کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران ⚖️【سال1402】

آیا می دانید اولین اقدامی که پس از تصادفات رانندگی باید انجام دهیم چیست؟ هرگاه تصادفی رخ داد، چه در جایگاه مقصر باشیم و چه زیان دیده، برای اینکه حقوق خود را حفظ کنیم، بهتر است با وکیلی متخصص در تصادفات رانندگی مشاوره دریافت کنیم. وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند، دانش و تجربه کافی دارند، از این رو بهتر از ما به پرونده تصادفات تسلط دارند. در ادامه به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس و شناره تماس وکلا، در مجله برترین وکیل ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل دیه در تهران

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کیست؟

وجود تصادفات در خیابان های تهران که مملو از اتومبیل، کاملا طبیعی است، کمی سهل انگاری، عدم توجه به جاده و خودروهای کناری، حادثه آفرین می شود. در صورت بروز تصادفات رانندگی بهتر راه تماس با وکیلی خبره در این امور است. بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران، فردی است که اطلاعات کاملی در خصوص قوانیت و مقررات مربوط به تصادفات رانندگی و جرایم و مجازات آن ها می داند. محاسبه دیه و خسارت یکی از پیچیدگی های تصادفات است که وکلای حاذق به خوبی به آن آگاه اند.

در کلانشهر تهران، وکلای بیشماری در حوزه تصادفات رانندگی، محاسبه میزان خسارت و دیه و … فعالیت می کنند و خدمات متفاوتی به موکلین ارائه می دهند. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، مطمئنا به دنبال وکیلی می گردید. که بتوانید از او در زمینه مشکلی که در زمینه تصادف دارید مشاوره بگیرید. در ادامه این مطلب شما را به چند نفر از وکلای متخصص در تصادفات رانندگی آشنا می کنیم. همرامان باشید.

جناب آقای امیررضا آتش پیکر

جناب آقای امیر رضا آتش پیکر

آقای آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در تصادفات رانندگی، دعاوی مربوط به مطالبه خسارت، دیه، چک و سفته و … هستند. ایشان یکی از وکلای خبره در امور شهرداری ها، دعاوی دریایی، بانکی، ملکی، حقوقی، تنظیم قراردادها، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، طلاق توافقی و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

شماره تماس: 09121406834

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل تصادف رانندگی تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در تصادفات رانندگی، دیه و خسارات مالی ناشی از تصادفات رانندگی می باشد.

ایشان پرونده های متعدد در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 32 ( راهور ) تهران، شورای حل اختلاف، دادگاه کیفری دو تهران و دادگاه تجدیدنظر استان تهران در خصوص تصادفات رانندگی دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جناب آقای پوریا نادری

جناب آقای پوریا نادری

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر مجموعه دفتر وکالت نادری هستند. در این دفتر از وکلای متخصص و متبحر در زمینه های حقوقی و کیفری همکاری دارند و بهترین خدمات را به موکلین ارائه می دهند. از جمله تخصص آقای نادری و همکاران، در زمینه تصادفات رانندگی، مطالبه خسارت، دیه و … است.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، پلاک 41، واحد 4

شماره تماس: 09124230952

جناب آقای احسان عابدین

جناب آقای احسان عابدین

آقای عابدین وکیل پایه یک دادگستری در تهران، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل، متخصص در دعاوی مربوط به تصادفات رانندگی، خسارت و دیه هستند. دیگر تخصص آقای عابدین تخصص در دعاوی گمرکی و قاچاق کالا است. رئیس هیئت مدیره حقوقی آسا و عضو کانون وکلای دادگستری تهران می باشند. بیش از 10 سال سابقه حرفه ای در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. نحوه دریافت حق الوکاله توسط ایشان باتوجه به پیشرفت پرونده است.

سایر خدماتی که توسط آقای عابدین ارائه می شود شامل:

  • تنظیم انواع قرارداد، شکواییه و دادخواست
  • تنظیم قراردادهای تجاری وبازرگانی بین المللی
  • پذیرش انواع جرایم علیه منافی عفت، دعاوی ارث و میراث و دعاوی بازرگانی داخلی
  • پذیرش دعاوی کیفری، تصادفات رانندگی، خیانت در امانت، کلاهبرداری، قتل، سرقت، جعل و …
  • پذیرش انواع پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، تمکین، اجرت المثل، نفقه، طلاق توافقی و …

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دو و نیم، واحد 17

شماره تماس: 09123956043

جناب آقای امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی

آقای شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های تصادفات رانندگی هستند. موفق به دریافت رتبه 81 کانون وکلای مرکز شده اند. دارای گواهینامه پایان دوره بررسی قوانین تجاری از دانشگاه تهران هستند. همینطور گواهینامه پایان دوره داوری از مرکز آموزش بازرگانی دارند، گواهینامه پایان دوره مذاکره بازرگانی و دیپلماسی از مرکز آموزش بازرگانی از دیگر موفقیت های ایشان است.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، واحد 4

شماره تماس: 09123939759

جناب آقای حسن وحدانی

جناب آقای حسن وحدانی

آقای وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در تصادفات رانندگی هستند. سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت انواع دعاوی دارند. تحصیلات آقای وحدانی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی می باشند. ارائه مشاوره آنلاین، تلفنی و حضوری از جمله خدماتی است که ارائه می دهند. تنظیم شکواییه، قرارداد، لایحه و اوراق قضایی از دیگر خدمات آقای وحدانی است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

جناب آقای محمدرضا مهری

جناب آقای محمدرضا مهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با داشتن سابقه قضاوت دادگستری و همچنین مشاوره حقوقی در موسسه مالی و کارگزاری های بورس و شرکت های بانک مزکزی جمهوری اسلامی ایران، موسس گروه وکلای مهر و همینطور سک موسسه حقوقی را تاسیس کرده است. وی از سال 1387 عضو کانون بین المللی وکلا و از سال 1395 عضو انجمن وکلای جوان بین المللی می باشد.

آدرس دفتر: تهران، ونک، گاندی جنوبی، خیابان ۱۴، پلاک ۱۴، واحد ۹

شماره تماس: 091200676615

جناب آقای احمد روحانی

جناب آقای احمد روحانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران می باشند که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی نظیر دعاوی حقوقی (دعاوی ملکی و مالکیتی، روابط موجر و مستاجر، خلع ید، تخلیه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند و معامله، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، تحویل مبیع و …)

دعاوی کیفری (قتل، کلاهبردار ی، سرقت، انتقال مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول ،جرائم رایانه ای، ضرب و جرح، تهدید، توهین، افترا، تجاوز، مواد مخدر) دعاوی خانوادگی (طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، حضانت، فسخ نکاح، صلح و سازش اعاده دارسی در دیوانعالی کشور کلیه دعاوی در دیوان عدالت اداری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار فردوس، جنب خیابان ابراهیمی، پلاک ۸۹، طبقه سوم

شماره تماس: 09123180951

جناب آقای محمد جواد خسرو نوبری

جناب آقای محمد جواد خسرو نوبری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از 10 سال سابقه همکاری با بانک ملی ایران، فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند که از تخصص های ایشان می توان به دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، ورشکستگی، شهرداری، ثبتی و کیفری اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان هفتم، پلاک ۲۷، طبقه ۲، واحد ۹

شماره تماس: 09124276467

وکیل تصادفات رانندگی کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل تصادفات رانندگی فردی متخصص است که علاوه یر تحصیلات حقوقی، باید تجربه قبول پرونده های مربوط به تصادفات را نیز داشته باشد. دعاوی مربوط بصادفات رانندگی، حساسیت های خاصی دارد. در برخی از این تصادفات علاوه بر وقوع خسارت های مالی، خسارات جانی نیز ایجاد می شود، بنابراین وکیل باید اطلاعات کاملی در خصوص خسارت، قتل غیرعمد، حقوق کیفری و جزایی و دیه داشته باشد.

در تصادفات رانندگی که خسارت چندانی وارد نمی شود، معمولا مسئله بدون وجود وکیل و در همان لحظه تصادف حل و فصل می گردد. گاهی در چنین حوادثی افسر وجود دارد و گاهی هم بدون وجود افسر با توافق ترفین موضوع حل می شود. اما در تصادفاتی که خسارت مالی سنگین و جانی وارد می شود و پرونده به دادگاه می رود، وجود وکیل خبره و کمک گرفتن از او اهمیت دارد تا پیچیدگی های پرونده را با تجاربی که دارد حل کند.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران

وکیل تصادفات رانندگی در تهران وظیفه دارد تا مرونده موکل را ریزبینانه بررسی کند، اگر خسارت، قطع عضو، از کار افتادگی اندام، خسارت مالی به خودرو و … ایجاد شده، آنرا به صورت دقیق پیگیری نماید. محاسبه خسارت و محاسبه دیه یکی از مهم ترین وظایف وکیل تصادفات رانندگی است.

برخی دیگر از تصادفات رانندگی با صحنه سازی و برنامه ریزی های قبلی انجام می شود، وظیف وکیل در چنین پرونده های بررسی دقیق حادثه است. وظیفه دیگر وکیل این است که از موکل خود دفاع کند، تلاش نماید تا بیگناهی او را اثبات کرده و یا در مجازات او تخفیف بگیرد.

در تصادفاتی که فردی جان خود را از دست می دهد. جبران خسارت به صورت پرداخت دیه می باشد. وکیل تصادفات در چنین شرایطی باید از قوانین قتل غیرعمد و مجازات آن اطلاعات کامل داشته و از موکل خود دفاع نماید.

انواع تصادفات رانندگی و زمان طلایی مراجعه به وکیل

به صورت کلی تصادفات رانندگی به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود:

  • تصادفات رانندگی که منجر به خسارت مالی می شود، در چنین تصادفاتی فقی خودرو افراد خسارت می بیند و به سرنشینان آنها آسیبی نمی رسد.
  • تصادفات رانندگی منجر به خسارات جرحی: در چنین تصادفاتی هم خودرو خسارت مالی می بیند و هم به سرنشینان آن آسیب جسمی وارد می شود و افراد مشمول به دریافت دیه می شوند.
  • تصادفات رانندگی منجر به فوت فرد یا افراد: در تصادفاتی که هم خسارت مالی دارد و هم خسارت جانی، گاهی ممکن است یک یا چند تن از سرنشینان خودرو فوت شوند. در این صورت مشمول دریافت دیه هستند.
انواع تصادفات رانندگی و زمان طلایی مراجعه به وکیل

متاسفانه ایمنی پایین برخی جاده ها و اتومبیل ها، رانندگی پرخطر و غیرایمن سبب شده تا میزان تصادفات در تهران افزایش یابد. در شهر تهران آمار تصادفات به دلیل جممعیت و تراکم اتومبیل ها بسیار بالا است. خسارت هایی که در این تصادفات به وجود می آید، میزان متفاوتی دارد. گاهی اوقات خسارتهای مالی و جانی به صورت همزمان وارد می شود.

بهترین زمانی مراجعه به وکیل هر زمانی است که درگیر یک پرونده حقوقی مرتبط به تصادفات شویم. نکته مهمی در مراجعه به وکیل تصادفات وجود دارد، این است که هرآنچه که در مورد تصادف و جزیئات آن وجود دارد به وکیل بگوییم. وکلای متخصص در حوزه تصادفات رانندگی، به طور کامل به قوانین و مقررات مروبط به رانندگی و تصادفات آگاه اند و با تجربه ای که دارند می توانند از موکل خود چه آسیب دیده و چه مقصر دفاع کنند.

در برخی مواقع پرونده ها چندان پیچیده نیست و با چند جلسه مشاوره با وکیل خبره می توان مشکل به وجود آمده در تصادفات رانندگی را حل کرد. اما گاهی مشاهده می کنیم که پرونده ای پیچیدگی های بسیاری دارد و نیاز است که توسط وکیلی متخصص در این حوزه بررسی گردد.

کلام آخر

ممنونم از اینکه تا این بخش مقاله همراه ما بودید. سعی کردیم 10 تا بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران را معرفی کنیم. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا