طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری ⚖️【سال1403】

گاهی همه چیز آن طور که فکر می‌کنیم پیش نمی‌رود، ادامه زندگی مشترک غیرممکن به نظر می‌رسد و راهی جز طلاق باقی نمی‌ماند. طی کردن مراحل پیچیده طلاق فقط با داشتن یک وکیل مجرب و کاربلد ممکن است. در این مطلب سعی داریم بهترین وکیل طلاق در ساری را به شما معرفی کنیم تا فرآیند انتخاب ساده‌تر از پیش شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در ساری

بهترین وکیل طلاق در ساری کیست؟

بسیاری از افراد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده خود در دادگاه و سایر محاکم قضایی را ندارند. همین موضوع باعث شده است تا نتیجه مطلوبی برای آن ها حاصل نشود. در واقع بهترین وکیل طلاق در ساری فردی است که از قانون و مقررات لازم در حوزه دعاوی خانواده آگاهی کامل دارد و می تواند حق موکل خود را احقاق نمایند.

بهترین وکیل خانواده در ساری در طی سال ها فعالیت در زمینه طلاق، نفقه، نشوز، اجرت المثل، تمکین، حضانت فرزندان، طلاق غیابی و موارد از این چنس توانسته تجربیات مورد نیاز برای موفقیت در یک پرونده را کسب کند. لازم است که بهترین وکیل طلاق در ساری علاوه بر دانش حقوقی و تحصیلات آکادمیک، دارای مهارت کافی در زمینه فن بیان، حسن خلق، رفتار حرفه ای و برقراری ارتباط موثر با موکل خود باشد؛ زیرا دانش به تنهایی نمی تواند راهگشای پرونده های حقوقی باشد و این آشنایی با مباحث حقوقی در کنار مهارت های اجتماعی است که نتیجه بخش می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخاب سریع و راحت وکیل طلاق در ساری، لیستی از 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری را معرفی کنیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس مشاوران همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری سال 1403

دکتر کوثر قریشی لاریمی

دکتر کوثر قریشی لاریمی

خانم قریشی وکیل پایه یک دادگستری در ساری، دارای تحصیلات دکترای حقوق خصوصی و بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی به ویژه دعاوی خانواده و طلاق می باشند. از سوابق خانم قریشی می توان به تدریس در دانشگاه به مدت 10 سال اشاره کنیم.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع فرهنگ، طبقه دوم

شماره تماس: 09112562708

فاطه دلک آبادی

فاطه دلک آبادی وکیل طلاق در ساری

خانم فاطمه دلک آباد وکیل و مشاور حقوقی در ساری، وکیل متخصص در دعاوی طلاق، دعاوی خانواده، کیفری، ثبتی، جرائم علیه اموال و اسناد، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، کلیه دعاوی مالی، تجاری و … می باشند.

آدرس دفتر: ساری، میدان شهدا، فرهنگ 34، ساختمان نیوشا، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 09118570301

میلاد بادله

میلاد بادله وکیل طلاق در ساری

آقای میلاد بادله وکیل پایه یک دادگستری در ساری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و متخصص در دعاوی خانواده به ویژه طلاق توافقی و طلاق یک طرفه هستند. سایر تخصص های ایشان در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری و ملکی است. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی به متقاضیان یکی از خدمات ایشان است.

آدرس دفتر: ساری، خيابان طالقانی، نبش خیابان معلم، ساختمان ایوان، طبقه 4

شماره تماس: 09112589542

رضا عباس زاده

رضا عباس زاده وکیل طلاق در ساری

آقای رضا عباس زاده وکیل پایه یک دادگستری در ساری، دارای سابقه بالا در امر وکالت دعاوی خانوده به ویژه پرونده های طلاق و مهریه هستند. سایر تخصص ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … می باشد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان 18 دی، نبش کوچه شهید خرازی، جنب مطب دکتر پیشنمازی

شماره تماس: 09111521462

محمد حسنی مقدم

محمد حسنی مقدم وکیل طلاق در ساری

آقای حسنی مقدم وکیل پایه یک دادگستری در ساری، کارشناس حقوق و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … و دارای سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت می باشند. سایر تخصص های ایشان در زمینه پرونده های کیفری، ملکی، ثبتی، مطالبات و … است.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، فرهنگ 16، ساختمان توسعه، طبقه 2، واحد 13

شماره تماس: 09113930472

مسلم عباس پورریکنده

مسلم عباس پورریکنده وکیل طلاق در ساری

جناب آقای مسلم عباس پورریکنده وکیل پایه یک دادگستری می باشد که بصورت تخصصی در حوزه خانواده تحصیل کرده و مدرک کارشناسی خانواده دریافت کرده است. ایشان وکیل حوزه خانواده شهر ساری می باشد و مشاوره های تخصصی در این حوزه و سایر حوزه های حقوقی ارائه می دهد.

آدرس: ساری، خیابان خیام، مجتمع تجاری خیام، بلوک غربی، طبقه دوم، واحد ۲۰۸

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۵۱۷۸۵

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی وکیل طلاق در ساری

جناب آقای عارف محمدی برنتی با سال ها تجربه وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی داشته و در تمامی حوزه ها بخصوص حوزه خانواده اعم از حضانت و طلاق و نفقه فعالیت می کند و در تمام زمینه ها مشاوره می دهد. شما برای کسب اطمینان از مهارت ایشان می توانید از مشاوره های رایگان آقای محمدی برخوردار شوید.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، بعدازتوکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد۲۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۵۸۹۵۵۰

آیا زن می تواند درخواست طلاق کند؟

می دانیم که در قانون حق طلاق با مرد است؛ یعنی مرد می تواند ضمن پرداخت مهریه از همسر خود جدا شود؛ اما مسئله به همین جا ختم نمی شود. قانون تشریح می کند که زن نیز در مواقع خاص قادر خواهد بود برای طلاق پیش قدم شود. دلایلی که قانون برای طلاق از طرف زن در نظر گرفته است را در اصطلاح دلایل محکمه پسند طلاق از طرف زن می گویند.

مهم ترین دلیلی که زن ضمن اثبات آن برای دادگاه می تواند طلاق بگیرد، عسر و حرج است. عسر و حرج زن زمانی اتفاق می افتد که برای قاضی محرز شود که زن تحت هیچ شرایطی قادر به ادامه زندگی مشترک با همسر خود نیست و تنفر زن به حدی است که به هیچ عنوان امکان بازگشت به همسر وجود ندارد.

این گونه نیست که تصور شود قاضی تحت هر شرایطی عسر و حرج زن را اعلام و با طلاق او موافقت می کند. در واقع لازم است برای اثبات این موضوع از کمک بهترین وکیل طلاق در ساری استفاده شود تا او با دانشی که در زمینه مباحث حقوقی دارد، بتواند مسیر رسیدن به این مقصود را هموار کند. به علاوه در هنگام نکاح شروطی ضمن عقدنامه به مرد پیشنهاد می شود.

در صورتی که این شروط 12 گانه توسط مرد به امضا رسیده باشد، زن می تواند در صورت نقض هر کدام از آن ها برای گرفتن طلاق اقدام کند. اثبات شروط 12 گانه ضمن عقدنامه نیز کاری دشوار و پیچیده است و در صورتی که زن اصرار به طلاق داشته باشد، باید از مشورت بهترین وکیل طلاق در ساری بهره ببرد.

لازم به ذکر است که اثبات عسر و حرج و شروط 12 گانه طلاق از طرف زن در گرو تمکین زن از شوهر است. تمکین به معنای حرف شنوی و پیروی زن از شوهر در زندگی و مسائل زناشویی است. البته خواسته های مرد باید در چهارچوب قانونی آن مطرح شود. در صورت عدم تمکین، زن نمی تواند از دلایل محکمه پسند طلاق بهره برده و برای طلاق اقدام کند.

طلاق از طرف زن

مهم ترین دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن کدام اند؟

اعتیاد مرد: یکی از دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن، اعتیاد مرد به مواد مخدر یا مشروبات الکلی است. در واقع نباید چنین تصور شود که زن با وجود اعتیاد مرد می تواند به سادگی برای طلاق اقدام کند. باید اعتیاد مرد به حدی باشد که ادامه زندگی برای خانواده را مختل کند. برای مثال از طریق فروش وسایل خانه یا بیماری های جسمی یا روانی سلامت خانواده را به مخاطره بیندازد.

ازدواج مجدد بدون مجوز زن: یکی از شروط 12 گانه عقدنامه تشریح می کند که مرد برای ازدواج مجدد نیاز به کسب اجازه از همسر قبلی خود دارد. در صورتی که مرد بدون مجوز زن مجددا ازدواج کرده باشد، زوجه می تواند برای طلاق پیش قدم شود. دادگاه نیز پس از بررسی جوانب موضوع این درخواست را تایید خواهد کرد.

عقیم بودن مرد: در صورتی که پس سال از زمان نکاح میان زوجین گذشته باشد و هنوز فرزندی به دنیا نیامده باشد، زن می تواند به دلیل عقیم بودن مرد اقدام به گرفتن طلاق کند. در این مرحله دادگاه زوجین را ملزم به حضور در پزشکی قانونی و دادن آزمایشات لازم می کند تا مشخص شود عقیم بودن از جانب مرد بوده است.

خودداری از پرداخت نفقه: در صورتی که مرد به مدت 6 ماه از پرداخت مهریه به همسر خود خودداری کند، زن می تواند از طریق دادگاه برای دریافت مطالبات خود اقدام نماید. دادگاه مرد را ملزم به پرداخت نفقه خواهد کرد و اگر مرد به هر دلیلی نتواند مبلغ نفقه را به زن بپردازد، قاضی درخواست زن برای طلاق را تایید می کند.

غیبت مرد: در صورتی که مرد برای 4 سال یا بیشتر غیبت داشته باشد و در میان خانه و خانواده خود حاضر نشود، زن می تواند با این دلیل محکمه پسند درخواست طلاق کند. در این مرحله قاضی دستور به ثبت آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار خواهد داد و اگر از حیات مرد خبری به دست نیاید، زن می تواند طلاق بگیرد.

محبوس شدن مرد: در صورتی که مرد طبق رای دادگاه محکوم به تحمل 5 سال حبس یا بیشتر از آن شود، زن می تواند برای گرفتن طلاق اقدام نماید.

سوء رفتار مرد: سوء رفتار مرد یکی از دلایل محکمه برای طلاق از طرف زن است. در صورتی که جنون مرد به حدی باشد که باعث ضرر جانی، مالی، روحی یا روانی برای زن شود و زندگی مشترک را برای او سخت کند، دادگاه می‌تواند رأی به جدایی دهد. ثابت کردن سوء رفتار زوج قدری مشکل است. اگر مرد به سوء رفتار شهرت داشته باشد با استناد به شهود اطرافیان می‌توان این مسئله را اثبات کرد.

ضرب و جرح زن: چنانچه شوهر زنش را مورد ضرب و شتم قرار دهد، زن می‌تواند بلافاصله به پزشکی قانونی مراجعه کرده و با نظر پزشک از مرد بابت ضرب و جرح شکایت تنظیم کند. در صورتی که زن موفق به دریافت حکم قطعی مبنی بر ضرب و جرح شود، می‌تواند برای گرفتن طلاق اقدام کند. لازم به ذکر است که فقط با یک ضرب و جرح نمی‌توان دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن را مهیا کرد.

ترک زندگی مشترک: چنانچه مرد به مدت 6 ماه متوالی یا 9 ماه متناوب در یک سال، بدون هیچ‌گونه عذر موجهی زندگی مشترک را ترک کند، زن می‌تواند برای طلاق اقدام کند.

دلایل محکمه پسند طلاق از طرف زن

کلام آخر

در این مطلب ضمن معرفی بهترین وکیل طلاق در ساری، تلاش کردیم به بررسی طلاق از طرف زن پرداخته و دلایل محکمه پسند برای دادگاه در این نوع از جدایی را مورد بررسی قرار دهیم. در پایان از شما دعوت می‌کنیم اگر تجربه‌ یا نظری در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا