خانوادهوکلا

10تااز بهترین وکیل خانواده در آمل⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

علم حقوق از تنوع بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل انواع مختلفی از وکیل نیز به مردم خدمات ارائه می‌ کنند. امروزه کسی نیست که از اهمیت خانواده و جایگاه آن در زندگی افراد مطلع نباشد. بنابراین حقوق خانواده نیز یکی از مهم‌ترین انواع حقوق است و یک امر تخصصی به حساب می آید. این در حالی است که بسیاری از افراد خود را متخصص امور خانواده می‌ دانند و از همین زاویه به مشکل می‌ خورند. به همین دلیل باید از یک وکیل خانواده خوب کمک گرفته شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در آمل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در آمل کیست؟

بهترین وکیل خانواده در آمل کیست؟

بهترین وکیل خانواده در آمل وکیلی است که برای یک خانواده کار می‌ کند و تمام مسائل حقوقی مرتبط با آن خانواده را خود بر عهده می‌ گیرد تا نیازی نباشد برای هر یک از دعاوی حقوقی، یک وکیل خاص در نظر گرفته شود. همچنین یک خانواده خوب به عنوان یک وکیل امین مشهور است و تمامی امورات حقوقی به او واگذار می شود. یک وکیل حرفه ای موظف است در راستای احقاق حقوق موکلین در حوزه های مختلف تلاش کند.

دسترسی راحت و مشاوره با بهترین وکیل آمل

بهترین وکیل خانواده در آمل اطلاعات و دانسته‌ های به روزی در امورات مربوط به خانواده دارد و با استفاده از تجربه خود به خوبی می‌ تواند فرایندهای دادرسی را پیگیری و حتی پیش بینی کند. در نتیجه عمدتا توصیه می شود که به جای تکیه بر دانسته‌ های خود یا کسانی که ادعای واهی و پوچ دارند، این امور را به یک وکیل خانواده متخصص که در این زمینه موفق عمل کرده است بسپارید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در آمل می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در آمل سال 1403!

محمد نیک نژاد

محمد نیک نژاد

جناب آقای محمد نیک نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی خانواده محسوب می شوند. آقای محمد نیک نژاد تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …
 • متخصص در جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت و …

آدرس دفتر: آمل، لاریجان، شهر گزنک، بالاتر از بانک کشاورزی، دفتر وکالت محمد نیک نژاد

شماره تماس: 09113205951

لهراسب کوهستانی

لهراسب کوهستانی

جناب آقای لهراسب کوهستانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • صاحب امتیاز و مدیر مسوول پایگاه آموزشی وکیل سرپرست
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، کوی دادگستری، مجتمع آفتاب 5، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09113001535

سودابه ابراهیمی

سودابه ابراهیمی

سرکار خانم سودابه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک دکترا حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، جنب دادگستری

شماره تماس: 09112224791

طاهر جاویدانی

طاهر جاویدانی

جناب آقای طاهر جاویدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی خانواده به حساب می آیند. آقای طاهر جاویدانی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …
 • متخصص در آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ورود به حریم خصوصی، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات و …

آدرس دفتر: آمل، دابودشت، قبل از میدان هزار سنگر، ساختمان خزر الکتریک

شماره تماس: 09113250457

سید حسین موسوی

سید حسین موسوی

جناب آقای سید حسین موسوی یکی دیگر از وکلای متبحر و کاربلد در شهر آمل می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: آمل، میدان 17 شهریور، ابتدای خ نورفجر دوم، مجتمع بهارستان، واحد 212

شماره تماس: 09113259546

شعبان اردشیری

جناب آقای شعبان ادشیری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در زمینه های کیفری و حقوقی خدمات ارائه می دهد و در حوزه خانواده فعالیت تخصصی دارد و پرونده های موفق زیادی را به نام خود ثبت کرده است. آقای اردشیری از بهترین وکیل های خانواده آمل شناخته می شود و رضایت موکلین زیادی را کسب کرده است.

آدرس: آمل، خیابان هراز، نبش آفتاب ۷۰، برج آرین، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۰۲۴۵۱

روجا اخلاقی

سرکار خانم روجا اخلاقی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد که به خوبی در حوزه خانواده مهارت خود را ثابت کرده است. ایشان از بهترین وکیل های خانواده آمل می باشد و در این حوزه پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره های تخصصی می پردازد. شما می توانید در تنظیم دادخواست و شکوائیه نیز از خانم اخلاقی کمک بگیرید.

آدرس: آمل، کوچه دادگستری، نبش قدیر ۷

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۵۳۷۶۶

بهترین وکیل خانواده در آمل چه ویژگی‌ هایی دارد؟

بهترین وکیل خانواده در آمل موظف است مسیر حقوقی دشوار و پیچیده ای را در جهت احقاق حقوق موکلین طی کند و در این مسیر باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد که برخی از مهمترین آنها عبارت است از:

داشتن دانش، تجربه و آگاهی بالا: مهم‌ ترین ویژگی بهترین وکیل خانواده در آمل همین مورد است و برخورداری از دانش و تجربه در این زمینه کاملاً واجب و ضروری است. در این مورد یک وکیل خانواده باید به مفاد قانونی و حقوقی خانواده تسلط کامل داشته باشد و در تمامی حوزه های مربوط به دعاوی متداول خانوادگی، از تجربه لازم برخوردار باشد. همچنین باید از لحاظ عملی نیز با پروسه‌ های دادگاه خانواده، طریقه پیگیری، ارائه دادخواست و … کاملاً حرفه‌ ای برخورد کند.

بهترین وکیل خانواده در آمل چه ویژگی‌ هایی دارد؟

گاهی در دعاوی خانواده الزامی به حضور وکیل در محضر دادگاه نیست و فقط راهنمایی وکیل در خصوص پرونده مراجعین کافی است که در این شرایط وکیل نسبت به سوگندی که برای وکالت یاد کرده موظف است با دانش حقوقی خود و دلسوزانه مراجعه کننده را راهنمایی کند.

رعایت عدل و انصاف: بهترین وکیل خانواده در آمل باید عدالت و انصاف را به خوبی رعایت کند و به خصوص در پرونده‌ های خانوادگی بیشتر تلاش کند تا صلح را ایجاد کند. موفقیت در پرونده بسیار با ارزش است اما مهم این است که همراه با آن ارزش شما و خانواده‌ تان نیز به خوبی حفظ گردد. یک وکیل خانواده خوب می‌ تواند با جداسازی مسائل حرفه‌ ای از مسائل شخصی و همچنین رعایت اصول اخلاقی تا حد زیادی در این امر به موکل کمک کند.

وظایف یک وکیل خانواده خوب

ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که بهترین وکیل خانواده در آمل چه وظایفی بر عهده دارد؟ یک وکیل خانواده علاوه بر داشتن تجربه زیاد در زمینه دعاوی خانوادگی، باید یک سری ویژگی اخلاقی و شخصیتی نیز داشته باشد. به صورت مختصر به مهم ترین این وظایف می پردازیم که برخی از آنها عبارت است از:

وظایف یک وکیل خانواده خوب
 • یک وکیل خانواده خوب باید اطلاعات به روز در زمینه قوانین خانواده داشته باشد. با توجه به تغییراتی که ممکن است در قوانین رخ دهد، به روز بودن وکیل خانواده می تواند یک نکته مثبت در دادگاه به حساب بیاید. به عبارت دیگر وکیل خانواده ای را انتخاب کنید که علاوه بر تجربه، از بروز ترین قوانین نیز اطلاع داشته باشد.
 • امین و امانت داری مهم ترین ویژگی اخلاقی یک وکیل است. یک وکیل خانواده باید محرم اسرار موکلش باید و حتی پس از اتمام و پیروزی پرونده، این اطلاعات را به هیچ وجه برای کسی افشا نکند.
 • بهترین وکیل خانواده در آمل کسی است که موکلش را بیخود و الکی امیدوار نمی کند. بعضی از وکلا جهت گرفتن حق الوکاله حتی حاضرند که به دروغ موکلان را امیدوار کنند و چه بسا سرانجام شکست می خورند. پس باید تمامی مراحل پرونده را برای شما شفاف سازی کند و از تک تک وقایعی که قرار است منتظرتان باشد، شما را مطلع کند.
 • به علت بالا رفتن هزینه و کمبود وقت مردم در این روزها، یک وکیل خانواده خوب، بهترین و کم هزینه ترین راه ها را پیش روی موکل قرار می دهد. پس از بررسی اسناد و مدارک و صحبت های طی شده با موکل، وکیل شما بهترین مسیر و آسان ترین راه را به شما معرفی می کند تا بتوانید خیلی سریع به هدفتان برسید. در غیر این صورت ممکن است به شما خسارات مالی و زمانی زیادی برسد.

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در آمل همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این شهر پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل خانواده خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و چه وظایفی بر عهده دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا