خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد ⚖️【سال1403】

دعاوی خانواده را می توان یکی از مهم ترین بخش های علم حقوق به شمار آورد. این دعاوی اکثرا بر مسائل بین اعضای یک خانواده دلالت دارد که همین مسئله دشواری هایی را برای وکالت در این حوزه به همراه دارد. در مسائلی مانند طلاق، مهریه، اجرت المثل، نفقه، تقسیم ارث، دریافت حضانت فرزندان و سایر موارد می بایست به یک وکیل مجرب و خبره اعتماد کنید تا او با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های طولانی به دست آورده است، بتواند شما را در مسیری درست راهنمایی کند و حقوق شما را به دست آورد؛ اما یافتن چنین وکلایی با توجه به تعدد بالای حقوقدانان حاضر در سطح شهر ملارد قدری دشوار به نظر می رسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در ملارد آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ملارد

بهترین وکیل خانواده در ملارد کیست؟

باید اشاره داشته باشیم که بیشتر قوانین مربوط به دعاوی خانواده از فقه و شرع اسلام استخراج شده است. همین مسئله باعث شده است تا اعلام کنیم که وکیل خانواده خوب در ملارد می بایست علاوه بر تسلطی که بر مواد قانونی دارد، باید به فقه نیز مسلط باشد تا به این شکل بتواند حقوق موکل خود را تامین کرده و پرونده را در مسیری درست قرار دهد. بهترین وکیل خانواده در ملارد در تلاش است تا دانش خود را به کار بگیرد تا هیچ حقی از موکل در محاکم قضایی ضایع نشود.

بهترین وکیل خانواده در ملارد سعی می کند تا تغییرات قانون را نیز زیر نظر داشته باشد تا بتواند به این شکل از رقبای خود عقب نماند و مطلوب ترین راهکارها را در اختیار موکل خود قرار دهد. در واقع برترین وکیل خانواده در ملارد تجربیات قابل اتکایی در رسیدگی به پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده دارد و می تواند در صورت لزوم از این تجربیات در جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک کند. بهترین وکیل ملارد اجازه نمی دهد که با شکست در پرونده خسارت هایی به موکل تحمیل شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در ملارد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد سال 1403!

بهروز نورالهی

بهروز نورالهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای بهروز نورالهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یک از وکلا خبره و نام دار در حوزه خانواده به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان در ملارد فعالیت دارد و به صورت تخصصی به مراجعین در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد و همچنین پرونده های موفق متعددی را در سابقه کاری خود جای داده است. او بیش از 14 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: ملارد، خیابان حسابی پ، پلاک۲۳۵، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۴۳۳۵۹

شیرین صالحی

شیرین صالحی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

خانم شیرین صالحی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلای خبره در زمینه خانواده هستند و به صورت تخصصی در ملارد به وکالت می پردازد. ایشان به صورت حرفه ای با دانش حقوقی خود در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و با رعایت قوانین وکالت تلاش برای موفقیت و همکاری با قاضی مربوطه را به عمل می آورد.

آدرس دفتر: ملارد، خیبان اطلس غربی، مجتمع صدف، طبقه دوم، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۰۲۹۴۹

کیوان ملک مطیعی

کیوان ملک مطیعی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای کیوان ملک مطیعی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ملارد می باشد. ایشان وکیلی نام دار و حرفه ای در حوزه های مختاف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند چرا که با بیان شیوا و نفوذ کلام قوی در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و برای رسیدن حق به حق دار تلاش می کند. ایشان در زمینه دعوی خانواده پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است و همچنین به مراجعین به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، ملارد، بلوار رسول اکرم، خیابان مصیب زاده، کوچه شهید کوهی، بن بست دوم، پلاک۲۰۲، طبقه اول واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۷۰۰۳۴

غلامرضا شیردل

غلامرضا شیردل وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای غلامرضا شیردل وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در ملارد به صورت حرفه ای و تخصصی وکالت می پذیرد و به مراجعین با توجه به پیچیدگی پروندشان مشاوره و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. از ویژگی های فردی او میتوان به صداقت و نفوذ کلامشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، میدان گلها، جنب فروشگاه هفت، ساختمان گلدیس ،ط۳ ،واحد۱۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۴۶۲۰۵

وحید حاج نوروزی

وحید حاج نوروزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای وحید حاج نوروزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره در حوزه دعوی خانواده به صورت حرفه ای در ملارد فعالیت دارد. ایشان وکیلی توانا و صادق در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند و به مراجعین با توجه به شرایط پروندشان مشاوره ارائه می دهد. او در چندین سال سابقه خود پرونده های مهم و متعدد موفقی را پشت سر گذاشته اند.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، ضلع شمالی، میدان گلها، مجتمع رضا، طبقه ۲، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۷۴۴۴۶۷

نسیم بابالویی

نسیم بابالویی بهترین وکیل خاناوده در ملارد

سرکار خانم نسیم بابالویی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 5 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف همچون نفقه، مهریه ،حضانت فرزند و … در ملارد فعالیت می کند. ایشان به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و با تبحر و تخصص لازمه برای دافع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند روند پرونده را سهولت می بخشد. قابل ذکر است که ایشان بیش از 500 پرونده موفق در حوزه خانواده به ثمر رسانده است.

آدرس دفتر: ملارد، جاده ملارد، بین خیابان اطلس و دانش، کوچه سوم شرقی، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 12، واحد 11

شماره تماس: 09125028832


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در ملارد

پیچیدگی های یک پرونده باعث می شود تا در هر شرایطی برای عبور از آن ها به بهترین وکیل خانواده در ملارد مراجعه کنیم. گاهی کوچک ترین راهکاری از سوی وکیل می تواند مشکلات بزرگ را در کمترین زمان ممکن حل و فصل نماید و به این شکل منافع موکل را تامین نماید. از این رو، در مواجهه با دعاوی خانواده بهترین اقدام این است که با بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیاتی که یک وکیل در اختیار دارد، مسیر را برای کسب پیروزی هموار کنیم و اجازه ندهیم که حقوق ما در دادگاه پایمال شود.

باید به این موضوع دقت داشته باشیم که در صورتی می توانیم در دعاوی مختلف به پیروزی دست پیدا کنیم که تخصص لازم در آن خصوص را داشته باشیم. همان طور که یک فرد عادی در مواجهه با بیماری ها نمی تواند نسخه ای موثر را تجویز کند، باید به این درک برسیم که در دعاوی حقوقی و کیفری نیز بدون استفاده از تجربیات بهترین وکیل خانواده در ملارد نمی توانیم حرف زیادی برای گفتن در دادگاه داشته باشیم. مشاوره حقوقی به موکل کمک خواهد کرد که اهداف خود را به بهترین شکل تعیین نماید.

گاهی ممکن است فرد تصور کند که توانایی مالی او برای استخدام وکیل کافی نیست و باید بدون در اختیار داشتن وکیل در دادگاه حاضر شود. این اقدام ممکن است خسارت هایی را به دنبال داشته باشد. چرا که تنها با بازگو کردن اختلافات نمی توان امید چندانی به کسب پیروزی در محاکم قضایی داشت و باید در ابتدا شناخت خود از مواد قانونی را افزایش دهیم. تنها در این صورت است که می توانیم به این مواد قانونی در دادگاه اشاره داشته باشیم و حقوق قانونی خود در دادگاه را از قاضی مطالبه نماییم.

باید اشاره داشته باشیم که هزینه دریافت مشاوره حقوقی از یک حقوقدان خبره به مراتب کمتر از زمانی است که تصمیم می گیرد وکیل استخدام کنید. تفاوت میان این دو شیوه همکاری در این است که با مشاوره حقوقی تنها ضعف های خود را جبران کرده و اهداف را تعیین می کنید تا به این شکل خودتان شخصا از حقوقتان در دادگاه دفاع کنید؛ اما زمانی که وکیل استخدام می کنید، انجام تمامی امور حقوقی را به او می سپارید و خودتان کمترین نقش را در روند رسیدگی به پرونده خواهید داشت.

بهترین وکیل خانواده در ملارد

سه ویژگی وکیل خانواده ملارد که شما را به موفقیت دلگرم می کند!

باید این نکته را ذکر کنیم که معمولا وکلا دارای تفاوت هایی از نظر ویژگی و شخصیت با یکدیگر هستند. همین مسئله باعث می شود تا به صراحت اعلام داریم که هر وکیلی با هر میزان از مهارت نمی تواند شما را به موفقیت برساند و برای کسب نتایج دلخواه خود لازم است روی بهترین وکیل خانواده در ملارد حساب باز کنید؛ اما برای این کار لازم است در ابتدا با معیار و ویژگی هایی از وکلای شاخص آشنا شوید تا به این شکل بتوانید از میان انبوه گزینه هایی که در دفاتر و موسسات حقوقی حضور دارند، در نهایت یکی را به خدمت بگیرید.

فن بیان قوی یک وکیل مهم ترین ابزار او است: یکی از ویژگی هایی که همواره در استخدام وکیل می بایست آن را مورد بررسی قرار دهید، فن بیان حقوقدان مورد نظر است. اینکه وکیل بتواند جملات را به بهترین شکل ممکن ادا کند و منظور خود را به طرف مقابل منتقل نماید، از اهمیت بالایی برخوردار است. در جلسه ای که برای ملاقات حضوری و تبادل نظر با وکیل مورد نظرتان تدارک دیده اید، تلاش کنید تا میزان قدرت نفوذ کلام او را زیر نظر بگیرید تا به این شکل به گزینه های مطلوب تری دست پیدا کنید.

وکیل باید به سادگی با افراد درگیر در پرونده ارتباط بگیرد: خجالتی بودن وکیل و یا بی بهره بودن از اصول روانشناسی باعث می شود تا او نتواند آن طور که باید با افراد درگیر در پرونده ارتباط برقرار کند و همین مسئله شاید مقدمه ای برای شکست در دعاوی خانواده باشد. دقت داشته باشید که افراد درگیر در پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده به طور معمول با درگیری هایی ذهنی همراه هستند که همین مسئله باعث می شود تا تعامل موثر با آن ها سخت باشد.

جسارت و شجاعت وکیل باید زبان زد باشد: این موضوع را در نظر داشته باشید که افراد معمولا در دعاوی خانواده از نظر روحی کاملا با تنش رو به رو هستند و همین مسئله گاهی باعث می شود تا کنترل خود را در دادگاه از دست بدهند و فضایی محاکم قضایی را متشنج نمایند. در این بین اگر بهترین وکیل زن در ملارد شجاعت و جسارت لازم را در اختیار نداشته باشد، به سهولت تحت تاثیر این فضا قرار می گیرد و نمی تواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

بهترین وکیل خانواده در ملارد

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل خانواده در ملارد آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه های مختلف را بررسی کنید. در ادامه به اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص دعاوی خانواده اشاره داشتیم و در پایان نیز سه ویژگی وکیل موفق را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا