وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در ساری ⚖️【سال1403】

بسیاری از افراد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده در دادگاه را ندارند. از این رو، تلاش می کنند با انتخاب یک وکیل معتبر این نقص را جبران کنند. برای بسیاری از افراد مهم است که وکیل مورد نظرشان حتما یک خانم باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در ساری آشنا کنیم تا علاوه بر زن بودن وکیل، بتوانید توانایی و مهارت او را نیز مورد ارزیابی قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در ساری

بهترین وکیل زن در ساری کیست؟

بسیار دیده شده است که افراد مختلف و به خصوص خانم ها ترجیح می دهند تا وکالت پرونده خود را به یک وکیل زن بسپارند؛ زیرا از نظر آن ها بهترین وکیل زن در ساری دارای خصوصیات اخلاقی مثبتی است که در روند رسیدگی به پرونده نقش موثری دارد. بهترین وکیل زن در ساری به دلیل ویژگی های زنانه خود ریزبین است و از حساسیت بیشتری نسبت به جزئیات برخوردار است. همچنین لازم است بهترین وکیل زن در ساری اطلاعات و دانش حقوقی خود را همواره به روز نگه دارد تا بتواند در دادگاه از آن ها به بهترین شکل استفاده کند.

بهترین وکیل زن در ساری توانایی به خصوصی در برقرار ارتباط نزدیک با موکل خود دارد و همین موضوع باعث می شود در دعاوی مختلف به خصوص در دعاوی خانواده، موکل اعتماد بیشتری نسبت به او داشته باشد. لازم است بهترین وکیل ساری تجربه لازم برای قبول پرونده های مختلف را در اختیار داشته باشد تا احتمال موفقیت در پرونده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم وکیل زن در ساری را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل زن در ساری در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در ساری سال 1403

مریم اکبری خارکشی

مریم اکبری خارکشی وکیل زن در ساری

خانم مریم اکبری خارکشی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: ساری، پل خزر، ساری کنار، خیابان ش نوذری پلاک 55

شماره تماس: 09111549839

مهرآسا مهربان

مهرآسا مهربان وکیل زن در ساری

خانم مهرآسا مهربان وکیل پایه یک دادگستری در ساری و یکی از وکلای زن در ساری هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاویی حقوقی و کیفری و خانوادگی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط خانم مهربان انجام می شود.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، فرهنگ 4، ساختمان نارون

شماره تماس: 09113549617

شیوا رضوانی ثانی جویباری

شیوا رضوانی ثانی جویباری وکیل زن در ساری

خانم شیوا ثانی جویباری یکی دیگر از وکلای زن در ساری هستند، ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان طبرسی، نبش طبرسی 5 ساختمان شایگان، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۵۳۹۲۳۲

سمیه خلیلی سوادکوهی

سمیه خلیلی سوادکوهی وکیل زن در ساری

خانم سمیه خلیلی سوادکوهی وکیل پایه یک دادگستری در ساری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص در ساری هستند که انواع خدمات وکالتی و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 2

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۳۹۶۳

نجمه منتظری تجنکی

نجمه منتظری تجنکی وکیل زن در ساری

خانم نجمه منتظری تجنکی وکیل پایه یک، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در ساری هستند. ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: ساری، خیابان خیام، مجتمع خیام، بلوک غربی، طبقه ۴، واحد ۴۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۱۸۴۵۸


وکیل زن یا مرد؟

باید دقت داشته باشیم که در انتخاب وکیل باید توانایی های فرد را مورد ارزیابی قرار دهیم. دانش حقوقی بهترین وکیل زن در ساری از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی آشنایی وکیل با قوانین و مقررات و همچنین اطلاع او از تازه ترین تغییرات قوانین باعث می شود تا احتمال موفقیت موکل به میزان قابل توجهی افزایش یابد. از این رو، لازم است مهارت و دانش وکیل بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه قرار گیرد و به عنوان اصلی ترین عامل در انتخاب وکیل مورد استناد قرار گیرد.

به علاوه مهارت های کلامی وکیل و قدرت برقراری ارتباط او نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع در انتخاب بهترین وکیل نباید به جنسیت و سن وکیل توجه کرد. عوامل مهم تری وجود دارد که باید در اولویت قرار بگیرند. ممکن است بهترین وکیل زن در ساری توانایی کمتر یا بیشتری نسبت به یک وکیل مرد داشته باشد. پس لازم است در انتخاب وکیل دانش و مهارت او را مورد بررسی قرار داد و بر اساس مرد یا زن بودن، وکیل استخدام نکرد.

بر کسی پوشیده نیست که امروزه وکلای زن توانسته اند جایگاه خاصی در رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری پیدا کنند و توانایی های خود را به اثبات برسانند؛ بنابراین لازم به ذکر است که اگر به هر دلیلی خود را ملزم به انتخاب بهترین وکیل زن در ساری می دانید، لازم است دانش و مهارت او را نیز بررسی کنید تا از بین وکلای خانمی که در شهر شما وجود دارند، بهترین، معتبرترین و تواناترین آن ها را انتخاب کنید؛ زیرا در این صورت است که قادر خواهید بود علاوه بر مزیت خانم بودن وکیل، از دانش حقوقی او نیز در جهت موفقیت در پرونده خود بهره مند شوید.

در بسیاری از مواقع دیده شده است که خانم ها برای سپردن پرونده خود به دنبال بهترین وکیل زن در ساری هستند. در مقابل آقایان نیز ترجیح می دهند پرونده خود را به یک وکیل مرد بسپارند تا روند رسیدگی به آن را دنبال کند. اکثر این تصمیمات سلیقه ای است و نمی توان به آن خرده ای گرفت. البته همانطور که گفتیم باید دقت کرد تا در بین وکلای آقا و خانم، باتجربه ترین آن ها را انتخاب کنیم.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، اگر سری به دادگاه های مختلف بزنیم در خواهیم یافت که اکثر پرونده های کیفری به وکلای مرد سپرده می شوند؛ زیرا بحث جرم و جنایت و مجازات کمی مردانه به نظر می رسد؛ اما در بسیاری از دعاوی خانواده، ترجیح بر این است که بهترین وکیل زن در ساری عهده دار پرونده باشد. در دعاوی خانواده لازم است که وکیل ارتباط نزدیکی با موکل خود داشته باشد تا از مسائل مربوط به زندگی مشترک اطلاعات کافی کسب شود. از این رو، ارتباط و صحبت کردن با بهترین وکیل زن در ساری قدری ساده تر به نظر می رسد. به خصوص اگر موکل خودش نیز زن باشد.

وکیل مرد بهتر است یا زن؟

هزینه بهترین وکیل زن در ساری چقدر است؟

یک باور غلط در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل زن در ساری وجود دارد و آن هم این است که هزینه این وکلا بسیار بالا است. باید دقت داشته باشیم که وکلای معتبر الزاما دستمزد بسیار بالایی دریافت نمی کنند. از طرفی بالا بودن حق الوکاله یک وکیل به معنای معتبر بودن آن وکیل نیست. در مقابل باید به این نکته نیز توجه کنید که استخدام یک وکیل معتبر می تواند از بروز خسارات مادی و معنوی در آینده جلوگیری کند.

باید به این نکته توجه کرد که معمولا هزینه وکیل در زمان انعقاد قرارداد تعیین می شود. از این رو، شما نیز می توانید نظر خود درباره مبلغ پیشنهادی را اعلام کنید. همچنین حق الوکاله بهترین وکیل زن در ساری به میزان زیادی به موضوع پرونده و شانس موفقیت و مقدار زمانی که لازم است برای به سرانجام رساندن آن صرف کرد، بستگی دارد. از این رو، لازم است برای کسب اطلاع از هزینه وکالت در پرونده خود، با بهترین وکیل زن در ساری تماس بگیرید و یا اینکه با او ملاقات حضوری تدارک ببینید.

هزینه بهترین وکیل زن در ساری چقدر است؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل زن در ساری را به شما ارائه دهیم. از سوی دیگر به بررسی این موضوع پرداختیم که بهره مندی از یک وکیل مرد بهتر است یا وکیل زن. در پایان نیز مطالب مهمی درباره هزینه وکیل زن مطرح کردیم. در پایان از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این زمینه دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا