خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در آمل ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی با بالا رفتن آمار طلاق، درخواست برای اخذ مهریه و گرفتن حق و حقوق نیز افزایش یافته است و بسیاری از زنان پس از اخذ طلاق، درخواست مهربه خود را دارند و برای دریافت مهریه خود، به یک وکیل مهریه معتبر و شناخته شده مراجعه می کنند. قوانین حقوقی مهریه و طلاق درای سختی ها و پیچیدگی های خاصی می باشند و نیاز به یک فرد حقوقدان متخصص است که به کمک او مهریه گرفته شود و پروسه طلاق انجام گردد. در ادامه توضیحات بیشتری درباره بهترین وکیل مهریه در آمل در اختیارتان قرار می دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در آمل کیست؟

بهترین وکیل مهریه در آمل کیست؟

بهترین وکیل مهریه در آمل به فرد متخصصی گفته می شود که تعهد و مسئولیت بالایی نسبت به پرونده موکلین خود داشته باشد و تمام تلاش خود را جهت اخذ مهریه موکلش بکار گیرد. هر وکیلی در مقابل موکل خود یک سری وظایفی دارد که باید آن ها را به بهترین صورت انجام دهد تا موکلش را به خواسته دلخواهش برساند. موکلینی که درخواست اخذ مهریه دارند و دارای پرونده طلاق هستند، دارای استرس و اضطراب ناشی از مشکلات زندگی زناشویی هستند، در نتیجه بهترین وکیل آمل باید در زمان برقراری ارتباط با موکل خود احساس همدردی و همدلی داشته باشد.

بهترین وکیل مهریه در آمل با ارائه راهکارهای صحیح و قانونی به موکلین کمک می کند تا حق و حقوق خود را دریافت کنند و دچار اشتباه نشوند. همچنین یک وکیل مهریه خوب موظف است به تمامی قانون و قوانین مربوط به مهریه و طلاق تسلط و تمرکز کافی داشته باشد و به این قبیل امورات به موقع رسیدگی کند تا به نتایج مطلوب دست پیدا کند. داشتن ویژگی های مهمی نظیر اعتماد به نفس بالا، فن بیان قوی، کنترل عواطف و احساسات، افزایش مهارت و مواردی از این قبیل موجب می شود تا وکیل در کار و حرفه اش موفق شود و مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در آمل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در آمل سال 1403!

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

سرکار خانم روجا اخلاقی یکی از وکلای مطرح در حوزه دعاوی خانواده و مهریه در شهر آمل می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها، ماشین آلات و جواهرات و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه 5، واحد 9، دفتر وکالت روجا اخلاقی

شماره تماس: 09111253766

محمدباقر ایزدی

محمدباقر ایزدی

جناب آقای محمدباقر ایزدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جزم شناسی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: آمل، لاریجان، گزنک، جنب نانوائی لواشی، پ 12

شماره تماس: 09112212105

حسن ملکی

حسن ملکی

جناب آقای حسن ملکی از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق و مهریه در شهر آمل می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: آمل، خ 17 شهریور، پشت ساختمان پزشکان، مجتمع علی سینا، ط 3

شماره تماس: 09111273585

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی

جناب آقای مصطفی عابدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از شناخته ترین وکلای کاربلد شهر آمل محسوب می شود. ایشان تا به امروز توانسته اند اعتبار بسیاری را در بین موکلین بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 11 سال سابقه کاری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، شهرداری و …

آدرس دفتر: آمل، بندرگز، خیابان آمل، روبروی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

شماره تماس: 09119214035

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

جناب آقای فرشاد سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه 1

شماره تماس: 09111270353

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل مهریه در آمل

مهریه جزوء آن دسته از اموالی است که پس از جاری شدن خطبه عقد، مرد وظیف دارد آن را به صورت تمام و کمال به زن پرداخت کند. مهریه در شکل های مختلفی نظیر پول، سکه، آپارتمان و … می تواند باشد که هر زمانی که زن بخواهد از مرد درخواست می کند. به طور معمول اخذ مهریه پس از تصمیم طلاق توسط زن انجام می گیرد و زن تصمیم می گیرد تا به هر شکلی که شده مهریه اش را از مرد طلب کند و حق و حقوقش را پس گیرد.

جهت دریافت مهریه نیاز است تا مراحلی به شکل قانونی طی گردد. این مراحل با کمک بهترین وکیل مهریه در آمل به بهترین صورت ممکن انجام می گیرد، چراکه یک وکیل مهریه به کلیه قوانین و مراحل اخذ مهریه آگاه است و به صورت صحیح و اصولی آن را انجام می دهد. در نتیجه اخذ یک وکیل خوب و خبره جهت انجام پروسه طلاق و گرفتن مهریه واجب و ضروری است تا در مدت زمان کمتری بتوان به حق و حقوق قانونی رسید.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل مهریه در آمل

بهترین وکیل مهریه در آمل می بایست یک سری ویژگی های خاص را دارا باشد که نیاز است این ویژگی ها را در درون خود تقویت کند تا به عنوان بهترین وکیل در استان مازندران و در بین مردم شهرت پیدا کند. به همین دلیل به شرح ویژگی های بهترین وکیل مهریه در آمل می پردازیم تا با در نظر گرفتن این ویژگی ها، بتوانیم وکیل مدنظر خود را انتخاب کنیم که عبارت است از:

 • گذراندن دوره های حقوقی با موفقیت
 • داشتن روابطی خوب و موثر با موکلین و مراجعین
 • داشتن تحصیلات عالیه در زمینه مهریه و دعاوی خانوادگی
 • داشتن اخلاقیات خوب همراه با صبر و تحمل بالا در امورات وکالتی
 • پیگیری های مستمر جهت رسیدگی به امور پرونده های مهریه و طلاق
 • داشتن تجربیات بالا و سوابق کاری خوب در حوزه قوانین خانوادگی و مهریه
 • بروز رسانی اطلاعات و دانش حقوقی در جهت حل پرونده های خانوادگی و مهربه
 • افزایش مهارت و تقویت آن برای پیشرفت و پیشبرد امور وکالتی و نزدیک شدن به اهداف
 • داشتن کلام خوب و قوی جهت ارائه دفاعیات از موکل در دادگاه و در مقابل قاضی پرونده
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری به مراجعین و کمک به آن ها در جهت بررسی مشکلات پرونده حقوقی شان
 • آموزش دانش روانشناختی و روانشناسی برای ارتباط با موکلین و مراجعین در شرایطی که دچار آسیب های روحی و روانی هستند و نیاز به همدلی وکیل خود دارند

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در آمل

روش های مطالبه و اخذ مهریه

دریافت مهریه از طریق اجرای ثبت:

 • در ابتدا زن اگر تمایل داشته باشد خود برای گرفتن مهر اقدام می کند و باید به دفترخانه ای که در آن جا عقد نکاح صورت‌ گرفته مراجعه کند و درخواست صدور اجرائیه مهریه را بدهد و پس از آن که صدور اجرائیه صورت گرفت، این موضوع به زوج ابلاغ می‌ گردد تا او مهلتی برای پرداخت حق تعیین شده داشته باشد.
 • پس از اتمام مهلت جهت پرداخت مهر از سوی مرد، این بار نوبت به زن می‌ رسد که به اداره اسناد رسمی مراجعه کند و اموال مرد را برای توقیف معرفی کند و اگر در خصوص اموال مرد اطلاعاتی در دست زن نباشد، درخواست استعلام و اداره اسناد رسمی از طریق دفاتر اسناد، بانک و … اموال مرد را شناسایی و آن‌ ها را توقیف می‌ کند.
 • زن نیز قادر است در صورت وجود شرایطی، درخواست ممنوع‌ الخروجی مرد را تا زمان پرداخت مهریه ارائه دهد.
روش های مطالبه و اخذ مهریه

دریافت مهریه از طریق دادگاه:

 • زن می بایست از طریق بهترین وکیل مهریه در آمل، دادخواستی مبتنی بر مطالبه مهریه در سامانه ثنا ثبت کند، حال اگر مبلغ مهر پایین‌ تر از بیست میلیون باشدف شورای حل اختلاف و اگر بالاتر باشد دادگاه به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.
 • زن این توانایی را دارد که با هدف آن که مرد اموال خود را در طول مراحل رسیدگی منتقل نکند و به نوعی از پرداخت دینی که بر گردن اوست شانه خالی نکند، در کنار دادخواست مهر، درخواستی مبتنی بر تأمین خواسته یا همان توقیف اموال به میزان خواسته را به دادگاه ارائه دهد.
 • پس از آن فرایند دادرسی در دادگاه انجام می شوئ و دادگاه از طریق بررسی پرونده، حکم به پرداخت مهر توسط مرد را می‌ دهد.
 • پس از آن که حکم صادر شود، مرد موظف به پرداخت مهریه تعیین شده است و در صورت عدم پرداخت زن می‌ تواند درخواست به صدور حکم جلب مرد را از دادگاه کند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مهریه در آمل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا