وکلا

10 تا از بهترین وکیل سیدخندان ⚖️【سال1403】

در بسیاری از موارد، مشکلات و اختلافات پیش آمده جز با مراجعه کردن به محاکم قضایی قابل حل نیست؛ اما حضور در مراجع قضایی برای دفاع از پرونده نیز نیازمند دانش حقوقی است. در واقع اگر فرد از قوانین و مقررات اطلاعات کافی نداشته باشد، ممکن است با خسارات جبران ناپذیری رو به رو شود. در این صورت علاج درد، استخدام یک وکیل کاربلد و معتبر است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل سیدخندان آشنا کنیم تا با تحقیق در مورد هر کدام بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بهترین وکیل سیدخندان

بهترین وکیل سیدخندان کیست؟

تعدد وکلا در سیدخندان باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه از میان انبوه حقوقدانان کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. لازم است برای انتخاب بهترین وکیل سیدخندان متر و معیاری در دست داشته باشیم تا بتوانیم عیار وکلا را با آن بسنجیم. بهترین وکیل سیدخندان باید تحصیلات خود را در یکی از بهترین دانشگاه های کشور گذرانده باشد و بتواند دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را کسب کند.

بهترین وکیل تهران از قوانین و مقررات مربوط به پرونده آگاه است و همواره تغییرات قانون را نیز مد نظر قرار می دهد. دانش و توانایی لازم به بهترین وکیل سیدخندان کمک می کند تا احتمال موفقیت پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بهترین وکیل سیدخندان در طی سال ها حضور در مراجع قضایی و انجام دفاعیات لازم از موکل، توانسته تجربیات گران بهایی کسب کند. همین تجربیات می تواند به او در یافتن بهترین راهکار برای حل اختلاف کمک کند.

بهترین وکیل سیدخندان جسارت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را دارد و می تواند با ارائه ادله و مستندات قاضی را متقاعد سازد تا به نفع موکلش رای دهد. بهترین وکیل سیدخندان مهارت بالایی در فن بیان دارد. دانش از راه زبان جاری می شود و یک وکیل مجرب و معتبر می تواند از کلام خود برای نفوذ در بین قضات استفاده کرده تا در نهایت حرف خود را با اتکا به قانون به کرسی بنشاند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل سیدخندان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سیدخندان سال 1403!

دکتر علی اصغر احمدی

دکتر علی اصغر احمدی بهترین وکیل سید خندان

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای متخصص هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575
برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری آقای دکتر احمدی، با شماره بالا تماس بگیرید.

محمدحسین یزدی صمدی

محمدحسین یزدی صمدی وکیل سیدخندان

آقای محمدحسین یزدی صمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در حرفه وکالت و وکیل متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ایشان از وکلای متخصص در محله سیدخندان هستند و مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری را به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، ابتدای خیابان سیمرغ، جنب بانک ملی، پلاک٢، طبقه٣، شماره ١٤

شماره تماس: ٠٩١٢١١١٧٣٤٩

سحر بهرامی

سحر بهرامی وکیل سیدخندان

خانم بهرامی یکی از وکلای متخصص در محله سیدخندان و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان با داشتن سابقه بالا در حرفه وکالت و پیگیری انواع پرونده ها در دادگاه ها و مراجع قضایی، تجارب بالایی را به دست آورده اند.

آدرس دفتر: ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان شقاقی، بن بست اول، پلاک ٦، طبقه اول

شماره تماس: ٠٩١٢٢٣٣١٦٤٢

فریبا بزرگواری

فریبا بزرگواری وکیل سیدخندان

خانم فریبا بزرگواری وکیل پایه یک، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های خانواده و حقوقی در سیدخندان هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند باتوجه به تجارب و دانشی که کسب نموده اند، بهترین نتایج را برای پرونده های در دست رقم می زنند.

آدرس دفتر: سیدخندان، ضلع شمال غربی، ساختمان ١٠٠٠، بلوک ٤، واحد ٧

شماره تماس: 09122258481

ابراهیم گلستانی شیشوانی

ابراهیم گلستانی شیشوانی وکیل سیدخندان

آقای ابراهیم گلستانی شیشوانی وکیل پایه یک دادگستری در محله سیدخندان هستند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … تخص و تبحر دارند. همواره دانش خود را در زمینه حقوق و دعاوی مختلف به روز نگه می دارند.

آدرس دفتر: محله سید خندان، میرداماد، نرسیده به خیابان شریعتی، ساختمان 2000، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 02122277561

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل سیدخندان

آقای وارسته وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خبره در محله سیدخندان هستند. با داشتن سابقه ای بیش از 13 سال در حرفه وکالت یکی از وکلای باتجربه محسوب می شوند. آقای وارسته نیا وکیل شرکت ساختمانی و آکام پارمیس و وکیل شرکت تولیدی لباس باغ سیب بوده اند و هچنین با شرکت های تجاری متعددی همکاری و مشاوره داشته اند.

از خدماتی که توسط آقای وارسته نیا ارائه می شود می توانیم به دعاوی ملکی، خانواده، جرایم رایانه ای و سایبری، چک و سفته، امور بین الملل، امور ثبتی، امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بازرگانی صادرات و واردات، بورس، بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، ثبت شرکت ها و برند، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، حقوق مالکیت فکری، شهرداری عقود و معاملات و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک 9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493


در چه مواردی باید به بهترین وکیل سیدخندان مراجعه کرد؟

گاهی اختلافات پیش آمده به حدی عمیق و پیچیده هستند که راهی جز مطرح کردن آن ها در محاکم قضایی باقی نمی ماند. در واقع افراد برای رسیدن به حق و حقوق خود ملزم به دادخواهی از طریق دادگاه هستند. دقت داشته باشید که اکثر افراد دانش و تجربه لازم برای حضور موفق در دادگاه را در اختیار ندارند. از طرفی لازم است برای دفاع از پرونده در دادگاه اطلاع کاملی از قوانین و مقررات مربوطه داشته باشید. در این شرایط لازم است با استخدام بهترین وکیل سیدخندان در صدد جبران نقص خود بر آمده و شانس پیروزی در پرونده را به میزان چشمگیری افزایش دهید.

شاید فرد در ابتدا تصور کند که خودش قادر است تمامی ماجرا را برای قضات شرح دهد و از حق و حقوقش دفاع نماید؛ اما باید خاطر نشان کنیم که روند رسیدگی به پرونده در دادگاه به همین سادگی نیست و برای بهبود در رسیدگی لازم است از یک فرد با دانش و مهارت استفاده کنید. شاید هم عدم استفاده از وکیل به دلیل هزینه و حق الوکاله او باشد. در ابتدا باید اشاره کرد که این تصور غلطی است که وکلا با دستمزد سرسام آوری کار می کنند. از طرفی هزینه شکست خوردن در پرونده به مراتب بیشتر از هزینه حق الوکاله بهترین وکیل سیدخندان است.

مراجعه به بهترین وکیل سیدخندان

چگونگی رسیدگی به پرونده در دیوان عالی کشور

دیوان عالی کشور در واقع یک مرجع بالا دستی محسوب می‌شود که به اجرای صحیح قانون در دادگاه‌ها و دادسراها نظارت دارد. در مواقعی که پرونده‌ای به دیوان عالی کشور فرستاده می‌شود، در فرآیند بررسی نیازی به حضور طرفین دعوا در جلسات نیست. البته ممکن است در مواردی خاص به حضور خواهان و خوانده نیاز باشد ولی در اغلب موارد به این صورت نیست. اعضای دیوان عالی کشور را خبره ترین قضات کشور تشکیل می دهند که انتخاب آن ها برای پنج سال بوده و از سوی رئیس قوه قضائیه تعیین می گردند. پس از پایان دوره انتخاب، قضات می توانند با نظر رئیس قوه قضائیه مجددا در شغل خود ابقا شوند.

باید دقت داشته باشیم که منظور از احتمال تغییر رای در دیوان عالی کشور هرگز این نیست که دیوان حکم جدیدی را جدای از دادگاه عمومی و دادگاه تجدید نظر به طرفین اعلام می‌کند. دیوان عالی کشور از بهترین قضات کشور تشکیل شده و طی جلسات متعدد به بررسی پرونده پرداخته و ممکن است رای دادگاه تجدید نظر را تائید یا ابطال کند. دقت داشته باشید که روند رسیدگی در دیوان عالی کشور بسیار پیچیده است. از این رو، لازم است برای افزایش احتمال موفقیت، با استخدام بهترین وکیل سیدخندان در دیوان عالی کشور حاضر شوید.

جلسات دیوان عالی کشور غالباً با حضور یک قاضی مجرب و دو مستشار تشکیل می‌شود. در اکثر مواقع اگر دو نفر از سه نفر هم در جلسه حاضر باشند، جلسه دیوان عالی کشور رسمیت پیدا کرده و فرآیند رسیدگی به پرونده آغاز می‌شود. قاضی و مستشارها با بهره‌گیری از مدارک موجود در پرونده به مشورت با یکدیگر پرداخته و در پایان رای نهایی خود مبنی بر رد یا تائید حکم را اعلام می‌کنند. نظر نهایی با رای اکثریت است؛ یعنی اگر دو نفر از سه نفر حاضر در جلسه به رد یا تائید حکم نظر داشته باشند، در نهایت نظر آن‌ها نتیجه را تعیین می‌کند. در صورتی که دو نفر در جلسه حاضر باشند، این دو نفر باید به نظر یکسانی در خصوص پرونده برسند.

دیوان عالی کشور

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص تعدادی از بهترین وکیل سیدخندان آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر از همیشه به نظر برسد. در ادامه نیز به ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب اشاره کرده و مشخص کردیم که در چه مواردی بایست به وکیل دادگستری مراجعه کرد. در پایان نیز اندکی با وظایف دیوان عالی کشور آشنا شدیم و چگونگی رسیدگی به پرونده در این مرجع را مورد ارزیابی قرار دادیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا