وکلا

10 تا از بهترین وکیل اداره کار اصفهان ⚖️【سال1403】

کار جزو اساسی ترین نیازهای انسان در جوامع امروزی است. هر یک از انسان ها برای تامین نیازهای مادی و معنوی خود نیاز به کار دارند. قوانین و مقررات مختلفی وجود دارد که به تنظیم روابط بین کارگر و کارفرما می پردازد که فرد برای تامین حقوق قانونی اش به عنوان کارگر یا کارفرما باید از آن ها اطلاع داشته باشد. در این بین وکیل به عنوان فردی که از نظام حقوقی کشور اطلاعات جامعی را در اختیار دارد، همواره می تواند راهکارهای مناسبی را به کارگران و کارفرمایان در جهت تامین حقوق از دست رفته شان پیشنهاد کند. در صورت عدم استفاده از وکیل ممکن است خسارت های جبران ناپذیری در زمینه حقوق کار به افراد وارد شود؛ اما همیشه انتخاب وکیل کار ساده ای نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل اداره کار اصفهان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اداره کار اصفهان

بهترین وکیل اداره کار اصفهان کیست؟

باید این موضوع را در نظر داشته باشید که حقوق کار از جمله حقوق شخصی به شمار می رود که در واقع روابط بین کارگران و کارفرمایان را تنظیم می کند. در نظر داشته باشید که کارگر و کارفرما در قبال یکدیگر مسئولیت های متقابلی را دارند که گاهی آن ها در تامین حقوق خود با مشکلات جدی رو به رو می شوند. در چنین شرایطی است که بهترین وکیل اصفهان به عنوان نماینده قانونی موکل می تواند در اداره کار پیگیر مطالبات کارگر یا کارفرما بوده و از منافع آن ها در محاکم قضایی دفاع نماید.

حقوق کار برای حمایت از کارگر و کارفرما به وجود آمده است و بهترین وکیل اداره کار اصفهان به واسطه شناخت بالایی که از روال رسیدگی به پرونده های موجود دارد می تواند مطلوب ترین راهکار برای عبور از اختلافات پیش آمده را به شما معرفی کند. وکیل اداره کار خوب در اصفهان قوانین مصوب را به خوبی می تواند و در اداره کار می تواند با مرور آن ها از حقوق موکلش دفاع نماید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان اجازه نخواهد داد که هیچ منفعتی از موکلش به خطر بیفتد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل اداره کار اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت بهترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اداره کار اصفهان!

علیرضا هاشمی

علیرضا هاشمی بهترین وکیل اداره کار اصفهان

آقای علیرضا هاشمی کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری و متخصص پرونده های روابط کار و تامین اجتماعی و همچنین مشاور مالیاتی می باشند. ایشان از خبره ترین و بهترین وکلای پرونده های اداره کار و سازمان امور مالیاتی می باشند. دلیل این برتری پرونده های بسیار زیاد موفقیت آمیزی است که در کارنامه خود دارند و بالاترین میزان سطح علمی و تخصص در این دو زمینه را دارا هستند.

بر خلاف سایر وکلا که وکالت هر پرونده ای با زمینه های مختلف را انجام می دهند ایشان بصورت تخصصی صرفا پرونده های روابط کار و تامین اجتماعی و همچنین پرونده های مالیاتی را با تخصص حرفه ای مالی به عهده می گیرند.

اگر هر سوالی در زمینه روابط  کار و تامین اجتماعی دارید  یا مشکلی با کارفرمای خود در زمینه مزایا دریافتی دارید و یا اگر کارفرمایی هستید که در زمینه  قرارداد کار و اخذ فرم های تسویه حساب با کارگران نیاز به مشاوره دارید میتوانید با دکتر علیرضا هاشمی تماس حاصل فرمایید.

برخی از سوابق ایشان:

 • دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه مشاوره روابط کار و تامین اجتماعی
 • بیش از 1000 پرونده وکالت در اداره کار شهرستان اصفهان
 • مشاوره منابع انسانی در زمینه امور اداره کار و تامین اجتماعی
 • مدرس دانشگاه در حوزه مالیاتی
 • مدیر عامل موسسه حسابداری سرای حسابدار
 • عضو انجمن حسابداران خبره ایران
 • مشاور مالیاتی بیش از 800 شرکت در مدت خدمت
 • متخصص در زمینه پرونده های روابط کار و تامین اجتماعی
 • راه اندازی سیستم های حسابداری و مالیاتی و سامانه مودیان

برخی از خدمات ایشان:

 • پذیرش صفرتاصد امور منابع انسانی شرکت ها و کارخانه ها و سایر بنگاه های اقتصادی از جذب تا حذف نیرو
 • پذیرش وکالت کارفرمایان جهت دفاع از پرونده های مطرح در اداره کار اصفهان
 • پذیرش وکالت از طرف کارگر جهت دریافت حقوق و مزایای قانونی
 • تهیه قراردادهای پرسنلی و قراردادکار حرفه ای
 • تهیه فیش های قانونی حقوق  و دستمزد جهت جلوگیری از سو استفاده های احتمالی کارگران
 • تهیه فرم های پرسنلی مورد نیاز کارفرما جهت واحد منابع انسانی
 • تهیه آیین نامه انضباطی کارگاه
 • مشاوره در زمینه طرح طبقه بندی مشاغل
 • انجام صفر تا صد امور منابع انسانی شرکت ها و مشاغل از جذب تا ترک کار کارگر

جهت اعطای وکالت به آقای علیرضا هاشمی و دریافت مشاوره از ایشان با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 03132251111
آدرس دفتر:
اصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدارا

فرامرز مفیدپور

فرامرز مفیدپور بهترین وکیل اصفهان

آقای فرامرز مفیدپور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کیفری، مدیر سازمان حقوقی متشکل از تیمی مجرب از وکلا و مشاورین با سابقه و متخصص هستند. سالها تجربه در به ثمر رساندن موفقیت آمیز صدها پرونده در امور حقوقی، کیفری، خانواده، حقوق ملکی و بازرگانی (اسناد تجاری،چک و سفته) داشته اند. وکالت شرکت های بزرگ تجاری و هلدینگ های معتبر، تنظیم قراردادهای تخصصی حقوقی در امور تجاری، بیع، عقود اسلامی و … را بر عهده داشته اند.

دارای گواهی نامه های معتبر از سازمان ها و اندیشکده های حقوقی داخلی و خارجی:

 • I.C.S. group گواهی نامه معتبر داوری و میانجی گری
 • OXFORD حقوق جزا و جرم شناسی
 • T.U.V. در امور مالی و بانکی

اهم تخصص ها و بیشترین تجربیات (با بیش از ۹۰ درصد موفقیت )در امور ذیل:

 • امور خانواده: طلاق، مهریه و …
 • امور حقوقی و اختلافات ملکی: دعاوی مطالبه وجه، دعاوی تجاری (چک ،سفته و…) خلع ید از املاک ،فسخ قراردادها و بطلان عقود و اسناد، دعاوی تصرف عدوانی ،الزام به انتقال سند و انجام تعهدات به همراه کلیه خسارات درمراجع حقوقی سراسر کشور با هر صلاحیت ذاتی
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و استفاده از اسناد مجعول، قصور پزشکی منجر به فوت و یا نقص عضو و… در همه مراجع ذی صلاح ذاتی در سراسر کشور، دادسرا، دادگاه های کیفری ۱ و ۲ و دیوان عالی کشور
 • امور مربوط به شهرداری ها: اخذ پروانه ساخت بنا، با کیفیت مورد نظر موکل در کمترین زمان ممکن ، حل اختلاف در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها و دیوان عدالت اداری
 • امور مالی و بانکی: کمک به اخذ تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی منطبق با شرایط موکل ،دفاع در کمیسیون های حل اختلاف مالیاتی
 • وکالت در اعاده دادرسی و اعمال ماده ۴۷۷ ق.آ.ک. با استفاده از کلیه عوامل و ابزارهای قانونی
 • بهره مندی از تیمی حاذق، مجرب و با سابقه از وکلای خانم و آقا و اجرای کار گروهی برای حصول بهترین نتیجه

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، شهید صادقی، کوچه ۱۴، ساختمان پلاک ۹، طبقه 2

شماره تماس: 09133264586

محدثه مرادی

محدثه مرادی بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم محدثه مرادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت میباشند. از سوابق ایشان می توان به وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت‌های خصوصی متعدد و همینطور سابقه وکیل و مشاور حقوقی بانک کارآفرینی امید اشاره کرد.

برخی از تخصص خانم محدثه مرادی:

 • وکالت در انواع دعاوی حقوقی ؛انواع مطالبات(چک،سفته،و…) دعاوی ملکی، تخلیه فسخ قراردادها، الزام به انتقال سند، خلع ید ،الزام به ایفای تعهدات
 • انواع دعاوی کیفری ؛کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، جعل اسناد، خیانت در امانت، تهمت و افترا، تصرف عدوانی
 • انواع دعاوی خانواده؛ طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت ،حضانت فرزند

شماره تماس: 09134243230
آدرس دفتر: اصفهان، فلاورجان خیابان میثم جنب بانک ملی مجتمع تجاری زاینده رود

محسن نورمحمدی

محسن نور محمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اصفهان

آقای محسن نور محمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا با تجربه در اصفهان به صورت تخصصی در زمینه دعاوی مختلفی قبول وکالت می کند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی هستند. وی در زمینه های اختلاف کارگر و کارفرما، استنکاف، اعسار و … پرونده های موفق بسیاری در سابقه خود جای داده است و همیشه برای رساندن حق به حق دار تلاش می کند. ایشان از سال 87 به صورت جدی در حوزه وکالت مشغول کار هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری، ابتدای کوچه شهید صادقی، ساختمان شماره 7، طبقه همکف

شماره تماس: 09121614920

مصطفی مستأجران

مصطفی مستأجران وکیل اداره کار اصفهان

آقای مصطفی مستأجران وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و به صورت تخصصی در این حوزه وکالت می پذیرد. وی به صورت تخصصی و با بیان شیوا به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

برخی از تخصص های ایشان به شرح ذیل می باشد:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: اصفهان، لنبان، کنارگذر خرازی، خیابان آتش، خیابان نهر فرشادی

شماره تماس: 09133058017

زهرا جمالی

زهرا جمالی وکیل اداره کار اصفهان

خانم زهرا جمالی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص مکفی در زمینه های متفاوت وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفقی در زمینه اداره کار در سابقه خود داشته و به همین جهت مراجعین بعد از دریافت مشاوره پرونده های خود را با خیالی آسوده به ایشان واگذار می کنند.

آدرس دفتر: گلپایگان، ابتدای خیابان آیت اله گلپایگانی، نبش کوچه 4، ساختمان دکتر ابراهیمی، طبقه زیر زمین

شماره تماس: 09134117038

مهدی شمس کیا

 مهدی شمس کیا وکیل اداره کار اصفهان

مهدی شمس کیا وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، با چندین سال سابقه درخشان به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی قبول وکالت می کند. ایشان برای دستیابی به موفقیت بار ها جزئیات پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد. وی پرونده های بسیاری را در زمینه اداره کار به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، کوچه ۴۰، جنب بیمارستان صدوقی، ساختمان آفتاب، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۶۱۸۷۳

محمد اسماعیلی بلانی

محمد اسماعیلی بلانی وکیل اداره کار اصفهان

آقای محمد اسماعیلی بلانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار اصفهان می باشد و به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و در صورت نیاز آنان را در روند پرونده همراهی می کند. وی پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای داده و همچنین می توان به موضوع راز دار بودن ایشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: اصفهان، خيابان جی غربی، ابتدای خيابان تالار ساختمان ره آورد، طبقه 3

شماره تماس: 09133184737


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل اداره کار اصفهان

در نظر داشته باشید که همواره لازم است از طریق مشاوره حقوقی با بهترین وکیل اداره کار اصفهان دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و با حقوق قانونی خود نیز به طور کامل آشنایی پیدا کنید. کارگر و کارفرما دارای تعهداتی در قبال یکدیگر هستند. اگر هر یک از آن ها با حقوق قانونی شان آشنایی نداشته باشند، ممکن است سوء رفتارهای دیگری باعث از دست رفتن منافع شان شود. از سوی دیگر ممکن است بر اثر عدم آگاهی از قوانین، فرد با تصمیمات غلطی رو به رو شود که به ضرر او است.

وکیل پایه یک دادگستری به طور کامل با قوانین مربوط به کار آشنایی دارد و به طور مداوم آن ها را نیز مرور می کند تا به این شکل از آخرین تغییرات صورت گرفته در آن ها کسب اطلاع کرده تا بتواند راهنمایی های مثبتی در این مورد به موکل خود داشته باشد. در صورت بروز هر مشکلی لازم است فرد با وکیل خود در ارتباط بوده و مسائل پیش آمده را با او مطرح نماید. چرا که مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر می تواند از بروز اختلافات عمیق تر جلوگیری کرده و در نهایت به صلح و سازش منجر شود.

ذکر این نکته ضروری است که مشاوره حقوقی همواره با هزینه های کمتری در مقایسه با واگذاری وکالت صورت می پذیرد؛ بنابراین اگر احساس می کنید در تامین بودجه مربوط به حق الوکاله بهترین وکیل اداره کار اصفهان با محدودیت های جدی رو به رو هستید، بهتر این می باشد که مشاوره حقوقی دریافت کرده و ضعف های حقوقی خود در احاطه کامل بر قوانین و مقررات را برطرف کنید. در این صورت است که فرد می تواند با دستی پر خود را مهیای حضور در اداره کار و سایر محاکم قضایی در کشور کند.

مشاوره حقوقی به روش های مختلفی ارائه می شود که هر یک از آن ها دارای مزایای خاص به خود است. ذکر این نکته ضروری است که از میان روش های موجود، مشاوره حقوقی حضوری به شدت توصیه می شود. چرا که در آن وکیل امکان اینکه تمامی مدارک مربوط را مورد بررسی قرار دهد را دارد. در نظر داشته باشید که اگر وکیل بتواند مدارک و پرونده را به دقت مورد بررسی قرار دهد به طور قطع راهکارهایی که به موکل خود ارائه می دهد کاملا دقیق تر و کارسازتر خواهد بود.

بهترین وکیل اداره کار اصفهان

وکیل اداره کار اصفهان در چه زمینه هایی میتواند به موکل کمک کند؟

تنظیم قرارداد کار: زمانی که یک کارفرما قصد استخدام یک کارگر را دارد لازم است قراردادی را با او به امضا برساند تا از بروز اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری شود. در متن این قرارداد مسئولیت های کارگر و کارفرما به دقت شرح داده شده است و با رجوع به آن می توان مشکلات پیش آمده را حل کرد. بهترین وکیل اداره کار اصفهان به واسطه شناخت بالایی که از قوانین و مقررات دارد، می تواند تنظیم قرارداد را به گونه ای انجام دهد که در نهایت هیچ حقی از طرفین ضایع نشود.

ورود به دعاوی اخراج کارگر: در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین اختلافاتی که همواره بین کارگر و کارفرما وجود دارد مسئله اخراج کارگر است. در صورتی که کارگر مدعی باشد که به صورت غیر قانونی از سوی کارفرما اخراج شده است می تواند به یک وکیل مجرب و خبره مراجعه کرده و مدارک خود را نیز ارائه دهد تا حقوقدان به دقت آن ها را مورد بررسی قرار دهد. در این صورت است که فرد می تواند حقوق قانونی خود را به کمک وکیل دنبال کرده و در نهایت آن را محقق نماید.

مطالبه حقوق و مزایای کارگر: در نظر داشته باشید که کارفرما موظف است در ازای انجام وظایف محول شده به کارگر خود حقوق و مزایایی را پرداخت نماید؛ اما یکی از دعاوی مرسوم در زمینه کار، عدم پرداخت به موقع این حقوق و مزایا است. در چنین شرایطی بهترین وکیل اداره کار اصفهان می تواند راهکارهای موثری را پیش روی موکل خود قرار داده و این مسئله را به دقت تحت پیگیری قرار دهد.

حل و فصل مشکلات مربوط به بیمه: گاهی نیز ممکن است که اختلافات پیش آمده بین کارگر و کارفرما بر روی بیمه باشد. برای مثال ممکن است کارفرما از پرداخت و تسویه بیمه کارگر در تمامی سال ها خودداری کرده باشد و یا اینکه تنها قسمتی از آن را پرداخت کرده باشد. از سوی دیگر لازم است بیمه بیکاری کارگر نیز به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. در چنین شرایطی است که وکیل می تواند با مرور مواد قانونی و با تکیه بر تجربیاتی که در اختیار دارد می تواند مطلوب ترین راهکار را ارائه دهد.

بهترین وکیل اداره کار اصفهان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل اداره کار اصفهان آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید گزینه های مد نظرتان را با سهولت انتخاب کنید. در ادامه به اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل اداره کار اشاره داشتیم و پس از آن نیز درباره وظایف وکیل اداره کار اشاره داشتیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا