وکیل

10 تا از بهترین وکیل مازندران ⚖️【سال1402】

مراجعه به دادگاه و طرح شکایت نسبت به مشکل به وجود آمده، یکی از کارهایی است که اکثر افراد انجام می دهند. اما نحوه تنظیم شکواییه، چگونگی پیگیری پرونده و اطلاع از قوانین کشور یکی از مسائلی است که برخی از افراد به آن آشنا نیستند، لذا در این شرای میزان موفقیت آنها در دادگاه به طور چشمگیری کاهش می یابد. بهترین کار مراجعه به وکیل متخصص در حوزه مربوط به پرونده است. در این مطلب به معرفی تعدادی از وکلای شهر مازندران خواهیم پرداخت، برای آشنایی با بهترین وکیل مازندران، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ساری

بهترین وکیل مازندران کیست؟

بهترین وکیل مازندران کیست؟

انتخاب بهترین وکیل موجب حل مشکلات حقوقی به وجود آمده می شود، اما سوال مهم این است که بهترین وکیل کیست؟ چگونه می توان وکیلی متخصص پیدا کرد؟ شاید در ابتدا فکر کنید که انتخاب وکیل در مازندران یکی از کارهای وقت گیر است در صورتی که پبدا کردن وکیل خوب موجب کسب نتایج مثبت و رضایت بخش در دادگاه و محاکم قضایی می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

وکیل خوب در مازندران باید پیش از پذیرفتن پرونده موکل، آن را به طور کامل بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف پرونده را به موکل اطلاع دهد. همینطور بهترین وکیل مازندران باید به قوانین و مراحل دادرسی پرونده در محاکم قضایی مسلط باشد و تلاش کند پرونده را در سریع ترین زمان ممکن حل کرده و به نتیجه مطلوب برساند. رازداری و امانت داری از ویژگی های بارز و مهم یک وکیل محسوب می شود که در کنار اطلاعات به روز از قوانین موجب اطمینان خیال موکل از اعطای وکالت به وکیل می شود.

در ادامه همراه ما در مجله برترین وکیل باشید تا 10 وکیل خوب در مازندران معرفی کنیم.

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی

جناب اقای علیرضا بابویه دارابی از وکلای باسابقه مازندران و دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. ایشان تحصیل کرده در مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. حوزه تخصصی ایشان وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی قاچاق، تعزیرات حکومتی، شهرداری و … است.

سوابق آقای دارابی عبارتند از بازرس هیات مدیره مرکز قوه قضاییه، دبیرکمیسیون نقل و انتقالات وکلای مازندران، رئیس کمیسیون آموزش مرکز وکلای قوه قضاییه.

آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان خیام، کوچه معراج س معراج، واحد 1

شماره تماس: 09111539832

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی وکیل مازندران

خانم نوشین لقمانی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر مازندران و بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف دارند. دارای تحصیلات کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. دعاوی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، دعاوی اقتصادی، شهرداری، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی موجر و مستاجر و … است.

آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار 3، طبقه 6

شماره تماس: 09113543827

مسلم عباسپور ریکنده

مسلم عباسپور ریکنده وکیل مازندران

آقای محسن عباسپور ریکنده وکیل پایه یک دادگستری در مازندان، تحصیل کرده مقطع کارشناسی فقه و حقوق اسلامی و کارشناسی حقوق قضایی، دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت و وکیل متخصص در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … هستند.

آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان قارون، قارون 16، ساختمان عرفان، طبقه سوم

شماره تماس: 09111551785

زین العابدین فرهادی

زین العابدین فرهادی وکیل مازندران

آقای فرهادی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مدرس دانشگاه، نویسنده و پژوهشگر حقوقی، عضو سابق کمیته علمی-حقوقی کانون وکلای قوه قضاییه استان مازندران و مدیر موسسه حقوقی مهر آرای عدل هستند. دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت در دعوی مختلف از جمله: حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، دعاوی بانکی، چک، سفته، جرائم سایبری و … هستند.

آدرس دفتر: مازندران، قائمشهر، خیابان تهران، روبروی مخابرات، نبش البرز 12، ساختمان البرز، طبقه 5، واحد 55

شماره تماس: 09113142478

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل مازندران

خانم الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مدرس دانشگاه، تحصیل کرده مقطع کارشناسی حقوق و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف می باشند. از سوابق ایشان می توان به وکالت در بانک های تجارت، ملت، پست بانک، مشاوره حقوقی هیئت ورزشهای دانشگاهی استان مازندران، تنطیم دادخواست در مرحله بدوی و تجدید نظر، تنظیم شکوائیه، اظهارنامه لایحه و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار 2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد 17

شماره تماس: 09112230668

خصوصیات بهترین وکیل مازندران

اکثر افراد در شهر مازندران زمان مواجه شدن با مشکلات حقوقی به دنبال راهی هستند که مشکل آن ها را در سریع ترین زمان ممکن حل کند. لذا وجود فردی متخصص در بررسی پرونده موجب می شود تا مراحل رسیدگی در دادگاه سریع تر پیش برود و فرد به نتیجه مطلوب خود دست یابد. وکیل متخصص در مازندران همان فردی است که می تواند مشکلات حقوقی و کیفری موکل را بهتر از خود او حل کند. اما یک وکیل خوب در مازندران باید خصوصیاتی داشته باشد.

پرونده موکل را زمان مشاوره به درستی مطالعه کند و موکل را از جزئیات و نقاط قوت و ضعف پرونده آگاه سازد، پس از اعطای وکالت به ایشان، باید تمام تلاش خود را به کار ببرد تا نتیجه مطلوبی را برای موکل به دست آورد. از خصوصیات وکیل خوب می توان به دقت او اشاره کرد که اگر در حل پرونده خطایی کوچک از او رخ بدهد، موکل خسارات جبران ناپذیری را خواهد دید.

لذا بهترین وکیل مازندران باید با توجه به مصلحت موکل اقدامات مربوطه را انجام دهد و همچنین موکل را از وضعیت پرونده آگاه سازد. یکی دیگر از خصوصیات وی، امانتداری است، به ویژه در پرونده های خانوادگی که حفظ آبرو برای تمامی افراد مهم است. در نهایت باید گفت که احساس مسئولیت وکیل یکی از حخصوصیات مهم او محسوب می شود، وکیلی که مسئولیت پذیر باشد و در مقابل حق الوکاله ای که دریافت می کند برای پرونده تلاش نماید.

هزینه وکیل خوب در مازندران چقدر است؟

هزینه وکیل خوب در مازندران چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل در شهر مازندران، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟

حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت گردد.

یکی از عواملی که در هزینه حق الوکاله بهترین وکیل مازندران موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

کلام آخر

در مطلب بهترین وکیل مازندران تلاش کردیم تا اطلاعاتی را در خصوص چگونگی انتخاب وکیل خوب ارائه دهیم. تعدادی از وکلای متخصص را معرفی کردیم تا در صورت نیاز دسترسی راحتی به آنها داشته باشید. ممنونم که تا انتها همراه ما بودید. لطفا نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا