خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری ⚖️【سال1403】

در اختیار داشتن یک وکیل خانواده کاربلد جهت رفع دعاوی مربوط به هر یک از اعضای خانواده می‌ تواند بسیار مفید و موثر باشد. داشتن بهترین وکیل خانواده موجب می‌ شود تا دعاوی خانوادگی بدون تنش و درگیری حل و فصل گردد. دریافت مشاوره از یک وکیل خانواده خوب می تواند بسیار راهگشا باشد. در ادامه مقاله اطلاعات مفیدی درباره بهترین وکیل خانواده در ساری در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ساری

بهترین وکیل خانواده در ساری کیست؟

در یک توضیح کلی اینگونه می توان گفت که نهادهای قضایی با هدف رسیدگی به دعاوی و حل و فصل اختلافات پدید آمده اند و به طور روزانه هزاران پرونده خانواده در هر کدام از دادگاه های حقوقی و کیفری مطرح، بررسی و اجرا می شود. با توجه به کثرت پرونده ها و قوانین و مقررات پیچیده آیین دادرسی، شیوه رسیدگی خاصی برای نهادهای قضایی واجب و ضروری است.

بهترین وکیل خانواده در ساری کیست؟

بهترین وکیل خانواده در ساری کسی است که بتواند با بکارگیری علم و دانش حقوقی که از آن برخوردار است به نفع موکل خود از لحاظ مطرح نمودن شکایت و یا دعوای بی مبنا جلوگیری کند و جریان دادرسی را با سرعت بیشتری پیش ببرد، در نتیجه می توان گفت که با اعتماد به یک وکیل مجرب می توان از موفقیت در پرونده اطمینان حاصل نمود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در ساری بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری سال 1403

حسن ذاکریان

جناب آقای حسن ذاکریان وکیل خانواده در ساری

جناب آقای حسن ذاکریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساری هستند. ایشان به عنوان یکی از کاربلدترین وکلا به خصوص در حوزه دعاوی خانواده شناخته شده اند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 5 سال سابقه وکالت
 • نویسنده، مترجم و مدرس دانشگاه
 • تنظیم قرارداد و ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، عقود و معاملات و …

آدرس دفتر: ساری، خیابان 18 دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09112555517

کتایون عسکری

سرکار خانم کتایون عسکری وکیل خانواده در ساری

سرکار خانم کتایون عسکری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساری هستند. ایشان یکی دیگر از وکلای موفق در این شهر هستند که در حوزه دعاوی خانواده حضور بسیار فعالی داشته اند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، طلاق و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، کلاهبرداری و سرقت، روابط نامشروع، خیانت در امانت، مواد مخدر، تقسیم ترکه، منابع طبیعی، اداره کار و …

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مازیار 2، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09127322249

مسلم عباسپور

جناب آقای مسلم عباسپور وکیل خانواده در ساری

جناب آقای مسلم عباسپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساری می باشد که پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی در سال 1392 اخذ نموده اند. از خدمات وکالتی آقای مسلم عباسپور می‌ توان به اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، ارائه مشاوره های حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری اشاره نمود. دیگر مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 9 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و …
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی فقه و حقوق اسلامی
 • دارای سابقه کار به عنوان وکیل در شرکت انبوه سازان، موسسات مالی عام کشاورزان آرمان، شرکت شهر بازی ساری، بانک صادرات

آدرس دفتر: ساری، خیابان خیام، مجتمع تجاری خیام، بلوک غربی، طبقه دوم، واحد 208

شماره تماس: 09111551785

الهه عسگری

سرکار خانم الهه عسگری وکیل خانواده در ساری

یکی دیگر از وکلای موفق در شهر ساری، سرکار خانم الهه عسگری می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند. ایشان دارای چندین سال سابقه درخشان به ویژه در حوزه دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و … هستند که در این مدت پرونده‌ های بسیاری به ایشان واگذار شده است که با درصد بالایی توانسته اند به نتایج قابل قبولی دست یابند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان البرز، طبقه 2

شماره تماس: 09111544675

چرا داشتن وکیل خانواده مهم است؟

یک حقیقت غیر قابل انکاری که وجود دارد این است که فردی می تواند در دعاوی خانواده پیروز شود که بتواند سلامت جسم و روح خود را حفظ کند و تصمیمات درستی بگیرد. از جمله این تصمیمات می تواند انتخاب یک وکیل خانوده حاذق و کاربلد است که کمک می کند افراد با پشت سر گذاشتن تجربیات تلخ، با فکری جدید و نگرشی متعالی به سمت زندگی سوق پیدا کنند.

در جوامع کنونی بارها دیده شده است که اختلافات خانوادگی در بعضی موارد با درگیری‌ های بسیار زیادی همراه شده است و پس از طلاق نیز زوجین در مسیر انتقام گیری از یکدیگر سال ها به ادامه دادن دعاوی متعدد مشغول هستند. این عمل نه فقط سلامت روحی افراد را از بین می برد، بلکه انگیزه زندگی را نیز از افراد می گیرد. یقینا اینگونه می توان گفت که اخذ یک وکیل خانواده خوب در ساری در زمان بروز مشکلات خانوادگی، مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد که برخی از آنها عبارت است از:

چرا داشتن وکیل خانواده مهم است؟
 • یک وکیل خانواده خوب به کلیه اصول و قوانین حقوقی مرتبط با خانواده تسلط دارد و وظیفه دارد به پرونده موکلش رسیدگی کند.
 • کمک گرفتن از یک وکیل خانوادگی خوب موجب می شود تا پرونده به نفع موکل به اتمام برسد حتی اگر تمام مدارک بر علیه موکل باشد.
 • نقش بسیار موثری که یک وکیل در پرونده های خانوادگی دارد موجب می شود تا درصد خطا و اشتباه در انجام امورات حقوقی کاهش پیدا کند و درصد موفقیت پرونده بیشتر شود.
 • وکیل خانواده که پرونده ای را عهده دار است، از ابتدای مسیر همراه موکل است و در کلیه مراحل کاری پرونده هم حضور دارد. همین مسئله موجب می شود تا موکل اطمینان و آرامش بیشتری داشته باشد و دچار استرس و اضطراب در طول مسیر نشود.
 • بررسی هر پرونده خانوادگی نیازمند صرف هزینه گزاف و زمان زیادی است و اگر مسیری را به اشتباه پیش ببرید دچار ضرر و زیان بسیاری خواهید شد، با انتخاب یک وکیل خانواده خوب در ساری می توانید مسیر درست را انتخاب کنید تا دچار کمترین میزان ضرر و زیان شوید.
 • در اکثر اوقات انجام امورات دادگاهی از عهده و حوصله افراد عادی خارج است، در نتیجه واگذار کردن این امورات به وکیل خانواده موجب می شود تا وکیل حتی به جای موکل در دادگاه حضور یابد و از سوی او تمامی امورات را انجام دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در ساری

انواع مختلف دعاوی خانواده

دعاوی ازدواج و طلاق: اصلی ترین مسئله ای که در پرونده‌ های دعاوی خانواده مطرح است، دعاوی ازدواج و طلاق است. در حال حاضر تعداد بسیاری از افراد جامعه به علت عدم آشنایی با قوانین، گرفتار مشکلاتی در زندگی زناشویی می شوند و به دنبال طلاق هستند. این در شرایطی است که طلاق گرفتن دارای پروسه‌ پیچیده ای است و اگر روند حقوقی آن با دقت انجام نشود، نمی‌توان نتایج خوبی از آن دریافت نمود.

در مورد ازدواج نیز همین مسئله صدق می کند، گاهی اوقات یک سری مسائل نظیر حق طلاق، اجازه پدر برای ازدواج دختر، شروط عقد و … موجب درگیری‌ های حقوقی بسیاری می‌ شود که فقط یک وکیل خانواده خوب در ساری می تواند از پس آن برآید.

انواع مختلف دعاوی خانواده

دعاوی حضانت فرزندان: به طور معمول یکی از مشکلات رایجی که پس از طلاق مطرح است، مسئله حضانت فرزندان است. گاها قاضی دادگاه شرایط زن و مرد را بررسی می کند و برای حضانت فرزندان سختگیری زیادی صرف می کند. در چنین اوضاعی پیشنهاد می‌ شود که با یک وکیل خانواده کاربلد مشورت کنید.

دعاوی نفقه و مهریه: گرفتن نفقه و مهریه نیز اصول و قوانین خاصی دارد و نمی‌ توان بدون در نظر گرفتن شرایط طرفین دعاوی خانواده، اقدامات حقوقی را انجام داد. تجربه نشانگر این است که یک وکیل خانواده مجرب با داشتن تسلط کامل بر اصول و قوانین می‌ تواند به موکل خود در مسائلی نظیر مهریه و نفقه کمک کند.

دعاوی انحصار وراثت: تقسیم ارث نیز یکی از دعاوی رایج خانوادگی است که عمدتا مشکلات زیادی را برای هر یک از اعضای خانواده ایجاد می کند. جهت حل این قبیل مشکلات می بایست از تجربه‌ یک وکیل خانواده متخصص استفاده شود. این گروه از وکلا به علت آشنایی با قوانین و مقررات می‌ توانند دعاوی ارث و میراث را به بهترین صورت ممکن پیگیری کنند.

کلام آخر

بسیار ممنونم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل خانواده در ساری شما را با تعدادی از وکلای متخصص و کاربلد در این شهر آشنا کردیم. داشتن اطلاعات مفید درباره وکیل خانواده خوب در ساری می تواند در مواقع ضروری بسیار کارساز باشد. امیدواریم اطلاعات ذکر شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا