کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابلسر ⚖️【سال1403】

تمامی افراد جامعه بر اساس قانون ملزم هستند که به حقوق دیگری احترام گذاشته و با عمل مجرمانه، دسترسی آن ها به منافع قانونی شان را مختل نکنند. قانون محدوده جرم و مجازات های مربوط به آن را به طور دقیق مشخص کرده است و اگر شخصی از این حدود فراتر رفته و جرمی را مرتکب شود با مجازات های قانونی رو به رو می شود. در بسیاری از موارد مجازات های تعیین شده بر روی مال، جان و آبروی شخص تاثیر می گذارد و از این رو، افراد درگیر در دعاوی کیفری به دنبال راهی برای تبرئه و رفع اتهام هستند؛ اما عده ای دیگر در تلاش هستند تا با اثبات جرم دیگری به حقوق خود مجددا دست پیدا کنند. در تمامی این شرایط لازم است از یک وکیل معتبر و مجرب استفاده شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بابلسر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 وکیل کیفری در بابلسر

بهترین وکیل کیفری در بابلسر کیست؟

دعاوی کیفری را می توان از نظر پیچیدگی و دشواری هایی که همراه آن ها است، از جمله حساس ترین پرونده های موجود در مراجع قضایی به شمار آورد. هر گونه اقدام غلطی که منجر به شکست در این دعاوی شود، می تواند خسارت های جدی را برای فرد به همراه داشته باشد و آینده او را به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد. از این رو، با استفاده از بهترین وکیل بابلسر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می توان اقدامات عاقلانه تری را در این خصوص به انجام رساند و احتمال کسب پیروزی را افزایش داد.

وکیل کیفری خوب در بابلسر به واسطه دانش حقوقی بالایی که در زمینه حقوقی کیفری دارد می تواند قوانین و مقررات را به طور دقیق مرور کرده و مناسب ترین راهکار برای حل و فصل اختلافات را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل کیفری در بابلسر سعی در اجرای عدالت دارد و اجازه نمی دهد که به هیچ عنوان در محاکم قضایی، حقوقی از موکل او پایمال شده و خسارت هایی به او تحمیل شود. در واقع بهترین وکیل کیفری در بابلسر در تمامی شرایط حافظ منافع و حقوق قانونی موکل خودش است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در بابلسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابلسر سال 1403!

غلامرضا میرزائی‌نژاد

غلامرضا میرزائی‌نژاد بهترین وکیل طلاق بابلسر

آقای غلامرضا میرزائی‌نژاد وکیل پایه یک دادگستری با تکیه بر قوانین وکالت و تجارب چندین ساله ی خود در حوزه دعاوی کیفری به صورت حرفه ای فعالیت دارد و همچنین پرونده های مهمی در رابطه با قتل عمد، سرقت، فساد و … را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر:ساری، عدالت ۵، پاساژ آپادانا، طبقه ۳، پلاک ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۷۵۶۸۴

مهیار حسین زاده

مهیار حسین زاده بهترین وکیل کیفری در بابلسر

جناب آقای مهیار حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سال ها تجربه در امر وکالت می باشد. او از بهترین وکیل های کیفری بابلسر به شمار می رود. آقای مهیار حسین زاده در تمامی حوزه ها پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. شما نیز می توانید از خدمات او بهره مند شوید.

آدرس: بابلسر، خیابان شهید باهنر، جنب بانک صادرات مرکزی، ساختمان نیکان، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۲۵۵۱۷

جعفر تقی زاده

جعفر تقی زاده وکیل کیفری بابلسر

جناب آقای جعفر تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 5547، بهترین وکیل کیفری بابلسر می باشد. ایشان در تمامی زمینه های خانواده، حقوقی، ملکی، تجاری و ثبتی وکالت کرده و پرونده قبول می کند. آقای جعفر تقی زاده بصورت تخصصی در حوزه ی کیفری فعالیت می کند و اغلب رضایت مشتریان را کسب نموده است.

آدرس: بابلسر، بهنمیر، روستای ازنوا، منزل هوشنگ تقی زاده

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۶۳۰۳۱۳

آمنه رحمانی فیروزجایی

آمنه رحمانی فیروزجایی وکیل کیفری در بابلسر

سرکار خانم آمنه رحمانی فیروزجایی از وکلای پایه یک دادگستری و وکیلی موفق در عرصه ی کیفری می باشد. ایشان با اینکه در تمامی حوزه ها رزومه ی خوبی دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه کیفری پرونده قبول کرده و اکثر آن ها را با موفقیت به پایان رسانده است. خانم آمنه رحمانی فیروزجایی مشاوره نیز ارائه می دهد.

آدرس: بابلسر، خیابان شهید بهشتی، بهشتی۲۶، ساختمان آرمیتا

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۱۱۷۳۶۰

نادر رستمی چراتی

نادر رستمی چراتی بهترین وکیل کیفری بابلسر

جناب آقای نادر رستمی چراتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در کار وکیلی سرسخت و جدی بوده و با پیگیری های به جا و منظم خود زمینه موفقیت پرونده ها را فراهم می کند. همچنین به ارائه مشاوره حقوقی نیز می پردازد. شما می توانید برای حصول اطمینان از مهارت وکالت آقای نادر رستمی چراتی یک جلسه مشاوره رایگان از او دریافت کنید.

آدرس: بابلسر، بلوار شهید شریفی، مجتمع سیمیا، طبقه 1، واحد ۱۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۳۸۱۶۵

احمدرضا یزدانی‌ چراتی‌

احمدرضا یزدانی‌ چراتی‌ بهترین وکیل کیفری در بابلسر

جناب آقای احمدرضا یزدانی‌ چراتی‌ وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سال ها تجربه در عرصه وکالت می باشد. تخصص ایشان در حوزه کیفری می باشد. آقای احمدرضا یزدانی‌ چراتی بهترین وکیل کیفری در بابلسر شناخته شده و همچنین به ارائه ی مشاوره حضوری و غیرحضوری می پردازد. شما نیز می توانید از خدمات ارزنده مشاوره ایشان بهره مند شوید.

آدرس: بابلسر، خیابان امام، پاساژ صادق نژاد، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۶۷۶۶۹


اقدامات غلط در انتخاب بهترین وکیل کیفری در بابلسر

انتخاب وکیل بدون تحقیق و در نظر گرفتن مهارت ها: باید دقت داشته باشیم که با هر وکیلی نمی توانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید. پیچیدگی دعاوی کیفری بسیار بالا است و هر وکیل با هر میزان از مهارت و توانایی نمی تواند در این زمینه به موفقیت دست پیدا کند. باید در نظر داشته باشید که لازم است معیارهایی را در نظر بگیرید و بر اساس آن ها به دنبال بهترین وکیل کیفری در بابلسر باشید. چرا که در غیر این صورت ممکن است با شکست در پرونده مواجه شوید و نتیجه را به کلی واگذار کنید.

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: امروزه مسائل اقتصادی باعث شده است تا افراد به دنبال وکلای کیفری مقرون به صرفه باشند. به طور کلی حق الوکاله وکلا برای قبول پرونده های کیفری قدری بالا است؛ اما با اندکی جست و جو در دفاتر و موسسات حقوقی می توانید وکلای مقرون به صرفه را شناسایی کرده و وکالت پرونده های خود را به آن ها واگذار کنید؛ اما باید دقت داشته باشید که مقرون به صرفه بودن وکیل مورد نظر نباید مانع از سنجش تمامی مهارت و ویژگی های بهترین وکیل کیفری در بابلسر شود.

دقت به جنسیت وکلای کیفری ممنوع: به طور معمول در دعاوی کیفری ترجیح اکثر افراد بر این است تا از وکلای مرد استفاده کنند و توجه آن ها به وکلای خانم قدری کم است؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که ممکن است مهارت و سابقه برخی از وکلای زن به اندازه ای باشد که بتوانید با خیالی آسوده به آن ها برای در اختیار گرفتن پرونده های کیفری اعتماد کنید. از این رو، لازم است در بین وکلای مرد یا وکلای زن به دنبال شاخص ترین و کاربلد ترین گزینه ها باشید تا به این شکل شانس خود را برای کسب پیروزی افزایش دهید.

به تبلیغات توجه نداشته باشید: ممکن است موسسات حقوقی متعدد برای مطرح کردن وکلای خود به دنبال انجام تبلیغاتی پر رنگ و لعاب باشند. این موضوع نباید باعث انتخاب چشم بسته از سوی شما شود. چرا که در بسیاری از موارد این تبلیغات تنها برای بازارگرمی صورت می پذیرد و به هیچ عنوان بازگو کننده مهارت های واقعی وکیل نیست. می توانید با تدارک دیدن ملاقات های حضوری از مهارت های وکیل مورد نظر اطمینان حاصل کرده و در نهایت با چشمانی باز وکالت پرونده های حساس کیفری را به او واگذار کنید.

انتخاب بهترین وکیل کیفری در بابلسر

پس از انتخاب وکیل کیفری در بابلسر چه باید کرد؟

تدارک دیدن جلسه ای برای ملاقات حضوری با وکیل: در ابتدا لازم است با تحقیقات و آزمایش هایی جدی بهترین وکیل کیفری در بابلسر را شناسایی کرده و سپس با دفتر یا موسسه حقوقی مورد نظر تماس برقرار کنید. در این صورت است که می توانید وقتی را برای ملاقات حضوری با وکیل تدارک ببینید و در این جلسه با وکیل دیدار کرده و شناخت خود را از مهارت و ویژگی هایی که او در اختیار دارد به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

افزایش شناخت از وکیل کیفری: در جلسات ملاقات حضوری و نیز در زمانی که با او از طریق تلفنی در ارتباط هستید، می توانید شناخت خود را در خصوص مهارت های او افزایش دهید. می توانید زمان شناس بودن وکیل مورد نظر را در این جلسات مورد آزمایش قرار دهید. علاوه بر این، فن بیان وکیل که از جمله مهم ترین معیارهای وکیل است را نیز می توانید در همین جلسات مد نظر قرار دهید. دقت داشته باشید که افزایش شناخت دو طرف می تواند باعث شکل گیری نوعی تعامل مثبت میان آن ها شود.

ارائه اطلاعات دقیق در خصوص پرونده های کیفری: لازم به ذکر است که در صورتی بهترین وکیل کیفری در بابلسر می تواند اقدامات مثبتی را در خصوص پرونده انجام دهد که اطلاعات او در خصوص جوانب ناپیدای دعاوی مطرح شده کامل باشد. موکل در این زمینه می تواند نقشی پر رنگ داشته باشد و هر آن چیزی که لازم است وکیل در خصوص پرونده بداند را در اختیار او قرار دهد. دقت داشته باشید که نباید هیچ رازی را از وکیل پنهان کنید. چرا که ممکن است همین راز بتواند در پرونده نقش آفرین باشد.

با وکیل در خصوص دستمزدش توافق کنید: یکی از اقدامات مثبتی که می توانید در خصوص پرونده به انجام برسانید این است که نظر وکیل را در خصوص میزان حق الوکاله جویا شوید. میزان حق الوکاله به مانند نحوه پرداخت آن در بسیاری از اوقات به صورت توافقی تعیین می شود بنابراین موکل نیز در آن نقش مهمی دارد.

بهترین وکیل کیفری در بابلسر

کلام آخر

از اینکه تا آخر مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام و تخصص بهترین وکیل کیفری در بابلسر آشنا کنیم تا در مدت زمانی کوتاه بتوانید به گزینه های مطلوب خود برای واگذاری وکالت پرونده دست پیدا کنید. در ادامه اقدامات غلط در خصوص انتخاب وکلای کیفری را تشریح نمودیم و پس از آن نوبت به مجموعه اقداماتی رسید که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل کیفری الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا