کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در مشهد ⚖️【سال1403】

در صورتی که به هر یک از مشکلات یا تخلفات مربوط به تعزیرات حکومتی محکوم شده‌اید لازم است پیش از هرگونه اقدام عجولانه از یک وکیل متخصص در این زمینه کمک بگیرید.. همچنین ممکن است از سوی تعزیرات به جریمه‌های سنگینی محکوم شده باشید که در این صورت وکیل متخصص در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند تا به جریمه محکوم شده اعتراض کرده و یا اینکه آن را قسط بندی نمایید. به هر حال شما لازم است اطلاعات کاملی در خصوص قوانین و مقررات تعزیراتی داشته باشید تا به این شکل بتوانید از حقوق و منافع خود در محاکم قضایی دفاع کنید. به هر حال شما نیاز دارید تا تحقیق کاملی در خصوص وکیل مورد نظرتون انجام داده و مهارت‌های او را در نظر بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تعزیرات در مشهد آشنا کنیم پس با ما همراه باشی

بهترین وکیل تعزیرات در مشهد

بهترین وکیل تعزیرات در مشهد کیست؟

ممکن است با مشکلات عدیده‌ای در زمینه مسائل تعزیراتی روبرو شده باشید که در این صورت بهترین وکیل تعزیرات در مشهد به شما کمک می‌کند تا شانس کسب پیروزی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. همچنین شما می‌توانید با تکیه بر روی دانش حقوقی و تجربیات وکیل مورد نظرتان در زمان و هزینه خود به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی نمایید. وکیل به شما کمک می‌کند تا از حجم اضطراب و استرس خود برای حضور در محاکم قضایی بکاهید و بازدهی بیشتری در ارائه دفاعیات موثر در دادگاه داشته باشید.

اگرچه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می‌تواند در تمامی دعاوی مطرح شده در دادگاه نقش آفرینی کند اما برای کسب نتایج بهتر لازم است به سراغ وکلای متخصص در زمینه تعزیرات بروید. همچنین باید در نظر داشته باشید که سابقه بهترین وکیل مشهد به او کمک می‌کند تا رزومه درخشان‌تری را از خود به ثبت برساند. وکیل تعزیرات خوب در مشهد دانش حقوقی خود را با تحصیل در دانشگاه‌های مطرح کشور به دست آورده و می‌تواند از طریق مشاوره حقوقی به شما کمک کند تا اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده‌های قضایی به دست آورید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تعزیرات در مشهد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در مشهد سال 1403!

دکتر علی حاجی زاده نداف

دکتر علی حاجی زاده نداف بهترین وکیل ملکی در مشهد

آقای علی حاجی زاده نداف وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد و وکیل متخصص در حوزه دعاوی ملکی در مشهد هستند. بیش از 16 سال سابقه وکالت در پرونده های گوناگون را دارند. ایشان جزو وکلای اطمینان ریاست محترم قوه قضاییه و دارای مجوز وکالت در پرونده های امنیتی هستند. از سوابق آقای دکتر تدریس حقوق مالکیت فکری در دانشگاه است. دارای مدارک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق خصوصی می باشند. رسیدگی به پرونده های کیفری، ملکی، خانوادگی از تخصص های شان است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر علی حاجی زاده نداف، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 05132281494
تلفن همراه: 09155131865
آدرس دفتر: 
مشهد، چهار طبقه، مدرس ۸، ساختمان 121، طبقه دوم، واحد سوم


علی ادبی چرمی

علی ادبی چرمی وکیل تعزیرات در مشهد

جناب آقای علی ادبی چرمی، از وکیل های خوب در مشهد هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند و تاکنون دارای بیش از یک دهه سابقه کاری درخشان و عالی بوده اند و توانسته اند رضایت مراجعین و موکلین خود را به دست آورند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان دانشگاه، نبش دانشگاه ۱۸، ساختمان ساسان، واحد103

شماره تلفن: 09155129525

حمید اخوان قرناز

حمید اخوان قرناز وکیل تعزیرات در مشهد

جناب آقای حمید اخوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ماهر و کاربلد در مشهد هستند. ایشان با دقت و حساسیت بالا در حل پرونده، صداقت، فن بیان قوی و پشتکاری که از خود در حل دعاوی موکلین خود دارند باعث شده تا آن ها به نتیجه مطلوب خود برسند و نام ایشان میان وکلای برتر مشهد بدرخشد.

آدرس دفتر: مشهد، آزادشهر، تقاطع بلوار استقلال و امامت (چهارراه میلاد)، ساختمان 105، طبقه سوم

شماره تماس: 09155006879

نسرین آذری نیک

نسرین آذری نیک وکیل تعزیرات در مشهد

سرکار خانم نسرین آذری نیک دیگر وکیل قابل و خوب در مشهد می باشند. خانم آذری نیک وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری با سابقه ای قریب به دو دهه می باشند که در این سال های فعالیت خود توانسته اند تواناهایی های خود را در وکالت به کار گرفته و در حل دعاوی مانند تعزیرات و سایر دعاوی کیفری، بتوانند به نتیجه های خوبی دست بیابند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار صیاد شیرازی، نبش صیاد شیرازی ۱۸، مجتمع صیاد، طبقه چهارم، واحد 11

شماره تماس: 09153012497

زهرا اسفندیاری حصاری

زهرا اسفندیاری حصاری وکیل تعزیرات در مشهد

سرکار خانم زهرا اسفندیاری حصاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه دعاوی کیفری به خصوص پرونده های تعزیرات می باشند. ایشان دارای 16 سال سابقه درخشان در حل دعاوی تعزیرات را دارا هستند و در حل این دعاوی به خوبی عمل می کنند و موفقیت را برای موکلین خود به ارمغان بیاورند.

آدرس دفتر: مشهد، خیابان کوهسنگی، بین کوهسنگی 5و3، ساختمان بانک سپه، پلاک 163، طبقه سوم

شماره تماس: 09153040663

غلامحسین اقتصادی

غلامرضا اقتصادی وکیل تعزیرات در مشهد

جناب آقای غلامحسین اقتصادی دیگر وکیل خوب، کاربلد و کارکشته در مشهد می باشد. جناب اقتصادیوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشند که 14سال به طور تخصصی روی دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، قتل، تعزیرات، سرقت و آدم ربایی کار کرده اند و توانسته اند بسیاری از پرونده های موکلین خود را به موفقیت برسانند.

آدرس دفتر: مشهد، چهارراه لشکر، به طرف میدان ده دی، سمت راست، مجتمع تجاری آسیا، پلاک 730، طبقه 3، واحد 303

شماره تماس: 09155008580


مزایای استخدام وکیل تعزیرات در مشهد

سرعت در تکمیل مراحل دادرسی: یکی از مهمترین مزایای استخدام بهترین وکیل تعزیرات در مشهد این است که شما می‌توانید تمامی مراحل دادرسی و قانونی را در مدت زمان کمتری تعیین نمایید. وکیل با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی تعزیرات آشنایی کامل دارد و می‌تواند روال قانونی رسیدگی به پرونده‌های قضایی را به خوبی مرور کرده و با استفاده از آنها ساده‌ترین راه برای تحقق اهداف را پیش روی موکل بگذارد. این مسئله به شما کمک می‌کند که در زمان کمتری خواسته‌های حقوقی خود را در محاکم قضایی برطرف کنید.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه: وکیل می‌تواند به نیابت از شما در محاکم قضایی حاضر شده و دفاعیات موثری را ارائه دهد این مسئله باعث می‌شود تا شما به شیوه‌ای حرفه‌ای از منافع خود دفاع کرده و مهم‌ترین حقوق از دست رفته خود را مجدداً احقاق نمایید. وکیل در ارائه دفاعیات موثر به شما کمک می‌کند تا اهدافی که در سر دارید را به درستی ترسیم نموده و برای تحقق آنها در دادگاه برنامه‌ریزی کنید. او همچنین تمامی توانمندی و مهارت‌های خود را برای دستیابی به اهداف مشترکتان به کار خواهد گرفت.

مشاوره حقوقی تخصصی: یکی دیگر از مزایای اعطای وکالت به بهترین وکیل تعزیرات در مشهد این است که می‌توانید مشاوره حقوقی تخصصی دریافت نموده و نیازهای خود را برطرف نمایید. برای این کار لازم است پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی تمامی سوالاتی که در ذهن خود در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی تعزیرات دارید را جمع آوری کرده و از وکیل مورد نظر بپرسید. پاسخ تخصصی وکیل به این سوالات باعث می‌شود که دانش حقوقی شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

کاهش حجم اضطراب و استرس برای حضور در دادگاه: بسیار دیده می‌شود که افراد برای حضور در دادگاه و رعایت دفاعیات در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی تعزیرات با اضطراب و استرس فزاینده‌ای روبرو می‌شوند. اگر شما اطلاعات کافی در خصوص پرونده‌های قضایی به دست آورید به طور قطع از میزان اضطراب و استرس شما نیز کاسته خواهد شد و این موضوع را می‌توان یکی از مهم‌ترین مزایای استخدام وکیل به شماره آورد. دقت کنید که اگر اضطراب شما پایین باشد به طور قطع بازدهی بیشتری خواهید داشت.

بهترین وکیل تعزیرات در مشهد

مهمترین معیارها در انتخاب وکیل تعزیرات مشهد

دانش حقوقی بالا: اگر قصد استخدام بهترین وکیل تعزیرات در مشهد و اعطای وکالت به متخصصین مسائل حقوقی را دارید لازم است به دانش فرد در زمینه دعاوی مطرح شده توجه داشته باشید. می‌دانیم که هرچه دانش حقوقی یک وکیل بیشتر باشد تسلط او بر روی قوانین و مقررات بیشتر است.از سوی دیگر اگر وکیل دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته و تسلطش بر روی قوانین و مقررات بیشتر باشد به طور قطع می‌تواند راهکارهای موثری را پیش روی موکل قرار داده و او را به سمت کسب پیروزی سوق دهد.

مهارت‌های کلامی: لازم است در جلسات ملاقات حضوری توجه ویژه‌ای به روی مهارت‌های کلامی و ادای جملات حقوقی توسط وکیل داشته باشید تا فن بیان او و قدرت نفوذ کلامش برای شما هویدا شود. اگر وکیلی فاقد مهارت‌های بیان باشد به طور قطع در ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه عقب خواهد ماند. دانش حقوقی یک وکیل جزو مهم‌ترین معیارها در انتخاب او به شمار می‌رود اما اگر وکیلی فاقد مهارت‌های کلامی باشد هرگز نخواهد توانست آنطور که باید از منافع و حقوق موکلش دفاع کند.

شهرت بالا: یکی دیگر از معیارهایی که باعث می‌شود شما در انتخاب بهترین وکیل تعزیرات در مشهد درست‌ترین تصمیم را بگیرید شهرت و معروف بودن وکیل مورد نظرتان است. شهرت وکیل نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را با خود به همراه داشته و در طی سال‌های متمادی توانسته در چه میزان از پرونده‌های قضایی به موفقیت دست پیدا کند. لازم است از افراد مطلع در زمینه‌های مسائل حقوقی تحقیق کنید تا به شما مهمترین و معروف‌ترین وکلای فعال در زمینه دعاوی تعزیرات را معرفی نمایند.

قدرت برقراری ارتباط بالا: یکی دیگر از معیارها در انتخاب وکلای متخصص در زمینه دعاوی تعزیرات توجه کردن به قدرت برقراری ارتباط آنها می‌باشد. اگر وکیل خجالتی باشد یا اینکه نتواند با موکل و سایر افراد دخیل در پرونده آنطور که باید ارتباط برقرار کند اصلاً برای اعطای وکالت گزینه مناسبی به شمار نمی‌رود. در ملاقات حضوری و دیدار با وکیل می‌توانید مهارت‌های ارتباطی او را مورد سنجش قرار دهید و این نکته را در نظر بگیرید که آیا وکیل می‌تواند آنطور که باید با شما ارتباط برقرار کند یا اینکه خیر.

بهترین وکیل تعزیرات در مشهد

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکیل و مطالعه مطالب حقوقی مندرج در آن تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که بتوانید سوالات خود را با تکیه بر توانمندی‌های وکلای معرفی شده پاسخ بگویید. در این مطلب کوشیدیم تا شما را با مشخصات بهترین وکیل تعزیرات در مشهد آشنا کنیم تا مشکلی از این بابت پدیدار نشده و بتوانید وکلای خبره و متخصص را انتخاب کنید. در ادامه نیز مهمترین مزایای استخدام وکیل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز به سراغ معیارهای مهم در انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا