خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری ⚖️【سال1403】

گرفتن مهریه یکی از جنجالی‌ترین مراحل طلاق محسوب می‌شود که همواره با حاشیه‌های گوناگونی نیز همراه است. زوجین در صورت عدم آگاهی از قوانین مهریه، با خسارات مادی و معنوی گسترده‌ای رو به رو خواهند شد. در این شرایط استفاده از دانش حقوقی یک وکیل مجرب و کاربلد الزامی است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در ساری آشنا کنیم تا با کمک آن‌ها از بروز چنین عواقب ناگواری در امان باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در ساری

بهترین وکیل مهریه در ساری کیست؟

وقتی به دادگاه مراجعه می کنیم، متوجه خواهیم شد که تعداد زیادی از افراد درگیر مسئله طلاق و پرداخت مهریه هستند. بهترین وکیل مهریه در ساری قادر است با دانش حقوقی خود زمینه را برای گرفتن یا پرداخت مهریه هموار کند. وکیل خانواده باید اطلاعات کافی در خصوص مهریه و روش های دریافت آن داشته باشد تا از بروز اختلافات میان زوجین جلوگیری کند.

بهترین وکیل خانواده در ساری در طی سال های متمادی توانسته تجربیات زیادی در دادگاه خانواده کسب کند و ضمن ارائه بهترین راهکار برای گرفتن طلاق، توانایی مشورت در خصوص نفقه، اجرت المثل و… را نیز دارد. بهترین وکیل مهریه در ساری باید ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کرده و در عین حال رفتار حرفه ای را رعایت کند تا از اهداف و خواسته های موکلش مطلع شده و بتواند او را در رسیدن به موفقیت یاری کند.

بهترین وکیل مهریه در ساری با کلیه قوانین و مقررات مهریه آشنا است و می تواند در انواع طلاق، موکل خود را با استناد به قانون یاری دهد تا مبادا حقی از او در جلسات دادگاه ضایع شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخاب بهترین وکیل ساری را راحت تر کنیم، لذا لیستی از 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری را معرفی خواهیم کرد، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری سال 1403

دکتر علی محمد نوری اصفهانی

دکتر علی محمد نوری اصفهانی

آقای دکتر علی محمد نوری اصفهانی از وکلای باسابقه و متخصص ساری می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … هستند. پیگیری پرونده های مرتبط با مهریه را به خوبی به سرانجام می رسانند و نتایج قابل قبولی را برای موکلین خود رقم می زنند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان 18دی، بعد از سه راه خیام، طبقه فوقانی بانک مسکن، طبقه 2

شماره تماس: 09111510020

سعید جواهری

سعید جواهری وکیل مهریه در ساری

آقای سعید جواهری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان از وکلای متخصص در پرونده های خانواده و به ویژه مهریه هستند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مجتمع ونوس، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۱۸۹۳۶

رحیم رمضانی اشرفی

رحیم رمضانی اشرفی وکیل مهریه در ساری

آقای رحیم رمضانی اشرفی از وکلای پایه یک دادگستری، متخصص در پرونده های مهریه در شهر ساری و دارای سابقه بالا در این زمینه می باشند. بیش از 9 سال سابقه دارند و ایشان در زمینه های حقوق و کیفری نیز قبول پرونده می کنند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان 15 خرداد، ساختمان خورشید، طبقه سوم، واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۲۳۶۰۹

ام البنین رضایی ولاشدی

ام البنین رضایی ولاشدی وکیل مهریه در ساری

خانم ام البنین رضایی ولاشدی وکیل پایه یک دادگستری در ساری، متخصص در پرونده های خانواده به ویژه مهریه و طلاق و دارای تجارب ارزشمندی در این دعاوی هستند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مهارت بالایی دارند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای پانزده خرداد، ساختمان خورشید، طبقه چهارم

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۵۳۹۲۳۶

حسین بهاری

حسین بهاری وکیل مهریه در ساری

آقای بهاری وکیل پایه یک دادگستری در ساری، متخصص در پرونده های خانواده به ویژه مهریه در ساری هستند. ایشان وکیل باتجربه بالا، دارای بیش از 12 سال سابقه و متخصص در انواع پرونده های حقوقی و کیفری هستند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان قارن، جنب مجتمع پزشکی شهریار، طبقه فوقانی دفترخانه 37

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۵۸۳۷۶۶

الهه عسگری

الهه عسگری وکیل مهریه در ساری

سرکار خانم الهه عسگری وکیل پایه یک دادگستری متخصص در حوزه مهریه ساری می باشد. ایشان در تمام زمینه های دیگر نیز پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره های تخصصی می پردازد، پیگیری مستمر ایشان در جریان دادرسی در موفقیت ها بسیار حائز اهمیت بوده است.

آدرس: ساری، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان البرز، طبقه 2

شماره تماس: 09111544675

مهدی یزدانی

مهدی یزدانی وکیل مهریه در ساری

جناب آقای مهدی یزدانی از وکلای باتجربه ی حوزه طلاق و مهریه، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. آقای یزدانی برای تمام پرونده های خود پیگیری های مستمر و دلسوزی زیادی دارد تا آن را به یک نتیجه ی مثبت برساند. او در این زمینه به ارائه ی مشاوره نیز می پردازد. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری او برخوردار باشید.

آدرس: ساری، گلوگاه، خیابان امام، جنب مسجد جامع

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۶۷۵۹۰

آیا مرد با انتقال اموال می‌تواند از پرداخت مهریه فرار کند؟

مهریه در واقع نوعی از تعهد از سوی مرد به زن است. بسیاری از مردها قبل از مطالبه مهریه توسط زن، در صدد انتقال اموال خود برمی‌آیند تا شاید با این روش بتوانند از زیر بار تعهدات خود شانه خالی کنند. در این روش مرد به صورت غیرواقعی اموال خود را به دیگری که در بسیاری از حالات یکی از اعضای خانواده یا آشنایانش می فروشد یا اینکه با سند سازی خود را بدهکار فردی می کند و او نیز برای جلب اموال اقدام کرده و تمام اموال را به صورت غیرواقعی از آن خود می کند تا دست زن برای دریافت مهریه به دارایی های مرد نرسد. کلیه این روش ها را در اصطلاح معامله صوری می نامند. در چنین شرایطی نقش بهترین وکیل مهریه در ساری پررنگ می شود. او باید با توانایی های حقوقی خود جلوی این اقدام مرد را بگیرد.

حال این سوال پیش می آید که انتقال اموال از طرف مرد، فرار از دین محسوب می شود؟ در پاسخ باید گفت که اگر مرد پیش از دریافت دادخواست مطالبه مهریه برای انجام معاملات اقدام کرده باشد، این کار او به منزله فرار از دین نیست. در اینجا زن حق دریافت مهریه را دارد ولی هیچ قانونی نیز نمی تواند مرد را از حق خود جهت انجام معاملات و دخل و تصرف در اموال شخصی بازدارد. در واقع زن باید به کمک بهترین وکیل مهریه در ساری باید صوری بودن چنین معاملاتی را اثبات کند.

لیکن چنانچه مرد پس از ابلاغیه دادگاه جهت انتقال اموال خود به فرد دیگری اقدام نماید، این عمل او در نزد قانون به منزله دخل و تصرف در اموال برای فرار از پرداخت دین مهریه محسوب شده و جرم است. در صورتی که زن قبل یا بعد از به اجرا گذاشتن مهریه خود متوجه انتقال اموال از سوی همسر خود شود، می‌بایست به دادگاه مراجعه نمایند و غیرواقعی بودن معامله را به دادگاه اثبات کند و پس از اثبات دادگاه معامله سوری را ابطال می‌کند.

بر اساس ماده ۲۱۸ قانون هرگاه طلبکار به دادگاه دادخواست داده باشد و اثبات کند که فرد بدهکار برای فرار از بدهی خود قصد انتقال اموال و انجام معامله صوری را دارد، دادگاه می‌تواند دستور به توقیف اموال فرد به میزان بدهی را صادر کند. برای رسیدن به نتیجه مطلوب برای اثبات صوری بودن معامله و دریافت مهریه لازم است روی کمک های بهترین وکیل مهریه در ساری حساب کرد.

انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه

چگونه می توان مانع از انتقال اموال برای فرار از مهریه شد؟

بر اساس مواد قانونی، اگر فردی برای فرار از بدهی، اموالش را به دیگری منتقل کرده و معامله صوری انجام دهد، مجرم است و قاضی می تواند او را به حبس تعزیری محکوم نماید. علاوه بر این قانون تشریح می کند که اگر فرد طرف معامله، با آگاهی قبلی برای معامله صوری حاضر شده باشد، در واقع شریک جرم محسوب شده و واجد شرایط اعمال مجازات است. پس از اثبات معامله صوری و همدستی طرف مقابل، کلیه بدهی که در اینجا منظور مهریه است از اموال فرد مورد نظر کسر می گردد.

زن برای دریافت مهریه خود نیازمند اثبات این موضوع است که مرد اگر معامله‌ای انجام داده، غیرواقعی بوده است. ابتدا باید دقت داشته باشیم که اثبات این موضوع برای دادگاه قدری سخت است؛ اما برای اثبات آن، راه‌های زیر توصیه می‌شود:

زوجه باید اثبات کند که در این معامله مبلغی به فروشنده که در اینجا منظور مرد است، پرداخت نشده یا این موضوع را به اثبات برساند که وجه پرداختی در حد و اندازه معامله صورت گرفته نبوده است. در صورتی که فرد طرف معامله یکی از آشنایان، دوستان یا نزدیکان مرد باشد، اثبات صوری بودن معامله قدری آسان‌تر می‌شود. چنانچه تاریخ سند برخلاف واقع تنظیم شده باشد، کارشناس تشخیص خط توانایی فهم آن را داشته و معامله ابطال می‌شود. همچنین اگر فردی در معامله صوری به‌عنوان شاهد حضور داشته باشد، زوجه می‌تواند از شهادت او مبنی بر غیرواقعی بودن معامله استفاده کند.

بهترین راهکار برای اثبات انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه و مشخص شدن صوری بودن معامله، شهادت فرد انتقال گیرنده در دادگاه به نفع زوجه است. اگر شهادت شاهد معامله نیز وجود داشته باشد، صوری بودن معامله به‌صورت قطعی اثبات می‌شود. در صورتی که پس از معامله، مدارک و اصل جنس معامله شده در اختیار فرد فروشنده باقی مانده باشد، اثبات می‌شود که معامله صوری بوده است.

بهترین وکیل مهریه در ساری قادر است با مشاوره های خود از انتقال اموال توسط مرد جلوگیری کند. برای مثال وکیل مجرب و کاربلد می تواند به عنوان راهکار این نکته را به موکل خود گوشزد کند که بدون اطلاع مرد تمامی مراحل قانونی مطالبه مهریه را طی نماید. به این روش می شود به میزان زیادی از انجام معامله صوری توسط شوهر جلوگیری کرد. از این رو، می توان به صراحت به این نکته اذعان داشت که استخدام بهترین وکیل مهریه در ساری می تواند مسیر پرونده را تغییر داده و آن را به سر منزل مقصود برساند.

انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه

کلام آخر

در این مطلب ابتدا ویژگی‌های بهترین وکیل مهریه در ساری را برشمردیم و شما را با نام، مشخصات و تخصص تعدادی از آن‌ها آشنا کردیم. در ادامه نیز به تشریح این موضوع پرداختیم که آیا مرد می‌تواند برای فرار از مهریه اقدام به انتقال اموال خود کند. همچنین راهکارهای موثری را ارائه دادیم که وکیل با استناد به آن‌ها می‌تواند از معاملات صوری احتمالی توسط شوهر جلوگیری کند. در پایان از شما دعوت می کنیم اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − شش =

دکمه بازگشت به بالا