وکلا

10 تا از بهترین وکیل مازندران ⚖️+آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

مراجعه به دادگاه و طرح شکایت نسبت به مشکل به وجود آمده، یکی از کارهایی است که اکثر افراد انجام می دهند. اما نحوه تنظیم شکواییه، چگونگی پیگیری پرونده و اطلاع از قوانین کشور یکی از مسائلی است که برخی از افراد به آن آشنا نیستند، لذا در این شرای میزان موفقیت آنها در دادگاه به طور چشمگیری کاهش می یابد. بهترین کار مراجعه به وکیل متخصص در حوزه مربوط به پرونده است. در این مطلب به معرفی تعدادی از وکلای شهر مازندران خواهیم پرداخت، برای آشنایی با بهترین وکیل مازندران، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مازندران کیست؟

بهترین وکیل مازندران کیست؟

انتخاب بهترین وکیل موجب حل مشکلات حقوقی به وجود آمده می شود، اما سوال مهم این است که بهترین وکیل کیست؟ چگونه می توان وکیلی متخصص پیدا کرد؟ شاید در ابتدا فکر کنید که انتخاب وکیل در مازندران یکی از کارهای وقت گیر است در صورتی که پبدا کردن وکیل خوب موجب کسب نتایج مثبت و رضایت بخش در دادگاه و محاکم قضایی می شود.

دسترسی سریع و مشاوره با بهترین وکیل ساری

وکیل خوب در مازندران باید پیش از پذیرفتن پرونده موکل، آن را به طور کامل بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف پرونده را به موکل اطلاع دهد. همینطور بهترین وکیل مازندران باید به قوانین و مراحل دادرسی پرونده در محاکم قضایی مسلط باشد و تلاش کند پرونده را در سریع ترین زمان ممکن حل کرده و به نتیجه مطلوب برساند. رازداری و امانت داری از ویژگی های بارز و مهم یک وکیل محسوب می شود که در کنار اطلاعات به روز از قوانین موجب اطمینان خیال موکل از اعطای وکالت به وکیل می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه همراه ما در مجله برترین وکیل باشید تا 10 وکیل خوب در مازندران معرفی کنیم:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مازندران سال 1403!

الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل مازندران

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری (مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)، دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، تمکین و به طور کلی دعاوی خانوادگی)، دعاوی ملکی، ثبتی و … فعالیت می‌کنند.

برخی از سوابق و تخصص خانم الهام پیشگر:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
 • مدرس دانشگاه
 • ۱۳ سال سابقه وکالت
 • سابقه وکالت برای بانکهای ملت، ملی، تجارت و پست بانک
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی زمینه دعاوی خانوادگی، شکایات کیفری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، دعوی تصرف عدوانی، اراضی ملی، دعوی خلع ید، متصرفین اراضی ملی اعتراض به تشخیص ملی بودن زمین و …

شماره تماس: 09112230668

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مازیار 2 مجتمع وکیل،
طبقه ۴، واحد ۱۷

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم الهام پیشگر می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی بهترین وکیل مازندران

آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک مشاور حقوقی بین المللی از اتحادیه آموزش اروپا ( european association for education ) و یکی از بهترین وکلای مازندران بوده که موفقیت در بزرگترین پرونده های ملکی استان مازندران و کشور نشان از سابقه ی درخشان ایشان در حوزه تخصصی وکالت در دعاوی ملکی داشته که موجب می گردد، ایشان به عنوان وکیل متمایز در حوزه ی تخصص ملکی معرفی گردد.

همچنین ایشان دارای تیم حقوقی مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشد.

و سابقه ی همکاری با:

 • هلدینگ های تجاری و بازرگانی
 • عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران
 • متخصص در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری
 • میزان موفقیت در بیش از ۹۰ درصد پرونده ها

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای عارف محمدی برنتی، با شماره زیر تماس یگیرید:

شماره تماس: 09112589550
آدرس دفتر:
مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی بهترین وکیل مازندران

خانم روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09020656649
آدرس دفتر
: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی
مشاهده پروفایل وکیل

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع وکیل مازندران

خانم سونیا زارع وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس، پشتکار بالا در حل پرونده، احساس مسئولیت در کار و … از ویژگی های خانم سونیا زارع می باشد.

وکالت تخصصی در کلیه پرونده های زیر انجام می شود:

 • وکالت تحصصی در پرونده های حقوقی، پرونده های ثبتی
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، پرونده های شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی خانواده و طلاق
 • با بیش از ده سال سابقه کار و بیش از ۹۵٪موفقیت در پرونده ها

قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران و‌ آمل وجود دارد.
امکان مشاوره به صورت حضوری و آنلاین نیز میسر می باشد.

تلفن ثابت: 01144442873
تلفن همراه: 09113217689
آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان قدیرنژاد، کوچه دادگستری، قدیر۹، ساختمان پارسین۷، طبقه۲، واحد۶، دفتر وکالت

سجاد موسوی

سجاد رزاقی موسوی بهترین وکیل مازندران

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد. از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

 • وکالت اداره کار و بیمه
 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس دفتر: بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7
تلفن دفتر: 01144420762
تلفن همراه: 09119104966

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی وکیل مازندران

خانم آزاده ابراهیمی از وکلای خبره مازندران در پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادکستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و دارای سابقه بیش از 10 سال هستند. ارائه مشاوره حقوقی بهصورت حضوری و غیرحضوری یکی از خدماتی است که توسط خانم ابراهیمی به موکلین ارائه می شود.

آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان معلم، قدس، اباذر ۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۷۰۹۰۱

معصومه غلامی مجاوری

معصومه غلامی مجاوری وکیل مازندران

خانم معصومه غلامی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مشاور حقوقی، وکیل متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … در این شهر و دارای سابقه حقوقی بالا می باشند. ایشان در حرفه وکالت بیش از 9 سال سابقه موفق دارند و مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: مازندران، قائم شهر، خیابان ساری ترک محله، ورزش ۲۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۱۶۳۶۷۸

پیمان مجیدی

پیمان مجیدی وکیل مازندران

آقای پیمان مجیدی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای بیش از 5 سال سابقه در پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، رسیدگی به امور قراردادها و … هستند. ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری یکی از خدمات آقای مجیدی به متقاضیان و موکلین است.

آدرس دفتر: مازندران، ساری

شماره تماس: 09114882808

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی وکیل مازندران

جناب اقای علیرضا بابویه دارابی از وکلای باسابقه مازندران و دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. ایشان تحصیل کرده در مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. حوزه تخصصی ایشان وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی قاچاق، تعزیرات حکومتی، شهرداری و … است.

سوابق آقای دارابی عبارتند از بازرس هیات مدیره مرکز قوه قضاییه، دبیرکمیسیون نقل و انتقالات وکلای مازندران، رئیس کمیسیون آموزش مرکز وکلای قوه قضاییه.

آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان خیام، کوچه معراج س معراج، واحد 1

شماره تماس: 09111539832


خصوصیات بهترین وکیل مازندران

اکثر افراد در شهر مازندران زمان مواجه شدن با مشکلات حقوقی به دنبال راهی هستند که مشکل آن ها را در سریع ترین زمان ممکن حل کند. لذا وجود فردی متخصص در بررسی پرونده موجب می شود تا مراحل رسیدگی در دادگاه سریع تر پیش برود و فرد به نتیجه مطلوب خود دست یابد. وکیل متخصص در مازندران همان فردی است که می تواند مشکلات حقوقی و کیفری موکل را بهتر از خود او حل کند. اما یک وکیل خوب در مازندران باید خصوصیاتی داشته باشد.

پرونده موکل را زمان مشاوره به درستی مطالعه کند و موکل را از جزئیات و نقاط قوت و ضعف پرونده آگاه سازد، پس از اعطای وکالت به ایشان، باید تمام تلاش خود را به کار ببرد تا نتیجه مطلوبی را برای موکل به دست آورد. از خصوصیات وکیل خوب می توان به دقت او اشاره کرد که اگر در حل پرونده خطایی کوچک از او رخ بدهد، موکل خسارات جبران ناپذیری را خواهد دید.

لذا بهترین وکیل مازندران باید با توجه به مصلحت موکل اقدامات مربوطه را انجام دهد و همچنین موکل را از وضعیت پرونده آگاه سازد. یکی دیگر از خصوصیات وی، امانتداری است، به ویژه در پرونده های خانوادگی که حفظ آبرو برای تمامی افراد مهم است. در نهایت باید گفت که احساس مسئولیت وکیل یکی از حخصوصیات مهم او محسوب می شود، وکیلی که مسئولیت پذیر باشد و در مقابل حق الوکاله ای که دریافت می کند برای پرونده تلاش نماید.

هزینه وکیل خوب در مازندران چقدر است؟

هزینه وکیل خوب در مازندران چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل در شهر مازندران، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟

حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت گردد.

یکی از عواملی که در هزینه حق الوکاله بهترین وکیل مازندران موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

کلام آخر

در مطلب بهترین وکیل مازندران تلاش کردیم تا اطلاعاتی را در خصوص چگونگی انتخاب وکیل خوب ارائه دهیم. تعدادی از وکلای متخصص را معرفی کردیم تا در صورت نیاز دسترسی راحتی به آنها داشته باشید. ممنونم که تا انتها همراه ما بودید. لطفا نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا