کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران ⚖️【سال1403】

تعزیرات حکومتی یک مرجع قضایی به شمار می‌رود که مسئولیت آن رسیدگی به تخلفات اقتصادی و پزشکی می‌باشد. در واقع ممکن است با جرایمی به مانند احتکار یا کم فروشی روبرو باشیم و یا اینکه یکی از مراکز فروش کالاهای فاسد را به دست مشتری داده باشد در چنین شرایطی مرجع قضایی تاثیرات وظیفه دارد تا به جرایم صورت گرفته و آنها را تعیین تکلیف نماید. اگر با پرونده‌هایی در زمینه تعزیرات روبرو شده‌اید بهتر است برای اینکه بتوانید از منافع قانونی خود به بهترین شکل ممکن دفاع کنید به سراغ وکلای متخصص در این زمینه بروید. چنین وکلای اطلاع کاملی در خصوص قوانین و مقررات دارند و می‌توانند مشاوره حقوقی دقیقی را در اختیار شما قرار دهند. در این مقاله سعی داریم شما را با برخی از مشخصات بهترین وکیل تعزیرات در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تعزیرات در تهران کیست؟

پرونده‌هایی مانند کم فروشی و احتکار و سایر جرایم اقتصادی صورت گرفته از سوی فروشنده‌ها در تعزیرات حکومتی تعیین و تکلیف می‌شود و باید در چنین شرایطی با قوانین و مقررات مربوطه به طور کامل آشنایی داشته باشید تا بتوانید از حقوق قانونی خود در مراجع قضایی دفاع نمایید. بهترین وکیل تعزیرات در تهران به شما کمک خواهد کرد تا درک درستتری از حقوق قانونی خود داشته باشید و بتوانید با ارائه ادله و شواهد مربوطه از اتهامات وارده تبرئه شوید و به اهداف خود برسید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کیفری تهران تبحر بالایی در زمینه مسائل حقوقی دارد و می‌تواند گره‌های موجود در پرونده را با ارائه راهکارهای مناسب حل و فصل نماید. از سوی دیگر باید به این نکته اشاره کنیم که برترین وکیل تعزیرات در تهران سال‌های طولانی است که در این زمینه مشغول به فعالیت می‌باشد و به همین سبب توانسته تجربیات گرانبهایی را با خود همراه کند. وکیل تعزیرات خوب در تهران ابتدا منافع موکل را در نظر گرفته و سپس برای نحوه حل آن چاراندیشی خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تعزیرات در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

هدایت ابراهیم پور

هدایت ابراهیم پور وکیا تعزیرات در تهران

جناب آقای هدایت ابراهیم پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد. ایشان با سابقه بیش از یک دهه، وکیل جرم یا همان وکیل تعزیرات می باشد که در در قوانین و مقررات جرم و تعزیرات مجازاتی متخصص است. وی در بررسی و دفاع درباره اقدامات جرمی تبحر بسیاری دارند در دادگاه ها به موکلان خود در این زمینه کمک حقوقی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 13

شماره تماس: 09122112918

محمد احمدی

محمد احمدی وکیل تعزیرات در تهران

جناب آقای محمد احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای احمدی در حوزه دعاوی کیفری شامل: جرایم عمومی، جرایم مالی، جرایم علیه شخص و جرایم سایبری فعالیت می کنند و توانسته اند نتایج مثبت و خوبی را برای موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان فردوسی، نبش کوچه تمدن، پلاک 258

شماره تماس: 09121787546

حسین اسدی

 حسین اسدی وکیل تعزیرات در تهران

جناب آقای حسین اسدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. وی وکیل حوزه های مختلف دعاوی کیفری و حقوقی می باشند که در زمینه های گوناگون دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، تعزیرات، قتل، آدم ربایی، سرقت مسلحانه و غیر مسلحانه، کار می کنند که در این زمینه ها دارای سابقه ای بیش از 10 سال می باشند.

آدرس دفتر: تهران، شمیران، میدان قدس، خیابان دزاشیب، روبروی آموزش و پرورش 1، پلاک 70، واحد 3

شماره تماس: 09121172273

محمدعلی اسلامی

محمدعلی اسلامی وکیل تعزیرات در تهران

وکیل دیگری که معرفی میکینم، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، جناب آقای محمدعلی اسلامی می باشند. ایشان از وکیل های خوب در تهران و با تحصیلات عالی در رشته حقوق می باشند که در حوزه تعزیرات سابقه کاری درخشانی را در رزومه خود ثبت نموده اند و با مشاوره های حقوقی ماهرانه در جلسات با موکلینش و فن بیان قوی که از خود در جلسات دادگاه ازائه می دهند، توانسته اند بهترین نتیجه را برای موکلینشان کسب کنند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، گلستان پنجم، خیابان مکران شمالی، کوچه امید، پلاک 8، واحد 35

شماره تماس: 09123140525

رضا افرند

رضا افرند وکیل تعزیرات در تهران

جناب آقای رضا افرند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان دارای سابقه کاری در زمینه های دعاوی کیفری را دارا هستند و به طور تخصصی روی دعاوی تعزیرات کار می کنند. وی دارای تخصص حقوقی، تجربه کافی در حل دعاوی کیفری و تعزیرات، قدرت تحلیل و استدلال قوی و مهارت بالای مذاکره هستند که این خصوصیات به وکیل این کمک را میکند تا بهترین نتیجه را به نفع موکلینش کسب نماید.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، روبروی کوچه دوم، پلاک 8

شماره تماس: 09128173623

بهترین وکیل تعزیرات تهران

خصوصیات مهم وکیل تعزیرات در تهران

دانش حقوقی بالا: یکی از مهمترین ویژگی‌ها و خصوصیاتی که لازم است بهترین وکیل تعزیرات در تهران در تمامی مراحل دادرسی با خود به همراه داشته باشد دانش حقوقی است. اگر وکیل تبحر بالایی در زمینه قوانین و مقررات داشته باشد و تغییرات مربوط به هر یک از قوانین را نیز در طول زمان مد نظر قرار دهد به طور قطع می‌تواند دفاع موثری از موکل خود داشته باشد و او را برای اتخاذ تصمیم‌های درست یاری کند. می‌توانید از وکیل بخواهید که تمامی مدارک تحصیلی خود را در اختیار شما قرار دهد.

فن بیان قوی: در صورتی وکیل می‌تواند در دادگاه کارایی بالایی داشته باشد و در خصوص دعاوی مربوط به تعزیرات از شما دفاع کند که فن بیان او در سطح بالایی قرار داشته باشد. پیش از اینکه برای انتخاب یک وکیل به جمع بندی‌های نهایی برسید لازم است مهارت‌های کلامی او را به دقت مرور کنید تا برای شما مشخص شود که آیا او می‌تواند آنطور که باید از حقوق شما در محضر قاضی دفاع نماید و یا اینکه خیر. البته منظور از فن بیان به هیچ عنوان پرحرفی یک وکیل نیست بلکه مهارت‌های کلامی را شامل می‌شود.

قدرت در برقراری ارتباط با افراد دخیل در پرونده: اگر بخواهیم ویژگی خاص دیگری را از بهترین وکیل تعزیرات در تهران برشماریم باید اشاره داشته باشیم که قدرت برقراری ارتباط از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که وکیل همواره می‌تواند با تکیه بر این ویژگی منافع موکل را از طریق مذاکره تامین نموده و تعامل موثری با تمامی طرف‌های دعاوی داشته باشد. وقتی که با وکیل مورد نظرتان ملاقات حضوری دارید می‌توانید این موضوع را در نظر بگیرید که آیا او می‌تواند به سادگی با شما ارتباط برقرار کند یا خیر.

جسارت و شجاعت: وجود شجاعت برای هر وکیلی باعث می‌شود تا او بتواند برای تامین منافع موکل خود بجنگد و او را به بهترین شکل ممکن یاری دهد. تنها در این صورت است که فرد می‌تواند در خصوص دعاوی مربوط به تعزیرات به حق و حقوق خود رسیده و آنها را به طور کامل تامین نماید. در برخی از محاکم قضایی با تنش بسیار زیادی روبرو هستیم در چنین شرایطی باید وکیل فاقد ترس و واهمه باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن از منافع موکل دفاع نموده و راهکارهای مناسبی را برای برون رفت از مشکلات ارائه دهد.

۴ پیشنهاد ویژه پیش از انتخاب وکیل تعزیرات تهران

قید استخدام وکلای تازه کار را بزنید: اغلب وکلای تازه کار فاقد تجربیات کافی هستند و همین مسئله باعث می‌شود تا شما نتوانید در خصوص دعاوی مربوط به تعزیرات آنطور که باید به منافع خود دست پیدا کنید. در واقع شما باید بهترین وکیل تعزیرات در تهران را انتخاب نموده و از او مشاوره حقوقی دریافت کنید اما گاهی چنین پیش می‌رود که بعضی از افراد به دلیل دستمزد پایین وکلای بی تجربه و تازه کار آنها را برمی‌گزینند و وکالت در پرونده‌های مختلف را با آنها می‌سپارند. این موضوع می‌تواند منجر به شکست شود.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: به عنوان پیشنهاد ویژه باید به شما عرض کنیم که مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر می‌تواند شما را چند گام به سمت کسب پیروزی نزدیک‌تر نماید چرا که وکیل از تمامی مراحل دادرسی آشنایی کامل دارد و می‌تواند شما را با روال انجام امورات حقوقی آشنا کند. همچنین وکیل در جلسات مشاوره حقوقی به شما می‌آموزد که چگونه تصمیمات درستی را در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی تاثیرات حکومتی بگیرید تا به این شکل کمترین ریسک را برای شما داشته باشد.

با وکیل ملاقات کنید: پیش از اینکه برای انتخاب بهترین وکیل تعزیرات در تهران به جمع بندی‌های نهایی برسید لازم است چند جلسه با او ملاقات حضوری داشته باشید تا اطلاعات جامعی را در خصوص خلقیات و رفتارهای او به دست آورده و تصمیم درستی را اتخاذ نمایید. به خصوص اگر در انتخاب از بین چند وکیل مردد هستید لازم است با تمامی آنها ملاقات داشته باشید تا عیار هر یک برای شما مشخص شده و بتوانید تصمیم درست‌تری را برای اعطای وکالت به آنها بگیرید تا به این شکل منافع شما تامین گردد.

تخصص وکیل را در نظر بگیرید: وکیل می‌تواند به شما در خصوص پرونده‌های مربوط به تعزیرات حکومتی کمک و یاری دهد که خودش سال‌های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت بوده و این کار را به صورت تخصصی انجام داده باشد. صرفا وکیل بودن یک شخص نمی‌تواند شما را به اهداف مد نظرتان برساند. پیش از انتخاب باید تخصص وکیل را در نظر بگیرید و سپس برای استخدام وی اقدامات لازم را به انجام برسانید. تخصص یک وکیل موفق و معتبر با قبول پرونده‌های متعدد و تحصیل در آن رشته شکل می‌گیرد.

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکیل تشکر و قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که مطالب مندرج در این سایت گره‌های شما در زمینه حقوق را بازگشایی کرده باشد. در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل تعزیرات در تهران آشنا کنیم تا کار برای انتخاب از میان انبوه وکلا ساده به نظر برسد. در ادامه تلاش کردیم برخی از خصوصیات مهم وکلا را مورد بررسی قرار داده و آنها را تشریح نماییم. پس از آن نیز برخی از پیشنهادات ویژه برای انتخاب وکیل را ارائه دادیم. از شما درخواست داریم که اکنون نظرات خود را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا