وکلا

10 تا از بهترین وکیل قلهک ⚖️【سال1403】

بی شک کمک گرفتن از هر فرد با دانش و متخصصی در هر زمینه ای می تواند در سرعت عمل حل مسائل مختلف و نتیجه گیری آنها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به فردی که در امورات حقوقی متخصص است، وکیل گفته می شود و مشاوره گرفتن از یک وکیل کاربلد در حوزه های حقوقی مختلف با توجه به داشتن تخصص کافی، می تواند فشار و بار روانی را از روی موکل کم کند و موجب صرفه جویی در هزینه و تسریع در حل مشکلات گردد. در این مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل قلهک در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین کیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل قلهک کیست؟

بهترین وکیل قلهک کیست؟

بهترین وکیل قلهک به کسی گفته می شود که تحصیلات عالیه خود را در رشته حقوق و علوم قضایی به بهترین صورت ممکن گذرانده باشد و در دوره آموزشی وکلای پایه یک دادگستری شرکت کرده باشد و مجوز و مدرک رسمی نمایندگی قوه قضاییه را اخذ نموده باشد. تمامی موکلین با کمک گرفتن از بهترین وکیل تهران می توانند علاوه بر حل مشکلات حقوقی خود به گسترش عدل و عدالت و احقاق حقوق مردم جامعه بپردازند.

بهترین وکیل قلهک با توجه به رزومه و تجربیات خود در طی سالیان متوالی توانسته است اعتماد موکلین و مراجع قضایی را جلب کند و تمام تلاش خود را جهت رسیدگی به حقوق موکلین به کار گیرد. هر فردی که به عنوان وکیل فعالیت می کنند دارای وظایف مختلفی می باشد که یکی از اصلی ترین وظایف بهترین وکیل قلهک ارائه مشاوره صحیح و کاربردی به مراجعین در موارد متنوع است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل قلهک می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در قلهک سال 1403!

مریم رنجبران

مریم رنجبران

سرکار خانم مریم رنجبران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در منطقه قلهک در استان تهران هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: قلهک، یوسف کلاهدوز، خیابان دولت، چهارراه کاوه، ساختمان پزشکان کاوه، طبقه 4، واحد 21

شماره تماس: 09122800718

فرح انگیز زرفشان

فرح انگیز زرفشان

سرکار خانم فرح انگیز زرفشان یکی از موفق ترین وکلای زن در حوزه های حقوقی مختلف در قلهک می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: قلهک، خیابان شریعتی، پمپ بنزین میرداماد، خیابان شوادی، پلاک 17، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09121134580

ابوالفضل روحی جهرمی

ابوالفضل روحی جهرمی

جناب آقای ابوالفضل روحی جهرمی یکی دیگر از وکلای صاحب نام و معتبر در منطقه قلهک تهران می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: قلهک، خیابان دکتر علی شریعتی، کوچه پابرجا، پلاک 56، طبقه دوم

شماره تماس: 09123053153

هدی فرخی

هدی فرخی

سرکار خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قلهک هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این منطقه از تهران می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و … مشغول به کارند و رزومه قابل قبولی دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: قلهک، شریعتی، بالاتر از میرداماد، میدان محسنی

شماره تماس: 02122919633


خصوصیات بهترین وکیل قلهک

خصوصیات مختلفی می تواند یک وکیل را به بهترین وکیل قلهک تبدیل کند. برای داشتن انتخاب مناسب در مورد وکیل حقوقی خود می توان از تجربیات و توصیه های آشنایان که پرونده های حقوقی مشابهی داشته اند، استفاده نمود. امروزه وب سایت های اینترنتی و فضای مجازی به بستر مناسبی جهت شناخت وکلا تبدیل شده اند. به عنوان مثال برای انتخاب بهترین وکیل تهرانپارس می توانید به به وب سایت های حقوقی مربوط به این منطقه مراجعه نمود و وکیل مد نظر خود را پیدا کنید. در کل نیاز است ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل خوب را بدانید تا بر اساس آن به انتخاب بهترین وکیل قلهک بپردازید. برخی از خصوصیات یک وکیل خوب و کاربلد عبارت است از:

یک وکیل خوب باید امین و رازدار باشد: بهترین وکیل قلهک می بایست امین باشد. یک موکل معمولا اطلاعات و اسرار زندگی خصوصی خود را با وکیل خود در میان می‌ گذارد. در صورتی که وکیل قابل اعتماد و رازدار نباشد، بی شک مشکلات موکل بزرگتر خواهد شد. یک وکیل خوب باید اسرار و دردودل های موکل را مانند گنجینه اسرار نگه دارد و از بازگو کردن آن برای افراد دیگر خودداری نماید. در زمان انتخاب یک وکیل هیچگاه نماید این موضوع را پشت گوش بیندازید و باید توجه لازم را به آن داشته باشید.

یک وکیل خوب باید کاملاً جدی و صادق باشد: یک وکیل خوب به هیچ وجه در توانایی‌ های خود زیاده روی نمی کند و به موکل خود قول صد در صد جهت حل شدن پرونده را نمی دهد. یک وکیل باید حقایق را بدون هیچ گونه پنهان کاری با موکل در میان بگذارند و او را از شرایط آگاه سازد. برای بهترین وکیل قلهک تفاوتی وجود ندارد که نتایج و تغییرات به وجود آمده در پرونده موکل منفی یا مثبت باشد، در کل موظف است نتایج را کاملاً جدی و بدون هیچگونه اغراق با موکل خود در میان بگذارد. صداقت یک وکیل موجب می گردد که ترس واهی در مورد مشکل ایجاد نگردد و با شرایط واقعی پرونده روبرو شوند.

خصوصیات بهترین وکیل قلهک

منظور از وکیل مدافع حقوقی در قلهک چه کسی است؟

به صورت کلی وکیل به فردی گفته می شود که به واسطه یک وکالتنامه دادگستری یا به واسطه اسناد و مدارک رسمی از سوی فرد حقوقی موظف شده است که در محدوده وکالتنامه به جای موکل خود اعمال حقوقی او را به شکل کامل انجام دهد، اما ممکن است سوالی برایتان ایجاد شود که چه تفاوتی میان وکیل مدافع یا وکیل حقوقی وجود دارد؟

نماینده حقوقی در واقع وظیفه انجام کارهای اداری را برعهده دارد و هیچ گاه نمی تواند به محاکم قضایی یا دادگاه مراجعه کند. این در حالی است که وکیل مدافع علاوه بر داشتن توانایی در حل مشکلات اداری می تواند کارهای حقوقی و کیفری موکل را به صورت کامل انجام دهد. در یک توضیح دیگر این گونه می توان گفت که انواع وکیل در سطوح گوناگون فعالیت دارند که می توان آنها را به وکیل پایه یک وکیل پایه دو دادگستری و کارآموز وکالت گروه بندی نمود. این گروه از و کلا تفاوتی با یکدیگر ندارند و می‌ توانند بر طبق تجربه و سوابق کاری خود انواع مختلف جرایم کیفری و حقوقی را بر عهده گیرند.

منظور از بهترین وکیل قلهک در واقع کسی است که حداقل مدرک تحصیلی لیسانس را در رشته حقوق داشته باشد، در آزمون وکالت دادگستری یا آزمون قوه قضاییه پذیرفته گردد و پروانه وکالت خود را بدون هیچ مشکلی دریافت نموده باشد. ممکن است در منطقه تهرانسر در استان تهران دچار مشکل حقوقی شوید در نتیجه می توانید به مقاله بهترین وکیل تهرانسر مراجعه کنید و وکیل مد نظر خود را جستجو کنید.

منظور از وکیل مدافع حقوقی در قلهک چه کسی است؟

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل قلهک همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکیلای مجرب در این منطقه از استان تهران پرداختیم تا اگر به دنبال وکیل هستید انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و توضیح دادیم که وکلا چه وظایفی برعهده دارند. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا