کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در آمل ⚖️【سال1402】

یکی از مهم ترین مسائل در زمان طرح شکایات و دعوا در صورت داشتن پرونده­ قضایی، این است که باید درنظر داشت دعوای ما به عنوان چه نوع دعوایی محسوب می شود؟ به صورت کلی دعاوی قضایی به دو دسته­ دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی می شوند. یک وکیل کیفری خوب وظایف بسیار مهمی بر عهده دارد و نیاز است در راستای احقاق حقوق موکل، تمام تلاش خود را بکار گیرد. یک وکیل کیفری قادر است در تصویب قوانین نیز نقش مهمی ایفا کند. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل کیفری در آمل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در آمل کیست؟

بهترین وکیل کیفری در آمل کیست؟

آن دسته از وکلایی که شرایط حضور و ایفای نقش وکالت در پرونده­ های کیفری را دارا می باشند، به عنوان وکیل کیفری شناخته می شوند. اگر فردی درگیر یک دعوای کیفری باشد و یا از او شکایت کیفری شده باشد، نیازی مبرم به داشتن وکیلی آشنا با اصول و قوانین کیفری و جزا، اعم از قانون مجازات اسلامی، خرید و فروش مواد مخدر، آیین دادرسی کیفری و قوانین مربوط به جرائم اقتصادی، قاچاق یا قوانین دادگاه­ های نظامی می باشد. بهترین وکیل آمل، کسی است که دارای روحیه­ ی قوی جهت حضور در فضای سنگین و دشوار دادگاه­ های کیفری است و همچنین سال­ها تجربه­ حضور در آن­ها را نیز با خود به همراه دارد.

مهم­ترین وظیفه بهترین وکیل کیفری در آمل، حضور یافتن در دادگاه و اثبات کردن نوع دعوا است. با توجه به این مسئله که هر فردی تنها یکبار می تواند دعوای خود را مطرح کند، بسیار مهم است که در آن یکبار، دعوا به درستی مطرح شود و توضیحات و ارائه مدارک و همچنین دفاع از آن به درستی انجام گیرد. بسیاری از افرادی که دعوای کیفری را مطرح می کنند، اما به وکیل کیفری مراجعه نمی­ کنند و از راهکارهای یک وکیل کیفری استفاده نمی­ کنند و یا به دلایلی از جمله هزینه­ ها به وکلای تازه کار رجوع می کنند، نه فقط موجب می­ شود که حقشان در دادگاه گرفته نشود، بلکه گاهی متحمل هزینه ­های دادرسی نیز می­ شوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در آمل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در آمل سال 1402

سودابه ابراهیمی

سودابه ابراهیمی

سرکار خانم سودابه ابراهیمی یکی از وکلای خبره و کاربلد به خصوص در حوزه دعاوی کیفری در شهر آمل می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین خود قرار داده اند. خانم سودابه ابراهیمی دارای شان کاری بسیار بالایی هستند و تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر تملک آپارتمان، خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، جنب دادگستری

شماره تماس: 09112224791

میثم مختاری

میثم مختاری

جناب آقای میثم مختاری یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر آمل می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: آمل، خ امام، نبش افتاب 25، ساختمان سیامک، طبقه 3

شماره تماس: 09111272084

محمد نيک نژاد

محمد نيک نژاد

جناب آقای محمد نيک نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جزم شناسی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی کیفری، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …

آدرس دفتر: آمل، لاریجان، شهر گزنک، بالاتر از بانک کشاورزی، دفتر وکالت محمد نیک نژاد

شماره تماس: 09113205951

بهزاد قنبرتبار

بهزاد قنبرتبار

جناب آقای بهزاد قنبرتبار یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در آمل می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: آمل، خ امام رضا، رضوان 4، ساختمان جام جم، طبقه سوم

شماره تماس: 09111193851

سیدحسین موسوی

سیدحسین موسوی

جناب آقای سیدحسین موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای آمل تبدیل شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: آمل، میدان 17 شهریور، ابتدای خ نور، فجر دوم، مجتمع بهارستان، واحد 212

شماره تماس: 09113259546

لهراسب کوهستانی

جناب آقای لهراسب کوهستانی از وکلای پایه یک کیفری آمل می باشد و دارای سابقه ی طولانی در پرونده های حوزه کیفری بوده و به ارائه ی مشاوره های تخصصی در این زمینه می پردازد. ایشان همچنین در دعاوی دیگر نیز تبحر داشته و قبول پرونده می کند. رضایت موکلین او برای پیگیری های مستمر و حساسیت بالای او تاییدی بر رزومه ی موفق آقای کوهستانی می باشد.

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، کوی دادگستری، مجتمع آفتاب ۵، طبقه ۱ واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۰۰۱۵۳۵

آزاده ابراهيمي اسكي

سرکار خانم آزاده ابراهیمی اسکی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او رضایت موکلین زیادی را در پرونده های کیفری کسب کرده است. خانم ابراهیمی در امور کیفری از بهترین وکیل های آمل به شمار می رود، شما می توانید در تمامی حوزه ها از او مشاوره رایگان دریافت کرده و از متخصص بودن او در امر وکالت اطمینان حاصل کنید.

آدرس: آمل، خیابان معلم، قدس، اباذر۶

شماره تلفن: ۰۹۱۱۲۲۷۰۹۰۱

وظایف بهترین وکیل کیفری در آمل

به طور معمول پس از ارتکاب جرم علیه اشخاص یا اموال، باید به دادسرا مراجعه کرده و شکایت کیفری خود را تقدیم کنیم. با ورود شکواییه به دادسرا تحقیقات مقدماتی انجام می گردد. جمع آوری مدارک، تهیه استشهاد محلی، گفتگو با شاهدان از جمله موارد قابل توجهی است که در این مرحله انجام می شود. از طریق تایید شدن جرم رخ داده به وسیله مدارک به دست آمده، قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر می شود و پس از آن پرونده جهت رسیدگی به دادگاه ارسال خواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در آمل در تمامی مراحل حضور دارد و با توجه به قانون آیین دادرسی کیفری از همان زمان شروع تحقیقات، وکیل قادر است حضور پیدا کند و راهنمایی های لازم را به موکل خود ارائه دهد. یک وکیل با شفاف سازی جرم رخ داده می تواند مسیر پیش روی موکل خود را روشن کند و در بعضی موارد با تفهیم نوع اتهام، او را از تبعات سنگین کیفری مطلع سازد. یک وکیل کیفری مجرب و متخصص در زمینه کیفری در تمامی مراحل موکل خود را همراهی می کند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در آمل

پس از رسیدگی پرونده در دادگاه ممکن است رای بر علیه موکل صادر گردد، اما این پایان مسیر نیست و می توان به واسطه تجدید نظرخواهی، بار دیگر پرونده را به جریان انداخت و تمام تلاش خود را جهت رسیدن به نتیجه دلخواه به کار گرفت. پس از مرحله تجدید نظر برای برخی از جرایم فرجام خواهی پیش بینی شده است. در این مرحله پرونده به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد و دیوان با بازبینی پرونده نظر نهایی خود را صادر می کند.

در صورتی که رای اولیه نقض شود، پرونده برای رسیدگی مجدد به دادگاه صالح ارسال می شود و اگر رای صادره مورد تایید دیوان قرار بگیرد، پرونده‌ مختومه اعلام می شود. در نتیجه رسیدگی به پرونده های کیفری مدت زمان زیادی را دربر می گیرد و نیاز به صبر و حوصله افراد و سعه صدر و پایداری وکیل دارد. علاوه بر حوزه کیفری، در حوزه ملکی نیز بهترین وکیل ملکی در آمل موظف است مسیر مشابهی را طی کند تا بتواند به احقاق حقوق موکل خود دست یابد.

منظور از شکایت کیفری چه می باشد؟

در جرائم کیفری اگر قانون جرمی را برای متهم در نظر نگرفته باشد، فرد شاکی میتواند اقدامات لازم برای شکایت از متشکی را انجام دهد که به آن شکایت کیفری میگویند. در شکواییه باید مشخصات کامل که شامل ( شاکی، متشکی عنه، تاریخ وقوع جرم، محل وقوع جرم، ادله و مشخصات شهود ) را در صورت امکان به طور کامل ذکر گردد.

افرادی که اقدام به شکایت کیفری می کنند باید اطلاع داشته باشند که این امورات مستقیما با جان و مال و حیثیت مردم در ارتباط است و قبل از تشکیل پرونده می بایست تمامی جوانب را بسنجد که می توان توسط بهترین وکیل کیفری آمل نسبت به این امر اقدام کرد. وکالت در دعاوی حقوقی شامل بخش های مهمی می باشد که یکی از این بخش ها، وکالت در امورات کیفری است.

منظور از شکایت کیفری چه می باشد؟

تفاوت دعاوی کیفری با حوزه دعاوی حقوق و خانواده جرم و جنایتی است که قانون برای آن مجازات تعیین کرده است.مجازات کیفری با توجه به نوع جرم بسته به نظر قاضی به جبران خسارت مالی، حبس، تبعید، شلاق حدی یا تعریزی و … می باشد. جرائمی نظیر کلاهبرداری، سرقت، کلاهبرداری، حمل مشروبات الکی و مواد مخدر، رشا و ارتشا، قتل، اختلاس ،خیانت در امانت، صدور چک بی محل و امثال آن را می توان در حوزه دعاوی کیفری قرار دارد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل کیفری در آمل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا