وکیل

10 تا از بهترین وکیل تجریش ⚖️【سال1402】

اولین و مهمترین اقدام برای حل پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … انتخاب وکیل خوب است. معیارهای بسیاری برای انتخاب وکیل وجود دارد که مهترین آن ها، دانش، تخصص و سابقه وکیل در پیگیری دعاوی مربوطه است. کمتر کسی را می توان یافت که در طول زندگی با مشکل قضایی روبه رو نشده باشد، تقریبا تمامی افراد در زندگی خود به وکیل نیاز خواهند داشت تا از حقوق آنان دفاع کند. در ادامه به بهترین وکیل تجریش خواهیم پرداخت و سعی داریم تا تعدادی از وکلای خبره و حاذق را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تجریش کیست؟

بهترین وکیل تجریش کیست؟

برای انتخاب وکیل خوب در تجریش باید توجه کنیم که وکیل انتخابی ما تجربه وکالت در پرونده مشابه ما را داشته باشد و در آن خوش درخشیده باشد. همینطور وکیلی که انتخاب می کنیم باید به امور حقوقی و رویه دادگاه ها مسلط باشد. بهتر است مطابق موضوع پرونده به دنبال وکیلی متخصص در آن حوزه باشیم. هرچند که وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … فعالیت نماید، اما برخی وکلا ترجیح می دهند به طور ویژه به دعاوی خاصی بپردازند.

بهترین وکیل تجریش وکیلی است که سابقه طولانی در حرفه وکالت دارد و در اکثر پرونده های پذیرفته موفق عمل نموده است. قدرت کلامی وکیل و مدیریت جلسه های دادگاه یکی از ویژگی هایی است وکیل خوب باید از آن برخوردار باشد. در ادامه سعی داریم تا به معرفی وکلای متخصص و متبحر در تجریش تهران بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و سوابق وکلا، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

سرکار خانم آیسان اقبالی

 خانم آیسان اقبالی وکیل تجریش

خانم اقبالی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تجریش هستند. از وکلای متخصص در پیگیری دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. مشاوره حضوری و غیرحضوری یکی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می گردد. سایر خدمات خانم اقبالی در زمینه تنظیم شکواییه، اخذ پرونده، قرارداد و … اشاره کنیم. خانم اقبالی با پشتکار در پیگیری دعاوی موکلین خود، بسیرا خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک 36،طبقه فوقانی بانک شهر

شماره تماس: 09120561613

جناب آقای یوسف پاشایی

آقای یوسف پاشایی وکیل تجریش

آقای پاشایی وکیل پایه یک دادگستری در تجریش و یکی از وکلای خبره و متبحر در پیگیری دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … می باشند. از خدمات وکالتی ایشان می توان به قارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره نمود. ایشان یکی از وکلای باشابقه در تجریش هستند که وکالت دعاوی خانودگی از جمله طلاق، استرداد جهیزیه، خیانت در امانت، فروش مال غیر جعل سند و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 21، طبقه 2، زنگ سوم

شماره تماس: 09123457132

جناب آقای فریدالدین اسماعیلی ایوانکی

 آقای فریدالدین اسماعیلی ایوانکی وکیل تجریش

آقای اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در تجریش و متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. مدیر و بنیانگذار بنیاد حقوقی دادجویان رستگار می باشند و در چندین سازمان و شرکت به عنوان وکیل و مشاور فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان واعظی، کوچه سیاوش، بن بست افشین، پلاک 8

شماره تماس: 09121852475

جناب آقای مهدی فرجی پور

 آقای مهدی فرجی پور وکیل تجریش

آقای فرجی پور وکیل پایه یک دادگستری در تجریش هستند. متخصص در پیگیری دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی و … می باشند. از جمله تخصص های آقای فرجی پور در زمینه پیگری دعاوی اراضی، ملکی، مصادره اموال، دعاوی طلاق، مهریه و … است.

آدرس دفتر: تجریش، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 15، واحد 3

شماره تماس: 09121717874

جناب آقای احسان نورس

جناب آقای احسان نورس

آقای نورس وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از وکلای خبره در تجریش هستند. در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … فعالیت دارند و تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود به دست آورند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 26، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09123870679

حق الوکاله وکیل در تجریش چقدر است؟

جهت رسیدگی به پرونده هایی که در محاکم قضایی وجود دارد، باید به رویه دادگاه ها و قوانین آشنا باشیم. قوانین وضع شده در جامعه برای دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … بسیار متفاوت است، طبیعی است که ما اطلاعات کاملی درخصوص آنها نداشته باشیم. در این شرایط برای رسیدگی صحیح به پرونده، باید به وکیلی مراجعه کنیم که متخصص است. بهترین وکیل تجریش فردی است که دانش و آگاهی کاملی نسبت به دعاوی مختلف دارد و بدین ترتیب می تواند بهترین کمک را به متقاضی و موکل ارائه کند.

10 تا از بهترین وکیل تجریش

وکلا مجوز و پروانه وکالت دارند و در مقام وکیل می توانند از حقوق موکل دفاع کنند و کارهایی انجام دهند که به موجب عقد وکالت به آنها واگذار گردیده است. بهترین وکیل تجریش در مقابل کارهایی که برای پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل پایه یک دادگستری در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و محدودیتی ندارد.

اگر در شرایطی خاص، میزان حق الوکاله وکیل در قرارداد توافق نشود، موکل چقدر باید بپردازد؟ در چنین مواقعی هزینه حق الوکاله وکیل باید مطابق تعرفه قانونی از سوی موکل پرداخت شود. در قانون تعرفه های مختلفی برای دعاوی گوناگون من جمله کیفری، حقوقی، خانواده و … تعیین گردیده است.

مزایای داشتن وکیل در دعاوی قضایی

انتخاب وکیل کاملا اختیاری است و هیچ دادگاهی نمی تواند فردی را مجبور به داشتن وکیل کند. اما همواره توصیه می شود افرادی که با قوانین آشنا نیستند و دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می شوند، از وکیلی مجرب و متخصص کمک بگیرند تا درصد موفقیت آن ها در دادگاه بالا رود و هم این وکیل باعث می شود روند بررسی پرونده سریع تر پیش برود.

معرفی وکیل در تجریش تهران

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری ملکی و … می شوید، بهترین کار مشاوره با وکیل متخصص است، بهترین وکیل تجریش با تجربه ای که دارد بهترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل شما ارائه می دهد. به طوری که در زمان کمی به نتیجه برسید پس اگر به تنهایی نتوانستید مشکل را برطرف کنید باید وکالت پرونده را به وکیل سپرده و مشاهده روند رسیدگی به آن باشید.

در صورتی که پرونده را به وکیل سپردید، دیگر نیازی نیست که در جلسات طولانی دادگاه شرکت کنید و از کار و زندگی بیافتید، وکیل تمامی کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهد و شما را از روند آن مطلع می کند. بنابراین می توان گفت که در این مسیر دچار درگیری های ذهنی، روانی و … نمی شوید. به خصوص زمانی که شاکی خصوصی داشته باشید.

کلام آخر

همانطور که در مقاله توضیح داده شد، وکیل یکی از مهمترین وظایف را برعهده دارد و باید از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع نماید. نحوه رسیدگی وکیل به پرونده در زندگی موکل نقش پررنگی می گذارد، بنابراین باید در انتخاب وکیل دقت کنیم. در مقاله بهترین وکیل تجریش به معرفی وکلای خبره و حاذق در این منظقه از تهران پرداختیم، امیدوارم که برای تان مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا