حقوقی و دارای سابقه حقوقی موفق در کاشان می باشند. ایشان سابقه عضویت هیات علمی و مدیریت گروه حقوق دانشگاه را دارند و یکی از وکلای موفق در دعاوی طلاق می باشند.

آدرس دفتر: کاشان، دانش ۲۱

شماره تماس: 09125181938

حسن مزرویی فینی

حسن مزرویی فینی وکیل طلاق در کاشان

آقای حسن مزرویی وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می باشند. ایشان وکالت در انواع پرونده ها در زمینه های مختلف را برعهده می گیرند. ارائه مشاوره به صورت حضوری، غیرحضوری و تلفنی از خدماتی است که به موکلین ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید بهشتی، جنب داروخانه طبرسی، ساختمان پزشکان فارابی، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۶۳۳۴۰۵

محمد روحی نوش آبادی

محمد روحی نوش آبادی وکیل طلاق در کاشان

آقای محمد روحی وکیل پایه یک، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در کاشان هستند. ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: کاشان، خیابان شهید رجایی، پاساژ صفویه، طبقه ۲، واحد۳۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۵۳۳۳۶۹۴

عبدالله تابنده

جناب آقای عبدالله تابنده با 15 سال سابقه وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه به شماره 23283 دریافت کرده است و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. آقای تابنده در حوزه های مختلف فعالیت دارد و در زمینه ی خانواده بهترین وکیل طلاق کاشان به حساب می آید، و مشاوره های موثری ارائه می دهد.

آدرس: کاشان، بلوار دانش، جنب شیرینی یاس، نبش دانش 12، ساختمان دفتر خدمات قضایی حمصیان، طبقه دوم، واحد 7

شماره تماس: 09132767180

حجت اله محلوجی

جناب آقای حجت اله محلوجی وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. آقای محلوجی را می توان از بهترین وکیل های طلاق کاشان به حساب آورد. ایشان تعداد بسیار زیادی پرونده با نتیجه مثبت در حوزه خانواده را به خود اختصاص داده و می تواند برای شما مناسب ترین گزینه انتخاب وکیل باشد.

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان زین العابدین (ایمان شرقی)، مجتمع نیکان، طبقه زیرزمین، واحد8

شماره تماس: 09131632146

رسیدگی به انواع پرونده های طلاق به کمک وکیل خبره در کاشان

قانون به طور دقیق طلاق و جنبه های حقوقی آن را مورد بررسی قرار داده است. بر طبق قانون حق طلاق با مرد است. در مقابل زن نیز از حق قانونی برای دریافت مهریه برخوردار است. در واقع لازم است مرد پیش از طلاق به کلیه تعهدات مالی که در هنگام نکاح به انجام آن ها مقید شده است، عمل نماید. طلاق بسته به اینکه کدام یک از زوجین برای آن پیش قدم می شوند به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود. طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی انواع طلاق را تشکیل می دهند.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل کاشان

در صورتی که مرد به کلیه تعهدات خود در قبال همسرش عمل کرده باشد می تواند برای گرفتن طلاق اقدام نماید. طلاق توافقی زمانی اتفاق می افتد که دو طرف برای گرفتن طلاق و جدایی از یکدیگر ابراز تمایل کرده باشند. در واقع در طلاق توافقی زوجین بر سر حقوق قانونی خود به توافق می رسند. برای مثال زن از گرفتن قسمتی از مهریه یا تمام آن چشم پوشی می کند و در عوض مرد نیز به طلاق رضایت پیدا می کند. در طلاق توافقی لازم است توافق نامه ای میان زوجین به امضا برسد و به دادگاه تحویل داده شود.

تنظیم توافق نامه پیچیدگی های خاص خود را دارد و بهتر است تنظیم آن را به بهترین وکیل طلاق در کاشان بسپارید. هر گونه اشتباه در تنظیم توافق نامه ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد. برای مثال ممکن است زن در توافق نامه طلاق توافقی کلیه حقوق خود در خصوص مهریه را بخشیده باشد، اما بعد از چند سال مجددا بتواند برای دریافت آن اقدام نماید. این درست است که قانون حق طلاق را به مرد داده است، اما زن نیز می تواند تحت شرایطی برای گرفتن طلاق پیش قدم شود.

مرد در هنگام ازدواج مختار است شرایط دوازده گانه ای که در عقدنامه ذکر شده است را به امضا برساند. در صورت قبول این شروط، نقض هر یک از آن ها می تواند زن را برای گرفتن طلاق دارای حق کند. ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر قبلی، غیبت مرد به مدت چهار سال به گونه ای که خبری از او نباشد، محکومیت مرد به حبس، عقیم بودن مرد، ضرب و جرح مداوم زن توسط شوهر و… جزو مهم ترین دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن هستند.

انواع طلاق و وظایف وکیل طلاق

حق الوکاله وکیل طلاق در شهر کاشان چقدر است؟

در ابتدا لازم است معیارهای مختلف برای انتخاب وکیل را در نظر بگیرید و پس از مطمئن شدن از انتخاب، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با بهترین وکیل طلاق در کاشان تدارک ببینید. در این جلسه لازم است دو طرف به تبادل نظر در خصوص پرونده بپردازند. لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص دعوای مطرح شده را بیان نماید و وکیل نیز می بایست اطلاعات خود در خصوص پرونده را کامل کرده و از زوایای ناپیدای آن اطلاعات کاملی کسب کند.

همچنین لازم است در این جلسات حضوری، وکیل و موکل به توافقات لازم در خصوص میزان حق الوکاله برسند. در واقع حق الوکاله میزان دستمزدی است که باید از طرف موکل به وکیل برای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. عموم مردم جامعه دانش حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. از این رو، حل و فصل اختلافات مربوط به دعاوی طلاق را به بهترین وکیل طلاق در کاشان می سپارند و در ازای انجام آن مبلغی را به عنوان حق الوکاله می پردازند.

لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله وکیل طلاق به صورت توافقی با موکل تعیین می گردد. در ابتدا وکیل اطلاعات خود در خصوص پرونده را کامل کرده و رقمی را به عنوان دستمزد پیشنهاد می دهد. موکل نیز می تواند رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد و در آن دخل و تصرف داشته باشد. در پایان قراردادی میان دو طرف تنظیم و به امضا می رسد. در این قرارداد لازم است اطلاعات دقیقی در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن ذکر گردد. همچنین باید به تعهدات وکیل نیز اشاره شود.

عوامل مختلفی ممکن است بر میزان حق الوکاله تاثیر گذار باشد. میزان زمانی که لازم است بهترین وکیل طلاق در کاشان برای به ثمر رسیدن پرونده صرف کند ارتباط مستقیمی با رقم درخواستی از سوی او دارد. علاوه بر این، پیچیدگی یک پرونده و مهارت و سابقه وکیل نیز در این زمینه موثر است. نمی توان رقم یکسانی را برای کلیه دعاوی طلاق در نظر گرفت. زیرا دستمزد درخواستی از سوی وکلای مختلف کاملا متفاوت است. در صورت عدم امضای قرارداد، میزان حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت تعیین می شود.

حق الوکاله وکیل طلاق

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در کاشان آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد زمان و انرژی زیادی را صرف انتخاب وکلای طلاق کنید. در ادامه تلاش کردیم وظیفه وکیل در رسیدگی به انواع پرونده های طلاق را مورد بررسی قرار دهیم تا با شناخت کامل تری بتوانیم در خصوص استفاده از وکیل تصمیم بگیریم. در انتهای مقاله نیز نکات مهمی در خصوص نحوه تعیین حق الوکاله در دعاوی طلاق مطرح نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا