کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ملارد ⚖️【سال1403】

حقوق کیفری یکی از حساس ترین و مهم ترین حوزه های وکالت است. در این حوزه، وکیل با جان، مال و حیثیت موکل خود سر و کار دارد. از این رو، انتخاب وکیل کیفری برای هر کسی که با اتهامات کیفری مواجه است، امری حیاتی است. حساسیت های موجود در پرونده های کیفری باعث شده است تا موکل ملزم به استخدام یک وکیل مجرب و متعهد باشد. چرا که در غیر این صورت ممکن است خسارت های ناشی از شکست در پرونده عواقبی را برای فرد به همراه داشته باشد و او را با مجازات هایی جدی رو به رو کند. لازم است برای رسیدگی به پرونده های کیفری به سراغ شاخص ترین گزینه ها بروید. چرا که در این صورت است که می توانید احتمال کسب پیروزی در محاکم قضایی را افزایش دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در ملارد آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتها ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در ملارد

بهترین وکیل کیفری در ملارد کیست؟

همواره باید به این موضوع توجه داشته باشیم که در صورت اقامه دعوی کیفری در محاکم قضایی لازم است با تسلطی کافی بر قوانین در دادگاه حاضر شده و از منافع خود به عنوان شاکی و یا متشاکی دفاع کنید. در این مسیر بهترین وکیل کیفری در ملارد سعی می کند با استفاده از دانش حقوقی خود، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل قرار دهد. برترین وکیل کیفری در ملارد با تحصیل در رشته حقوق توانسته است مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی را به دست آورد.

وکیل کیفری خوب در ملارد سعی می کند با ارائه مشاوره حقوقی به روش های مختلف، نیازهای حقوقی مراجعه کنندگان را برطرف کرده و آن ها را برای حضوری موفق در دادگاه و دادسرا مهیا کند. بهترین وکیل ملارد تجربیات گران بهایی را که در طی سال های متمادی با حضور و فعالیت در محاکم قضایی به دست آورده است را در حل و فصل اختلافات پیش آمده به کار می گیرد تا به این شکل گره های موجود در پرونده را بازگشایی کرده و شانس کسب موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در ملارد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ملارد سال 1403!

امین مهرآذین

امین مهرآذین بهترین وکیل کیفری در ملارد

آقای امین مهرآذین وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب چندین ساله خود به صورت حرفه ای برای دفاع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند علاوه بر همکاری درست با قاضی نهایت صرفه جویی را در وقت و هزنیه موکل خود به عمل می آورد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین پرونده های موفق متعددی را در زمینه دعاوی قتل، سرقت، کلاهبرداری، فساد و … را در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، جنب خرازی گل مریم، ساختمان اکسیژن، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09126750472

غلامرضا شیردل

غلامرضا شیردل وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای غلامرضا شیردل وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در ملارد به صورت تخصصی فعالیت می کند. ایشان یکی از وکبلا نام دار و خبره در زمینه دعوی کیفری می باشند چرا که با دانش حقوقی و فن بیان شیوا در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و همیشه برای رساندن حق به حق دار تلاش می کند و همچنین به مراجعین با توجه به سختی پروندشان با تبحری منحصر به فرد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، میدان گلها، جنب فروشگاه هفت، ساختمان گلدیس، طبقه۳، واحد۱۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۴۶۲۰۵

سیدفرزین صادقی

سیدفرزین صادقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای سیدفرزین صادقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 11 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و همچنین مراجعین با خیالی آسوده پرونده های کیفریشان را به ایشان می سپارند چرا که او با تبحر خاصی پرونده های موکلین را به موفقیت می رساند و همچنین وی جهت سهولت کار قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری مستندات محکمه پسند می گردد و در روز موعد از آن مدارک استفاده می کند.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، میدان گلها، خیابان دکتر حسابی، نرسیده به کوچه پرهام، مجتمع پزشکی آریا، پلاک ۲۳۵، طبقه۱، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۶۳۶۵۶۰

رضا دوست داری خسروخانی

رضا دوست داری خسروخانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای رضا دوست داری خسروخانی وکیل خیره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه دعوی کیفری وکالت می پذیرد. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های بسیاری را به موفقیت رسانده اند. از ویژگی های فردی ایشان می توان به صداقت و امنت داری ایشان اشاره کرد و همچنین وی به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: جاده ملارد، پایین تر از سه راه اندیشه، جنب اداره برق، پلاک۱۴۰، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۸۹۲۱۸

احمد سلمانی ایلخچی

احمد سلمانی ایلخچی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای احمد سلمانی ایلخچی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 8 سال سابقه وکالت در ملارد به صورت حرفه ای در زمینه وکالت فعالیت دارد و به مراجعین بسته به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. او در زمینه دعاوی کیفری پرونده های مهمی را به موفقیت رسانده است و همچنین در حوزه های حقوقی، خانواده، ملکی وکالت می پذیرد.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، خیابان حسابی، نرسیده به میدان گلها، ساختمان پزشکان آریا، طبقه۱، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۱۶۷۰۱

وحید حاج نوروزی

وحید حاج نوروزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای وحید حاج نوروزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد به صورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد. او برای موفقیت در پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به دنبال مستندات محکمه پسند میگردد و در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود به قاضی مربوطه ارائه می دهد و جهت رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی محترمه انجام می دهد. ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، ضلع شمالی، میدان گلها، مجتمع رضا،طبقه ۲، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۷۴۴۴۶۷


سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل کیفری در ملارد

 انتخاب وکیل یکی از مهم‌ترین تصمیمات زندگی است. بهترین وکیل کیفری در ملارد می‌ تواند در موفقیت یا شکست یک پرونده تأثیر بسزایی داشته باشد. از این رو، مهم است که در انتخاب وکیل دقت و وسواس زیادی به خرج دهید. دانش حقوقی و سواد عموم جامعه نقش موثری در انتخاب حقوقدان دارد. در صورت هر گونه تصمیم غلط باید منتظر تاثیر آن بر نتیجه پرونده باشید. چرا که مهارت های یک وکیل به خصوص در دعاوی کیفری اثر چشمگیری در احتمال کسب پیروزی در پرونده دارد.

در ادامه سه مورد از مهم ترین اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت:

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: این موضوع را در نظر داشته باشید که وکلا برای قبول پرونده هایی یکسان در دعاوی کیفری به طور معمول ارقام متفاوتی را به عنوان حق الوکاله درخواست می کنند. ممکن است در این بین وکیلی حاضر باشد پرونده را با رقمی هنگفت در اختیار بگیرد. حال آن که وکیل دیگری حق الوکاله مقرون به صرفه تری را مطالبه کند. نکته ای که در این بین وجود دارد، نباید طبق ارزان یا گران بودن دستمزد یک وکیل برای استخدام او اقدام کنید و می بایست توانایی های او را در نظر بگیرید.

تنها به توصیه دوستان توجه نکنید: دقت داشته باشید که تنها انتخاب یک وکیل بر اساس توصیه های اقوام و آشنایان کار اشتباهی است. چرا که عموم افراد جامعه سواد حقوقی و دانش لازم برای معرفی و سنجش توانایی های یک وکیل در دعاوی حساس کیفری را ندارند. از این رو، اگر دوستان یا آشنایان وکیلی را به شما انتخاب کردند، لازم است با او جلسه ملاقاتی را تدارک ببینید و نظر او را در خصوص پرونده بدانید. این کار سطح دانش و تجربه وکیل مورد نظر را به شما نشان خواهد داد.

بدون تحقیق وکیل انتخاب نکنید: قبل از انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ملارد، حتماً در مورد او تحقیق کنید. می‌ توانید از طریق اینترنت، انجمن ‌های حقوقی و سایر منابع، اطلاعات لازم را در مورد او کسب کنید. هر وکیلی صلاحیت لازم برای حضور در دعاوی کیفری را ندارد. از این رو، لازم است وکلای شاخص را شناسایی کنید.

بهترین وکیل کیفری در ملارد

مزایای ملاقات حضوری با وکیل کیفری ملارد

ملاقات حضوری با بهترین وکیل کیفری در ملارد را می توان یکی از مهم ترین مراحل شناسایی و استخدام وکیل در نظر گرفت. در واقع در این ملاقات می توانید به صورت رو در رو با گزینه مد نظرتان صحبت کرده و با شخصیت او به طور کامل آشنا شوید. در واقع حسن اخلاق یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در صورت رعایت نشدن اصول حرفه ای توسط حقوقدان مورد نظر، تعاملی بین او و موکل شکل نخواهد گرفت و همین موضوع در روند رسیدگی به پرونده نقشی منفی دارد.

در ملاقات حضوری، وکیل می‌ تواند در مورد پرونده شما بیشتر بداند و به شما کمک کند تا بهتر درک کنید که در چه وضعیتی قرار دارید. وکیل می‌ تواند به شما در مورد اتهامات کیفری که با آن مواجه هستید، گزینه‌ های قانونی شما و احتمال موفقیت در پرونده‌تان اطلاعات دهد. در واقع وکیل در صورتی می تواند شما را برای کسب موفقیت راهنمایی کند که اطلاعاتش در خصوص پرونده قضایی به حد کمال رسیده باشد. در واقع ملاقات حضوری موقعیتی را فراهم می کند تا شناخت وکیل از دعاوی مطرح شده افزایش پیدا کند.

ملاقات حضوری به شما کمک می ‌کند تا با وکیل خود احساس راحتی و اعتماد بیشتری داشته باشید. این امر برای همکاری موثر با وکیل در طول روند رسیدگی به پرونده ضروری است. زمانی که استرس شما در رویارویی با وکیل مورد نظر از میان برداشته شود با آرامش بیشتری می توانید به بیان جزئیات در خصوص پرونده بپردازید. انتقال چنین اطلاعاتی به نماینده قانونی شما کمک خواهد کرد تا تصمیمات درست تری را در خصوص پرونده اتخاذ کرده و همین مسئله شانس کسب پیروزی را بالا خواهد برد.

در واقع یکی از موضوعات مهمی که لازم است در جلسات ملاقات حضوری به آن پرداخته شود، مسئله میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله است. این در صورتی است که هر دو طرف تمایل به ادامه همکاری در خصوص دعاوی کیفری مطرح شده داشته باشند. این موضوع را در نظر داشته باشید که اکثر وکلا ترجیح می دهند تا دستمزدشان را به صورت توافقی تعیین نمایند. از این رو، می توانید پس از مطالعه کامل پرونده توسط وکیل، نظر او را در خصوص هزینه های مربوط به پرونده جویا شوید.

بهترین وکیل کیفری در ملارد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کیفری در ملارد آشنا کنیم تا به این شکل راه درستی برای انتخاب وکلای معتبر در پیش بگیرید. در ادامه به سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز مزایای ملاقات حضوری را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =

دکمه بازگشت به بالا