وکیل

10 تا از بهترین وکیل تجریش ⚖️【سال1403】

اولین و مهمترین اقدام برای حل پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … انتخاب وکیل خوب است. معیارهای بسیاری برای انتخاب وکیل وجود دارد که مهترین آن ها، دانش، تخصص و سابقه وکیل در پیگیری دعاوی مربوطه است. کمتر کسی را می توان یافت که در طول زندگی با مشکل قضایی روبه رو نشده باشد، تقریبا تمامی افراد در زندگی خود به وکیل نیاز خواهند داشت تا از حقوق آنان دفاع کند. در ادامه به بهترین وکیل تجریش خواهیم پرداخت و سعی داریم تا تعدادی از وکلای خبره و حاذق را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تجریش کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تجریش کیست؟

برای انتخاب وکیل خوب در تجریش باید توجه کنیم که وکیل انتخابی ما تجربه وکالت در پرونده مشابه ما را داشته باشد و در آن خوش درخشیده باشد. همینطور وکیلی که انتخاب می کنیم باید به امور حقوقی و رویه دادگاه ها مسلط باشد. بهتر است مطابق موضوع پرونده به دنبال وکیلی متخصص در آن حوزه باشیم. هرچند که وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … فعالیت نماید، اما برخی وکلا ترجیح می دهند به طور ویژه به دعاوی خاصی بپردازند.

بهترین وکیل تجریش وکیلی است که سابقه طولانی در حرفه وکالت دارد و در اکثر پرونده های پذیرفته موفق عمل نموده است. قدرت کلامی وکیل و مدیریت جلسه های دادگاه یکی از ویژگی هایی است وکیل خوب باید از آن برخوردار باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم تا به معرفی وکلای متخصص و متبحر در تجریش تهران بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و سوابق وکلا، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تجریش سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل تجریش

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


یوسف پاشایی

آقای یوسف پاشایی وکیل تجریش

آقای پاشایی وکیل پایه یک دادگستری در تجریش و یکی از وکلای خبره و متبحر در پیگیری دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … می باشند. از خدمات وکالتی ایشان می توان به قارداد، تنظیم دادخواست و شکواییه، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره نمود. ایشان یکی از وکلای باشابقه در تجریش هستند که وکالت دعاوی خانودگی از جمله طلاق، استرداد جهیزیه، خیانت در امانت، فروش مال غیر جعل سند و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 21، طبقه 2، زنگ سوم

شماره تماس: 09123457132

فریدالدین اسماعیلی ایوانکی

 آقای فریدالدین اسماعیلی ایوانکی وکیل تجریش

آقای اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در تجریش و متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. مدیر و بنیانگذار بنیاد حقوقی دادجویان رستگار می باشند و در چندین سازمان و شرکت به عنوان وکیل و مشاور فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان واعظی، کوچه سیاوش، بن بست افشین، پلاک 8

شماره تماس: 09121852475

مهدی فرجی پور

 آقای مهدی فرجی پور وکیل تجریش

آقای فرجی پور وکیل پایه یک دادگستری در تجریش هستند. متخصص در پیگیری دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، حقوقی و … می باشند. از جمله تخصص های آقای فرجی پور در زمینه پیگری دعاوی اراضی، ملکی، مصادره اموال، دعاوی طلاق، مهریه و … است.

آدرس دفتر: تجریش، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 15، واحد 3

شماره تماس: 09121717874

احسان نورس

جناب آقای احسان نورس

آقای نورس وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از وکلای خبره در تجریش هستند. در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … فعالیت دارند و تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود به دست آورند.

آدرس دفتر: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 26، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09123870679

محسن بختیاری

محسن بختیاری

جناب آقای محسن بختیاری با بیش از 10 سال سابقه وکالت پایه یک دادگستری و مدرک کارشناسی ارشد در رشته فقه و حقوق اسلامی در تهران فعالیت می کنند. تخصص آقای بختیاری در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری است که می توانید از مشاوره های حضوری وغیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تهران، تجریش، ميدان تجريش، خيابان غلام جعفري، پلاک 8، طبقه 2

تلفن تماس: 09101371418


نحوه تعیین حق الوکاله وکیل خوب در تجریش

در تعیین حق الوکاله وکیل تجریش، وکیل و موکل هر دو نقش دارند و در صورتی که مبلغ گفته شده مورد تایید طرفین باشد، قرارداد وکالت امضا می شود. معمولا میزان حق الوکاله در جلسه ای که وکیل برای بررسی پرونده تعیین می کند، مشخص می شود و به توافق طرفین می رسد.

این بدین معناست که موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد و می تواند رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد. به این موضوع توجه داشته باشید که بهتر است میزان دقیق حق الوکاله در قرارداد وکالت درج شود در غیر این صورت، دستمزد وکیل باید مطابق تعرفه وکالت پرداخته شود. در قانون تعرفه های مختلفی برای دعاوی گوناگون من جمله کیفری، حقوقی، خانواده و … تعیین گردیده است که باتوجه به موضوع پرونده شما مبلغ آن تعیین می گردد.

10 تا از بهترین وکیل تجریش

مزایای داشتن وکیل در دعاوی قضایی

انتخاب وکیل کاملا اختیاری است و هیچ دادگاهی نمی تواند فردی را مجبور به داشتن وکیل کند. اما همواره توصیه می شود افرادی که با قوانین آشنا نیستند و دچار مشکلات حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … می شوند، از وکیلی مجرب و متخصص کمک بگیرند تا درصد موفقیت آن ها در دادگاه بالا رود و هم این وکیل باعث می شود روند بررسی پرونده سریع تر پیش برود.

زمانی که دچار مشکل حقوقی، کیفری ملکی و … می شوید، بهترین کار مشاوره با وکیل متخصص است، بهترین وکیل تجریش با تجربه ای که دارد بهترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل شما ارائه می دهد. به طوری که در زمان کمی به نتیجه برسید پس اگر به تنهایی نتوانستید مشکل را برطرف کنید باید وکالت پرونده را به وکیل سپرده و مشاهده روند رسیدگی به آن باشید.

در صورتی که پرونده را به وکیل سپردید، دیگر نیازی نیست که در جلسات طولانی دادگاه شرکت کنید و از کار و زندگی بیافتید، وکیل تمامی کارهای مربوط به پرونده را انجام می دهد و شما را از روند آن مطلع می کند. بنابراین می توان گفت که در این مسیر دچار درگیری های ذهنی، روانی و … نمی شوید. به خصوص زمانی که شاکی خصوصی داشته باشید.

معرفی وکیل در تجریش تهران

کلام آخر

همانطور که در مقاله توضیح داده شد، وکیل یکی از مهمترین وظایف را برعهده دارد و باید از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع نماید. نحوه رسیدگی وکیل به پرونده در زندگی موکل نقش پررنگی می گذارد، بنابراین باید در انتخاب وکیل دقت کنیم. در مقاله بهترین وکیل تجریش به معرفی وکلای خبره و حاذق در این منظقه از تهران پرداختیم، امیدوارم که برای تان مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =

دکمه بازگشت به بالا