وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملارد ⚖️【سال1402】

بیشتر افراد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده خود در دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند. از این رو، ناگزیر هستند به وکیل مجرب و باتجربه‌ای رجوع کنند تا از بروز خسارات احتمالی در امان باشند. در این مطلب سعی داریم شما را با تعدادی از بهترین وکیل ملارد آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده شود. جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای متخصص در ملارد تا انتهای این مطلب در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملارد

بهترین وکیل ملارد کیست؟

بهترین وکیل ملارد دانش آخوخته دانشگاه های سرشناس حقوق در کشور است. او دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مختلف را دارد. بهترین وکیل ملارد در طی سال های متمادی با حضور در دادگاه ها و مراجع قضایی توانسته تجربیات لازم را به دست آورده و از این رو، می تواند بهترین راهکار برای حل پرونده را در اختیار موکل خود قرار دهد. وکیل مجرب و کاربلد توانایی بالایی در دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند تمام تلاش خود را برای پیروزی در پرونده به کار گیرد.

بهترین وکیل ملارد باید صادق و امین باشد و موقعیت موکل در پرونده و شانس موفقیت او را به صورت شفاف بیان کند. او باید از دادن قول های خلاف واقع خودداری کرده و همواره اخلاق حرفه ای را رعایت کند. بهترین وکیل تهران علاوه بر دانش و تسلط بر مباحث حقوقی، مهارت بالایی در فن بیان و برقراری ارتباط با موکل خود دارد. او شجاعت و جسارت لازم برای احقاق حق موکل را داشته و می تواند در بهترین زمان ممکن ادله و مستندات را برای موفقیت در پرونده به قاضی ارائه دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخاب سریع و راحت وکیل ملارد، لیستی از 10 تا از بهترین وکیل ملارد را معرفی کنیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس مشاوران همراه ما باشید.

دکتر منوچهر نائینی پسند

دکتر منوچهر نائینی پسند

آقای دکتر منوچهر نائینی پسند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو هیات علمی دانشگاه، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری و از وکلای باسابقه می باشند. ارائه انواع مشاوره حقوقی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: ملارد، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد ملارد

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۳۵۵۰۸

علی امرایی

علی امرایی وکیل ملارد

آقای علی امرایی وکیل پایه یک دادگستری در ملارد، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، دعاوی مالی، اقتصادی و … می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم، روبروی خیابان امام خمینی (ره)، نبش بن بست شهید چمران، ساختمان سینا، طبقه دوم، واحد سمت چپ

شماره تماس: ٠٩١٢٨٤٤٠٣٦٢

نسیم بابالویی

نسیم بابالویی وکیل ملارد

خانم بابالویی از وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. ایشان به عنوان وکیل خوب در ملارد، سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به دلیلی تجربه ای که دارند، از مهارت بالایی در حل دعاوی مختلف برخوردار می باشند.

آدرس دفتر: جاده ملارد، بین خیابان طلس و دانش، کوچه سوم شرقی، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره ١٢، واحد ١١

شماره تماس: 09125028832

حجت رحمتی قصابه

حجت رحمتی قصابه وکیل ملارد

آقای حجت رحمتی قصابه وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان ملارد، مشاور حقوقی، وکیل باسابقه و متخصص در انواع پرونده ها می باشند. از تخصص های ایشان می توان به وکالت در دادگاه انقلاب و نظامی، وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم، نبش خیابان مینا، ساختمان بانک ملت، طبقه سوم

شماره تماس: ٠٩١٢٧٦٦٣٧٣٣

پرویز فروغی

پرویز فروغی

آقای پرویز فروغی از وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. ایشان به عنوان وکیل خوب در ملارد، سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به دلیلی تجربه ای که دارند، از مهارت بالایی در حل دعاوی مختلف برخوردار می باشند.

آدرس دفتر: ملارد، بلوار رسول اکرم، نبش کوچه چمران، پلاک ٤٩٠، طبقه دوم، واحد ٤

شماره تماس: ٠٩١٢٤٩٤١٦٣٦

بهترین وکیل ملارد در قبال موکل خود چه وظایفی دارد؟

مشورت صحیح جزو اولین وظایف بهترین وکیل ملارد در قبال موکل خود است. در واقع وکیل باید اخلاق حرفه ای داشته باشد و در صورت ملاقات حضوری با موکل خود، با صبر و حوصله تمامی صحبت های او را گوش داده و به نظرات او دقت کند. بهترین وکیل ملارد با گوش دادن به سخنان موکل خود جوانب مختلف پرونده را ارزیابی کرده و درباره آن اطلاعات کسب می کند و فقط در این صورت است که می تواند مشاوره درستی به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل غرب تهران باید با اتکا به دانش و تجربیات حقوقی خود راهکارهای مختلف را سبک و سنگین کرده و در نهایت بهترین و سریع ترین روش برای حل مشکل را در اختیار موکل خود قرار دهد.

نوشتن دادخواست و لایحه قضایی نیز یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل ملارد محسوب می شود. در واقع باید وکیل ادعاهای موکل خود را با دقت بشنود و سپس آن ها را با رعایت کامل اصول نگارشی به رشته تحریر در آورده و سپس دادخواست یا لایحه قضایی مورد نظر را به محاکم قضایی ارسال نماید. می دانیم که نوشتن دادخواست و لایحه قضایی نیازمند برخورداری از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه است.

بهترین وکیل ملارد سعی می کند آن دسته از ادعاهای موکل خود که در دادگاه قابل اثبات هستند را در دادخواست ثبت کند تا مبادا ادعای اصلی به حاشیه برود. او همچنین اطلاعات کاملی در خصوص نوشتن، ثبت و ارسال لایحه قضایی دارد و می تواند تحریر لایحه قضایی را به گونه ای انجام دهد که بیشترین نفوذ بر قاض مورد نظر را داشته باشد.

وظایف بهترین وکیل ملارد

حضور فیزیکی وکیل در جلسات مختلف دادگاه برای رسیدگی به پرونده نیز از وظایف دیگر بهترین وکیل ملارد است. در واقع وکیل سعی می کند با حضور خود در محاکم قضایی مختلف، ضمن پیگیری پرونده موکل، دلایل و مستندات خود را به قاضی مربوطه ارائه دهد تا در نهایت موفقیت در دسترس به نظر برسد.

البته ممکن است گاهی بهترین وکیل ملارد به جای حضور فیزیکی در جلسات دادگاه به نوشتن لایحه دفاعیه اکتفا کند و در این لایحه با ذکر تمامی ادله و مدارک از حق موکل خود دفاع کرده و پاسخ ادعاهای طرف مقابل را بدهد. توافق بر سر لایحه نویسی یا حضور فیزیکی وکیل در دادگاه الزامی است و باید بین وکیل و موکل پیش از شروع جلسات دادگاه مطرح شود.

روند رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی جمهوری اسلامی

برای اینکه از احتمال تغییر رای در دیوان عالی کشور اطلاع حاصل کنید، لازم است که ابتدا نکاتی را درباره روند دادرسی در پرونده‌های قضایی بدانید. به طور کلی پرونده‌های قضایی را به دو دسته پرونده‌های کیفری و پرونده‌های حقوقی تقسیم بندی می‌کنند. روند رسیدگی به هر نوع از پرونده‌ها با دیگری متفاوت است. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم برای دادرسی پرونده خود در دیوان عالی کشور از همان ابتدا از یک وکیل مجرب کمک بگیرید تا هم از اتلاف وقت جلوگیری کرده و هم نتیجه مطلوب‌تری دریافت کنید.

اگر قصد شکایت دارید، در ابتدا باید دادخواست خود را تنظیم کرده و آن را به دادسرا یا شورای حل اختلاف ارسال کنید. اینکه کدام مرجع باید به دادخواست شما رسیدگی کند، بستگی به نوع شکایت و هزینه آن دارد. در دادسرا یا شورای حل اختلاف، رسیدگی‌های لازم بر روی پرونده انجام شده و پس از بررسی کامل به دادگاه ارجاع داده می‌شود. قاضی مورد نظر در دادگاه به طور دقیق پرونده را مشاهده کرده و از جوانب آن اطمینان حاصل می‌کند. لازم به ذکر است که دادگاه مورد نظر برای رسیدگی به پرونده را نوع شکایت مشخص می‌کند.

قاضی جلسات متعددی را برای رسیدگی به پرونده تشکیل می‌دهد و از خواهان و خوانده در شکایت دعوت به عمل می‌آورد. خواهان و خوانده در این جلسات می‌بایست ادله، مدارک، مستندات و دفاعیات خود را به طور کامل ارائه دهند. در نهایت قاضی با بررسی کامل شواهد و قراین، حکم خود در خصوص پرونده را اعلام می‌کند. پس از اینکه قاضی حکم نهایی خود در خصوص پرونده را اعلام کرد، این حق برای دو طرف در نظر گرفته می‌شود که در مدت زمان مشخصی اعتراض خود را به طور مکتوب و رسمی به اطلاع دادگاه برسانند. البته باید دقت داشت که در برخی از موضوعات امکان اعتراض به حکم دادگاه وجود ندارد.

روند رسیدگی به پرونده در ساختار قضایی

در صورتی که اعتراض طرفین شکایت وارد باشد، پرونده به دادگاه تجدید نظر ارجاع خواهد شد. در این دادگاه با بررسی شواهد حکم نهایی صادر می‌شود که امکان اعتراض به آن وجود ندارد. لازم به ذکر است که در برخی از پرونده‌های حساس و در شرایطی خاص می‌توان به حکم دادگاه تجدید نظر اعتراض کرد. در این صورت است که پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

البته برای اینکه پرونده به دیوان عالی کشور برود به مهارت حقوقدان بستگی دارد. بهترین وکیل ملارد از روند رسیدگی به پرونده اطلاع کامل دارد و می تواند با دانش و توانایی پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. در واقع اکثر افراد آگاهی لازم در خصوص مباحث حقوقی را ندارند و بهتر است در این راه از بهترین وکیل ملارد کمک بگیرند تا در آینده با خسارات جبران ناپذیر رو به رو نشوند.

کلام آخر

در این مطلب چند نفر از بهترین وکیل ملارد را به شما معرفی کردیم و نام، مشخصات و تخصص آن ها را به شما ارائه دادیم. در ادامه نیز وظایف وکیل در قبال موکلش را بررسی کردیم و در پایان نیز روند رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی را مورد ارزیابی قرار دادیم تا اهمیت استفاده از یک وکیل مجرب بیش از پیش مشخص شود. از شما دعوت می کنیم نظرات و پیشنهادات خود را با در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا