ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد ⚖️【سال1403】

ملک یکی از مهم‌ ترین دارایی‌ های هر فرد است. خرید، فروش، اجاره، وراثت و دعاوی ملکی از جمله مسائلی هستند که هر فرد ممکن است در طول زندگی خود با آن ‌ها مواجه شود. در چنین شرایطی، داشتن یک وکیل ملکی خبره و باتجربه می‌ تواند نقشی اساسی در حفظ حقوق و منافع شما ایفا کند. باید به این موضوع توجه داشته باشیم که اعتماد به هر وکیلی نمی تواند در رسیدن به موفقیت راهگشا باشد و می بایست تحقیقات خود را در این زمینه به کار بگیریم تا در نهایت از میان انبوه وکلا، سرآمدترین و کاربلد ترین آن ها را به خدمت بگیریم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ملارد آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل ملکی در ملارد

بهترین وکیل ملکی در ملارد کیست؟

برترین وکیل ملکی در ملارد باید از قوانین و مقررات مربوط به املاک و اراضی آگاهی کامل داشته باشد. این آگاهی باید در حدی باشد که بتواند به خوبی به سوالات موکل خود پاسخ دهد و راهکارهای حقوقی مناسبی ارائه دهد. وکیل ملکی خوب در ملارد باید تجربه کافی در پرونده‌های ملکی داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل از حقوق موکل خود دفاع کند. تجربه و مهارت در پرونده ‌های ملکی می‌ تواند به وکیل کمک کند تا بهترین راهکارها را برای حل پرونده‌های موکل خود پیدا کند.

در واقع بهترین وکیل ملکی در ملارد با ارائه مشاوره حقوقی سعی دارد ضعف های حقوقی فرد را جبران نموده و او را مهیای حضوری پر قدرت در دادگاه جهت ارائه دفاعیات لازم کند. بهترین وکیل ملکی در ملارد به عنوان نماینده قانونی موکل در دادگاه به ارائه دفاعیات لازم می پردازد و سعی دارد با ارائه مدارک و مستنداتی منافع فرد را تامین نماید. بهترین وکیل ملارد تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و در این راه توانسته به مجوزهای لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی برسد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی ملکی در ملارد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد سال 1403

امیر عبدالتاجدینی

امیر عبدالتاجدینی بهترین وکیل ملارد

آقای امیر عبدالتاجدینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه، دارای دکترای حقوق، دارای بیش از 5 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی ملکی و انجام بیش از 200 پرونده ملکی به صورت تخصصی و یکی از وکلای خبره در ملارد هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای امیر عبدالتاجدینی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127159538
آدرس دفتر:
ملارد

حمید باقری

حمید باقری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای حمید باقری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در ملارد یکی از بهترین وکلا نام دار در ملارد می باشد ایشان به صورت تخصصی در زمینه دعوی ملکی فعالیت دارد و به مراجعین در خصوص پروندشان مشاوره ارائه می دهد. او در محضر دادگاه با ارائه ادله محکمه پسند از موکل خود دفاع می کند و پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد. وی بیش از 10 سال سابقه وکالت دارد و در تمامی امور دعوی ملکی تخصصی وکالت می پذیرد.

درس دفتر: ملارد، سراسیاب ،خیابان امام خمینی، چهاراه آزادگان، پلاک۷۳۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۳۷۷۸۷

رضا دوست داری خسروخانی

رضا دوست داری خسروخانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای رضا دوست داری خسروخانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ملارد به صورت حرفه ای در زمینه دعوی ملکی فعالیت دارد. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی دارد و همچنین به مراجعین در خصوص پروندشان به صورت حرفه ای مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: جاده ملارد، پائین تراز سراه اندیشه، جنب اداره برق، پلاک ۱۴۰، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۸۹۲۱۸

ابراهیم مجرد منجقچی

ابراهیم مجرد منجقچی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای ابراهیم مجرد منجقچی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ملارد به صورت تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با ارائه ادله و مستندات محکمه پسند از موکل خود دفاع می کند و پرونده را به موفقیت می رساند.

آدرس دفتر: جاده ملارد، سر آسیاب، خیابان امام خمینی، روبه روی دبستان ستایش، پلاک۳۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۶۸۵۷۴۳

احمد سلمانی ایلخچی

احمد سلمانی ایلخچی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

احمد سلمانی ایلخچی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. وی یکی از وکلا نام دار و خبره در زمینه دعوی ملکی هستند و به مراجعین به صورت حضوری در خصوص پروندشان مشاوره ارائه می دهد. وی در تمامی روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی محترمه انجام میدهد تا حق به حق دار برسد. همچنین ایشان بیش از 8 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: ملارد، مارلیک، خیابان حسابی، نرسیده به میدان گلها، ساختمان پزشکان آریا، طبقه۱، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۱۶۷۰۱

بهروز زینی وند

بهروز زینی وند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ملارد

آقای بهروز زینی وند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 8 سال سابقه وکالت در ملارد می باشد و به صورت تخصصی در دعوی ملکی وکالت می پذیرد و همچنین به مراجعین با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری مشاوره می دهد. وی در چندین سال وکالت خود هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده است. از ویژگی های فردی او می توان به صداقت و اخلاق نیکویشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، ملارد، بلوار رسول اکرم، روبروی خیابان امام خمینی، جنب آزمایشگاه دکتر پورمحمدی، ساختمان سینا، طبقه۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۷۳۸۱۸

پرویز فروغی

پرویز فروغی بهترین وکیل ملکی در ملارد

آقای پرویز فروغی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان وکیلی توانا و متخصص در حوزه دعوی ملکی هستند. وی با دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت آن ها را اعلام می دارد.

آدرس دفتر : ملارد، بلوار رسول اکرم، نبش کوچه چمران، پلاک 490، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09124941636


لزوم توجه به تخصص و فن بیان وکیل ملکی ملارد

تخصص بهترین وکیل ملکی در ملارد یکی از مهم ‌ترین عوامل و معیارها در انتخاب حقوقدان جهت رسیدگی به پرونده است. املاک و مستقلات از مهم ‌ترین دارایی‌های هر فرد است و معاملات ملکی می ‌تواند پیچیده و پرخطر باشد؛ بنابراین، داشتن یک وکیل ملکی متخصص می ‌تواند نقشی اساسی در حفظ حقوق و منافع شما ایفا کند. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از وکلای تازه کار و فاقد تخصص های لازم در زمینه دعاوی ملکی چه بسا پرونده با شکست رو به رو شود.

یک وکیل ملکی متخصص باید از قوانین و مقررات مربوط به املاک و اراضی آگاهی کامل داشته باشد. این آگاهی به وکیل کمک می‌ کند تا بتواند به خوبی به سوالات موکل خود پاسخ دهد و راهکارهای حقوقی مناسبی ارائه دهد. دقت داشته باشید که ممکن است تخصص یک وکیل در دعاوی ملکی از دو طریق تحصیل و کسب تجربه حاصل شود. برای مثال ممکن است بهترین وکیل خانواده در ملارد در مقطع کارشناسی ارشد در شاخه حقوق مربوط به املاک تحصیلات خود را به اتمام رسانده باشد.

همچنین این احتمال وجود دارد که فرد در سال هایی که مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است، با دریافت پرونده های متعددی در زمینه دعاوی ملکی، به تخصص های لازم در این شاخه از حقوق رسیده باشد و بتواند از تجربیات خود در پرونده های مشابه، برای حل و فصل اختلافات ملکی استفاده نماید. یکی دیگر از عواملی که می تواند از یک حقوقدان، وکیلی خبره و مجرب بسازد، فن بیان و قدرت نفوذ کلام است که همواره باید در ملاقات های حضوری وجود این صفت را در وکیل مورد سنجش قرار دهید.

زبان بدن، قدرت در ادای کلمات، انتقال صحیح مفاهیم حقوقی و مواردی از این جنس فن بیان وکیل را تشکیل می دهد. در واقع می توان فن بیان یک وکیل را یکی از مهم ترین سلاح های او برای کسب موفقیت در محاکم قضایی به شمار آورد. چرا که وکیل با استفاده درست از فن بیان می تواند نکات حقوقی و مواد قانونی را در دادگاه بازگو کرده و به این شکل دفاعیات خود از موکل را تکمیل کند. باید دقت داشته باشید که منظور از فن بیان به هیچ عنوان حرافی نیست و قاضی به خوبی تفاوت این دو را در دادگاه می داند.

 بهترین وکیل ملکی در ملارد

سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل ملکی ملارد

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در ملارد یکی از موضوعاتی است که همواره با تصورات غلط و نادرستی همراه است. این تصورات می ‌تواند باعث شود که افراد از خدمات وکیل استفاده نکنند یا در انتخاب وکیل دچار اشتباه شوند. به هر حال هر گونه تصمیم غلط در خصوص پرونده به هر اندازه هم که کوچک باشد، می تواند تاثیر خود را بر روی رای دادگاه بگذارد. از این رو، در ادامه به بررسی سه تصور اشتباه در خصوص حق الوکاله وکیل می پردازیم تا به این شکل آگاهی عمومی در این باره را افزایش دهیم.

حق الوکاله وکیل ملکی همواره بالا نیست: یکی از تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل این است که حق الوکاله وکیل همیشه بالا است. این تصور غلط به این دلیل است که افراد معمولاً تنها از وکلای معروف و شناخته شده استفاده می ‌کنند. وکلای معروف معمولاً تجربه و مهارت بیشتری دارند و حق الوکاله بیشتری نیز دریافت می ‌کنند؛ اما در صورتی که با مشکلات مالی در تامین حق الوکاله رو به رو هستید، می توانید برای وکالت در پرونده های ملکی خود از وکلای مقرون به صرفه استفاده کنید.

حق الوکاله وکیل می تواند به صورت یکجا پرداخت نشود: تصور غلط دیگری که درباره حق الوکاله وکیل وجود دارد این است که حق الوکاله باید به صورت کامل پرداخت شود. این تصور غلط به این دلیل است که بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که وکیل باید مسئولیت کامل پرونده را بر عهده بگیرد و در صورت عدم موفقیت، باید تمام حق الوکاله را دریافت کند. نکته ای که لازم است در این خصوص ذکر شود این است که شما می توانید نحوه پرداخت را به صورت توافقی با وکیل تعیین نمایید.

می توانید بر روی دستمزد وکیل چانه بزنید: تصور غلط پایانی که درباره حق الوکاله وکیل وجود دارد این است که حق الوکاله وکیل ملکی قابل مذاکره نیست. این تصور غلط به این دلیل است که بسیاری از افراد تصور می ‌کنند که تعرفه ‌های حق الوکاله توسط کانون وکلای دادگستری تعیین می‌ شود و وکیل نمی ‌تواند از این تعرفه‌ ها کمتر دریافت کند. وکیل دارای شغلی آزاد است و به همین سبب امکان توافق با او بر سر مبلغ حق الوکاله وجود دارد.

بهترین وکیل ملکی در ملارد

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در ملارد آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید گزینه های مد نظرتان را در کمترین زمان پیدا کنید. در ادامه سعی داشتیم تا لزوم توجه به تخصص و فن بیان وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در پایان نیز سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکلا را ارزیابی نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مقاله دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =

دکمه بازگشت به بالا