وکلا

10 تا از بهترین وکیل شریعتی ⚖️【سال1403】

حل و فصل مشکلات و اختلافات پیش آمده در مراجع قضایی نیازمند کسب آگاهی از دانش حقوقی است. در صورتی که فرد از قوانین و مقررات بی اطلاع باشد، در دفاع از خود دچار مشکل خواهد شد و اینجاست که خسارات جبران ناپذیری به او تحمیل می شود. بهترین راه برای گریز از اینگونه خسارات، مراجعه به یک وکیل معتبر و مجرب برای رسیدگی به پرونده است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل شریعتی آشنا کنیم تا بتوانید با طیب خاطر بیشتری انتخاب کنید و احتمال موفقیت در دعاوی کیفری و حقوقی را افزایش دهید.

بهترین وکیل شریعتی

بهترین وکیل شریعتی کیست؟

گاهی تعدد بالای وکلای دادگستری کار را برای انتخاب از میان آن ها سخت می کند. فرآیند انتخاب کاری سخت و پیچیده است. زیرا تحقیق بسیاری را می طلبد. برای تحقیق درباره تخصص وکلا به متر و معیاری نیاز داریم که ویژگی های او را به درستی بسنجد. بهترین وکیل شریعتی دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار دارد. او از قوانین و مقررات اطلاع کافی دارد و همین آگاهی بهترین وکیل شریعتی باعث خواهد شد تا پرونده در مسیر درستی قرار گرفته و احتمال موفقیت در آن به میزان چشمگیری افزایش یابد.

بهترین وکیل تهران توانسته با حضور در محاکم قضایی مختلف، در طی سال های متمادی تجربیات زیادی کسب کرده و آن ها را به کار ببند. تجربیاتش به او کمک خواهند کرد تا بهترین راهکار را به موکل خود برای حل و فصل اختلافات ارائه دهد. لازم است بهترین وکیل شریعتی با موکل خود صادق باشد و به صراحت جایگاهش در پرونده را شرح دهد. بهترین وکیل شریعتی در حفظ اطلاعات موکلش به شدت سخت گیر بوده و تلاش می کند امانت دار خوبی باشد. بهترین وکیل شریعتی جسارت بالایی برای جنگیدن در میدان دادگاه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل شریعتی بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شریعتی سال 1403!

موسسه ترنم عدالت

موسسه حقوقی ترنم عدالت بهترین وکیل شریعتی

موسسه ترنم عدالت با کادری ویژه از وکلا و حقوقدانان با تخصص ویژه در هر امری می تواند پرونده شما را به طور تخصصی بررسی کند. از این رو، نگرانی در مورد اینکه پرونده شما به وکیلی سپرده شده که دانش کافی در این حوزه را ندارد، نخواهید داشت. چه اینکه اعطای پرونده به وکیل در موسسه ترنم عدالت بر اساس معیار و ملاک تخصص خواهد بود.

در موسسه حقوقی ترنم عدالت چندین وکیل با تخصص های جداگانه دعاوی شما را دنبال می کنند. به عنوان مثال اگر مشکل شما در دسته موضوعاتی همچون نصب قیم برای فرد محجور است وکیلی با تخصص و سابقه کاری در امور مربوط به قیمومت و یا به طور کلی تر امور حسبی پرونده شما را پیگیری می نماید.

همچنین، اگر معضل پیش آمده برای شما مربوط به امور ترافعی باشد وکیلی با توانایی مکفی در حوزه امور ترافعی عهده دار وکالت شما خواهد شد. این موضوع امتیاز دیگری نیز دارد و آن این است که وکلا به دلیل کار کردن به طور تخصصی با فضای دادگاه ها آشنایی بیشتری دارند و قضات رابطه بهتری با آنها برقرار می نمایند.

این موضوع می تواند در توانایی وکیل برای اخذ رای به نفع موکل بسیار مفید واقع شود. نکته قابل توجه اینکه ترنم یک موسسه داوری نیز هست. توضیح آنکه در ترنم به جای مراجعه به دادگستری و صرف هزینه زیاد دادرسی می توانید مشکل خود را از باب داوری حل کنید. از مهمترین مزایای مراجعه به داوری این است که هزینه کمتری برای شما به همراه دارد و از سوی دیگر داور مسلط تر از قاضی به پرونده شما خواهد بود.

تلفن تماس با موسسه: 02186045077 0218604491502186045940 02188517957
تلفن تماس در پیام رسان ها و گرفتن وقت مشاوره: 09011358248
نشانی موسسه: سهروردی شمالی، خیابان خرشمهر، پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10.


یداله آزموده اردلان

یداله آزموده اردلان وکیل در شریعتی

آقای یداله آزموده اردلان وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای باسابقه بالا در زمینه وکالت دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می باشند. ایشان به واسطه سابقه و تجارب ارزشمندی که در پرونده های پیشین داشته اند، بهترین و سریع ترین راه برای حل مشکلات حقوقی را پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، کوچه سیروس، پلاک ١٢، طبقه اول ساختمان مهدی

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٣١٠٨٨

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی وکیل خوب در شریعتی

خانم الهام افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق تجاری و اقتصادی دانشگاه تهران و متخصص در پرونده های تجاری و اقتصادی هستند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می شود و راهنمایی های لازم را برای حل مشکل آنان پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قیطریه، پلاک 1897

شماره تماس: 09128180678

سیدرضا ملک جلالی

سیدرضا ملک جلالی وکیل خوب در شریعتی

آقای سیدرضا ملک جلالی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در پرونده های کیفری می باشند. سایر تخصص و مهارت آقای جلالی در زمینه پرونده های خانواده، حقوقی، جرایم پزشکی، جرائم رایانه ای و دیوان عدالت اداری است.

آدرس دفتر: شریعتی، سه راه طالقانی، ابتدای خیابان خواجه نصیر، جنب کوچه گیتی، پلاک ۲۳۱، طبقه پنجم، واحد ۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۱۷۸۶۸

هومن حیدری

هومن حیدری وکیل خوب در شریعتی

آقای هومن حیدری وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در شریعتی هستند. ایشان بیش از 14 سال سابقه در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، امور قراردادها و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، کوچه شهید شکرآبی، بن بست سوم، دست راست، پلاک۶، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۰۸۴۰۷۳

محمدحسین یزدی صمدی

محمدحسین یزدی صمدی وکیل خوب در شریعتی

آقای محمدحسین یزدی صمدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در خیابان شریعتی هستند. قبول وکالت در انواع دعاوی هموچن حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … توسط ایشان انجام می شود. مشاوره حضوری و غیرحضوری یکی دیگر از خدمات اقای صمدی است که به موکلان و متقاضیان ارائه8 می دهند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، بالاتراز پل سیدخندان، ابتدای خیابان سیمرغ، جنب بانک ملی، پلاک٢، طبقه٣، شماره ١٤

شماره تماس: ٠٩١٢١١١٧٣٤٩

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل شریعتی

لازم است پیش از امضای قرارداد با بهترین وکیل شریعتی، تحقیق جامعی در خصوص او داشته باشید تا از مهارت ها و توانایی های اطلاعات کاملی به دست آورید. تخصص یک وکیل در سپردن پرونده به او نقش موثری دارد. باید ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفت و سپس وکیل مربوط به آن را برگزید. تجربه نشان داده است که وکلای متخصص در هر پرونده احتمال موفقیت را افزایش می دهند. برای مثال اگر در زمینه مهریه،نفقه و اجرت المثل نیاز به وکیل دارید، حتما به وکیل خانواده و اگر در زمینه قتل، تجاوز و سرقت نیاز به وکیل دارید حتما به وکیل کیفری مراجعه نمایید.

در انتخاب بهترین وکیل شریعتی همواره توجه ویژه ای به شهرت وی داشته باشید. شهرت یک وکیل بر اثر موفقیت های وی در دادگاه های مختلف پدیدار می شود. با اندکی پرس و جو و تحقیق مستمر می توانید چنین وکلایی را پیدا کرده و برای امضای قرارداد با او پیش قدم شوید. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که هر روزه در فضای مجازی از وکلای دادگستری می بینیم.

پیش از انتخاب بهترین وکیل شریعتی، برگزاری یک جلسه ملاقات حضوری با وی کاملا الزامی به نظر می رسد. شما در این جلسه می توانید حسن اخلاق و رفتار حرفه ای وکیل مورد نظر را ارزیابی کنید. از طرفی می توانید دغدغه های خود در خصوص پرونده را با وکیل مورد نظر مطرح کرده و پاسخ او را بسنجید.

اینکه برای رسیدگی به پرونده خود از وکیل زن یا مرد استفاده کنید، بستگی به سلیقه شما دارد. اکثر افراد در دعاوی کیفری به سراغ وکلای مرد می روند و برعکس در دعاوی خانواده ترجیح عموم مردم بر استفاده از وکیل زن است. جنسیت یک وکیل تاثیری در توانایی او ندارد. فرقی ندارد که وکیل آقا یا خانم انتخاب می کنید. فقط باید دقت داشته باشید در بین آقایان یا خانم ها باید بهترین آن ها را انتخاب کنید. یعنی فردی که دانش، تجربه، صداقت، جسارت، مهارت فن بیان، سابقه و امانت داری بیشتری در مقایسه با سایرین دارد.

انتخاب بهترین وکیل شریعتی

نحوه نوشتن لایحه قضایی توسط بهترین وکیل شریعتی

لایحه قضایی در اصل یک نامه حقوقی است که توسط خواهان، شاکی و یا بهترین وکیل شریعتی تنظیم شده و برای دفاع از حق موکل در اختیار دادسرا، دادگاه(بدوی، تجدید نظر) و دیوان عالی کشور قرار می گیرد. اگر چه در قانون قید شده است که تمامی افراد درگیر در پرونده می توانند برای نوشتن لایحه قضایی اقدام کنند، اما تحریر آن نیازمند دانش حقوقی است و آداب و رسوم خاص خود را دارد. از این رو، بهتر است تنظیم لایحه قضایی را به بهترین وکیل شریعتی بسپارید تا شاید کلامش نفوذ بیشتری در بین قضات داشته باشد.

برای تنظیم لایحه قضایی لازم است ابتدا به صورت مختصر نکاتی درباره پرونده را ذکر کرد و سپس به ارزیابی وقایع و سوابق ایجاد اختلاف پرداخت. در این مرحله باید مخاطب را با کلیات موضوع پرونده آشنا کرد. در مرحله بعد باید به دفاع ماهیت از خود پرداخت. لازم است دلایل و مدارک مورد نظر را به طور کامل ذکر کرد و مستندات قانونی را ارائه داد تا بیشتر از پیش مورد توجه قاضی پرونده قرار بگیرد. در صورتی که تنظیم لایحه قضایی توسط وکیل انجام می شود، می بایست خواسته های موکل به طور شفاف و روشن بیان شود.

لایحه های قضایی در موضوعات حقوقی با یکدیگر متفاوت هستد اما در تمامی آن ها باید شیوه نگارش حقوقی را در نظر گرفت. باید تنظیم لایحه قضایی توسط وکیل با لحنی رسمی و روان انجام شود. لازم است که وکیل در لایحه ای که مکتوب می کند نهایت احترام به مقامات قضایی و غیرقضایی را در نظر بگیرد و از به کار بردن کلمات تند و نامربوط خودداری نماید.

لازم است در تنظیم لایحه قضایی توسط وکیل از زیاده گویی حذر کرد. هر روزه تعداد زیادی پرونده به دادگاه ارجاع داده می شود و از این رو، مختصر و مفید نوشتن لایحه می تواند تاثیر بیشتری در ذهن قاضی داشته باشد. باید در نوشتن لایحه از تکرار مطالب غیر ضروری اجتناب کرد و صرفا مدارک و مستنداتی را ضمیمه لایحه کرد که تاثیراتی بر نتیجه پرونده دارد.

تنظیم اظهارنامه قضایی توسط بهترین وکیل شریعتی

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص تعدادی از بهترین وکیل شریعتی را بیان کنیم تا شما دغدغه ای از بابت اعتماد به وکلای دادگستری نداشته باشید. در ادامه نیز نکات مهمی در خصوص انتخاب یک وکیل معتبر و مجرب ارائه دادیم که رعایت آن ها از سوی موکل ضروری به نظر می رسد. در پایان نیز به بررسی لایحه قضایی و نحوه نوشتن آن توسط وکیل پرداختیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا