طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در آمل⚖️ +آدرس و شماره☎️️【سال1403】

با درنظر گرفتن این مسئله که امروزه طلاق به یکی از مباحث رایج در جامعه تبدیل شده است، حضور وکلایی که صرفاً در این حوزه تخصص داشته باشند و رزومه و پرونده‌ های موفقی داشته باشند، بسیار مورد نیاز است. افراد بسیاری درگیر دعاوی طلاق هستند و اکثر افراد به قوانین و مقررات طلاق اشراف کامل ندارند و این مسئله ممکن است موجب سردرگمی افراد گردد. در نتیجه به یک وکیل متخصص و کاربلد نیاز است. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل طلاق در آمل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در آمل کیست؟

بهترین وکیل طلاق در آمل کیست؟

در طی چندین سال گذشته آمار طلاق بسیار افزایش یافته است و اطلاع داشتن از این مسئله اهمیت بسیاری دارد. طریقه دریافت مهریه، استرداد جهیزیه، حق حضانت فرزند، دریافت نفقه و … همگی از موارد بسیار مهم در این زمینه هستند. شناخت بهترین وکیل طلاق در آمل و کمک گرفتن از او پیش از هرگونه اقدامی می‌ تواند در تصمیم گیری افراد تاثیر زیادی بگذارد. به همین علت است که موفقیت در یک پرونده طلاق به کمک یک وکیل متخصص بسیار بااهمیت است. یک وکیل خانواده به شما در گرفتن تصمیمات صحیح کمک بسیاری می‌ کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل خانواده در آمل

بهترین وکیل طلاق در آمل می‌ تواند در هر حوزه ای از مسائل حقوقی اعلام قبول وکالت کند. اما باید بدانید که فقط می تواند در موضوعات حقوقی نظیر طلاق به طور تخصصی عمل کند. همچنین برای اینکه به نتایج بهتری دست یابید، نیاز است با وکلایی همراه شوید که در زمینه دعاوی خانواده تخصص و دانش و تجربه کافی داشته باشند. بهترین راه جهت شناخت یک وکیل خوب، توجه کردن به تجارب و موفقیت‌ های او در پرونده‌ های پیشین است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در آمل می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در آمل سال 1403!

احمد عباسی

احمد عباسی

جناب آقای احمد عباسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی طلاق و مهریه محسوب می شوند. آقای احمد عباسی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای سابقه همکاری با بانک ها و شرکت های تجاری از سال1387 تاکنون
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام خمینی، آفتاب 2/4، برج آفتاب، طبقه 6، واحد 20

شماره تماس: 09111259770

علی امانی

علی امانی

جناب آقای علی امانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلا هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی طلاق را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ برادران داودی، ط 2

شماره تماس: 09111270345

نسیم اندرز

نسیم اندرز

سرکار خانم نسیم اندرز وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق و مهریه را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: آمل، خیابان نور، فرهنگشهر، فرهنگ 18

شماره تماس: 09111145045

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی

جناب آقای مصطفی عابدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: آمل، بندرگز، خیابان آمل، روبروی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

شماره تماس: 09119214035

مهرنوش جلالیان

مهرنوش جلالیان

سرکار خانم مهرنوش جلالیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل می باشند. ایشان دارای بیش از 8 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای آمل جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • وکیل و مشاور حقوقی در حوزه های کاری مختلف
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: آمل، خ هراز، بلوار مدرس، آفتاب 74، یاس دوم

شماره تماس: 09119187510

لزوم مشاوره با بهترین وکیل طلاق در آمل

لزوم مشاوره با بهترین وکیل طلاق در آمل

پس از انتخاب بهترین وکیل طلاق در آمل، جلسات مشاوره با او را برگزار کنید. این جلسات مشاوره می بایست پیش از انعقاد قرارداد وکالتی انجام گیرد. چراکه در این جلسات مشاوره، بهتر است بهترین وکیل آمل را سنجیده که آیا این همان وکیل مورد انتخاب شما است یا خیر. این جلسات مشاوره یکی از مهم ترین جلسات است و می توانید با در نظر گرفتن اخلاقیات وکیل و همچنین میزان تخصص او، مهارتی که در انجام کار دارد را سنجیده و بهتر تصمیم بگیرید. همچنین در این جلسات می توان به این نتیجه رسید که آیا می توان با وکیل انتخابی، مشکلات خود را به آسانی بازگو کنید و یا با او تعاملات داشته باشید.

می بایست به این مسئله توجه شود که شما قرار است بعدها ساعت ها و یا جلسات متعددی را با وکیل خود داشته باشید، در نتیجه باید با او احساس راحتی داشته باشید و در بیان احساسات و مشکلات خود معذب نباشید و به راحتی بتوانید با وکیل خود ارتباط برقرار کنید. برخی از وکلا هستند که خلق و خوی مناسبی ندارند، صبر و تحمل بالایی ندارند، در صورتی که در انجام کار وکالتی، ویژگی صبر می بایست در بین وکلا باشد تا بتوانند امورات حقوقی را به خوبی انجام دهند. بنابراین در جلسات مشاوره می توان، خلق و خوی بهترین وکیل طلاق در آمل را در نظر گرفته و سپس او را انتخاب کنید.

یکی از موارد مهمی که شاید به ظاهر مهم نباشد این است که برخی از افراد، زن یا مرد بودن وکیل بسیار برایشان مهم است و بهتر می توانند مثلا با همجنس خود مشکلات خود را به شکل صریح بیان کنند. در نتیجه از همان مراحل اولیه انتخاب، باید به این موضوع دقت شود و وکیلی را انتخاب کنید که بتوان با او احساس راحتی در بیان مشکلات را داشت.

مهمترین وظایف یک وکیل طلاق خوب

همان گونه که پیش تر گفته شد، کمک گرفتن از یک فرد مجرب و متخصص در تمامی حوزه‌ های حقوقی حائز اهمیت است. اما کمک گرفتن از بهترین وکیل طلاق در آمل می‌ تواند مشکلات بسیاری را برای شما رفع کند. آشنایی با وظایف وکیل طلاق نخستین قدمی است که باید بردارید. اینکه وکیل شما چه وظایف و اختیاراتی دارد، می‌تواند به شما در پروسه حل پرونده کمک بسیاری کند. در شرایطی که بدون کمک گرفتن از وکیل وارد جلسه دادگاه شوید، مشکلات زیادی برای شما ایجاد می‌ شود و شما نمی‌ توانید از حق و حقوق خودتان به درستی حمایت کنید. به همین علت است که کمک گرفتن از یک وکیل برای پیروزی در پرونده‌های حقوقی تا این اندازه اهمیت دارد. 

یکی از اصلی‌ ترین وظایف یک وکیل خوب، ارائه مشاوره حقوقی به زن یا مرد است. این مشاوره می‌ تواند در نحوه تصمیم‌ گیری هر یک از طرفین بسیار نقش داشته باشد. دومین وظیفه بهترین وکیل طلاق در آمل، شرکت در جلسات دادگاه است. در بسیاری از مواقع طرفین تمایلی برای شرکت در دادگاه ندارند، به همین دلیل با ارائه یک وکالتنامه به وکیل می‌ توانند از حضور وکیل در دادگاه استفاده کنند.

مهمترین وظایف یک وکیل طلاق خوب

سومین وظیفه یک وکیل و مشاوره حقوقی طلاق، اخذ وکالت برای خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول است. همچنین وکیل می‌ تواند به عنوان نماینده اصلی در مزایده‌ ها نیز حضور پیدا کند. پیدا کردن یک وکیل خوب در حوزه حقوقی خانواده، بنظر کار دشواری باشد و به همین دلیل باید جستجوی بیشتری در این زمینه انجام دهید. دیگر وظایف بهترین وکیل طلاق در ایلام عبارت است از:

 • داشتن توانایی قلم نوشتاری خوب
 • آشنایی با تمامی مراحل دادگاه و دادسرا
 • ارائه مدارک و اسناد در جهت دفاع از موکل در دادگاه
 • تلف نکردن وقت و وقت شناس بودن در کلیه امور و مراحل کاری
 • داشتن مهارت ارتباطی خوب برای برقراری با موکلین و مراجعینش
 • داشتن اخلاقیات خوب در جهت برقراری ارتباط با موکل و مراجعینش
 • جلب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین و حفاظت از اسرار آن ها
 • داشتن قدرت کلامی بسیار خوبدر هنگام ارائه دفاعیات در دادگاه از موکل
 • برقراری نظم در انجام امور که باعث پیشبرد و پیشرفت در تمامی امور وکالتی خواهد شد
 • تسلط بر همه قوانین و مقررات حقوقی و افزایش اطلاعات حقوقی  و بروز رسانی آن ها
 • بروز رسانی در اطلاعات حقوقی در برابر قوانین و مقررات حقوقی که گاها در حال تغییر است
 • سوابق خوب و درخشان و موفقیت در تمامی پرونده های حقوقی که وکیل بر عهده گرفته است
 • برگزاری جلسات متعدد مشاوره و آگاهی موکلین در خصوص کلیه مسائل حقوقی و پاسخ به سوالات آن ها

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل طلاق در آمل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا