ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه ⚖️【سال1403】

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در حوزه ملک و املاک با دیگری دچار اختلافاتی شده باشید و حل و فصل آن را به دادگاه سپرده باشید. در چنین شرایطی اگر از قوانین و مقررات حاکم بر ملک و املاک اطلاع کافی نداشته باشید، ممکن است در آینده با خسارات جبران ناپذیری رو به رو شوید که عواقب آن برای سال ها با شما همراه باشید. استخدام یک وکیل ماهر و معتبر می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کرده و تا حد زیادی ضعف شما در دانش حقوقی را جبران نماید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده شود.

بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه

بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه کیست؟

اگر قدمی در خیابان های زعفرانیه بزنید با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو خواهید شد که هر کدام از آن ها می توانند در حد توان و مهارت خود شما را در دعاوی ملکی یاری کنند؛ اما برای به دست آوردن نتیجه مطلوب لازم است دنبال بهترین ها باشید. بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه دانش آموخته رشته حقوق در یکی از دانشگاه های معتبر کشور است. دانش حقوقی لازم به او کمک می کند تا از قوانین و مقررات ملکی آگاه باشد و بتواند بهترین راهکار را در حل مسئله به شما ارائه دهد.

بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه سابقه زیادی در حل پرونده های پیچیده در حوزه ملک و املاک دارد. تجربیات کسب شده توسط او می تواند راهگشای پرونده شما باشد و شما را در رسیدن به موفقیت یاری کند. بهترین وکیل زعفرانیه ضمن رعایت رفتار حرفه ای همواره تلاش دارد رابطه نزدیکی با موکل خود برقرار کند. او در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همواره صفت امانت داری را با خود به همراه دارد. لازم است در دعاوی ملکی به مهارت های بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه اعتماد کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در زعفرانیه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه سال 1402!

علی نیکجو

دکتر علی نیکجو بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای علی نیکجو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 20 سال سابقه کار در حرفه وکالت، دوره دکترای حقوق بین الملل دارند و یکی از وکلای متخصص در زعفرانیه می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

  • متخصص در پرونده های حقوقی (ملکی و پولی بانکی و سرقفلی)
  • متخصص در پرونده های کیفری (جرایم اقتصادی و کلاهبرداری و قتل)
  • انجام کلیه خدمات امور حقوق داخلی و بین المللی
  • تنظیم قراردادهای تجاری و پیمانکاری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علی نیکجو، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02191098920
تلفن همراه: 09123644247
آدرس دفتر: 
زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اول خیابان شاد آور، برج شاداور، طبقه ۲، واحد۵

دکتر هدایت اله سلطانی نژاد

دکتر هدایت اله سلطانی نژاد وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای دکتر هدایت اله سلطانی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و دارای سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … می باشند. ارائه مشاوره به دو روش حضوری و غیر حضوری از خدماتی است که به متقاضیان خود ارائه می دهند تا تمامی افراد امکان بهره مندی از دانش افراد متخصص را داشته باشند.

آدرس دفتر: زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان سعدی 2

شماره تماس: ٠٩١٢١٥١٤٩٧٢

دکتر مهدی مهدوی نژاد

دکتر مهدی مهدوی نژاد وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای دکتر مهدی مهدوی نژاد وکیل پایه یک دادگستری در زعفرانیه و و کیل ملکی متخصص در این منطقه هستند. عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … می باشند. همینطور انواع مشاوره و وکالت در دعاوی مختلف توسط آقای مهدوی نژاد انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: زعفرانیه، خیابان شادیانه، کوچه میرشریفی، پلاک ٩، واحد 54

شماره تماس: ٠٢١۲۶۱۲۶۴۰۴

علی رضا احمدی

علی رضااحمدی وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای علی رضا احمدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، وکیل ملکی متخصص در زعفرانیه، مشاور حقوقی و دارای سابقه وکالت بالا در رسیدگی به انواع دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضور و غیرحضوری یکی از خدماتی است که توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: زعفرانیه، خیابان شهید اعجازی (آصف)، جنب بانک ملی، پلاک ٤٩، طبقه ٣، واحد ٥

شماره تماس: ٠٩١٢٢٢٧٤٥٨٣

زهرا پرندک

زهرا پرندک وکیل ملکی در زعفرانیه

خانم زهرا پرندک از وکلای متخصص در تهران و وکیل ملکی در زعفرانیه هستند. سابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … دارند و مشاوره های حقوقی لازم در این خصوص را به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان سعدی، خیابان یکم

شماره تماس: 02122746219

آیدین حنیفی

آیدین حنیفی وکیل ملکی در زعفرانیه

آقای آیدین حنیفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، وکیل ملکی متخصص در زعفرانیه، دارای دانش حقوقی بالا در زمینه وکالت در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی و … دارند. به ارائه انواع مشاوره حقوقی به صورت تخصصی می پردازند.

آدرس دفتر: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیـابـان کـردوانـی (کیـهـان)، پـلاک 37، واحـد 6

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٢٤٣٠٩

رضا آقابابایی

جناب آقای رضا آقابابایی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکلای ملکی در زعفرانیه می باشد. ایشان پرونده های بسیار موفقی در حوزه ی ملکی به ثبت رسانده و همواره رضایت موکلین خود را کسب کرده است. آقای آقابابایی بصورت حضوری و غیرحضوری به ارائه مشاوره می پردازد. شما می توانید برای اطمینان از مهارت های ایشان یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

آدرس: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، برج الماس، پلاک۱۴

شماره تماس: ٠٩١٢١٢٣٨٠٧٧

رامتین خیری

جناب آقای رامتین خیری وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکلای ملکی زعفرانیه می باشد و بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند. او در تمامی حوزه های خانواده، ثبتی، کیفری و… فعالیت داشته و پرونده قبول میکند. مشاوره های تخصصی ایشان در حوزه ملکی بسیار پر بازده بوده و همواره رضایت موکلین را در پی داشته است.

آدرس: تهران، زعفرانیه ، خیابان مقدس اردبیلی ، ابتدای خیابان ب، پلاک 22، واحد 1

شماره تماس: 09123336814


شرایط و ارکان مورد نیاز برای اقامه دعاوی خلع ید

هر گاه فردی مدعی باشد که ملک وی بدون مجوز قانونی و رضایت صاحب آن توسط شخص دیگری غصب و تصرف شده است برای مطرح کردن دعاوی خلع ید به دادگاه مراجعه می نماید. در واقع در چنین شرایطی دادگاه پس از بررسی شواهد و قراین دستور به خلع ید فرد متخلف از ملک مورد نظر می دهد. دعاوی خلع ید یکی از پر تکرارترین دعاوی ملکی هستند و لازم است برای افزایش احتمال موفقیت در دادگاه از تجربیات بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه بهره مند شویم.

تنظیم دادخواست خلع ید نخستین قدم برای احقاق حق در محاکم قضایی است. ارائه دادخواست به دفاتر الکترونیک قوه قضائیه و شروع دعوای خلع ید مستلزم یک دسته از شرایط و ارکان است. در واقع فرد خواهان برای ادعای تصرف بر ملک مورد نظر و صدور حکم خلع ید لازم است مواردی را برای دادگاه اثبات کند که به شرح آن ها می پردازیم:

اثبات مالکیت خواهان: فرد با اقامه دعوای خلع ید به دنبال این است که مالکیت نامشروع خوانده بر ملک مورد نظر را متوقف سازد. برای اقامه چنین دعوایی ابتدا نیاز است تا برای دادگاه محرز شود که فرد خواهان خودش مالک زمین است. در صورتی که خواهان بر ملک مورد نظر مالکیت نداشته باشد، دعوای او از سوی محاکم قضایی رد می شود چون او در این زمینه صاحب اختیار نیست. لازم است خواهان مدارک و اسنادی را به دادگاه ارائه دهد که حاکی از مالکیت او بر ملک باشد.

اثبات عدوانی بودن تصرف: عدوانی بودن تصرف از سوی خوانده به معنی غیرقانونی بودن و بدون کسب اجازه تصرف کردن ملک مورد نظر است. در واقع نیاز است که خواهان ضمن ارائه اسناد مالکیت خود، به دادگاه اثبات کند که تصرفات خوانده بدون جلب رضایت وی بوده است. اثبات موارد بالا برای دادگاه قدری سخت و پیچیده است. از این رو بهتر است افراد در دعاوی خلع ید روی کمک های بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه حساب ویژه ای باز کنند تا در نهایت نتیجه مطلوب حاصل شود.

دعاوی خلع ید

ضرورت ملاقات حضوری با بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه

همان طور که در بالا اشاره کردیم باید در انتخاب وکیل مورد نظر دقت ویژه ای به خرج دهید. لازم است متر و معیاری در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید توانایی و مهارت های وکیل انتخابی خود را محک بزنید؛ اما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که توانایی و مهارت های یک وکیل جز با انجام ملاقات حضوری با وی امکان پذیر نیست. لازم است پس از انتخاب بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی در نظر بگیرید.

در ملاقات حضوری می توان تا حد زیادی حسن اخلاق یک وکیل را تحت بررسی قرار داد و رفتار او را با موکل ارزیابی کرد. لازم است وکیل مجرب و متعهد رفتار حرفه ای را نیز حفظ کند. شما می توانید در زمان تدارک دیدن جلسه مشاوره با وی، زمان شناس بودن او را مد نظر قرار دهید و بسنجید که آیا او با معیارهایی که شما از یک وکیل مجرب در ذهن دارید، هماهنگ است یا خیر.

دقت داشته باشید که انتخاب درست یک وکیل رابطه مستقیمی با افزایش احتمال موفقیت شما در پرونده مورد نظرتان دارد. از این رو باید کوچکترین نکات را نیز در ملاقات حضوری با وکیل مورد استناد قرار دهید. لازم است در ملاقات حضوری دغدغه ها و خواسته های خود را نیز با وکیل ملکی به اشتراک بگذارید تا اهداف شما بیش از پیش هویدا شوند.

ضرورت ملاقات حضوری با وکیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در زعفرانیه آشنا کنیم تا انتخاب بهترین ها با سرعت بالاتری از سوی شما انجام شود. در ادامه تلاش کردیم تا به بررسی مبحث حقوقی خلع ید بپردازیم. اشاره کردیم که برای اثبات خلع ید به شرایط و ارکانی نیاز دارید. همچنین به ضرورت ملاقات حضوری با وکیل مورد انتخابتان پرداختیم. از اینکه تا پایان با ما همراه بودید متشکریم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا