وکلا

10 تا از بهترین وکیل جنت آباد ⚖️【سال1403】

وکیل فردی است که موجب عقد وکالت به پیگیری پرونده موکل می پردازد. بهترین وکیل جنت آباد فردی است که دانش و آگاهی بالای درخصوص قوانین و نحوه رسیدگی به دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … دارد. بدین ترتیب بهتر از ما می تواند به پرونده رسیدگی کند. در ادامه سعی داریم تا به معرفی 10 تا از وکیل خوب در جنت آباد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تماس وکلا، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل جنت آباد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل جنت آباد کیست؟

برای حل مشکلات حقوقی که برای مان به وجود می آید می توانیم به وکیل مراجعه کنیم. تمام افراد در طول زندگی برای یک بار هم شده به وکیل نیا دارند، مشاوره و اعطای وکالت پرونده می تواند در زمینه های مختلفی باشد. وکیل فردی است که اطلاعات کافی در تنظیم دادخواست و شکواییه دارد و به موکل کمک می کند.

آشنایی با بهترین وکیل در جنت آباد باعث می شود تا انتخاب درستی داشته باشیم. اگر شناخت کاملی از وکلای پایه یک دادگستری در این منطقه تهران داشته باشیم، فرد مناسبی را برای رسیدگی به پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و … انتخاب می کنیم تا به این ترتیب میزان موفقیت ما در دادگاه بالاتر رود.

بهترین وکیل جنت آباد، فردی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و می تواند در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، تجاری و … از حقوق موکل دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مشکلات گوناگون موجب افزایش نیاز مردم به وکلای کارکشته شده است، از این رو در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل خوب در جنت آباد می پردازیم، همراه ما در مجله برترین وکیل باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جنت آباد سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل جنت آباد

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


مهتاب مولایی

مهتاب مولایی بهترین وکیل جنت آباد

خانم مهتاب مولایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالتی می باشند. از تخصص های ایشان می توان به وکالت در انواع دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده (مهریه، طلاق) و تخصص در امور قراردادنویسی اشاره کنیم. ایشان یکی از وکلای خبره در تهران و منطقه جنت آباد هستند. خانم مهتاب مولایی با داشتن سابقه بالا در حرفه وکالت، مهارت لازم برای رسیدگی و پیگیری پرونده های مختلف را کسب نموده اند.

برای هماهنگی و تعیین وقت مشاوره حضوری و تلفنی با ارسال پیامک به شماره زیر، با خانم مولائی در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09124615713
آدرس دفتر:
جنت آباد جنوبی، بعد از مرکز خرید سمرقند، (به سمت آیت اله کاشانی) نبش سوم غربی، ساختمان سپه، طبقه ٤، واحد ٢٤


محمدهادی رادفر

جناب آقای محمدهادی رادفر وکیل در جنت آباد

آقای رادفر وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. بیش از 28 سال سابقه فعالیت در حرفه وکالت دارند و مدرک کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی دارند. انجام فوری مشاوره بصورت تخصصی، تنظیم لوایح فنی و علمی پرونده ها دادخواست، شکواییه، اظهارنامه، اقرارنامه، تعهدنامه، تفاهم نامه، انواع قرارداد مدنی و تجاری، قرارداد اجاره، تنظیم بیع نامه، صلح نامه ممکن و … توسط آقای رادفر انجام می شود.

دعاوی که توسط ایشان به صورت تخصصی پیگیری می شود شامل: دعاوی، قتل، جعل، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، موادمخدر، قاچاق کالا، تجاوز به عنف، ایجاد مزاحمت، توهین، نشراکاذیب، جرائم منافی عفت، سرقت، زنا، روابط نامشروع، اختلاس، ارز، ثبتی، تغییرکاربری، دعاوی ملکی و امور اراضی، سرقفلی، اجاره، خرید و فروش، خانواده، ازدواج، طلاق، جرائم رایانه ای، نظام وظیفه، مهاجرت، دعاوی مالی ضمانت، چک، سفته اعسار، صنعت، گاز، تصادفات، بیمه، دیات، تعهدات و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، جنب مجتمع تجاری طوبی

شماره تماس: 09166679128

علی فرجی

جناب آقای علی فرجی وکیل در جنت آباد

آقای علی فرجی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. به عنوان وکیل باسابقه در زمینه جزا و جرم شناسی فعالیت می کنند. از دیگر تجارب آقای فرجی در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، معامله به قصد فرار از ادای دین و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصار المهدی، پلاک 321، طبقه اول، واحد 1، زنگ 1

شماره تماس: 0919227746

دکتر سعید حسین مروج

جناب آقای دکتر سعید حسین مروج وکیل در جنت آباد

آقای دکتر حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. دو مدرک دکترای حقوق و DBA دریافت نموده اند. عضو مرکز وکلای قوه قضاییه و از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده می باشند. بیش از 40 سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان های مسلح و بیش از 40 سال سابقه تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح را دارند.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتری از همت، پلاک 78، واحد 2

شماره تماس: 09125621761

لیلا فرنیان فر

لیلا فرنیان فر وکیل جنت آباد

خانم فرنیان فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. متخصص در پرونده های کیفری، خانوادگی، حقوقی و … می باشند. دارای گواهی نامه نکات کاربردی داوری، وکیل شرکت داروگر، وکیل شرکت تولی پرس، وکیل بانک مهر اقتصاد، وکیل شرکت روغن نباتی جهان، وکیل شرکت کیوان، وکیل شرکت توسعه و کشت ذرت از جمله مهم ترین سوابق خانم فرنیان فر است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد شمالی، بعد از چهار راه انصار المهدی، بین بهارستان بیست و بیست و دوم پلاک 9 پلاک 6

شماره تماس: 02144862947

مهتاب مرادی

سرکار خانم مهتاب مرادی وکیل در جنت آباد

خانم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند. یکی از وکلای سرشناس در پرونده های طلاق توافقی، طلاق یک طرفه، حضانت فرزند، انحصار وراثت، تقسیم ترکه و .. می باشند. سایر تخصص خانم مرادی در پرونده های کیفری، حقوقی، دعاوی تجاری و تجارتی، دعاوی مالی و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 6، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02146104394


هزینه وکیل خوب در جنت آباد چقدر است؟

جهت رسیدگی به پرونده هایی که در محاکم قضایی وجود دارد، باید به رویه دادگاه ها و قوانین آشنا باشیم. قوانین وضع شده در جامعه برای دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … بسیار متفاوت است، طبیعی است که ما اطلاعات کاملی درخصوص آنها نداشته باشیم. در این شرایط برای رسیدگی صحیح به پرونده، باید به وکیلی مراجعه کنیم که متخصص است. بهترین وکیل تجریش فردی است که دانش و آگاهی کاملی نسبت به دعاوی مختلف دارد و بدین ترتیب می تواند بهترین کمک را به متقاضی و موکل ارائه کند.

وکلا مجوز و پروانه وکالت دارند و در مقام وکیل می توانند از حقوق موکل دفاع کنند و کارهایی انجام دهند که به موجب عقد وکالت به آنها واگذار گردیده است. بهترین وکیل تجریش در مقابل کارهایی که برای پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل پایه یک دادگستری در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و محدودیتی ندارد.

اگر در شرایطی خاص، میزان حق الوکاله وکیل در قرارداد توافق نشود، موکل چقدر باید بپردازد؟ در چنین مواقعی هزینه حق الوکاله وکیل باید مطابق تعرفه قانونی از سوی موکل پرداخت شود. در قانون تعرفه های مختلفی برای دعاوی گوناگون من جمله کیفری، حقوقی، خانواده و … تعیین گردیده است.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جنت آباد

چرا باید وکالت پرونده را به وکیل در جنت آباد بسپاریم؟

از آنجا که پیگیری پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، تجاری و … به تخصص و تبحر نیاز دارد، بنابراین نیاز داریم برای رسیدگی صحیح به پرونده های قضایی در دادگاه ها به وکیل کارکشته ای نیاز داریم که بتواند در کمترین زمان ممکن نتیجه دادگاه را به نفع ما هدایت کند.

مطمئنا زمانی که افراد در جنت آباد زندگی می کنند ترجیح می دهند از میان وکلای خبره در این منطقه از تهران به دنبال وکیل متخصص باشند. بهترین وکیل جنت آباد، به دلیل تخصص و تجربه ای که دارد، کمک بزرگی در حل پرونده می نماید. به همین دلیل در این مقاله به معرفی وکلای خبره در جنت آباد پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید.

وجود وکیل برای پیگیری پرونده های موجود در دادگاه، موجب آرامش خیال و کاهش استرس موکل می شود. زمانی که برای حل پرونده وکیل استخدام می کنیم، نیازی نیست که در دادگاه حضور داشته باشیم و وکیل تمامی کارها را انجام می دهد.

بهترین وکیل جنت آباد

کلام آخر

بهتر است اگر در پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … اطلاعاتی نداریم، به تنهایی وارد دادگاه های شلوغ نشویم. از آنجا که فقط یکبار فرصت طرح دعوی و دفاعیه از خود را داریم، بهتر است که با وکیلی خبره مشورت کنیم و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم. نحوه رسیدگی وکیل به پرونده در زندگی ما نقش پررنگی می گذارد، در مقاله بهترین وکیل جنت آباد به معرفی وکلای خبره و حاذق در این منطقه از تهران پرداختیم، امیدوارم که برای تان مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نه =

دکمه بازگشت به بالا